Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: AUTOGA SOOS JA EESTI POLITSEI MÕTTETUS

08:57 23.05.2008
riceboy
Autoga soos ja Eesti politsei mõttetus
Käisin siis 22. Mai õhtul Pääsküla rabas tervisejooksu tegemas ja ennäe imet, keset raba tuleb mulle vastu mingi vana punnsilma-mersu pann numbriga 205 AZK. Autos kolm omaarust eriti normaalset nii napilt 18 aastast tüüpi. Pääsküla raba terviserajad on väga tihedalt
täis jooksjaid, koertega jalutajaid, lapsi jalgratastel jne.

Ajas ikka harja punaseks küll ja helistasin politseisse. See mis aga järgnes ületas minu
arusaama normaalsest politseist.

Mina: Tere, helistan teile Pääsküla rabast ja siin üks sõidab autoga ringi
Dispetser: Kus kohas
Mina: Pääsküla rabas
Dispetser: Kas see on looduskaistse ala või?
Mina: Ma ei tea, ma arvan et küll
Dipetser: Mis tänava nimi on?
Mina: Mis mõttes, rabas olen, siin ei ole ju tänavaid
Dispetser: Siis me ei saa midagi teha kui tänavanime pole
Mina: Ahah
Dispetser: Kas seal märk oli et autodega sõita ei tohi?
Mina: Ma arvan küll et soos ei tohiks autodega sõita
Dispetser: Aga keelumärk oli või
Mina: Ma arvan küll
Dispetser: Ok ma konsulteerin asja

...ja sinna see asi jäigi...vaevalt et midagi üldse "konsulteeriti"

Ühesõnaga mina saan nüüd aru niimoodi, et kui märki pole siis võib kõike teha.
Samuti ei ole mõtet põdeda kui pole konkreetseid tänavanimesid, politsei sinna
välja ei sõida :) Sõitke näiteks tsikliga soo laudtee peal ja pärast öelge et märki ju
polnud et ei tohi jne. Pääsküla raba juures muidugi on märgid, aga selline asi lihtsalt
tundub et ei huvita politseid, pole prioriteetne

Meie riigis maksab ainult seadus ja märgid...kahjuks loogika ja iseenesest mõistetavuse peale pole väga mõtet loota Politsei puhul
09:07 23.05.2008
asasasa (registreerimata)
Re: Autoga soos ja Eesti politsei mõttetus
sa oled ikka lammas küll,mis jutt see on-ma arvan küll ja ma arvan küll,kui ei tea siis ära helista
09:20 23.05.2008
S8 (registreerimata)
"Ma arvan.." :-D Selles fraasis oligi loo point. Ja kui seal mõnes kohas märk ka on, siis mina küll politseiametnikuna ei hakkaks autojuhile ära vormistama kuna võimalik, et on ka sissepääsukohti kus märki ei ole. Ja justnimelt- meie riigis maksavadki ainult õigusaktid kuna tegemist on õigusriigiga. Nii lihtne see ongi.
09:47 23.05.2008
soomusveneruss (registreerimata)
Tervis! Teile helistab härra Vasikas.

Jaa, te kuulsite õigesti.
Va-si-kas. Just. Ma tahtsin paluda,
et te saadaksite mu pagasi Quarzazati.
Oui, bien sur. Nimi? Härra Vasikas. Vasikas,
oui monsieur. No, Va-si-kas. Ei, mitte Lehm.
Notre valise, s'il vous plait. Kas te kuulete mind? Halloo?
10:29 23.05.2008
halleluuja
Võibolla ma olen imelik, aga kui käin tervisejooksu tegemas, siis ma ei tassi kaasas mobiiltelefoni, veel vähem fotokat. Minu puhul on jooksmamineku mõte just selles, et peale tööpäeva lülitan ennast töö- ja argiprobleemidest välja ja lihtsalt naudin loodust ja liikumist.
Fotokaga loodusesse minek on iseenesest väga lõõgastav tegevus, kuid ilmselt mitte jooksjana.
10:50 23.05.2008
hea pilt (registreerimata)
kohe näha,et vana liputaja kes pildi tegi.sellist asja need liputajad nimetavad tervisejooksuks
11:22 23.05.2008
riceboy
to halleluuja mõnel meist läheb paremini ja on suudetud juba osta üsnagi kerge mobla, kus isegi fotokas SEES ON :D

to hea pilt...tundub et liputamine on teema mis tihti su mõtetes, arvatavasti oled saanud lapsena ebameeldiva kogemuse osaliseks :)

