Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: BENSIINIHINNA KALKULAATOR

12:58 22.01.2009
vanavunts
Bensiinihinna kalkulaator
Leidsin neti.ee värskete saitide nimekirjast sellise asjakese
http://html.ee/bensiin/

Kas keegi kasutab ja oskab kommenteerida ?
Võib-olla on midagi paremat ja kavalamat olemas ?

Esmapilgul arvan, et vajaksin vastupidise funksiooniga programmi:
löön peale (kõrini) tankimist liitrid-kilomeetrid-hinna tabelisse ja programm arvutaks keskmise kulu viimasest tankimisest ja ka näiteks kulu aasta jooksul.
Ei julge kohe igasugust trashi downloadida... ja mis pahalane see
.NET Framework.
veel on ??!

Vabandan väga asjatundmatu jutu ja küsimuste pärast.
13:31 22.01.2009
audi a4 v6 (registreerimata)
Re: Bensiinihinna kalkulaator
kas sa excelit oskad natuke kasutada, seal saaks nii lihtsad asjad vaevata ära teha
15:34 22.01.2009
n. (registreerimata)
"ja mis pahalane see .NET Framework.veel on ??!"

ei ole pahalane, vajalik progede jaoks ( tõenäoliselt NET Framework 2.0)

aga sinu vajadused lahendab excel vaevata
17:42 22.01.2009
. (registreerimata)
koolis õpetati kunagi ristkorrutist- proovi ja saad ilma igasugu tabeliteta oma kulud teada...
10:11 23.01.2009
Andres V (registreerimata)
see sait võimaldab arvutada keskmist.
http://www.spritmonitor.de

Toksid aga kütuse kviitungite andmed koos odomeetri/tripmeetri näiduga siise ja voila.

näide:
http://www.spritmonitor.de/en/detail/257144.html
11:37 23.01.2009
to Andres V (registreerimata)
bmw 316 75 kW - 8,09 l/100km
oma 74w mootor võtab talvel - 7.1l/100km (renault)
20:59 03.09.2019
sezhers
Kui juba tead keskmist kütusekulu ja tahad arvutada sõidule kuluvat summat, siis saab seda teha siin: https://teadmiseks.ee/kulukalkulaatorid/kutusekulu-kalkulaat
or/
11:18 04.09.2019
stammer (registreerimata)
see exel on küll eilne päev ja selle järgi toimetab vist veel ainult valitsus. Eks see ole ka näha. Igasuguseid programme on küll ja veel. Kõige mugavam on telefonis läbi sobiva äpi toimetada.
12:56 04.09.2019
solksolk
Mina kasutan Excelit ja see on vägagi mugav ja võimekas asi.
Sellel põhjusel kasutavad Excelit ka paljud firmad üle maailma, kas arvate, et Microsoft ilmasjata kogu aeg uusi versioone Excelist välja laseb?
Teen seda lauaarvutiga, mis on kõige mugavam asi üldse, selle ainus miinus on mobiilsuse puudumine, mis mulle probleemiks pole.
Nutitelefonis ma midagi mugavat peale mobiilsuse ja väiksuse ei leia.

Muudetud 4.9.19 12:57

14:02 04.09.2019
selgetnägija valerka (registreerimata)
lauaarvutit saab ju igas kolkas käima ajada, aku+inverter ja käib mis mühiseb
14:28 04.09.2019
maaks
Pilves asuva Exceli faili saad telefonis käima suvalises maakera punktis kus internet levib. Ja kui vaja offlines kasutada, siis saab faili telefonis hoida.
Mul kah kõik andmed Excelis.
Aga telefonidele on selline äge äpp
https://www.microsoft.com/et-ee/p/my-car/9wzdncrfhzwf?active
tab=pivot:overviewtab

EDIT: seda appi saab ka lauaarvutis pruukida kui excel ülejõu käib

Muudetud 4.9.19 14:32

16:20 04.09.2019
Kärss
Excel, äpp, kütusetsekid... äkki SPSSiga oleks veelgi elitaarsem? Mis vahet sel on, see ristkorrutis on ju peast arvutatav ja pikas perspektiivis pole eriti vahet, mis programm samad numbrid kuhugi salvestab. Samuti ei huvita, kas siin kirjutatakse kommentaarid lauaarvutiga või iphonega, kuid huvitab kommentaari sisu. Tänapäeval nimetaksin igasuguseid pilvedokumente üsna mugavateks vahenditeks, pääseb ligi igalt poolt ja pääsevad kõik need, kellele loa oled andnud, backuppe hoia kasvõi mälupulgal.
07:45 05.09.2019
63amg (registreerimata)
kas poest ostetud toidu toksite ka arvutisse ja hakkate aasta keskmist arvutama!
13:25 05.09.2019
Sull12
Kusjuures mul yks tuttav votab iga ostu kohta tseki ja laseb sama teha ka pereliikmetel ja koik læheb tabelisse, et oleks pere kulutustel silm peal. Koik kabanossi ja ka nædalavahetuse kokteilid baarist læhevad kirja. On teinud seda juba aastaid, kas see nyyd tæitsa normaalne on?

