Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

« eelmine lkjärgmine lk »
16:50 08.08.2020
udu. (registreerimata)
NB!

Nüüdsest võite küsida mistahes Fordi raadiote koode, peaasi, et seerianumber oleks olemas.
16:43 08.08.2020
udu. (registreerimata)
14:47 08.08.2020
63amg (registreerimata)
leedu turg on põhiliselt ikka suunatud ida suunale.baltikum on konnatiik võrreldes ukraina valgevene,venemaa jne.need tassivad sealt kõik minema
14:20 08.08.2020
. (registreerimata)
Hd tööriista marketist kastiga polte ja keeratakse käkk kokku. Kas mõnel teisel tsikli l näed sellist odavat jama.
14:17 08.08.2020
. (registreerimata)
Ei keevita keegi mingeid odavaid autosid kolmest kokku,kallimad lähevad nagunii igalpool üles ehitusele.
14:15 08.08.2020
x (registreerimata)
Siin oli kütusekulust juttu. GL420 kogemust pole, aga G400'ga on. Kaalult umbes samad ju. G400 linnas suht rahulikult sõites 16-17 liitrit sajale, maanteel vist oli 11, kui täpselt mäletan, üsna mitu aastat möödas.
11:45 08.08.2020
.................... (registreerimata)
Autodest ühe kokku lappimine on seal igapäevane, see EI ole lasteaia jutt.
Uued luksusautod millega on rätipead risu tõmmanud taotakse kõik ülesse. Isegi youtube on videosi täis. EI ole linnalegend. Huvitav miks leedukas vedasi siit kindlustuse poolt mahakantud sõidukid minema ja miks teevad nad seda ikka veel. Kui masinal on esi-tagaosa või katus puudu siis lõigatakse need doonorilt ja lapitakse kokku, see on fakt !
Käinud piisavalt ja näinud neid laipu platsidel. On erinevad piirkonnad, erinevad platsid- sellest sõltub kui suure risu kaela saad.
23:03 07.08.2020
mengel
Tere!

Küsiks teadjamate käest, et 2004a grand scenicul on püsika valmidus olemas küll aga mis juppe vaja läheks .Eeldan, et püsikaga kang jne

Kas originaalis saab sinna midagi või tuleb aretada?
21:36 07.08.2020
punktiirile (registreerimata)
Lätlased ostavad Leedust ja müüvad siis sulle selle auto, ainult tiba kallimalt. Kui see sinu jaoks tundub turvalisem ja tasuvam siis edu. Seda kolmest autost kokku keevitamise juttu räägi lasteaias aga kui Lätist autot lähed ostma siis vaata, et inglase otsa ei sattu.
21:20 07.08.2020
Säinas1 (registreerimata)
Auto maksab max. 1000.- eurot ja ise valid kus teed. Meie võime siin foorumis ainult kaasa noogutada/kaagutada, sest me ei tea kui kaua sa seda eksemplari pidada kavatsed.
20:24 07.08.2020
Jokkvärk (registreerimata)
Veepumba vahetus koos mootori/"nuka"rihmaga on vajalik paljukiidetud VA(e)G grupi toodangul ja mõnel üksikul eksemplaril veel.
Reegel lihtne: kui nuka rihm on seotud veepumba tööga, siis kuulub ta koos rihmaga vahetamisele. Kui veepump saab ajami mõnelt väliselt rihmalt, siis mitte.
Üldiselt "riisikatel" peab mootor koos agregaatidega kauem vastu kui kere, aga leidub ka erandeid.
17:38 07.08.2020
röövelööbik (registreerimata)
"Pakkumisi võtnud Tallinnast 20 firmast."