"ma arvan küll" - võibolla mõnele lambale jääb arusaamatuks selle fraasi tonaalsus ja mõte. Tavakodanikuna aga ei pea mina teadma kõikide piirkondade juriidilist kuuluvust, katastrinumbreid ja looduskaitse alade piirjooni :D

Kõigile eelnevatele ja tulevatele irvhammastele ja seaduserikkuja õigustajatele! Mul on sügavalt poogen mida te minust ja sellest olukorrast arvate, tõmmelge omaette, ma olen piisavalt rahul mõttega on meie seas elab siiski ka suur hulk normaalseid inimesi, kelle jaoks SOOS TERVISERAJAL sõitmine normaalne ei ole :)

Riceboy (see õige)

Muudetud 23.5.08 11:36

11:32 23.05.2008
hea pilt (registreerimata)
anna andeks riceboy.ei teadnud,et sa kibestunud oled.otsi elu omale siis ei jää aega idiootsete piltide jaoks
11:34 23.05.2008
riceboy
:D

Muudetud 23.5.08 11:35

12:40 23.05.2008
oku666

See et metsas ja soos autoga ei sõideta võiks küll iseenesest mõistetav olla! Siinne kaader on arvatavasti ise samasugune kes käivad metsas läbustamas, loobivad prügi maha jne
13:29 23.05.2008
paekasanz (registreerimata)
misse sellise teema point on? ilus kattega tee, ma küll aru ei saa miks seal sõita ei või? on seal keelumärgid kuskil? või tähistatud see kui jooksurada?
13:38 23.05.2008
halleluuja
Kuna teemaalgataja minu postituse lihtsusest siiski aru ei saanud, üritan veelkord. Mobiili ei vea ma jooksma kaasa mitte sellepärast, kui rasked või kerged nad tänapäeval ka ei oleks, vaid sellepärast, et mõnel meist läheb paremini, nii et ta peale tööpäeva lõppu jooksurajal hingeldades telefonile vastama ei pea.

Kindlasti istud ka saunalaval telefon jalgevahel ja ootad üliolulisis kõnesid.

Muudetud 23.5.08 13:40

13:38 23.05.2008
valamar (registreerimata)
Kui on tee, kus saab liigelda ja liiklemine ei ole keelatud, siis võib seal liigelda.
Nii tervisejooksja kui ka autojuht sõltumata vanusest. Antud teemaalgataja vist ei mahtunud rajale, sellest ka siis selline mõttetu poleemika. Kui tahad privaatsemat kohta, siis sörgi metsas kitseradadel!
13:40 23.05.2008
brrr (registreerimata)
No dispetser jättis ju veidi juhmi mulje küll, kui ta ei osanud seisukohta võtta, kas Pääsküla rabas on normaalne autoga kihutada või siiski mitte. Tänavanime on muidugi hea teada küll, aga ainult selle järgi orienteerumine kahjuks alati võimalik küll ei ole - igasuguseid kolkakohti on ju olemas, kas seal võivad siis kõik pätid ja kaabakad tänavanimesildi puudumise tõttu laaberdada?
Igal juhul, Nõmme elanikud, nüüd vähemalt teate võimalikust ohust metsarajal...
13:43 23.05.2008
jl to riceboy (registreerimata)
Mis terviserajast sa räägid-se paistab ju tavalise kergpinnasega teena?Täiesti sõidetav ju.
Kui sissepääs on piiratud siis on selleks ka üleval vastav märk, mida se auto pidi rikkuma.
Mis Sa tõesti arvad , et dispetser kõiki tallinna märke/võimalikke tervisejooksu radasid peast näha suudab ja sellisele rikkumisele K-komando ja 7 patrulli peale peab saatma või kohe?
13:50 23.05.2008
on terviserada (registreerimata)
See on terviserada ja ametlikult park. Sissesõitude juures on telliskivi märgid. Kui te pole seal käinud siis ärge siin sõna võtke. Seal võiks ka asfalttee olla, see ei tähenda et seal sõita võib. Need teed seal on muu eesmärgiga, mitte tattidele rallimiseks

