Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: (AJU)INVALIIDIST POLITSEINIK

22:00 17.03.2008
leek5
(aju)invaliidist politseinik
Juht oli naispolitseinik ja parklas oli veel vabu kohti. See on Rakvere Viruauto ees tehtud, invaliidi kohale parkides hoidis austatud politseinik kokku umbes 10 sammu jalavaeva. Eeskuju missugune :)
22:48 17.03.2008
kuulaja (registreerimata)
Re: (aju)invaliidist politseinik
Neile invaliididele on ju koik lubatud. Oleks seal tavainimene olnud siis nad nagu korad kallal.
22:54 17.03.2008
jajaaaaa (registreerimata)
Kohe tuleb keegi politseinik(u sõber) demagoogitsema, et tegelikult täideti töökohustusi või transporditi invaliidi vms... BS!
23:05 17.03.2008
kommib (registreerimata)
tegelikult oli niimoodi, et seal transporditi invaliidi, kes oli juhtumisi politseinik, kes kiirustas väljakutsele sinnasamasse!
22:38 18.03.2008
SpikeBMW
nii et kui keegi peaks juhuslikult invakohal või kollases tsoonis peatumise eest kviitungi saama, siis teadke, et see summa kollasel lipakal võrdub võmmi jalavaevaga :D
12:42 23.03.2008
jonn1
Kas pildi tegija kuupäeva ja kella ka mäletab siis võib olla mõni selle mentülemus teab ka, kes selle sini-valge nr. 4674 autoga sõitis. Äkki saab see valesti parkind ment ka trahvi, nagu nad ise tavaliselt kõigile teevad.
15:18 28.03.2008
riiv (registreerimata)
selle pildi alusel peaks väga kenasti saama trahvi teha..ega meie "parkimiskultuuris"midagi ei muutugi kui selliste piltide alusel oleks õigus trahvi teha...siis hakkaks tüüpiline ennasttäis eestlane mõtlema ka
16:23 28.03.2008
reikin
ega juht juhuslikult selline nooremapoolne blondiin juhuslikult polnud? yhe naismendiga mul kokkupuuteid seal rakveres olnud ja oli enda arust jumal vist.
13:28 04.04.2008
leek5
Pilt on tehtud 13.03.2008 kell 17.45 ja juht oli tumedapeaga naispolitseinik.
20:56 03.05.2008
viper87
Jätke palun naljad, kes siis omasid trahvib :-D
20:07 17.06.2008
parmaat:: (registreerimata)
aga miks sa pildi tegija midagi ütlema ei läinud?? Mis sa tagant järgi kraaksud, ikka siis oleks võiud küsida, et kas siis nii näidatakse eeskuju! On ikka eestlastel seda allaheitlikkust antud kulbiga!
21:15 17.06.2008
lendurleopaold (registreerimata)
Ma tean tartus kahte politseiniku,nimesi ei maini aga üks neist võttis mind purjuspeaga auto roolist kinni ja teine tegi lihtsalt hoiatuse kui avalikus kohas kärakat rüüpasin....mõlemal juhul jäid nad inimeseks,olid viisakad,mõistvad,viskasid nalja ja tegid isegi toretaks ned ebameeldivad pahateod...
Aga samas on päris palju ajudetam*nne,kes kohe hakkab koera moodi haukuma,klähvivad ja pauguvad nagu mingid haiged...nagu käitumis hälve või raske puue-auhh auhh pauh pauh,röögivad näkku pressivad dokumente näidata kontrollivad kinalt arvutis,üks kõik mida sa ka teinud pole oled igati röövel,kaabakas,kelle peale koer peab haukuma...

Seda paukumist ja haukumist ma olen hakanud juba lindsitama ja filmima...
NEID KOERI MA VARSTI NÄITAN KA JUOTUBES JA TELES JA KUS VEEL SAAB.
