Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: ARVAMUS HARLEYDEST

17:20 10.01.2008
janari112
arvamus Harleydest
Ma olen motohuviline ning seega teen koolis aastatööd harleyst. Kui teil on kogemusi, palun kirjutage.

Muudetud 15.7.09 08:45

17:48 10.01.2008
aqwef (registreerimata)
Re: arvamus haleydest
mu meelest see motikas on.
17:53 10.01.2008
Juura123 (registreerimata)
Jajahh, see on mootorrattas. Neid vist tehakse ameerikas. Täitsa nummi.
21:26 16.01.2008
Harrykas (registreerimata)
Ei ei, motikas on Harley, halley oli siiski üks komeet, mis möödus üsna lähedalt planeedist Maa:)
21:17 27.02.2008
Ivar Kalev (registreerimata)
Tehnilises mõttes pidid üsna saast olema - sõidad Tallinnast Tartusse ja pead hakkama mutreid pingutama. Lisaks teevad jubedat lärmi.
19:30 02.03.2008
Harrykas (registreerimata)
Ära aja jama, ei ole ükski harley saast.
11:34 18.03.2008
köky (registreerimata)
Isiklik arvamus: mootorrattakujuline LELU.
Ajast ja arust ratast. Oma tehniliste lahenduste poolest 60-tes.
Samas! - on täielik kultuspill. Maksad hingehinda puhtalt staatuse eest. Kui oled nõus seda tegema, siis osta harley. Saad omale keskmise tasemega mootorratta ja hollywood'i mõistes tippmootorratturi imidzhi. Blondiinidele läheb hästi peale.
13:54 14.05.2008
keenjus (registreerimata)
eks ta vanemate meeste mänguasi ole, kompenseerib väljalangevaid hambaid-juukseid ja üle püksirihma rippuvat pekist kõhtu... naljakas vaadata neid suvel 30 kraadises kuumuses higistamas oma liibuvates nahkpükstes:) palju niklit ja rasket rauda, kehva juhitavus ja manööverdusvõime - aga fänne jagub ja kunagi võibolla tuleb endalgi see staadium peale.. kui pappi on andke minna. kindlasti on ka palju positiivset.
20:41 26.11.2008
volvofriik
Enam ei arva.Naabril on 3a vana 1600-ne elektroonikat täis laotud(ausalt öeldes peletis.Olen sellega ka sõita proovinud ja leidnud,et siuke orelimängija või(sittuva koera) asend ikka sõidunaudingut ei anna.Oma Kawa VN on sõites lausa puhkus.Muljet avaldas ka 1600-se mootori hääl ja tõmme.Nüüd on see mulje ka lännu.3 aastat vana masin peaks ikka usinasti vastupidavam olema.Aga võta näpust.Ja selle marginimega asja hooldus-remont on rahakotile-teate ise...
21:15 26.11.2008
tartzzzzzzzzzzzzzz (registreerimata)
21:17 26.11.2008
volvofriik
See vist pikast seismisest lootusetult kinni roostetanud.Kuidas muidu hind 165 tuhhi otsast 13 tuhhi peale potsatanud on.Või mõjutab majanduskriis...
22:06 29.11.2008
kah tsiklimees (registreerimata)
Mõttetu tsikkel.
01:02 10.01.2009
karburaator24
ilusad asjad kindlasti chopperite hulgast üx stiilsemaid vaadake juba nende mootoreid,aga jah vastupidavusega on hoopis teine lugu.tuttav remondimees kes ika paar aastat remontind tsikleid teadis rääkida et juba ostes õliloik all:P iroonia muidugi aga midagi ei arva nendest
01:09 10.01.2009
VX (registreerimata)
See HD õlilogu jutu üks põhjuseid olevat ka see, et vanad HD mootorid ilma tasakaalustusvõllita ja mootor vibras ikka isuga ning kui siis piisava sagedusega ei olnud tööriistadega tsikli kallal vaeva näinud, hakkas ka mootor lekkima ja mõningad ratta detailid ära kaduma:)
17:06 16.08.2009
Bikerman (registreerimata)
Re: arvamus Harleydest
Arvamus,et Kawa VN,ehk Vulcan on parem, Kui normaalselt hooldatud Harley-Davidson,on küll näpu võrdlemine ühe muu keha osaga.
Miks muidu Kawasaki oma VN-i klassi nii väga harley sarnast ja võimalikult samahäälset üritab teha.
Selge see ,et igale mehele oma ratas...kes küürutab,kes koogutab-kes istub nagu sittuv koer(õnneks sõiduasendit saab muuta,vahetades lenksu ja jalaraudade asendit).
Vaielge,kakelge...HarleyDavidson on ja jääb custom ratastest ikkagi kõige ihaldatumaks.
Ja kel ei jagu plekki korraliku Harrika jaoks ostab endale"Vulcami"või"Vigaro"ja iniseb õliloikudest ja ärakukkuvatest osadest nagu kadedusega eestlasele kohane.
Sõidan aastast 94.Selle ajajooksul olnud 4 erinevat japsi customit.98 ostsin esimese Harley....ja tagasi ei vahetaks enam kunagi.Vot nii
20:14 16.08.2009
fotograff
On Harley ja ülejäänud tsiklid..