Tegemist on sama olukorraga kus autoga sõidetaks Tartus Toomemäel, või Kadriorus
14:23 23.05.2008
G60
Sellel samal terviserajal rattaga sõites on mul muide kahel korral sealsamas politseiauto vastu sõitnud, vikselt nillivad seal ka vahest ja hoiavad silma peal. Tegelikult pole see neile võõras koht aga sellise seletuse peale jah ei hakata ilmselt kedagi saatma, sest teid on seal mitu tükki (kolm suuremat haru) ja kui ei oska täpselt seletada või GPS kordinaate anda, siis on keeruline menti välja kutsuda. GPS on ju ka tänapäeval telefonidel juba olemas paljudel. Ja telefon võetakse jooksule/rattasõidule ikka enda pärast kaasa, kui midagi peaks juhtuma, saad abi kutsuda ja GSMi asukoha järgi on sind võimalik häda korral kiirelt leida.
15:17 23.05.2008
Vilju Reinjalg (registreerimata)
toomemäel nüüd küll keelavaid märke pole.
aga see riceboy on vana kitupunn.
tema arust teevad kõik ainult halba ja valesti,küll pargivad,küll jooksevad jalakäiad üle tee valest koast...
lisaks möliseb poes,et miks kaks kahekümne sendist ja küks kümnene aga mitte üks viiekümnene,et kutsuge juhataja,ma nõuan kaebuste raamatut,mind alandatakse,mul on ilgelt vinge telefon fotokaga kuidas te julgete,mis siis ei üli sitte üilte teb aga ma olen vähemalt seadusesilm...
Olen väärt vähemalt abipolitseiniku auastet,mida mulle pole antud,sest olen liiga palju lampi kitunud juba lapsest saadik...
Aga südamest loodab,et see õeluss üks kord *****st välja ronib!!!
12:03 24.05.2008
to asfdfgeryhtryre (registreerimata)
Kas Jämejalas jääti jälle arvutiklassi uks lahti? :D
12:39 24.05.2008
NoNake (registreerimata)
Postitatud pildi järgi on raske hinnata, kas autojuht rikub mingit eeskirja või mitte. Tegu on täiesti normaalse, ehitatud teega, mitte loomade poolt sissetallatud rajaga. Kas see tee on mõeldud kasutamiseks jalakäijatele, ratturitele või autodele, saab öelda tee alguses olev liiklusmärk, mida pildilt ei paista.

Kui sa ei tea, kuidas lugu on, siis mille alusel sa üldse politseile kaebad? Kui mina oleks dispetšer, siis ausalt öeldes ei oskaks ma ka "mingi auto sõidab siin kuskil ja vist võibolla rikub mingeid eeskirju" infoga midagi peale hakata.
12:48 24.05.2008
eelmisele (registreerimata)
Loe uuesti autori postitus läbi ja mõttega. See et soos ei tohi autoga sõita ja seal on ka märgid ei ole küsimuse all. Seda PEAKS taadma ka politse alampalga eest töötav telefonimuti
14:29 24.05.2008
32 (registreerimata)
soo kohta kuidagi liiga kõva tee minuarsut, ma olen käind ja näind teistsuguseid soid
14:42 24.05.2008
poiuyhtill (registreerimata)
see ongi kitse rada,kitsed jooksevad ja kituvad politseile mingit iba,millest mingit kasu pole ja samal ajal saab keegi kuskil nuga ja abi ei saa kuskilt...

