Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: MILIST AASTAKÄIGU S KLASS MUDELIT SOOVITATE

21:59 25.09.2008
martin884
Milist aastakäigu S klass mudelit soovitate
sooviks sellist mille remondi hinnad ei oleks üüratud aga samas võiks olla ikka selline millega ei peaks iga ku esindust külastama mingi rikke tõttu.
Mul hinna määr ka kahesaja tuhh kant.
soovitage siis ni palju kui oskate kuna se oleks minule esimene mersedes.
kui võimalik siis ka mingeid müügi kuulutusi näiteks siia panna
loodan et saate aidata kuna huvi on s klassi vastu suur!
22:17 25.09.2008
Kapten Trum (registreerimata)
Re: Milist aastakäigu S klass mudelit soovitate
mina soovitan W-116.leiad korraliku,siis aastatega hind tõuseb.2 sotti eest peaks päris kobeda leidma.
05:43 26.09.2008
loomulikult (registreerimata)
W140 1991-1998 kere. vali nendest. maitse asi.
08:53 26.09.2008
martin884
milline to w116 on ahja ja seda ka et mis mootoriga ikkagi hetkel on mul kaks autot mõlemad bensukad ja manualid.
Siin juures tuleks kindlasti suur muudatus esiteks jua automaat kast.
aga jh kumba kütusesööja võtta seda ma ei oska mõtelda.
Ma arvan et kas 320 bens on vasupidav või ei ole ja kas äkki oskate öelda milline mootor üldse kõige vähem laguneb aga jh sellise mootoriga ka päris ei taha mis rüüpab vähemalt 20lidra se oleks suht karm!
23:50 19.10.2010
luxxx ssssss (registreerimata)
viiene v8 kulu nagu kolmene rida, minek parem. kulu siis 10-20 sajale
13:43 07.11.2010
merts500 (registreerimata)
Mina soovitaks alates 06-2010. Väga hea masin, juhitavus ülihea. Kütusekulu ka mõistlik jääb kuhugi 18L/100 keskmine. Läbisõit hetkel 70k. Hooldusvälba kulu ei ole ka hirmkallis, jääb kuhugi 8500 kanti kui midagi vaja remontida pole. Kindlasti võta valge inimese mootor ehk siis bensiini mootor. Diisli minek pole see mis bensukal küll aga võidad kütuse kulus. Navigatsiooni seade kipub vahel segast panema aga muidu toimib kõik sedaed pärishästi. CL oleks ka muidu päris ablas. Endal siis 500
08:45 09.11.2010
viimasele (registreerimata)
ära soki, need uued 4 liitrised diislid v8 kahe turboga pole midagi lahjad päris karmi tõmbega on ja sealjuures kyttekulu 5-10 sajale!

ise soovitan ikka ka w140, kõige ilusam ja diislitel jällegi ka neil vanematel mootoritel kyttekulu 5-10 sajale
17:04 09.11.2010
kollionuke (registreerimata)
Vanad diislid on juba parajad rihmad, sellist orjust küll kellelegi ei soovita. Arvate et hoiate raha kokku vä, ei hoia! Kütusekulu pealt ehk hoiate ka, aga remondi sisse tagumine võrdsustab ja pigem suurendab diiselmootori kulu bensuka ees! Diiselauto soovitan osta uuena. Vanade disladega on alati üks kamm! Ja ma isiklikult kahtlen, kas vanadel disladel see kütusekulu ikka enam nii madal on, enamus autosid on Eestis alahooldatud, kõik logiseb ja on kulunud.
17:09 09.11.2010
kollionuke (registreerimata)
Meie riigis kipub ikka nii olema, et ostetakse auto üle oma võimete, tahetakse ju hirmus mugavaid ja kalleid autosid endale, aga paraku taskutes puhub peale ostu tuul! Ja kui selline auto vahetab pidevalt omanikke nagu rändkarikas, siis ta pole enam auto vaid peldik! tasub Saksast või mujalt lääneriigist korraliku ajaloo ja salastamata infoga ja omanikuregistriga auto osta, mitte neid ronte siit Eestist, millel on juba mitmes rongaisast omanik!
09:37 10.11.2010
.................... ..... (registreerimata)
Eks S ole see varuosade hind paigast ära küll, kui palja uue 4 amordi ja pumba eest pead välja käima pea sama aasta kasutatud auto hinna. Ja need on ainult tühised amordid, millestki muust mis kulub eisaa veel rääkidagi.
11:42 10.11.2010
vanames
Võiksid siis ju märkida et tegemist on nivooamortidega, ning autosid millel need on on eestis ikka üsna vähe, kuna praktiline inimene ei osta nivoodega S klassi, millest on ainult peavalu.
Mul on täitsa tavaline 140 ja ei ütleks et selle jupid eriti või üldse 124 juppidest kallimad on. Ning suht palju juppe, eriti mootoril on samad.