08:45 18.06.2008
jonn1
Pane siis youtube lingid, kus neid sinu filmitud filme näeb.
09:25 18.06.2008
salongipeegel (registreerimata)
Jonn, "lendurleopaold", ei saa neid juotubes üles panna, ta parasjagu paneb Soomes plaate seina. Kirjaviis ja mõttemaailm vastab isehakanud ehitajale.
14:59 19.07.2008
Ajuinvaliid99 (registreerimata)
Ma ka aru ei saa, miks autor midagi ütlema ei läinud?
Politsei poleks sulle vastu hambaid pannud. Risk oleks minimaalne olnud.
11:51 25.07.2008
poisiponks
veel üks ajuinvaliid
13:08 26.07.2008
viper87
Vot proovi Politseinikule öelda, et liikluseeskiri kehtib ka Sulle, tõmbab koheselt Sulle mööda tatti, tarib autosse ning vormistab protokolli, et ründasin politseinikku. Kaebad asja kohtusse, kohus otsustab Politseiniku õigeks, Sina jääd süüdi, maksab trahvi kinni, kohtu kulud ning politseinikule veel kopsaka valuraha. Kas pole mitte õiglane süsteem?!
02:31 27.07.2008
asdfbb (registreerimata)
Aga vot mina ütlesin. Paluti vabandust ja pargiti ümber, kuigi tegelikult oldi väljakutsel, nagu pärast nägin (toodi mingi tegelane rauduskäsi välja).
09:02 27.07.2008
sanussi (registreerimata)
väljakutse või asi... las otsib ka parkimskohta nagu lihtinimene seda teeb ja siis tegutsegu edasi. niiiii kiire neil ka ju pole. ega pätt eest ära jookse....
19:57 05.08.2008
ls (registreerimata)
jah, ega pätid ju ei põgene.....
22:31 28.10.2008
Nono (registreerimata)
Jah!Reeglina on NAD(pätid) sellises situatsioonis turvade "hoole all".Nii,et võiks ka 5m kaugemale parkida.Võib-olla tuleb samal ajal inimene,kellel on raskusi(käimisega,või muu selisega..)
03:26 30.10.2008
ajudeta (registreerimata)
Tasuks vaadata kas polla masinal endal inva märki küljes pole! Invapollar või kuidas? :)))
12:44 30.10.2008
Ootika
Jah aga oletame nüüd, et politseinik tõesti pargib auto nii nagu teised inimesed - ilusti joonte vahele ja üldisesse parklasse. Nüüd jalutavad nad poodi, et sealt ära tuua märatsevat poevarast (olen ise näinud, et sellises olukorras ei ole pätid just kõigerahulikumad). Jõudes auto juurde on vaja pätt autosse toppida. Mõelge nüüd ise kui kitsad on parkimiskohad meie parklates ja kui õnnelik te olleks, kui poest väljatulles näeksite kuidas, teie auto kõrvale pargitud politseiautosse parasjagu pätti sisse üritatakse saada......
17:34 30.10.2008
be-em-wee (registreerimata)
Kui oleks pätti pärast sinna pargitud siis ok, kuid tihtilugu poe ukse ette invakohale pargitud politsei masinasse tullakse poest mitte pätti ja vargaga vaid petti ja saiaga!
10:43 31.10.2008
desade
Peti ja saiaga pole veel näinud väljumas neid kes politseisõidukiga poe ette pargivad, küll aga olen näinud palju kuidas tuuakse välja raudus rikkuja. Esiteks ei tea ju kunagi väljakutsele sõites mis vargaga tegu on ja kuidas ta võib käituda, sestap ongi ohutum tegelikult kõigile, et rikkuja kiirelt politseisõidukisse paigutatakse. Kõik pätid pole kindlasti agressiivsed aga ette seda näha ei oska keegi, ka raudus on jooksikuid olnud ja kui juba jookseb on see ümberringi inimestele ohtlik, sest ega põgenev pätt ei arvesta ei invaliidi ega lastega, kes ette jääb see eest ära lendab.. ja siis teadagi mis jutt tulema hakkab - lollid et sõiduki nii kaugele parkisid.. võta kuidas tahad.. igaühe oma asi aga minul pole selle vastu midagi, kui seda tehakse tööülesannete täitmiseks!