kasvage suureks ja mõelge peaga
15:40 24.05.2008
to 32 (registreerimata)
Käi siis veel ja ka Pääsküla soos
15:41 24.05.2008
to poiuyhtill (registreerimata)
Palju endal seda vanust tuleb ka, kas põhikool juba läbi? Keelekasutuse järgi tundub et oleks vaja veel paar aastat koolipinki nühkida :)
20:08 24.05.2008
cornflakesboy (registreerimata)
riisipoiss, mine õige ema juurde ja ära töllerda siin jalus
20:59 24.05.2008
to cornflakesboy (registreerimata)
Ära rohkem veeni süsti
23:20 24.05.2008
kelloggsfrostiesboy (registreerimata)
offtopic jätkuvalt, aga mis see veeni süstimine siia puutub? kõrv valutab või mis?
17:34 27.05.2008
dgtfh (registreerimata)
mis ajast looduskaitsealal sõita ei tohi? pool lääne-virumaad on lahemaarahvuspark.
20:40 27.05.2008
dzheimz (registreerimata)
Sõidan ka vahest Saaremaale. Järgmine kord hoian väinatammil hinge kinni, et mõni riisipoiss menti ei helista, sest tema arvates meres ei sõideta:). üleüldse soovitan kõigil võtta riisipoisi initsiatiivist eeskuju ja vältida kõiki teid, mis läbivad metsasid, soid, karjamaid, parke, põldusid jne.
23:00 27.05.2008
gfh (registreerimata)
üks ja sama ****kakk ja rullnokkade kaitseingel kirjutab eri nimede all, väga hale
17:28 28.05.2008
dgtfh (registreerimata)
to gfh.
ära aja kägu.mina olen ainult ühe kommentaari kirjutanud. ma arvan,et sina oled hoopis riisikas.
aga point on selles, et tee on ja keelumärki ei ole,siis mille kuradi pärast seal sõita ei tohi? see on nagu omavalitsuse,mitte rullnoksi viga,et seal märki pole.
17:29 28.05.2008
dgtfh (registreerimata)
ps. kui seal on märk,siis võtan sõnad tagasi ;)
22:52 28.05.2008
Liber (registreerimata)
Lisaks pole seal osundavaid silte "sülitamine keelatud", "s*ttumine keelatud". Mis pole keelatud, on lubatud!? Paljastan märgiotsijatele karmi tõe: maailmas on olemas sellised asjad nagu eetika, viisakus, empaatia.
23:40 28.05.2008
Vanquish (registreerimata)
Jube, milliseid inimesi meil siin Eestis on. Mõtlen nii mersujuhti, kui ka neid kommenteerijaid siin(osasid neist st). TERVISERAJAL sõitmine, no kuulge, see on sama hea, kui ma sõidaks kõnniteel. Täiesti moraalivastane tegevus.

Teemaalgatajale,
Võibolla vormistasid natuke valesti selle kõne. Oleks võinud politseile ka teada anda,et sõidetakse TERVISERAJAL, kus inimesed jooksevad, jalutavad või niisama loodust naudivad.
00:33 29.05.2008
bmw760il (registreerimata)
Teema algatajal on õigus aga masendav rullnokkade kaader siin teemas, sellised 9nda klassi nokad
17:53 29.05.2008
dgtfh to libero (registreerimata)
kuidas sa aru ei saa?kui on sõidutee siis seal võib autoga sõita,kui ei ole keelavat märki. point ongi selles,et võõras inimene ei pea teadma,kus keegi mingit sõiduteed terviserajaks arvab.
18:09 29.05.2008
muhv123456t (registreerimata)
Täpsustaksin natuke. Mis pole lubatud, on keelatud!!!
00:03 03.06.2008
Henrikkk (registreerimata)
Kujuta ette, sa lähed kuhugi omale tundmatusse linna ja loed kaarti veidi valesti ning jõuad välja kuhugi metsavaheteele. Ühtegi keelavat märki pole olnud ja siis hüppab välja mingi moodsa telefoniga vend kes teeb parasjagu tervisejooksu ning kukub pildistama. Tagatipuks helistab ta politseisse ja ajab mingit umbmäärast "vist on, täpselt ei tea" stiilis juttu. Pildid riputab Auto24.ee portaali üles ja räägib kuidas mingi loll ei saanud aru, et ta on looduskaitsealal ja kuskil rabas ka veel.
Saamaks aru, et oled rabas (räägime konkreetsest kohast piltide järgi) peab küllaltki tugev olema botaanikas. Saamaks aru, et sõidad jooksu- või jalutusrajal (eeldusel, et inimesi palju ei liigu) peab olema ikka selgeltnägija.