Muudetud 10.11.10 11:42

12:57 10.11.2010
s (registreerimata)
ei soovita üldse sellist mudelit nagu Mersu S klass, kui rahakott puuga seljas pole, sama lugu Audi A8. Röögatud remondihinnad + varuosad
16:35 10.11.2010
munaskanake (registreerimata)
Ei soovita jah, sest neid rondistatakse siin pidevalt! Inimesed arvavad et auto pidamine on vist naljaasi! Aga pärast on silmad märjad! Ja auto panniks sõidetud!
16:39 10.11.2010
volli väntvõll (registreerimata)
Remondi ja varuosa hinnad pole üldsegi röögatud, lihtsalt inimeste sissetulekud on selliste autode pidamisteks liiga kasinad meie armsas eesti riigis!
17:31 10.11.2010
.................... ......... (registreerimata)
Pidasin silmas 220 seal on kõigil nivood.
20:12 10.11.2010
huuuuu (registreerimata)
ehk airmaticud ca 15k nurk on hind neil
21:22 10.11.2010
ee (registreerimata)
to vanamees, olen kindel et paljud inimesed ei teagi kas tema autol on nivooamordid all. kui komme lugeda võib seda üsna kindlasti väita.
22:30 10.11.2010
aru ei saa (registreerimata)
Miks üldse inimene, kes ei oska normaalselt kirjutadagi S-klassi tahab? Kui su lagi 200k on, siis osta max 50k maksev auto, saad ülejäänu remondile ja kütusele kulutada.
16:27 11.11.2010
ma ei saa ka aru! (registreerimata)
Eelmise aastakümne S-klassist ongi kujunenud ehitajate auto ja ehitaja ei peagi kirjutada oskama, peaasi et kellu pihus seisaks!
22:12 20.11.2010
tagavedu89
W126 kerega S-klass ( 1979-1991 ) on ka vägev . 1 . septembri AutoLehes
oli selle kohta artikkel , kui huvitab . See on ka AutoLehe koduleheküljel saadaval . Väga stiilne ja lihtsa ehitusega auto .

Muudetud 20.11.10 22:12

16:36 21.11.2010
to: tagavedu (registreerimata)
W126 ongi veel see õige mersu, millel ka mersuvaim olemas!
17:59 21.11.2010
ttt859659 (registreerimata)
140 samuti ja ka 221
10:02 29.12.2010
artjom65 (registreerimata)
Ma ka vaatasin neid S klassi masinaid, et oi kui kena mugav auto jne. Küll oleks lahe seda lamineeritud klaasi omada, et kui vastutuleva auto alt lendab soppa, siis ma ei kuulegi, ainult silm korra pilgub. Lugedes pidevaid käivitusprobleeme jm siinsest foorumist ning kontrollides rootsi ja soome ülevaatusaruandeid (seal küll e klassi mersu oli), siis enam tõmbagi küll mersut ostma. Vanad japsid ja koreakad on liikluses küll, mul on 1 vana ja üks uus. Vana toolite mugavus pole kiita, seljatugi on lühike. Samas auto pole väga kits, suht pehme isegi. Varuosad on soodsad. Sidur koos vahetusega - 3,5k. Amordid koos vahetusega - 4k, kõik veermiku puksid, tagumised pidurisilindrid, signaal, õlid, piduri ja sidurivedelikud - 6k (2010). Uue hindasid ma ei tea, kuna sellel pole veel midagi vahetada tulnud peale ühe stabikavarda otsa, mis maksis 300 eeku. OK räägime -30 käivitumisest. Uus ketrab kuskil 5-6 korda ja siis tõmbab käima. Pean nüüd jaanuaris uue aku panema sellele, 5 aastat täis juba. Vana tõmbab ka -30 juures kohe laksust käima, Varta Silver aku on tõsine relv. Kumbki auto pole kordagi teele jätnud ega kuhugi lumme kinni jäänud. Autod siis Hyundai Lantra 1996 (1.6 84kw) ja Hyundai Elantra 2005 (1.6 77kw). Aga ikkagi meeldib Mersu S klass, eriti S500 W220 must ja nelja sumpaga. Üks isend praegu müüa: http://www.auto24.ee/used/786428