Sry, arvuti keeldub EE klavitauuri peale tagasi minemast miskipærast.
11:25 06.09.2019
Nipiga värk (registreerimata)
Ka mina panen kõik tulud ja kulud kirja. See annab hea ülevaate s.h. ka auto kulude kohta. Näiteks eelmise auto müüsin maha kui remondihind oli jõudnud poolepeale ostuhinnast. Aga eks igaüks teab ise, mis oma rahaga peale hakata. Maitse asi.
12:00 06.09.2019
. (registreerimata)
kõik on suhteline- kas kulutad 1000€ auto remondiks 500€ või 10 000 remondiks 5000€.
19:03 06.09.2019
63amg (registreerimata)
kulu on kulu! egas sa siis sellepärast vähem remontima hakka.3 nädalat sööd normaalselt ja siis avastad,et limiit on täis.viimase nädala paned vee ja leiva peal kuu lõpuni
19:42 06.09.2019
kulu ja limiit (registreerimata)
Kas kulude kirja panek on sama, mis limiitide kehtestamine?
20:55 06.09.2019
63amg (registreerimata)
milleks pead vaevata lihtsalt mingite kuludega! mingi eesmärk võiks ju siis olla.arvutad 50 aasta peale välja,kui palju oled toidu peale raha kulutanud.mis see sulle annab.
21:54 06.09.2019
jee.kim (registreerimata)
Eks igaüks ole MONK omamoodi.....
22:59 06.09.2019
"milleks pead vaevata lihtsalt mingite kuludega!"
Kui suur vaev on siis numbri excelisse toksimine? Võtab selja higiseks?
23:12 06.09.2019
Mina näiteks olen 7 aasta jooksul kulutanud 5700€ bensiinile. Kui ma selle sõidetud kilomeetritega jagan, saan teada, et olen kulutanud 1km läbimiseks 8 senti. Loomulikult see ei anna mulle mitte midagi muud, peale teadmise, et olen kulutanud 1km läbimiseks 8 senti. Mis selles teadmises halba on? Ja selle teadmise jaoks on mul vaja lihtsalt 1-2 korda kuus 4-kohaline number excelisse toksida. Teie võite ju selle 10 sekundit millelegi muule kulutada. Keegi ei keela. Võite näiteks õhtul 10 sekundit varem magama minna.
23:55 06.09.2019
Kärss
Poliitikas on nii, et mingi tegevuse kontroll ei tohi osutuda kulukamaks, kui sellest tegevusest saadav kasu. Meditsiinis, kus on iga protseduur seotud mingisugusegi riskiga, peab protseduurist saadav kasu olema suurem riskidest (näiteks arvestatava riskiga seotud diagnostika protseduuri eesmärk ei tohi olla lihtsalt haiguse tuvastamine, vaid tuvastamine tingimusel, et tänu sellele on võimalik kasutada mõnda tõhusamat ravimeetodit). Tulles nüüd autode juurde tagasi, siis kulude arvestamisele oma aia/energia kulutamine on kindlasti mõistlik, kui endal puudub neist siiani ülevaade ning püsib lootus, et analüüsi järel on võimalik teha tulevikus targemaid otsuseid. Aga kui auto liigitub emotsionaalseks kuluallikaks ja targemate otsuste tegemine ei olegi eesmärk?
07:01 07.09.2019
. (registreerimata)
arvutada tasub intresse, sissetulekuid ja muid endale kasulikke rahalisi tehinguid, aga saada teada, et ühel kuul kulub kütusele 8 senti, teisel 8,2 ja kolmandal 7,9, ei anna igapäevaelule küll midagi tarka juurde. mina vahin armatuuris keskmise kütusekulu numbrit ja see ohjeldab mu paremat jalga tunduvalt paremini kui mingi eksel. tuleb lihtsalt õppida raha kulutama asjadele, mida on vaja ning kokku hoida asjadelt, mida tegelikult vaja ei ole. kütus on vajalik kulu, liigselt kütust neelav auto küsitav kulu.
08:32 07.09.2019
"ei anna igapäevaelule küll midagi tarka juurde"
Kas kõik liigutused ja tegevused peavad ilmtingimata midagi tarka igapäevaelule juurde andma? Mida tarka annab juurde suitsetamine, joomine või sittade filmide vahtimine?

"mina vahin armatuuris keskmise kütusekulu numbrit ja see ohjeldab mu paremat jalga tunduvalt paremini kui mingi eksel"
Mina küll ei pea selleks armatuuris keskmise kütusekulu numbrit vahtima, et ökonoomselt sõita. See näit võib minu jaoks ka üldse olemata olla.
Raske on siis aru saada, et keegi ei täida sul seda ekselit selleks, et kütuse pealt kokku hoida? Kõik sõidud, mida on vaja teha, ka tehtud saavad, sõltumata sellest, mida eksel näitab!

"tuleb lihtsalt õppida raha kulutama asjadele, mida on vaja ning kokku hoida asjadelt, mida tegelikult vaja ei ole."
Geniaalne! Mida siin õppida on? Too mõni konkreetne näide, mida sa oled õppinud ja kaua sul selleks aega kulus.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.