Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: LIBE KURV

21:28 09.03.2009
allan001
Libe kurv
Täna hommikul siis juhtunud. Ja see pole esimene veokas seal kurvis. Olen seal mitmeid näinud. Kurb igatahes!
23:01 09.03.2009
mati12 (registreerimata)
Re: Libe kurv
Ja võmmi jutt reporteris oli veel libedam.
23:20 09.03.2009
qqqq17
ei eks ma sõidan siis 90 alas 20 ja 70alas 5 km/h, tulgu siis keegi ütlema, et põhjendamatult aeglaselt venin. ebaõigelt valitud sõidukiirus ja naelrehvide maksustamine. Ei tea mis ülemus oleks õelnud kui päev otsa oleks seda teed sõitunu, kas "tubli et auto tervelt tagasi tõid!"
23:22 09.03.2009
qqqq17
ah jah linnades võiks ka samamoodi teid hooldada siis selguks kui paljud meist sõidavad teeoludele mittevastava kiirusega
08:57 10.03.2009
James75
Muidu olen sellega nõus et kiirus tuleb valida vastavalt oludele aga siin on tegureid tiba rohkem. Nendes kohtades peaks kohalik teehooldaja kiiremini reageerima. Kasvõi oma naise kõrvalt voodist üles tõusma öösel, liivaämbri pagasnikusse panema ja paar õnnetut kurvi kasvõi käsitsi ära liivatama. See et seal saavad kõik ukerdada, isegi reporterid kohale sõita ja teehooldajat veel ei kuskil, see on juba jäme lohakus.
14:17 12.03.2009
looder
kui vaja, siis tuleb ka 5 km/h sõita, kuigi ega ei pruugi see ka alati aidata. olen ise sõitnud 12 km kuni 10-15 km/h, aga 3 km enne libeda tee lõiku vedas ikkagi poolhaagis teekallakust alla, kraavi ja vedas auto kaasa. õnneks miskit ära ei lõhkunud, isegi koorem jäi paika ja teehoolduse mehed tirisid teele tagasi.

korra olen ka nii 5-10 km/h libisenud veokiga vastu telliskivimaja nurka. 20 senti ja oleks pääsenud ainult küljepeegli lõhkumisega, aga kabiin tuli vahetada. koormat oli kusagil 12 tonni.

seda jah, et eestis ei raatsita kohe mitte üldse liiva maha panna, olgu need teed nii libedad kui tahes ja liiklus milline tahes, ikka on valesti valitud sõidukiirus ja juht süüdi. kas reporteris näidatud puksiir tuli ka siis ilge lennuga kohale ja vajus kiiruse pärast teelt välja?

olen lapsepõlves näinud pilti, kus gaz-53 jäi kiilaka peal seisma, kuna ees oli juba mingi takistus, ja pärast peatumist, nii umbes 5 sek pärast libises lihtsalt vasakile poole lumehange. valesti valitud sõidukiirus?
20:19 13.03.2009
Kalle Malle (registreerimata)
valla või teedevalituse poolt üks teelõik liivatamata jätta,hoiab kõvasti rahapealt kokku ja saab selle raha näiteks omale üle kantida:D
15:23 15.03.2009
0493708349 (registreerimata)
20:06 15.03.2009
0493708349 (registreerimata)
nüüd siis pilt ka mis eelmisest postitusest maha jäi: kiirus ilmselt
22:31 23.03.2009
apukoff (registreerimata)
venemaal juhtub kõike
13:24 18.08.2009
libedus1 (registreerimata)
Kuigi Eesti teehooldus annab soovida, ei ole tingimused siiski nii rasked kui Norras. Mägedes on täiesti kiilakas, ei mingit liiva ega soola, ning liiklus sujub. Ei taha öelda, et Eestis ei osata talvel sõita vaid seda, et effektiivsemat talvekoolitust oleks vaja ning erinevate võtete ( mis muudavad libedaga sõidu ohutumaks ) propageerimine. Ent kahjuks meie riik ei pööra erilist tähelepanu, räägitakse kui hull on Eesti liiklus ja mõeldakse idiootseid seadusi välja, kuid tegusi mis tõeliselt muudavad liiklust ei ole tehtud :(
23:27 21.02.2010
Soebralik
Esimese pildi kohta nii palju, et seal suurim lubatud kiirus 50 km/h. Seal kaks ristteed järjest ja talvel on ainsaks libedusetõrjeks sahk. Pildi järgi pole see tee sugugi hullult libe, sel talvel seal palju rohkem jääd ja lund. Kui pilti vaadata, siis arvatavasti veok tuli otse, kuid siitpoolt vaadatuna on vasakult tulijal peatee ja veoki kiiruse ja libeda tee tõttu ei saanud juht vist pidama, kui nägi peateelt autot tulemas ja kokkupõrke vältimiseks keeras teelt välja ja sattus vastu puud.
Niisama heast peast auto välja ei sõida.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.