Kindlasti hakkate ilkuma, et koreakad pole autod jne. Miks ma üldse ostsin? Kuna ühel oli tööautoks ja ta kiitis vastupidavust, kes muidu on koguaeg Audit ostnud (kuni praeguseni ostab). Uuema mudeli ostsin seepärast, et see on tunduvalt mugavamaks tehtud. Sõltumatu vedrustus (ka taga, mitte nagu civic või corolla), kahe sünkroga manuaalkast, esivedu, odav pidada, vastupidav ja turvaline (usa testis 5 tärni). Jah välimust pole neil ollagi, aga samas on meeldiv olla anonüümne, ei jää kellelegi ette ei heas ega halvas. Uuel on ka vajalikud mugavused - konditsioneer, istmesoojendused, tulede pesurid, autom päevatuled, elektriaknad, topsihoidjad..

Rott ma pole, naisega kahekesi teenime korraliku raha, lihtsalt prioriteedid on mujal kui autodes. Auto on esmajärjekorras transpordivahend (vastupidavus, kulud) ja alles siis tulevad igasugu lisaväärtused. Mersu annaks küll ajutise egolaksu, aga mis edasi? Autoga harjud ju ise ära mõne kuuga ja peale seda kaob see uudsus ning ta muutub sinu jaoks tavaliseks nähtuseks.
21:10 29.12.2010
63amg (registreerimata)
mis kuradi ego laks?!sõidan ise viimased 15 aastat mersudega ja ei kavatse iialgi mingite riisiveskitega tegemist teha.isegi siis mitte ,kui tasuta antakse.asi pole mingis egos,vaid selles,et mõned inimesed oskavad autot hinnata.oskavad aru saada,mis tähendab mugavus,võimsus,autotunnetus,kasutajasõbralikus jne,jne.
21:22 29.12.2010
jbf (registreerimata)
63amg, ära võta tõsiselt.
Artjom on BMW-foorumisse ka just ühe mahuka "egolaksu"postituse teinud.
16:46 02.01.2011
maanm (registreerimata)
inimene küsis ,et soovitage mb ja te hakkatae pakkuma siin 20-30 aastat vanu korve, mida nendega veel teha, need lagunevad ja ussitavad sõna otseses mõttes kätte ära. Arvan et inimene tahab sõita igapäevaselt mitte kuski garaazis hoida ja silitada.
22:29 20.01.2011
werr0666 (registreerimata)
http://www.auto24.ee/used/409960
seda soovitaks . loomulikult tuleks enne ostu ilusti ja kenasti uurida ja puurida, et kindel olla kas ikka on korralik. 4.2 mootor üks vastupidavamatest. kütusekulu ka ka on suht norm. kui see eksemplar ei sobi, siis minu soovitus on aastatevahemik 1991-1996, sest kere on üks ilusamatest ja vastupidavus, mugavus.... kui on korralikult hooldatud. kuigi kunagi noorena ostsin suht räbala mb, aga ikkagi oli mugavam sõita kui 10 aastat uuema opeliga.
17:52 25.01.2011
nokupikendus (registreerimata)
Soovitan minna nokuvenitus või pikendus operatsioonile !
18:06 25.01.2011
to: werr0666 (registreerimata)
Kas sa betoneerisid ja plaatisid põranda ka ära ja ehitasid kiiktooli ka sisse?
Sa opakas võrdled Opeli ja Mersu ülalpidamiskulusid, sa võrdled täielikus opositsioonis olevaid autosid. Võta mõni A8, 7ne bemar või Lexus võrdluseks parem. Mina näiteks ei hooli prestiizist, auto on tarbeese mitte majalaen. Kui see mesa sul sõiduajal välja sureb kuskil maanteel, siis jäädki sellega sinna puksiiri ootama. Mina remondin oma autot ise, aga vaevalt sa suudad eelpool välja toodud autol ise hädasid kõrvaldada.
