Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: UUS KATUSELUUK KRISTIINE PARKLAST

13:28 10.12.2007
trollijuht
Uus katuseluuk Kristiine parklast
Pühapäeval Kristiine parklas.
13:37 10.12.2007
Kärss
Re: Uus katuseluuk Kristiine parklast
Hea teema. Mul isa nägi kunagi pealt, kuidas sõiduautosid vedav kahekordne treiler end viadukti alla kinni sõitis. Kahjuks polnud kaamerat kaasas "pannkookide" pildistamiseks. Muidu on igal madalal kohal alati ka kõrgusepiirangu liiklusmärgid väljas. Ise olen korduvalt magnetkinnitusega CB jaama antenni pikali sõitnud, eriti veel bussi katusel, naise autol kulutasin lihtsalt antenni otsast lühemaks. Laevaga Soome sõites olen samuti sentimeetreid lugenud, kuid vähegi kõrguse piiril olev masin on pandud alla rekkade vahele alati, mitte kõrgusepiiranguga teisele korrusele. Parim napikas oli omal maal bussiga majja sisse sõitmine (oli vaja vedada enda järel üks asi majja), kus puudu jäi kõrgusest nii vähe, et lasin rehvidest õhku välja ja mahtuski läbi:)
16:00 10.12.2007
R.K. (registreerimata)
mees vaatab, et naaber taob haamriga auto katust sisse.
"mis teed?"
"näe, ei mahu garaazi"
"loll, mis sa katust taod, lase kummid tühjaks."
"ise oled loll, alt ju mahub."

kunagi mingis lasnamäe poes olid suured autod pidevalt lõksus. sisse mahtusid, kuna koorem oli peal, aga pärast välja enam ei saanud.
23:05 27.12.2007
kuukk (registreerimata)
*** seal urus peab jalgsi ka liikuma pea kaldus
13:55 01.09.2008
Kärss
Sikupilli Prismas on allkorruse parkla sissesõidu piirang 1.9m. Kuna mu buss on just mõni cm alla selle, siis olen seal varem alati bussiga alla välja sõitnud. Ca kuu aega tagasi jäin aga all katusega kinni, kuna need torud, mis sinna riputatud, on just vasakpoolse vahekäigu juurde sõites allapoole vajunud (keskelt mahun endiselt läbi, parempoolsemaid "koridore" pole proovinud). Mul tegelikult pohlad, kas seal katusel on mõni kriim või mõlgike rohkem või vähem, aga oleks uus ja kallis masin, oleks küll Prismale kahjunõude esitanud. Imelik, et keegi teine seda teinud pole, aga neid allapoole vajunud torude kinnitusi pole ka korda tehtud.
18:25 01.09.2008
ajudeta (registreerimata)
Kirjuta siis Prismale tänukiri bussi madalamaks lihvimise eest! :P
22:51 07.12.2008
pedro,don (registreerimata)
kohe varsti sõidab mõni rekkaga ennast vaida puidust ja punase jalakäiate silla alla kinni.pealinnapoolt tulles on kõrgus enam-vähem ok aga kose poolt linna poole on vaida poolse sõiduraja kohal sillal märgatav langus,vasakpoolses reas ei teki ehk probleeme aga paremal kimades võib mõni ekskavaator küll kinni jääda....
14:49 08.12.2008
earl
Ise olen korra Poolas hotelli maa-aluses parklas hädas olnud, kui sõitsin rahvast täis väikebussiga alla aga pärast üksinda üles sõites riivasin bussikatusega mingit jurakat laes. Õnneks kannatas vaid värv.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.