EDU
20:39 16.08.2009
Haleydaavitsonn (registreerimata)
Nimi maksab...ülejäänud tehnika praeguste harlyde puhul on tuul..saab 2x odavamalt 2x parema ja vastupidavama ratta...Aga mis motamees sa oled kui sul pole harlyt...kultuspill muud midagi...Räägin enda kogemustest,kui sulle meeldib aga peale igat sõitu midagi nokitseda siis on see ratas just sulle.
05:41 23.11.2009
indiaanlane (registreerimata)
Eks jaapanlaste omanikud on vahe kadedad kah usa tsikklite omanike peale. lagunevad harleyd jaavad 80 ndatesse,edasised vaga ok-d. Ma arvan,et harley ei ole koige ihaldatum masin ikkagi,kyll aga koige tuntum. On ju veel teisi haid tsikleid,naitex Viictory, ja Indian millega ise soidan.
19:54 08.12.2009
sulevpen
pole proovinud välimus ok endal usa vtx 1800
22:46 09.12.2009
BC (registreerimata)

Olen omanud Honda Magna 750 aastast 97,tundus hea. . .ükskord avanes võimalu teha proovisõit sõbra 96a.HD FXDWG-ga. . .ja rohkem ma seda tagasi ei andnud vaid ostsin selle pooljõuga ära ja honda lendas müüki.Ja see lagunemise jutt võiks juba lõppeda. . .kui hooajal on suur läbisõit siis on loomulikult vaja ka putitada. . .
23:15 09.12.2009
sdfsdfegasdg (registreerimata)
kas te olete üldse uusi H-id näinud? Eestis neid polegi kahjuks, filmidest sa näed jah ainult vanasid panne.
23:24 09.12.2009
kkisduiis (registreerimata)
Kes meile aborigeenidele neid ikka näitab.
21:53 24.01.2010
harlikarli (registreerimata)
...nii ta on , et maksad kahe asja eest - nimi ja hääl . Vana Harli - Peer ütleb , et kui pole õliloiku all , siis pole asi nagu õige. Aga see selleks. Sõidan ise juba viies aasta kaheksa aastat vana Harleyga. Pole ta mind Rootsis ,Soomes, Lätis , Leedus teele jätnud. See on õige - viimane kui mutter tuleb keermeliimiga kinni keerata. Eks igaüks sõidab sellega mis meeldib ja kuidas rahakott võimaldab .Tähtis on see et hing ja ise oled TSIKLIMEES. HOIAD SINA TSIKLIT - HOIAB TSIKKEL KA SIND !
14:38 01.02.2010
to: sdfsdfegasdg (registreerimata)
Harley Eesti klubis mitu uut ratast, samuti roadspirti poistel jne
jama jutt
16:55 30.04.2010
muud pole öelda (registreerimata)
21:22 25.02.2013
Tüütsivana (registreerimata)
Meil siin Harleyde kohta arvamusi nii ja naa, üle Atlandi on need aga kultus-seisuses. Üks väike videoklipp (tulevastele) Harley-omanikele suu vesistamiseks, või siis inspiratsiooni ammutamiseks :) http://www.youtube.com/watch?v=7XOgBaYKOnw
18:26 26.02.2013
Driver12
Ma ise ei ole chopperi mees, aga kui kunagi hakkan mõtlema ümber istuda chopperi peale siis ainult harli. Harli peal ei ole ühtegi pettus detaili, mida on palju jaapanlastel. Suured summutid, õli paakid ja nii edasi. Häbi sõita rattaga mis tahab välja näha nagu harli.
19:09 26.02.2013
jee.kim (registreerimata)
http://www.youtube.com/watch?v=izzlN2zC8PU

York'i H-D tehases ütles boss samuti, et ostetakse staatust, mitte tsiklit!

Kellele ema, kellele tütar.....
19:12 26.02.2013
VZR (registreerimata)
Kui harrikad kepiveo saavad, siis olen nõus enda japsi välja vahetama.
19:14 26.02.2013
Harlamov i davidov (registreerimata)
...kui te vaid teaksite, et Harley-Davidsoni leiutasid venelastest vennad kes emigreerusid USA-sse ja see on fakt millest ei räägita ja ei taheta rääkida, eriti veel HD omanikud. Ei usu? Pange Googlisse Harlamov davidov ja uurige ise edasi.