18:14 25.01.2011
to: werr0666 (registreerimata)
Rahamees läheb kohe salongi ja ostab uue, mitte ei osta teiste rimakaid ja ei pooseta, et oh olen mina vast jõukas mees. *****gi ei ole! Varem või hiljem jõutakse ringiga siia tagasi oma hädas ja viletsuses, a la kust saaks uued õhkpadjad või kuidas ma saaks odaval seda teist ja kolmandat remontida.
Ma olen siuhkesi mehi küll näinud, isegi oma tutvusringkonnas, algul on rind kummis, hiljem aga madalam kui muru, kui oma Opeliga teda pukseerimas pidevalt käin. Seda muidugi siis kui on manuaalkast. Aga sellistel on ju enamasti vaid automaat.
Kas sa werr066 elad autos, mina mitte, mina kasutan autot sõitmiseks, mitte seal magamiseks. Kui ma magada tahan, lähen vastavasse asutusse kus magada saab. Mersumehel ju hotelliraha ikka peaks olema???
18:48 25.01.2011
eddikk (registreerimata)
mjah, werri pakutud s tundub kyll kena ja heas korras isend olevat. kui just keegi peakski s- klassi himustama, siis soovitakski just selle ajajärgu masinaid. näevad soliidsed ja massiivsed välja. korraliku auto puhul ei tohiks ka pidamine väga kulukas olla. pole kyll ise sellist omanud, kuid ilmselt ei ole see siiski päris odav lõbu. s on mõnus masin, kuid kas ka igapäeva masinaks selline? vanad s- klassid kipuvad tasapisi sinna hobiautode klassi kuuluma. aga see mu oma arvamus ainult.
20:48 25.01.2011
kumminaine nimega maiu (registreerimata)
Kui selline auto osta, siis tasuks seda mitte Eestist osta, sest siin on need autod ära äestatud korralikult. Meil ostavad selliseid autosid sellised inimesed, kes lähevad suure õhinaga ostma, kuid hiljem avastavad et selle auto omamine polegi nii väga lust ja lillepidu, ning pidamine on kallis.
Tasuks ette võtta üks reis Lääne Euroopa mõnda arenenud riiki, või kui kellelgi on mõni tuttav autosid tundev autotreilerijuht, kes ise käib seal aegajalt, siis lasta temal tuua mõni heas korras isend. Seal sõidavad nendega tavaliselt keskeas või üle selle isikud, kes on autot hooldanud ja seda teinud esindustes. Meie platsidel vedeleb palju selliseid, mida on remonditud suvalistes nurga garaazides. Šveits ja Saksamaa on kindlasti ühed riigid, samuti Rootsist võib leida korralikke autosid, millel on korras ajalugu, hooldusraamat ning dokumentatsioon teostatud tööde kohta alates salongist väljumisest.
Siinseid autosid küll ei soovitaks. Siin tehakse autoga igasugu imevigureid, et tema eest ikka rohkem saaks.

22:39 25.01.2011
huumori mees (registreerimata)
selle werri toodud lingil oleva auto lisainfo oli küll üks päeva päästev !!
no ei tee kellegi värisevate innukate kätega pagassile kleebitud lorinseri pisike kleepekas mersust veel maailmas ainulaadset eritellimusel tehtud masinat ! no ei tee noh :DDDD