19:58 31.10.2008
nono (registreerimata)
Ok.Kes peaks asjale peale sattuma võiks tiba oodata ja oleks asjad selged,milleks nii pargiti.Saaks ehk ka kindla pildi,mis asjus nii pargiti.Muidugi,kui pollar tuleb piimapakiga välja siis hiljem on see ilmselt tähtis asitõend mille järel käidi.
00:57 01.11.2008
be-em-wee (registreerimata)
Tallinnas Tammsaare pargis parkis naispolitseinik ju polla bussi keset parki jalakäijate rajale selleks, et burgerit tuua Hessburgerist!
21:47 11.11.2008
nono (registreerimata)
Vot see on juba tase!Hakkab tulema.Kui veel pildile ka saaks,siis kaoks ilmselt kraaksujad ka ära.
15:54 10.12.2008
jopantoonio
09:39 22.03.2009
nii. (registreerimata)
muuseas, lasnamäel punase selveri juures olen näinud, kuidas vormis politseinik läheb keelatud kohas üle tee selverisse. nimelt siis selveri vastas asuva spordihoone taga asub politseijaoskond, arvatavasti sealt ta tuligi. ju lihtsalt kõndis suitsu järele vms.
samas ise püüavad spordihoone parklas oodates jalakäijaid, kes vales kohas teed ületavad...

aiaiaiai!!!!(vibutan näppu) häbihäbihäbi!! (teen näpuga ringe)
00:05 24.04.2009
Rakvere , (registreerimata)
teadagi,,Rakveres on üks naispolitseinik ,kes mullegi tahtis trahvi teha kui parkisin eelmine suvi Rakvere säästumarketi juurde ,,kuid mina ,mitte kohalik,,inva märki polnud ,aga maas oli inva märk kuid see oli niinähtamatuks juba kulunud et mina teadnud ,,,nemad aga passisid ,tulid kohale ,,tahtsid trahvi teha ,,,kuid asi piirdus lõpuks sellega et jah,,,ei julge siin midagi kommenteerida,,,,,,,aga võikste IKKA Rakvere politseis vaadata ,,kes sobib korda looma ja kes mitte.
12:14 25.05.2009
wiru autost (registreerimata)
see wiru auto juures tehtud pilt,kus politseiauto seisab inva kohapeal-tarkpeadele, kes siin kaagutavad mente taga,ytlen ma niipalju,, et see auto oli hoolduses viruautos ja sealsed 6lin2pud ise ajasid auto sinna invakohale kui auto valmis sai ning seej2rel tegid pilti nagu mendid oleksid sinna parkinud.tumedapeaga naispolitseinik k2is sellel j2rel seal kyll kuid teadvustas sellest tegevusest ka wiru auto bossi, et tema 6lin2pud sellist trikki tegid.nii, et kes asjast midagi ei tea siis minge turule kui klatsida tahate!!!!!
10:17 02.06.2009
väikene mees (registreerimata)
Täna hommikul kella 8.30-ne ajal sõitsin Rakveres tallinna tänaval ja minu ees liikus politseiauto Skoda riikliku nr 280MLU.Vene kiriku juures on jalakäijate ülekäigukoht kus alustasid üle tee minekut kaks umbes kümne aastast tüdrukutirtsu.Politseiauto isegi ei vaevunud pidurdama ja lapsi üle tee laskma.Peatusin,lapsed ületasid tee ja ma ei olekski sellele rohkem mõelnud aga mu oma tütar (9 aastane) poetas lause,et kui sina isa oleksid praegu nii teinud nagu see onu seal politseiautos siis oleksid saanud kindlasti trahvi.