Talking about US country, I have to say that many of american well-known things are done or thought up by russians.
For example, the one of the Freedom's symbols, a famous "Harley-Davidson" bike was designed by russian emigrants Harlamov & Davidov (Харламов и Давыдов)

Mida kujutab endast HD ? Suur, uimane meeletu vibratsiooniga raske kolakas mis maksab palju kuna on "kultuspill" Olen piisvalt erinevate isenditega sõitnud ja omanud kahte sportsterit. Kõlbab põhimõtteliselt ainutl poosetamiseks. Linnas sõita on temaga tegelikult mõnus, madalatel pööretel hea vääne. Maanteel sõita on siiski suht jama, sellejaoks on oluliselt mugavamaid rattaid (BMW või jaapani touring tsiklid) Kui hangid endale HD siis on soovitatav kõik poldid/mutrid lahti keerata ja keermeliimiga uuesti kokku keerata(vibratsioon on tugev ja raputab lahti) Mis on ka arusaadav, on ju siiski tegemist venelase peakoore järgi tehtud asjaga...
Mis veel ? Kui tahad olla tõsine tsiklimees PEAB sul olema HD, kui tahad sõita mugavalt ja kellelegi midagi tõestama ei pea on olemas oluliselt odavamadi ja mõnusamaid rattaid. Nagu öeldud, HD on kultuspill ja kogu asi ongi selles kinni. Loodan, et keegi nüüd ei solvnud aga rääkisin ainult enda kogemustest, ühele meeldib tütar, teisele ema.

Lugupidamisega.
07:41 27.02.2013
Харламов и Давыдов (registreerimata)
Харламов и Давыдов
12:05 11.01.2015
:) (registreerimata)
Kahju nendest, kes kobavad pimeduses, ehk siis ainus valguskiir elus oleks HD. Korra proovisin, rohkem ei taha. Täitsa kahju nendest, kes .... Ah vahet pole, sõitku või tõukekaga!
13:02 11.01.2015
Avdii (registreerimata)
Sama loll laim kui ei miks sõita Ferrariga kui Toyota Avensis sõidab vaiksemalt ja võtab vähem kütust.... Igaüks ostab masina vastavalt rahakotile, ega siis kallimat ja eksklusiivsemat kohe maha ei pea tegema.
13:05 11.01.2015
Polegi midgi maha teha ;) Proovi Honda Goldwingi, mis on isegi kallim uuena Harrikast, kui võtta aluseks mammut matkakad. Uue Harrykaga kannatab võrrelda isega 90 ndate Winge ja pole lihtsalt miskit võrrelda, Harrykaga oled lihtsalt piinapingis, läbides kannatuste rada ;)
13:50 11.01.2015
jee.kim (registreerimata)
https://www.youtube.com/watch?v=izzlN2zC8PU

Olles külastanud HD tehast ja suhelnud HD toonase juhtkonnaga, ütlesid nad otse välja, et Sa ostad Imagot ja kuulumist HD seltskonda!
14:32 11.01.2015
Avdii (registreerimata)
Ju sa siis pole Road Glide-ga sõitnud kui räägid mingist piinapingist... Taaskord avaldavad inimesed arvamust kes midagi asjast reaalselt ei tea.
15:39 11.01.2015
Sry, aga kas HD on veel miskit, mida võtta aluseks võrdluseks GoldWingiga? Honda GoldWingilt või Valkyrielt HD peale istumine on sama, nagu Jawalt Delta peale.
11:07 06.03.2015
................. (registreerimata)
Loll laim ? Milleks mulle selja, käte ning kõrvakuulmise mõrvar ? Ütlen ausalt, et ma ei ole ühegi tsikliga sõites pärast 400km. olnud niivõrd väsinud kui seda oli H-D sportsteriga. See müra ja vibratioon tappis, linnavahel võid ju tuusata oma löriseva rattaga. BMW R1200 seeriaga ühe tõmbega 400km. maha lasta ei ole migi teema, elus rekord kilometraaz ühe tõmbega on olnud 900km. (Tankimise ajaks ikka maha)
Tõsi, sportsteriga oli linnavahel hea täristada, selleks sobis küll, kõrvaklapid kõrva ja siis kannatas täitsa sõitmist.
10:35 07.03.2015
Ma ei teegi selles suhtes teda maha, et kes tahab osta, see ostku. Rahakoti paksus paraku HD kasuks, nagu siin eespool mainiti. Wing, Valkyrie kallimad ja võtavad kütet ka rohkem ja sõit on nagu siidi. Ma ei väida, mulle ka meeldib isegi HD, tema hääl ja välimus, aga juhtida on paha. Linnavahel kulgeks, võimalik, et linnast linna ka kohapeal. Aga eks ostan ja proovin ära, pikemalt tarbida. Minu esmane arusaam oli tutikaga ühe proovisõidu puhul.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.