Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

järgmine lk »
17:02 täna
Kärss
Ehh, ma tegin ju peaaegu samad "arvutused" ja kirjutasin, et Citymotorsist ei võimaldatudki üldse mingit kõrgendust (Renaulti mudelite kohta ei küsinud), ainsa variandina pakuti Stepwayd ja sellepärast õde ja üks sõbrants Stepway ostsidki. Octavia eelmisel mudelil reklaamiti välja kohe "halva tee paketi" 2cm kõrgem vedrustus (esinduses räägiti Ida-Euroopa turule tellitavast erimudelist, lisaks ka robustsem ja korralikum põhjakaitse mootori all, need pikemad vedrud on märgatavalt jäigemad!). Sinna tiba kõrgem rehv ja ongi 5cm käes üsna valutult. Citymotorsist küsisin ka seda, kas suurema läbimõõduga ratta kasutamine mõjutab kuidagi garantii tingimusi (nt spaceri lisamisega muutuks ka vedrustuse geomeetria ja mingil määral ka vastupidavus halvemuse suunas). Vastus oli, et neile sobib kõik täpselt nii kaua, kuni ratas kuhugi vastu ei hakka käima. Ja kui hakkab, siis muu auto garantii sellest ei muutu, aga selle tõttu lõhutud logarid, tiivaservad jms on loomulikult minu vastutusel. Kõik need küsimused küsisin enne ostuotsuste tegemist. Vbl oleme eri arvamusel, aga sellised offtopikud pole üldse halvad, sest kõik ei tule selle peale, et neid garantii ja ümberehitusvõimalusi puudutavaid küsimusi tuleb küsida enne auto ostmist.

Teemasse: mul on praegugi üks tõstetud üherattaveoline Sharalaxi (1.gen) olemas. Sõita on hea, aga ega väga ei sõida sellega, sest ma ei usalda seda autot ja Eesti piiridest väga kaugemale sellega minna (enam) ei julgeks, sest kunagi ei tea, kust ja milline järgmine auto pakutav (tõele au andes küll pisike) üllatus võib olla:) Aga mainin sellepärast, et kasutan ka ise suurt/pikka/laia katuseboksi ja Sharalaxi on sellises kõrguses auto, et boksiga oli tüütu toimetada juba originaalkõrguses. Nüüd tõstetuna tähendab boksi pakkimine ukseaugus kõõlumist, nii et teise käega hoiad raamidest kinni... jah saab, aga mulle nii ei meeldi. Soovitan tõsimeeli osta siiski ka mingid kiiremat sorti kinnituslahendusega ketid (2tk), see on probleemi tekkides vintsist-labidast-rihmadest tõenäoliselt mugavam-kiirem ja samas täiesti piisav lahendus. Kummikud on head päris mudas (need pead saama kätte autost väljumata!), minul on mõnikord kingade otsa lükatavad kalossid lihtsalt juhiistme all, vee sees ei tee nendega küll midagi, aga tatisel pinnal jällegi piisavad. Maitseasi.
16:56 täna
Linnalegend (registreerimata)
inx08 (registreerimata)
Re: Volkswagen golf sööb õli
Sõbral sama jama jetta bensukaga, liisingu lõppedes keeldus isegi Moller autot tagasi võtmast :) ju nad teavad neid probleeme aga ostjatele seda ei räägita. kap remonti pole mõtet teha, kui siis uus mootor, saad garantii ja vähemalt uue 100 km muretut.

See on "naaber saunas rääkis" jutt - kui Mölleril oli tagasiostukohustus ja auto oli korrapäraselt hooldatud ja korras ei saa nad tagasiostust keelduda. Pealegi on tagasiostukohustus jäägiga st oluliselt soodsama hinnaga kui turuväärtus ja ma ei näe loogilist põhjust miks ei peaks võtma näiteks 3000€'ga 5500€ maksvat autot tagasi, isegi probleemiga mille lahendamine omahinnaga ei ole esindusele probleem.
16:43 täna
Olari32
Tere, kas kellelgi veel on olnud probleeme Kia Cee'd 2006-2009 soojendusega? Selle tavalisega, mitte kliimaseadmega. Mul nimelt see vasakpoolne nupp ei toimeta. Puhub ainult sooja õhku ja seda isegi siis, kui see külmaks (sinisele) keerata. Just nagu see klapp ei liiguks, mis reguleerib sooja ja külma õhuvahel Kust alustada vea otsimist? On äkki kellelgi siin kogemusi?
16:02 täna
röhh röhh röhh (registreerimata)
Need TSI mootorid on nii mõttetud, aga ikka leidub keegi, kes sellest aru ei saa. VW ei oska bensumootoreid teha. Kui siis ainult diisel. Golfe ja teisi VAG grupi bensukaid on põlvest põlve igasugused jamad kimbutanud, alates hüdrotõukuritest ja õlirõhu probleemidest kuni tuulutuse ja õlisöömiseni välja.
Need VW bensukad on ühed õnnetusehunnikud.
15:36 täna
jo (registreerimata)
Ostsin 4a.tagasi KIA Leedust ja siiamaani ainult küünlad,õli ja pidurikettad vahetatud.Isegi roolivardad vastu pidanud.Kohe sai tehtud roostetõrje(30eur.liiter-Kanada toodang) ja kestab.Leedus on odavama klassi autod-kuni 4tuhandeni Eestis müüdavatest odavamad,1500ühikut.
järgmine lk »