20 on liiga vähe. Vähemalt 100-st firmast tuleb võtta, siis keskmine arvutada ja minna sinna, kelle hinnapakkumine oli keskmisele kõige lähemal.
16:55 07.08.2020
. (registreerimata)
Milleks sedasama üldse vaja teha? Kui auto on tehases tehtud kestma siis kestab ka 20a pärast ilma probleemideta,kui ei ole kestev siis selline jama ei päästa palju. Aga jõudu.
16:53 07.08.2020
maaks
Minu kogemus krowniga räägib midagi muud @amg63
15:38 07.08.2020
puls
Oskab keegi mõnd tegijat soovitada Tartus või ümbruses. Osaliselt lahti tulnud ja mõistlikum lasta see kogenud tegijal teha, kui ise ära käkkida.
14:55 07.08.2020
Eks see (registreerimata)
ülevaatus ikka üks raha korjamise moodustis on. Üks amort pisut õline (aga töötab), sumpa torul pragu - kordusülevaatus. OV ehk olulised rikked või puudused. Mõnes punktis töötavad nö. ametnikud kes täpselt näpuga järge ajavad ning oma võimu näitavad ja neil on selleks ka täielik õigus, teises töötavad inimesed. Kui leiate teise, tunnete ennast ka inimesena.
14:33 07.08.2020
Triltsat (registreerimata)
Miks ma veepumba vahetamise vajalikkust küsin - üks remondimees üritas väita, et seda tuleb vahetada vaid siis kui tilgub ja hammasrihma toimimisele mingit tähtsust ei oma.
Teavitan siis et pumbaga hammasrihma vahetuste pakkumised on vahemikus 226-367, ilma 150-199. Tööaeg kõigub esinduse pakkumise 2,5 tunnist kuni 5,5 tunnini.
Pakkumisi võtnud Tallinnast 20 firmast.
11:52 07.08.2020
63amg (registreerimata)
krown ei kõlba absoluutselt mitte kuhugi!!!
11:22 07.08.2020
Mait Millert (Laki tänava tehnoülevaatus)
Mind huvitab, sellepärast olengi siin foorumis toimetanud 17 pikka aastat, külalised aga tulevad ja lähevad ning neist ei jää midagi peale sisutühjade sõnade ja soovi näidata - ma ei hooli. Mina soovitan Teile heatahtlikult, minge külla teise foorumisse, siin arutatakse liiklusohutusega seonduvat riiklikku järelvalve kitsaskohtasid ja autotehniliste regulatsioonide eripärasid. Tahaks öelda lõpetuseks, et ma palusin Teil 23:38 04.08.20 leida minu tehtud selgitus mis tundub otseselt ja konkreetselt pilli lõhki ajamisena aga Teie olete siin mitte tõde otsimas vaid ennast näitamas. Ma kaalun Teie soovitust rääkida hingeabi spetsialistiga vaatamata sellele, et Teie soovitus on ikka päris rumal kuna ma ei usu, et hingeabi arst läheb rääkima riigiametnikega või MA töötajatega. Ehk võtate Teie ette kui hingeabi soovitaja?
09:47 07.08.2020
maaks
Termaki töö kvaliteet sõltub konkreetsest tegijast (nagu igalpool mujalgi) - tegijad on neil vahetunud mitu x.
Mulle see Tectyle keemia ei meeldi - haises ja määris ja tagantjärgi tundus mitte kõige kestvam asi olema. Aga see oligi ming 2002...2004.
Järgmistele autodele olen lasknud http://www.ruststop.ee/et või siis http://www.krown.ee/ tõrje teha. Ruststopi keemia ei meeldinud eriti Hyundai uksetihenditele - lokkisid alumistest servadest natuke pärast töötlust.
09:35 07.08.2020
marita57
Misasi seal Tartus Vitamiini 4 on? Mingi väike erategija? Küsin lihtsalt huvi pärast, ilmselt pole mõtet Tartusse hooldama sõita, ehk leiab Harjumaalt ka.
09:20 07.08.2020
marita57
Termaki kodulehel termak.ee on kirjas, et töö maksumus sõltub sõiduki suurusest alates 190.-€ Tundub mõistlik?
08:15 07.08.2020
Treial Uno (registreerimata)

miks peab tooma, treial toob ukse ette. ise lasin nii teha. hind 700

Kui palju maksab kui freesija toob?
« eelmine lkjärgmine lk »