Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: WRC FIA POOLT SOLGITUD?

16:50 07.03.2008
JuanMartin
WRC FIA poolt solgitud?
Olen juba mõnda aega jälginud WRC sarja (nii umbes viimased 8 aastat) ning olen mõtlema jäänud, kas see sari ei ole mitte FIA poolt ära solgitud? On ju reeglistik ning ka nõuded nii karmiks aetud, et paljud autotootjad ei taha seal enam isegi osaleda. Viimased aastad oleme ju näinud, kuidas ainult 3 tehasetiimi vuravad (sellel aastal küll rohkem, suisa 4) ning siis hunnik eratiime. Eratiimid küll konkureerivad punktidele, aga mitte tiitlile (erand oli küll Loebi osalemine eratiimis, aga see tiim oli ka ainult ametlikult eratiim). Lisaks on need eratiimid enamus Fordid, mis saavad selliseid andmeid, mida saab ka Fordi tehasetiim.
Mõned tiimid küll hakkavad tagasi tulema sarja, kuid paraku ei ole need meeskonnad just parimate kohtade eest võitlejad.
Kahjuks on, tänu paljude tiimide lahkumisele sarjast, tööta jäänud paljud head piloodid, kes ka ei näe mõtet sarja tagasi siirduda, kuna neile ei paku hetke seis huvi.

See on kõigest minu arvamus. Kui on teisitimõtlejaid, siis palun lahkelt kirjutada. Kõik arvamused tervitatavad.
18:27 07.03.2008
baah (registreerimata)
Re: WRC FIA poolt solgitud?
Pole üldse enam mingit huvi asja vastu. Varem, kui tuntud tegijad (McRae, Burns, Sainz, Mäkinen, Märtin ka jne jne) sõitsid, vaatasin kogu aeg. Sõbrad-tuttavad ka, enam ei teagi kedagi, kes jälgiks seda.
18:51 07.03.2008
audi a4 v6 (registreerimata)
ma ikka vahest vaatan, kui sõbrad-tuttavad sõidavad!
13:59 09.03.2008
Karl_L
Kahjuks on aastatega tõesti inimeste huvi WRC raugenud. Kuid Eestis on siiski nii mõnedki tulevikulootused (Urmo Aava, Jaan Mölder jnr. jt). Eks tuleb pöialt hoida ka põhjanaabritele, kes viimasel ajal hämmastavaid tulemusi sõidavad.

Karl
16:19 27.05.2008
VVV1
Ega Märtin sealt "lambist" jalga lasknud.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.