Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: JOOBES JUHT SÕITIS SISSE

19:33 15.01.2008
LttAngel
Joobes juht sõitis sisse
Ise jäin õnneks terveks, aga joodik üritas oma lääbakil autoga (mingi vanem Vectra) veel põgeneda ja oleks ühele autole veel sisse sõitnud. Kui nad (neid oli 4 tükki) nägid, et autoga põgeneda ei õnnestu, jooksid minema. Õnneks saadi 2 kohe kätte (üks magas samas kraavis), see siis ütles, et nad võtsid koos viina. Kõige hullem on see, et siukstele ei tehta ka midagi. Käisin paar päeva hiljem politseis tunnistusi andmas, siis ei olnud juht veel välja ilmunud. Ei teagi, kas ta on kätte saadud. Kurvaks teeb ja mina ei ole peale seda enam julgenud autorooli istuda. Joodiku nimi on teada ja vahel tekib küll tunne, et otsiks ühe tugeva mehe ja läheks annaks talle lihtsalt kere peale.

Muudetud 23.1.08 16:20

16:57 16.01.2008
mnjaah (registreerimata)
Re: Joobes juht sõitis sisse
Jah, kurvaks teeb see olukord Eesti teedel.... eriti JOODIKUID silmas pidades kes võiks pudelopõhja otsida kuskil kuradi vaimse puuetega inimeste haiglas !!!

Millal selline idiootsus küll lõpeb ?
18:00 16.01.2008
Cab (registreerimata)
Re: Joobes juht sõitis sisse
Ma arvan, et pane see joodiku nimi siia üles. Peksma ei ole mõtet minna, saad krim asja. Aga nime tahaks Eesti rahvas ikka näha. Siis on teada, mis nimega mehe autosse reisijana mitte istuda.
17:24 21.01.2008
mnjaah (registreerimata)
Re: Joobes juht sõitis sisse
Jah,Cab sul täitsa õige mõte !

Kogume jotade nimed kokku ja aasta lõpul küüditame need jotad kuskile siberisse ära !
17:06 22.01.2008
teema algataja (registreerimata)
Re: Joobes juht sõitis sisse
ag palun- auto omanik oli Allar Meldre ja juht Harri Ärmand. Siin üks teade auto omaniku kohta:
Roolijoodik palus vanglasse minekuks pikendust
Autor: Ahto Jakson
Neljapäev, 20. detsember 2007.

Mitmekordse purjuspäi auto juhtimise ja lisaks kannatanu löömise eest vangi mõistetud Allar Meldre palus eile kohtult karistuse täitmisele pööramiseks pikendust.

Meldre taotles kohtult karistuse kandmise edasilükkamist, kuni ta aitab naisel vormistada Eestis alalise elamisloa taotlemiseks vajalikke dokumente. Venemaal elaval Meldre naisel on Eestis viibimiseks ajutine elamisluba.

Prokurör Svetlana Maripuu sõnul jäi talle mehe jutt naise elamisloa saamisest segaseks. “Seadus näeb karistuse kandmise edasilükkamist ette siis, kui põhjuseks on erakorralised asjaolud, mis võivad põhjustada raskeid tagajärgi. Ma ei saanud Meldre jutust aru, et see põhjustaks raskeid tagajärgi,” ütles Maripuu. “Kui inimene läheb kuritegu toime panema, peab ta arvestama sellega, mida see võib endaga kaasa tuua, “ lisas ta. Kohus teeb Meldre taotluse kohta otsuse homme.

Kuressaare kohus karistas Allar Meldret 28. novembril täitmisele pööratud kohtuotsusega süüteo eest mõistetud karistuse täitmisest kõrvalehoidumise ja purjuspäi auto juhtimise eest kaheksa kuu pikkuse vangistusega. Kohus lisas sellele veel löömise eest 3. mai kohtuotsusega Meldrele mõistetud kuuekuulise tingimisi vangistuse, karistades teda kokku ühe aasta kahe kuu pikkuse reaalse vangistusega.

Lisaks võttis kohus mehelt ära mootorsõiduki juhtimise õiguse kaheks aastaks ja kolmeks kuuks. Kohtuotsuse järgi pidi Allar Meldre talle teatatud ajal ise ilmuma vanglasse karistust kandma. Vanglasse ilmumise teadet mehele veel saadetud pole.

25. septembril juhtis Meldre Kuressaares Smuuli tänaval sõiduautot Opel Rekord kerges alkoholijoobes. Lisaks polnud tal liikluskindlustust ega juhiluba. 13. oktoobril tabas politsei Meldre Kaarma vallas Kuressaare-Võhma-Panga maantee 12. kilomeetril samuti Opel Rekordi roolist. Mehel polnud korravalvuritele esitada juhiluba ja tal esinesid alkoholi tarvitamise tunnused. Alkomeetrisse puhus ta näidu 0,12 milligrammi ühes liitris väljahingatava õhu kohta.

Mullu 8. detsembril lõi Allar Meldre Kuressaares Tehnika tänaval rusikaga näkku Aleksandrit. Aleksander leiti Tehnika tänava korteri esiku põrandalt kaks päeva hiljem surnuna. Kohtuarstliku ekspertiisi kohaselt põhjustas 29-aastase vene rahvusest Aleksandri surma äge etüülalkoholimürgitus.

Politsei selgitas algul tapmise paragrahvi järgi alustatud eeluurimisel välja, et paar päeva enne seda, kui mees korterist surnuna leiti, sai ta joomakaaslaste käest peksa. Kuna peksmise ja surma vahel seos puudus, andis prokuratuur Allar Meldre ning Urmas Lusti kohtu alla süüdistatuna löömises. Kohus karistas Urmas Lustit kolmekuulise vangistusega poolteiseaastase katseajaga ja Allar Meldret kuuekuulise vangistusega poolteiseaastase katseajaga.

Tänavu 22. mail juhtis Allar Meldre Kuressaares Smuuli tänaval autot keskmises alkoholijoobes, mille eest kohus karistas teda kriminaalkorras 15 000 krooni suuruse rahatrahviga. 2003. aastal karistas tollane Saare maakohus Meldret purjuspäi auto juhtimise eest üheaastase vangistusega ja võttis talt ära sõiduki juhtimise õiguse kaheks aastaks, sest meest oli pool aastat varem samasuguse kuriteo eest karistatud pooleaastase tingimisi vangistusega.
05:54 23.01.2008
SpikeBMW
Re: Joobes juht sõitis sisse
:D saad ka äkki ihunuhtlust nii et ****l kirjad peal :D
16:20 23.01.2008
LttAngel
Re: Joobes juht sõitis sisse
Küll mõnel on ikka naljakad naljad, lugedes eelmist postitust.
21:53 16.06.2010
dd (registreerimata)
Re: Joobes juht sõitis sisse
Kas keegi teab selles harri ärmand-ist midagi
22:17 16.06.2010
dd (registreerimata)
Re: Joobes juht sõitis sisse
ja kuna see õnnetus juhtus?
16:14 17.06.2010
teemaalgataja (registreerimata)
Re: Joobes juht sõitis sisse
Ei tea sellest Harrist enam midagi ja ei teagi, mis üldse edasi sai... Õnnetus juhtus 2007 aasta detsembris.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.