Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: SMUULI TEE

18:34 20.04.2008
BadDay
Smuuli tee
Seda siin tihti juhtub, et Smuuli teelt linna poole kanalisse keerajad satuvad vastassuunavööndisse.

Liikluskorraldus, olgugi et oleks lihtsalt lahendatav paari pintslitõmbega, on kogenematu juhi jaoks tõepoolest piisavalt segadust tekitav; ka telliskivi on niipalju kõrgel, et liiklust jälgides jääb see sõiduautost lihtsalt märkamata. Mööda Smuulit silla suunas tulijate tagasipööre toimub eraldusriba vahetust lähedusest ning auku keerajale avaneb siis terekäena just see august üles tulev suund.

Sellel autol igatahes tagurdati ähmis tagasi ülesse sõites tagasild alla viltu.
22:40 20.04.2008
SpikeBMW
Re: Smuuli tee
peab ikka koba autojuht olema. ei oska muud öelda.
23:48 20.04.2008
akustik (registreerimata)
Teiselt pildilt on näha ,et Skoda on ka "telliskivi" alla suundumas
09:17 29.04.2008
Massinamees (registreerimata)
Kuulge kui keelumärk on üleval, peab ikka pooletoobine olema kui aru ei saa, kuhu minna ja kuhu mitte minna!
09:45 29.04.2008
Mahno3 (registreerimata)
Tagasilla viltu olekus ei saa muidugi kedagi süüdistada peale iseenda. Sõitjatel oleks kindlasti kergem kui neile üks suunav valge joon asfaldile vedada, mis nad allasõidule juhataks.
12:00 01.05.2008
dfjfcjvgh (registreerimata)
vigadest õpitakse!!!
aga jah,hale lugu
15:40 09.05.2008
bents (registreerimata)
arvan, et see Škoda plaanib siiski tagasipööret.
16:49 05.09.2008
a1234567890 (registreerimata)
Ise tegin sealkandis sõidueksamit ja tüdruk kes parasjagu roolis oli tegi sama vea. Temajaoks oli eksam lõppenud ka...
17:05 05.09.2008
Kärss
No miks ei võiks seal olla sinist märki valge noolega, mis juhatab õigelt poolt postist mööduma? Telliskivi mõjupiirkond kehtib märgi taga, mitte märgist paremal või vasakul, ja seda, kummast teeotsast sisse peaks keerama (mis teed need üldse on? Kaks eraldi tänavat, mis sinna jõuavad?), ei mõtle välja isegi kohalikud, rääkimata turistist või Tallinnas esmakordselt liiklevast maainimesest.

PS: kunagi väga ammu, kui see ristmik sellisel kujul avati, olin tegemas ise sama pööret - minu ees sõitis terve autoderivi valest kohast alla kanalini, omal tekkis kahtlus ja pidurdasin kohe märgi taga, tagurdasin ja otsustasin sõita igaks juhuks sellest märgist paremalt poolt mööda. Õigesti tegin aga üsnagi kobapeale, kuna liikluskorraldusvahendite järgi on seal mistahes käitumine ebaloomulik. Seda enam, et pole mingeid joonigi maas ja ristmik ehitatud välja nii, et sealt pööramine tundubki loogiline
22:48 10.09.2008
Segaduses (registreerimata)
Ok sellest saan ma aru kumb tee valida, et nö alla saada aga kas vastasuunast tulevad autod teevad tagasipööret minust (juhist) vasakult või paremalt? Kuna ise alles algaja siis olen üritanud vaadata kuidas teised sõidavad aga sellest pole eriti kasu - pool kolonni hoiab nagu ühele poole tee äärde ja teine teisele, saa siis aru kummal õigus on....
23:06 07.12.2008
veedja (registreerimata)
oi.. kui tahate tõelit peamurdmist tulge paide maksimarketi uue liikluskorraldusega parklasse....tõeline puzzle...sõida kust poolt tahad -ikka on telliskivi ees :)
08:43 08.12.2008
be-em-wee (registreerimata)
Nädal tagasi sõitsin seal maksimarketi parklasse ning ei osanud küll mingit probleemi leida "telliskivi" märkide asetuses.
Ahjaa- peale mind tuli üks halvasti laotud telliskivi koormaga auto küll:)))
09:37 08.12.2008
komvek
Ma ei saa aru mis siin mõelda on? Eestis on parempoolne liiklus.
16:20 02.02.2009
xzc (registreerimata)
sõidetakse vastavalt tee oludele ja kui teeolud on sellised et ei ole võimalik sõita oma sõidureas siis sõida seal kus saad. Peaasi et pärast ka ära oskad põhjendada ja tõestada. ah jah sellisel juhul pead vastutulevale sõidukile teed andma.
19:21 10.02.2009
nu galova (registreerimata)
Krt, see ülessõit, kus ta valesti sisse sõitis on ju nii lai, et seal oleks ta saand otsa ka ringi pöörata või silmad kinni tagasi tagurdatud selleasemel et nõnnamoodi autot lõhkuda.
Nooleke võiks seal küll muidu olla, nii kindluse mõttes. Teetähistust on palju tahetud kuna see nadivõitu peamagistraalidelgi.
Kas juht on siis veel autos või miks tal tagurdamistuled ikka põlevad ?
12:25 16.02.2009
cif (registreerimata)
Tarkpead oma "parempoolse liiklusega". Välismaal on küll ja küll sarnaseid situatsioone, kus antud olukorras vasak ja parem sissesõit viinuks erinevatesse kohtadesse. Fakt on see, et seal on märk valesti paigaldatud. Peaks olema sinisel taustal diagonaalis nool paremale alla, ning üleval tee keskel keelumärk.
Kuid, et ta sõitis enda stange niimoodi alt ära, no ma ei tea.
Vana pilt arvatavasti, kas nüüdseks olukord parandatud?
12:53 17.02.2009
no kle (registreerimata)
kas praeguses olukorras saad SINA aru et keelumärk kehtib ainult teepeenrale sõiduks?
21:48 22.02.2009
Jobbie1
kole asi juhtus mul kui ma sinna sõitsin.
ment lõi peaaegu maha

Muudetud 22.2.09 21:49

21:51 22.02.2009
Jobbie1
ja too skooda sõitis hoopis kraavi,
aga tema lendas õhku.

Muudetud 22.2.09 21:51

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.