Selles julgen muidugi kahelda kas see nii oli, aga samamoodi võib kahelda selles, et see oli nii, nagu teemaalgataja seda näeb.
23:00 03.06.2008
kpd (registreerimata)
kõigile debiilikutele, kes siin klähvivad, Pääsküla rabas on liiklemine keelatud(ise elan pääskülas), selleks on igal pool märgid üleval.
K
23:07 03.06.2008
kpd (registreerimata)
st. autoga liiklemine, sry
12:12 20.06.2008
Lisaksin veel niipalju, et miks sa ei läinud juurde ja suunanud noored metsast välja?
10:24 21.06.2008
ls (registreerimata)
telefoni asemel v¨ta järgmine kord relv kaasa, sest erinevalt Henrikkust , mina ei hakkaks keset raba åksi kolme vennaga möllama, tänaval vïks neid åkshaaval ju noppida, aga seal ja kamba vastu oled vähemuses, vaevalt et neile oleks väga meeldinud. Kui märgid åleval, siis politsei kutsumine ïgustatud, kui märke pole, siis pole ka miskit nuriseda kuna tee ju olemas ja täiesti korralik selline. Pealegi ehk käisid laipa matmas ja siis ei saa ju eeldada et nad jaksaksid tassida nii kaugele jalgsi...
14:18 25.06.2008
Vaata vähem action-filme :D
Ma ei öelnud, et peab kohe jalgees aknasse lendama.
Inimestele on antud oskus kõneleda.
Teemaalgataja võiks tõesti hambuni relvastuda ja mööda kraaviperve ennast veeretada ning mängida erinevaid sõjamänge. :D
Kui ma eksin kellegi hoovile ära ja mind juhatama tullakse, siis alati sissejuhatuseks ja profülaktika mõttes peksan ta vaeseomaks. :D

BTW pole mina kunagi kedagi löönud ja olen saanud alati mõistuspäraselt olukorrad lahendatud.
15:17 25.06.2008
realist
Ja kolmel noorel nolgil oli põhjust musta mersuga soos sellepärast sõita, et... Kui vähegi mõelda, siis on ju üsna tõenäoline, et selline seltskond käis kas purusõidetud bemari tükke "ladustamas", loomi/linde/puid õhupüstoliga tulistamas, lubadeta sõitmas, varastatud masinat "proovimas", mõnda venda metsa vedamas, midagi ära peitmas vm muud kriminaalset. Võimalusi on palju. Loomulikult on veelgi tõenäolisem, et tüüpidel polnud midagi tarka teha ja käidi lihtsalt kummalises kohas "tšikke" lantimas vms, aga politsei kontroll oleks siiski igati põhjendatud. Ja kui ongi tegu eksinutega, siis ei teeks ilmselt ka ükski inimlik politseinik trahvi.

Kui kolm kappi käiksid kahtlaste nägudega kortermajade ümber luusimas, siis tekiks ju kahtlane tunne. Kas siis oleks politseile kahtlastest kujudest teatamine õigustatud? Ei tee nad ju tegelikult midagi seadusevastast. Küsimus on lihtsalt selles, et mis annab neile põhjuse ümber majade töllerdada.