Muide....see politseiauto rikkus veel liikluseeskirju Laial tänaval.Aga tundub,et neile kõik lubatud.Loodan,et sellised on vaid üksikud erandid,sest tegelikult on Rakveres suht viisakad ja mõitsvad autojuhid.
Ilusat suve kõigile.
17:05 17.06.2009
wud (registreerimata)
kukekesed kruviseid rattad alla,ja hakkasid ratastooliga poevargaid püüdma...
14:11 08.10.2009
leek5
Ei tea kas Wiruautos on tööl mälumängurid või käib seal aasta jooksul ainult üks politsei auto remondis. Igatahes ma tegin pildi märts 2008 ja wiruauto mees kommenteeris mai 2009. hea mälu igatahes (y).
Võin veel selgituseks lisada, et nägin seda naispolitseinikku sealt autost väljumas ja tagasi minemas. Polnud ühtegi õlist nipplit trikitamas.
13:22 04.03.2010
VVV1
Kas sul nagu endal ei tule pähe variant, et äkki nägidgi siis, kui autole pärast hooldust järelemindi ja väljuti uuesti selleks, et antud jamast remondikohta teavitada ...
00:03 09.03.2010
urrrrr
Kui politseinik rikub siis närvad ju kõik, aga kui sa ise rikud siis ei ole ju midagi. Ja kui sa oma bemuga või audiga pargid risti kuskile oled sina just kõige kõvem mees.
16:16 09.03.2010
to urrrrr (registreerimata)
00:40 10.04.2010
Huviline4321 (registreerimata)
Kuid kuidas võib politseinik väita, et ta täitis töökohustusi? Minuteada, võib alarmsõiduk liikluseeskirju vaid rikkuda vilkurite töötamisel ja/või helisignaaliga?
10:47 13.05.2010
VVV1
Suvaline ametnik juriidiliselt täidab alati töökohustusi, kui tal on tööaeg ja ta teeb midagi sellist, mis seotud tema tööülesannetega ja ta pole just tööjuurest minemajooksnud, et mingeid omi isiklikke asju ajada.
Invakohale parkida üldse ja veel värvilise autoga on muidugi selge lollus.
15:09 21.07.2010
Kärss
Pildike ka minult, kuigi ajuinvaliidiks on selle politseibussi juhti vast palju nimetada. Lihtsalt tekib küsimus, et milleks oli küll vaja hõivata üks kahest lasteaialaste vanematele mõeldud 30min parkimiskohtadest (teine parkimiskoht oli juba hõivatud), kui kõik tänava ääred olid peaaegu tühjad, parkimiskohti jagus nii puude all vilus kui päikeselõõsas. Võibolla jah tööülesanded, kui tulid parkisid ca 10ks minutiks, keegi ei sisenenud ega väljunud ja lahkusid sealt seejärel. Üks asi on see, et seadus lubab, kuid lisaks LE-le on olemas ka elementaarsed viisakusreeglid, mille täitmata jätmist siinkohal raske põhjendada. Igal juhul riivab see räigelt inimeste õiglustunnet, kui niiviisi ainus vaba koht lasteaias käijailt ära napsatakse, olgugi et selle vältimiseks oleks piisanud 4m varem pidurdamisest... Pildistatud täna Keskhaigla hoovist Hospidali tänava suunas.
