Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: SKODA SUPERB ALATES 2013 V6 3,6L 191KW 4X4

23:30 07.11.2019
Kristo1995
Skoda Superb alates 2013 V6 3,6l 191kw 4x4
Tere!
Oskab keegi selle auto kohta rääkida? On see auto vastupidav ja on tal mingeid suuri vigu ka küljes?
Plaanis oleks selline auto sta, kuid ei taha ostuga rutata enne kui natuke tausta ka uurinud.

Ette tänades,
Kristo
18:34 08.11.2019
Uhh (registreerimata)
Re: Skoda Superb alates 2013 V6 3,6l 191kw 4x4
Kas käid kalal et tahad nelivedu.Auto väga janune vigu palju.
22:54 08.11.2019
skoda superb (registreerimata)
Re: Skoda Superb alates 2013 V6 3,6l 191kw 4x4
Omast kogemusest.
Olen sõitnud praeguseks hetkeks ca 1,5 aastaga enamvähem täpselt 20 tuhat, läbisõidult 95 - 115 tuhat. Minu autol oli kehtiv garantii ostmisel, seega mõningased mured said korda tehtud tänu sellele. Kulu osadesse ma selle aja jooksul ei ole pidanud kulutama. Hooldus kulud: suur hooldus on 600+ eurot ametlikus esinduses, sisaldab mootori, käigukasti, haldexi õli vahetust ja peo täis muid töid, väiksemad vahehooldused ilmselt ca 250. Suuri hoolduseid tehakse kindlasti iga 60 tuhande möödudes ja ilmselt kui kilometraasi täis ei tule ka mingite aastate tagant (ei oska seda ise öelda). Ametlik hooldus intervall on minul 1 aasta või kuni 20 tuhat km.
Kütuse kulu: selle aja jooksul on minul keskmine 10,5 liitrit/100 km, see on mõõdetud tankimiste järgi, madalaim paagi täis on 8,6 ja kõrgem on 14,6. Madalaim on 80/20 maanteel/linnas sõidetud viisakalt kiiruspiirangust enamvähem täpselt kinni pidades, kõrgeim ainult linnavahel liigeldes. Suur janu tuleb eriti siis esile kui sõita linnavahel suhteliselt lühikesi otsi tööle (näiteks ca 6-7 km) ja tagasi ja seda kõigi teistega samas suunas (tlna näitel), siis ei oleks üllatuseks ka ca 20 l sajale kulu.
Kuna minu isend ei ole just väga suure läbisõiduga siis see ei ole võibolla kõige õigem näide aga samas vähemalt on üks päriselust kogemus.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.