Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

järgmine lk »
21:40 täna
selgeltnägija valerka (registreerimata)
egas keegi keelagi kasutada 95, vaba maa, vaba valik
21:19 täna
looder23
Pakkusin lihtsalt sinna küsitud nimistusse, et äkki Sava ka sobib? Kindlasti mitte hüüumärgiga. Ei viitsinud pikemalt kirjutada. Müra jutt on mulle müstiline. Ju on piisavalt vaikne auto.


Punktike, ainult sina oled meil kõige targem ja suudad oma otsused iseenese tarkusest teha. Ja ainult sinu otsused on ainuõigeks ja tõesed ning ei kuulu vaidlustamisele. Hea meel kohe su üle.
21:14 täna
qp (registreerimata)
Briggsi ja Honda mootor ei tahagi 98-t
21:13 täna
qp (registreerimata)
Ma pole traktoril 7 aastat küünalt vahetanud ja tööd saab suvel iga päev, kui ei niida, siis veab käruga misiganes. Küünlaga ei juhtu midagi. Ei niidukil, ei sael, ei mullafreesil. Bensiin alati 95.
20:46 täna
ajjajaaa (registreerimata)
ei tea kuidas päris uutel masinatel põletus toimib,aga vanematel pritsib pihusti väljalaske süklis diislit ,mis lendab koos põlenud gaasidega väljalaskesse,mis seal süttib ja toimub filtri põletus.häda ainult selles,et osa diislit jääb siiski hülsi külge ja sealt satub karterisse,õli kvaliteed langeb ja hakkavad igasugu jamad,veninud ketid jne... 100tuh ikka sõidavad,rohkem polegi ju vaja
19:53 täna
Alexela123 (registreerimata)
Alexela kütused ilma biolisandita
19:52 täna
. (registreerimata)
Arvan, et Maidul on aeg isa jälgedesse astuda ja võitlema hakata. Ja üldiselt meil kõigil.
19:48 täna
. (registreerimata)
Vähe veider on see ülevaataja, kes ei oska põrandamatti vaikselt tagasi panna ja teha nägu, et kõik ok. Aga mida rohkem laseme bürokraatidel endale pähe istuda, seda rohkem meil edaspidi kõri pigistatakse.
18:40 täna
Willem0
Selline plastiku alune roostetamine on iseloomulik kõikidele sellistele masinatele mis kasutavad püsivalt kruusaseid teid. Sõbral oli Nissan Primera ja välimuselt täitsa okey. Kui oli vaja rehve vahetada , siis auto paindus kerest läbi , kuna külekarbid olid plastiku all olematuks roostetanud.
18:34 täna
cobra3
Müüja ise ka ei tea,mis versioon on,avastasin ka ise et 2006a auto hoopis.
18:15 täna
AntiOpel to askin (registreerimata)
Ära reklaami oma ülehinnatud vankrit. Inimesel on selgelt paigas hind: 5000-6000€.
18:07 täna
saapapaelad (registreerimata)
Sava on vägagi hea selle raha eest.
18:04 täna
. (registreerimata)
Saamatud need inimesed tänapäeval, ei mingit suutlikkust ise midagi otsustada...
17:50 täna
R.K. (registreerimata)
Loodame, et opel on opel ja pidurid enam vähem sarnased kõigil. Klotsil peaks taga küljes olema väljaulatuv mumm või kuda seda nimetadagi. Kolvil on kaks vastastikku asetsevat sälku. No need, millest kolvi algasendisse keerad, ehk siis põhja. Klotsis olev tihvt või "mumm" peab sattuma kolvi sälku, vastasel juhul jääb klots viltu ja ei pruugigi täie raha eest tööd teha. Mis määret sinna kolvi ümber panna? Sadula rem. komplektiga tuleb tavaliselt paras ports kaasa. Mingi tehniline vaseliin või miskit sarnast. Aga miks sinna määret tahad panna? Kolb roostes? Kui, siis oled määrdega hiljaks jäänud.
järgmine lk »