Endal oli kunagi selline juhus:

Sõitsin keskpäevapaiku Tallinnasse. Umbes Imavere kandis seisis tee ääres vana Kadett. Nägi teine üsna räbal välja, aga mõni maamees võinuks sellisega siiski sõita. Õhtul sõitsin tagasi. Selleks ajaks oli Opelit juba "puistamas" käidud - kaks ratast oli alt ära võetud, plekid mõlki ja klaasid puruks pekstud. Helistasin politseisse ja rääkisin oma loo ära. Küsiti autonumbrit. Andsin selle. Paar sekundit hiljem öeldi, et masina ärandamisest pole teatatud ning küsiti, kas auto on teel või tee ääres. Vastasin, et masin ise on küll paremal pool jooni, aga klaasikillud on osaliselt teel. Dispetšer vastas, et kuna masin pole ärandatute nimekirjas ega vedele teel, siis ei ole midagi teha. Üritasin küll seletada, et auto on täiesti "pime" (tuleklaasid olid samuti puruks), teel vedelevad killud ja et autoromu koht pole tee ääres ning et tõenäoliselt ei vandaalitsenud siiski auto omanik oma masina kallal, aga ei midagi. Vabandasin tülitamast ja lõpetasin kõne.
11:00 20.07.2008
KAYP
jookse võidu selle autoga, jookse sellest mööda, sest tulevikus sõidab Laagri ja Männiku küla vahelisel uuel teel palju autosid! :)
12:42 20.07.2008
joala_
Kuulge nohikud , ma vaatan , et teil pole oma eluga midagi teha , kui keegi paneb pildi , ja räägib mis story on , siis hakkavad kõik järsku mingit , imeliku ja ****likku möla ajama , aa , sa käid fotokaga terviserajal , raudselt liputaja vms.
Kasvage zsuureks , olen kindel , et enamus teis , kes siin seda lolli juttu ajavad , on kõmne aastased .
****** , minge välja ja mängige oma mudelautodega , mitte ärge mölisege siin ! ! ! ! ! !
12:55 20.07.2008
to joala_ (registreerimata)
Sina oled oma grammatika poolest maksimaalselt 8aastane. Ja peale selle on sul vist komafoobia
20:47 20.07.2008
nelikvedu (registreerimata)
Varsti ei või vist üldse asfaldi pealt kõrvale minna. kui juba kruusateel sõita ei tohi.
21:27 20.07.2008
joala_
ma arvan , et see asi nii hull ka pole :D
22:25 20.07.2008
:D (registreerimata)
Sellest said tõesti õieti aru et kui kuskil suvalise kruusatee peal keelumärki pole siis tohib seal sõita :D Ma ei õigusta neid kes seal sõitsid,vaid politseid kes ei saagi sellise"ma arvan"kõne peale kohe vilkuritega kohale kihutada
22:37 20.07.2008
joala_
no , ega politse ei saagi ju tulla sellepärast , et seal pole võibolla keelumärki . :D
Ja , mõtle nüüd reaalselt , kui parasjagu , on vaja politseid kuskile , sest keegi sai just nuga , ja politsei tuleb sinu võibolla keelu alas sõitja juurde , et on see siis normaalne , kui jääb midagi tähtsamat lahendamatta ?
16:54 21.07.2008
to joala_ (registreerimata)
"ma arvan , et see asi nii hull ka pole :D"
on hull, isegi hullem veel kui arvad :)
14:04 29.07.2008
543543 (registreerimata)
On küll probleem. Suur osa inimesi spordib MP3 peas nii et on niigi tore kui jooksjad-ratturid kokku ei põrka. Lisada siia alko, rullnoksid siis ei ole laibad kaugel.