11:55 03.09.2010
TO LEEK!!!! (registreerimata)
jah leek sa nägidki seda momenti kui politseinik autost tuli ja kappas ülesse su bossi juurde, et rääkida mis juhtus.ja kui palju siin veel julged mögiseda siis võetakse välja, mis IP aadressilt sa neid asju siin kirjutad ja kust aadressilt sa selle pildi siia ülesse riputasid ja kui sa veel töötad Wiru autos siis tea, et tuleme sulle külla, sest sa oled üks mendi vihkaja ja sa ise ajasid selle auto sinna inva kohale.Ja tea veel seda, et sinu boss helistas politseisse ja vabandas oma Wiru auto töötajate käitumise pärast...seda võib sulle tõestada seal töötav Tanel, kes oli samal ajal bossi kabinetis!!!.NII,ET MINE KÜSI kuidas asjad tegelikult olid ja ära plärise siin tühja loba.mis vahet seal on kunas sa selle siia laadisid ega wiru auto töötajad peale seda ühte korda enam ei julge sinna parkida..selleks on see juhtum kõigile teada.
19:31 03.09.2010
leek5
EELMISELE TIGEDALE: Puust ja punaselt!
Seisin wiruauto ees ja ootasin sõpra kes oli wiruautos. Minu auto oli pargitud 10m eemal politseiauto vastas. Minu auto kõrval oli VABU parkimiskohti. Politsei auto tuli sõitis invaliidi kohale, autost väljus naispolitseinik JUHIKOHALT. Läks wiruautosse, väljus mingi aja pärast (ca 5-10min) ja sõitis autoga ära.
Ma ei tööta wiruautos ja ma ei vihka salaja ega avalikult politseid.
Olen tavaline kodanik, kes nägi seadusekontrollijat seadust rikkumas.
23:27 27.10.2010
To leek!! (registreerimata)
sa ajad *****,,et mendid süüdi lavastada :)
19:38 17.11.2010
mida veel? (registreerimata)
Kui ment läheb poeomaniku jutule,võib auto vabalt invakohale panna või? Ma saan aru,et pargib siis kui on vaja pätt kinni võtta vms.
12:30 14.11.2011
angel1ever
Sellel teemal võib jahuda lõpmatuseni. Muidugi on inetu ja labane ja mis kõik veel, aga politsei leiab alati õigustuse. Tahaks kohe teada, mis nägu politseinik teeks, kui ootaks ta ära ja väga viisakalt juhiks tähelepanu sellele, kuhu auto on pargitud.
03:06 18.05.2012
krislynx
Pealiskaudsus ja mõttevabadus
Kurb näha inimesi, kes leiavad enda päevale mõtte, tehes selliseid pilte ja laadides need internetti.. sealjuures kommenteerides seda kõike väga pealiskaudselt lähenedes asjale.

Tooksin parem näite: kui vajad politsei abi (näiteks, sind ähvardatakse relvaga jne) ning politsei peab tulema väga kiirelt kohale. olgu, politsei jõuabki, aga vaatab Ups, siia me parkida ei saa, siin on (näiteks) kollane joon, olgu pargime siis 200 m edasi. Selle ajaga, kui ta need 200 m eemal pargib ja Sinuni jõuab, võib juhtuda mis tahes.. Ja siis hiljem See teatud inimene kirub ja sõimab, kuidas politsei ei jõua õigel ajal kohale..

Ühesõnaga, eksimine on inimlik ning ka politseiametnik on inimene. Siiski, paljugi tänu nendele valitseb meie tänavatel suures osas kord ja rahu.
10:46 27.04.2013
rtcgvdf (registreerimata)
mida te virisete jonnite ja jaurate!?!?
Politsei ei ole tavakodanik ja sõiduk on neil ka eriotstarbeline ehk siis nendele peaks käima igal ajal eri nõudmised ja kohustused!
keskenduge sellele et nad saaks oma tööd hästi teha mitte laskuda detailidesse mis ei muuda tegelikuses nii kui niimitte midagi!
Pealegi isegi kui ta läks keskusesse vett ostma või hoopis laskma siis otse ukse ette pargituna selleks mitte ettenähtud kohta säilitab võimalikult operatiivse reageerimise võimalikule väljakutsele!
kadedus on see mis siin inimesi kiunuma paneb aga unustatakse ära see et igal ühel on oma valik mis rolli ta ühiskonnas täidab!

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.