Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: MINERVA REHVID

21:05 03.10.2009
urmondo
Minerva rehvid
Kas on kellegil kokkupuuteid sellise tootja rehvidega?
Kusagilt lugesin välja, et peaks Belgia firma olema.
Ei tea kas Minerva lamellid on paremad kui mingid hiina või koreakad?
15:43 31.10.2011
ka huviline (registreerimata)
Re: Minerva rehvid
16:06 31.10.2011
AS (registreerimata)
Daytoneid on küll kiidetud aga Minervast ei tea midagi. Hinnaklass neil sama.
16:47 31.10.2011
stammer (registreerimata)
Minerva on puhas Made in China. Ei julgeks riskida rehvidega, mis võivad suurema külmaga plastiks muutuda.
16:51 31.10.2011
S-Pets (registreerimata)
18:39 31.10.2011
salvokas (registreerimata)
Eelmine aasta sai soodus hinnaga soetatud terve jooks suverehve, aga pole veel vajadust olnud alla kerata. Hind hea ja tundub et kummisegu ka selline pehme. Talvekatega pole kokku puutunud- keskklassi bränd tundub olema. Parem kui nexen vist?
23:06 31.10.2011
themm
Ausalt öelda ega kogemust pole nendega. Tundub et jah tegu hiinakatega. Kui juba odavalt saada tahad siis vali nt wanli või nankgang. Wanlidega (naelad)sõitsin ise 3 talve ja plastikuks küll rehv ei muutunud, lumest läks ka läbi, kraavis ei käinud kordagi ja ega ma nneid ei hellitanud ka- käsipidurit sai päris tihti kasutatud. Naise autol on nankangid (sw-5 vist)ja ega tema ka ei kurda, ise olen ka sõitnud nendega ja väga hästi pidasid ja peavad senimaani. Kui ostad lamelle siis pigem soovitaks mõne tuntuma omasid nt goodyear, hankook, dayton, continental jne.
Eks see lõpptulemus jääb ikka rooli ja istme vahele. Edu!!
12:17 09.11.2011
yo (registreerimata)
Minerva on täitsa ok rehvid. Kindlasti paremad kui enamus siinmüüdavaid Aasia rehve. Minerva on Belgia firma kaubamärk ja rehvid tehtud range kontrolli all. Ise ostsin ja ei kahetse.
Reklaami teha ei tohi aga http://www.e-rehvid.ee/ oli see koht.
23:01 30.11.2014
Jore (registreerimata)
Minul on ollud 1 hooaeg sellised kaubiku all ja naaberil soiduauto all. Minu teada need on Michelini Belgia osakonnas tootetud. ma ei ole yhtagi halba sõna neist kuulnud. Pidamine on vähemalt kespärane ja ovad ümmarkused, vähaste kaaludega. Tuttavas rehvifirmas räägivad, et ei ühtagi rehvi ole tagasi tootud kvaliteetipuuduste tõttu 4 a jooksul.
Ma olen istunut rooli ääres 2 milj(2000 000) km 65 erinevas söidukis ja Minetrval on ehk rehvide hulgas parim hinna/kvatiteeti suhe.
23:18 30.11.2014
Jore (registreerimata)
Minu rehvide küljes on tekst Made in Belgia.
Tootjal on 2 aadressid:
Noorderplaan 660, 2030 Antwerpen BELGIE
Ja
Essensteenweg 113
2930 Brasschaat BELGIE
Tel +323 544 4949
Fax +323 544 7200
On küll minu mõttes väga kaugel Hiina riigist.
23:45 30.11.2014
Siiiidiuss (registreerimata)
Ah see Hiina asjade maha tegemine mingi nõukaaegsete teema. Vaadake kodudes ringi.Teie telefon on made in China. Teie tahvelarvuti on made in China. Teie autol on pooled detailed made in China jne. Pooled asjad on made in china ja kõik rahul. Kvaliteetsed asjad tulevadki hiinast. Enamus Europa firmade tellimused tehakse Hiina. Hiinlane on korrektne ja kohusetundlik ka väikse tasu eest.vastupidi paljud eurooplased ei oska EGA taha ka suurema palga eest kvaliteeti tagada. Aga hiinlasi ära kasutama ja spekuleerima ollakse maiad! Valus tõde..
18:09 10.11.2015
MS (registreerimata)
Täna ostsin endale 4 naelrehvi. Ausaltöeldes 1x elus ostsin tutikad kummid ja veel naeltega talveks. Ennemalt sõitsin lamelliga, viimane oli protilamell. Kui tahtsin 2 talve peale panna selgus, et on muhus kõik kummid ja veel ebaühtlaselt imelikult kulunud. Panin siis alla , soovitati 1000 km mitte retsida jne. MIs kohe oli eriline võrreldes eelmitega, et trassil sõites enam polnud heli nagu kavatseks lendu tõusta . See oli meeldiv, ebameeldivat veel ei tea, aga poiss , kes töötanud 15 a kummimonteerijana mainius ära, et see on omanike sõnul parim, mis Hiinast on ja et kui katsuda kummi, siis tundub igati OK, pole plastmassi tunnet jne. OMani ise selles firmas pani alla suverehvi kevadel ja on rahul valikuga. Eks omad vitsad peksavad. See et palju on Hiinast jne on paraku nii .
18:56 29.11.2019
hp (registreerimata)
Asjata tunnete Hiina foobiat. Uurige kunagi korralikult Nokian Hakkapeliitta rehve--hoolega, ja leiate sealt kirja--üllatus üllatus--"Made in Russia".
20:50 29.11.2019
to hp (registreerimata)
Kulla inimene, on suur vahe, kas tegu hiina omatoodanguga, st kohalik tootearendus või litsensitootega. Samas muidugi hiina oma kaup on kõvasti arenenud.
21:11 29.11.2019
minervarehv (registreerimata)
2 talve SUV -il all olnud Minerva naelad. Väga lärmakad just pole -pidamine ka väga hea. Küll aga on talve saabudes kummiboksis vaja kuulata hr mehhaaniku hala, kui palju tasakaalustamiseks aega ja materjali kulub :) Kas teist korda ostaksin... ei välista aga sõltub hinnavahest mõne testivõitjaga :) SUV mõõtude juures oli see arvestatav.
14:01 30.11.2019
Minervamees (registreerimata)
Omanud kahel korral Minerva naaste väga head rehvid. Suvekad olid Minerva F105 18tolli ja samuti väga rahul. Ostan ka edaspidi Minerva rehve kuna hinna ja kvaliteedi suhe paigas

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.