Sellised terviserajad on selleks et seal saab RAHULIKULT ja ilma muretsemata joosta. Ei kujuta ette et peaksin pidevalt veel mõtlema et äkki kurat mingi **** tagant otsa ei sõida.ö
11:55 11.08.2008
Kapten Trum (registreerimata)
arenenud riikides ehitatakse selliste looduskaitsealade(kui ta üldse seda on) ette spets tõkked,et liiklusvahenditega(ka mootorrattad) ei oleks võimalik sinna sõita.märk märgiks,seda ei pruugi üldse tähelegi panna.kujutage ette näiteks,et on talv ja teie suur püha märk on hoopis täis tuisanud.miks sa arvad nt. et autos ei olnud hoopis mingid operatiivtöötajad.küsisid dokumente?
19:56 17.08.2008
rix001 (registreerimata)
Nendelt piltidelt on väga hästi nähe et see metsa tee on pilgeni tervise sportlasi täis ja tee on liiklust keelavate märkidega tihedalt palistatud. **** oled riceboy,kui tahad hirmsasti kedagi mingis rikkumises süüdistada siis tee ka sellised pildid kus oleks näha ka mingigi rikkumine.Antud piltidelt ei loe ma välja mingit rikkumist ja ausalt öeldes kahtlen selles nn.terviseraja jutus,selliseid teid on terve Eesti täis.
14:51 25.08.2008
loook
Samas oleks võinud hakata juttu ajama, et Poola piiril nähti Eesti helikopterit.... Kõik Poola piirile!!!! Hea tainas! Jutt v6i ese.
14:26 27.08.2008
Kolumnist (registreerimata)
Huvitav, kas see on meie ühiskonna probleem või on inimesed ikkagi nii tigedad ja kibestunud, et ükskõik, millest teema ka ei alga, lõppeb ta ikka üleüldise sõimu, labasuse ja nõmetsemisega. Soovitaks rahval käia ka jooksmas, lasta veidi auru välja ja kui kritiseerida, siis konstruktiivselt.
09:00 17.09.2008
milfred (registreerimata)
tundub selle loo autor olevat plantofiil. keegi segas su privaatsust puuga ja mõtlesid et oleks õige asi politseisse anda.
vedas et sinusugune igalepoole ninatoppia kerepeale seal samas ei saanud!
peab ikka tahtmine olema selline jorr olla! edu
12:10 17.03.2009
VVV1
Üpriski tark tegu on küll, helistada politseisse, et nägin kusagil seal ja seal kedagi, äkki saadate kedagi kohale ja vaatate kas ta rikub midagi või mitte , sest mulle ei meeldi, et ta seal kusagil sõidab/käib ...
Lisatud pildid samuti täiesti mõtetud millegi tõendamise seisukohalt ...
Ehk kogu see teema vastastikku mõtetu nagu ka teema algataja ise on aru saanud ehkki ikka ja traditsiooniliselt vastassuunal.

Muudetud 17.3.09 12:12

23:12 24.05.2009
Kass Basilio (registreerimata)
Sinna rabasse saab autoga ilma mingeid märke rikkumata Männiku poolt väga ilusaste sisse. Olen korduvalt sõitnud. Samuti olen raba kaudu lõiganud Männikust Pääskülla. Ka olen täheldanud, et mingid tegelased punnitasid selle peale silmi.

Kui Tallinna lähedal võib veel eeldada, et sellises kohas sõitmine on keelatud, siis mujal Eestis, näiteks külakohas metsavahel? Kui seal keegi silmi hakkaks punnitama ja pilte tegema, siis oleks asi ikka päris naljakas.
20:19 14.07.2010
tuttav (registreerimata)
ei tea kuidas ta neid inimesi luges ja vanust hindas? sellesse autosse sisse ei näe.
16:53 15.07.2010
mininimi (registreerimata)
Võibolla on kohalik omavalitsus andnud vastavale isikule õiguse seal liigelda, et enda maale sõita, näiteks. Teemaalgataja vaevalt teab. Minule on väljastatud selline luba sõita Sõbra tänavalt enda sõidukitega läbi pääsküla rabas asuvale kinnistule ja kasutades selleks terviserada, teist teed pole riik suutnud ehitada lihtsalt... Pildistage, kuidas jaksate.
12:34 24.08.2010
Selle teema algataja (registreerimata)
Võiks endale kõigepealt LE selgeks teha ning õppida märgid ja liikluseeskiri selgeks!!! ning seejärel alles helistada politseisse. Loomulikult algab kõik paigaldatud märkidest ning nende järgi juhinduvad liiklejad.
20:39 24.02.2014
lol123 (registreerimata)
Sinna "tervise radadele saab ilusti nii et ühtegi keelumärki ei eira. Katteta teel on max kiirus 90 km/h ja sõidan seal täpselt nii palju kui tahan

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.