23:18 25.01.2011
eddikk (registreerimata)
asi polegi kleepsus *****l, vaid masin tundub piltidelt ypris kabe.
16:20 26.01.2011
kumminaine nimega maiu (registreerimata)
Vanamees läheb poodi ja küsib värsket kala. No müüja siis näitab akvaariumisse et vaat sealt saab värsket kala, kui soovite!
Vanamees sellepeale, et minu Juula on ka kabe mutt ja liigutab, aga pole enam värske.
Selle anektoodiga tahan öelda seda, et lollid on need, kes usaldavad vaid autot välimuse järgi ja pimestatuna endale põrssa kotis ostavad.
12:58 10.03.2021
nõnnamuudu (registreerimata)
mõeldud on s-klass tehaseomanikele, suurärimeestele.suured ja ülisuured ülalpidamiskulud.Kui on sissetulek vähemalt 3000 E, peret pole ja hobiautoks, rohkem sees istuda ja pesta-poleerida ja rahaga muud teha ei oska, siis sobib.Igapäevaseks sõiduriistaks, no ei !!! E klass peaks olema luksusetaotluse viimane lagi, sellega jäävad veel püksid jalga ja naine ei lähe ära.
13:44 10.03.2021
ConnorFlint (registreerimata)
Kunagi üks tuttav ostis omale Merss Brabus S mingi number, uuena. Paari aasta jooksul oli sellega ringi liikunud 6000km. Küsisin, et miks sa siis selle ostsid, kui sa seda väga eriti ei kasutagi?
Vastus: Because I can (tegevus ei toimunud Eestis).
Väga kokkuvõtvalt ammendav vastus.
15:33 10.03.2021
Mahno3 (registreerimata)
S klassi ainuõige valik on loomulikult jooksev aastakäik st 2021
19:51 07.04.2021
nõnnamuudu (registreerimata)
Mul sõber räägib vaimustusega, et rootsi miljonärid sõidavad vana roostes volvoga, mõni sõidab trammiga ja riides on nii, et mõni tahab raha annetada.
22:02 07.04.2021
Orbiitjaam
vut siin tuleb mängu see, et me oleme ikkagi Ida-Euroopa kolgas ja suled peavad olema kirjud ja edevad.
Nõnnamuudu kommentaariga täitsa päri. Selline auto peabki käima mainitud staatusega kokku.
02:51 08.04.2021
dcv (registreerimata)
Mina oman S klassi W222 kerel.
Muidu on väga hea auto aga nagu kasutaja Orbiitjaam ütles me elame "Ida-Euroopa kolkas", siis eks see muudab kindlasti S klassi omadusi halvemaks :(

"s-klass tehaseomanikele, suurärimeestele" ---- Vale info. Loe teema läbi. Nendel on kõikidel roostes Volvod ammu juba.

"Peret pole ja hobiautoks, rohkem sees istuda ja pesta-poleerida ja rahaga muud teha ei oska, siis sobib.Igapäevaseks sõiduriistaks, no ei !!! E klass peaks olema luksusetaotluse viimane lagi, sellega jäävad veel püksid jalga ja naine ei lähe ära." ------------ Pere mahub S klassi ilusti ära (või, kui suurt pere sa mõtled?) ja pole takistuseks. Hobi autoks ei sobi, sest S on väga lux aga adrenaliini ei tekita. Pesta poleerida võiks E klassi ka ju? E klass tegelikult ei ole luksusauto võrreldes S klassiga. Palun proovi nendesse mõlemisse korra istuda ja kommenteeri uuesti. E klass on taksojuhi unistus analoog spido, vakstust istmete, väikese ekraaniga. Max varustusega E klass jällegi ajab hinna kalliks ning üle turu keskmise maktes on hävimise rist suur. S klassid on juba pea kõik tava tarbija jaoks rahuldava varustusega.

"sellega jäävad veel püksid jalga ja naine ei lähe ära" - S klassiga tõesti ei juhtu nii

"suured ja ülisuured ülalpidamiskulud" - Siiani ainult tankinud ja hooldanud. Kaskot pole teinud. Kuluosasid suudan osta ja mis seal ikka väga hullu tulla saab. Tegelikult kuskilt maalt tuleb taluvuse piir ette. Kui tõesti peaks käigukast plahvatama, siis korra elus jõuan selle paar tuhat maksva remondi ka teha.

Teemasse asjaliku juttu ka
MILIST AASTAKÄIGU S KLASS MUDELIT SOOVITATE?

W222 kere puhul 2015+, sest siin vahetus 7 käiguline kast 9 käigulise vastu. Millega parandesid tehase andmed nii kiirenduse, kui ökonoomsuse osas.

"

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.