Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: HAAGISE KASKO.

19:56 14.10.2009
pilsner777
Haagise kasko.
Tere on ammu mõlkunud mõte ,et kas Eestis saab kindlustada tavalist tiki treiler haagist nii 2 aastat vana varguse vastu. Ja mis see umbes maksta võiks?
22:58 18.10.2009
looder23 (registreerimata)
Re: Haagise kasko.
jaluta kindlustusfirmadesse sisse ja küsi. aga hästi ei taha uskuda, et saab, sest üldiselt on nende turuhind suht odav ja seda saab ju väga lihtsalt varastada.
20:30 14.11.2009
pilsner7777 (registreerimata)
kuule ****** 23 selle peale tulen ma ise ka et jalutada kusagile. aga äkki ma elan sellises kohas kus pole seda võimalik lähima 20km. raadjuses küsida ja nende lahtioleku ajad ei ühildu minu vaba ajaga ka veel.
14:17 15.11.2009
yxkrat (registreerimata)
Haagist eraldi varguse vastu kindlustada ei saa, varguse riski kindlustamiseks eeldatakse sõidukil signa ja immo olemasolu. Ainuke võimalus on kui hoiad seda kusagil hoones luku taga ja sul on olemas (kodu)varakindlustus.
14:45 15.11.2009
K.A (registreerimata)
Oled sa ****** või kes tahes, vastuse saad oma küsimusele kindlustusest, ehk sul kka telefon on.
20:49 05.05.2020
haagise kasko (registreerimata)
proovisin haagisele kaskot teha, kuid neti kaudu keegi seda ei paku, vähemalt mina ei leidnud. mis jama selle haagise kaskoga on, et ei pakuta?
mis puutub sõiduki kaskosse, siis signa olemasolu pole nõutav, tingimustes pole see kirjas.
07:09 06.05.2020
m6 (registreerimata)
Ergo pakub haagisekaskot
07:39 06.05.2020
LinnapoissAts (registreerimata)
Ka Seesamist saab halduri kaudu kaskot. Avalikult seda ei reklaamita.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.