Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: ARK`I EKSAM PÄRNUS

22:20 18.11.2009
dolmen
ARK`i eksam Pärnus
mind huvitab ainult pärnu ark, et kuidas ja millised on seal eksamid (eksamineerijad ise, just sõidu kohapealt)?
12:35 20.11.2009
ii (registreerimata)
Re: ARK`i eksam Pärnus
Täna lähen tegema, eks siis näha ole kuidas nad on.
21:12 20.11.2009
dolmen
Re: ARK`i eksam Pärnus
kuidas läks ja kes oli eksamineerija???
22:42 20.11.2009
ii (registreerimata)
Re: ARK`i eksam Pärnus
Läks üllatavalt hästi. Eksamineerija oli vanemspetsialist Paavel Kollist.
Suht asjalik härra. Kuid väga äkilise iseloomuga. Kui satud tema otsa, siis ole väga rahulik, ning ära kunagi hakka vaidlema temaga. Isegi kui sa arvad, et sul on õigus. Pigem tunnista oma viga. Aga ütlemist on tal ikkagi asjaeest. Kuid väga väike viga võib temapuhul saatuslikuks saada.
Millal endal eksam?
Aga eksam sain esimese korraga sooritatud. Külgboks meeldib talle, ülearused liigutused talle ei meeldi. Peeglit ära külgpoksi puhul alla keera, kuigi seda autokoolis õpetati(vaata esimese ja tagumise autojärgi). Tõusu tee ilma käsipidurita, mulle ütles, et käsipidur on sul "katki". Ja kui jutupeale tahad saada, siis talle meeldivad Mazdad:D.
10:58 14.05.2018
Salalaaaaaaaa (registreerimata)
Re: ARK`i eksam Pärnus
Paavel igati mõistlik mees, seletab korralikult asjad ära, eksam sai tehtud. Ivar, kõrvarõngaga oli igavene mühakas, isegi ei näitanud kust küljepeegleid reguleeritakse, käratas lihtsalt, et roolist vasakul ja vingus iga asja peale ning kukutas läbi.
23:13 14.05.2018
kaitseingel62
Re: ARK`i eksam Pärnus
Auto pole lennuk, kus on sadu nuppe. Kui peeglite reguleerimise nupu leidmine elementaarselt lihtsa auto puhul nagu on Auris osutub ületamatuks raskuseks ja selleks peab abi paluma, siis tasub teha kodutööd internetis ja järgi uurida kus see asub.
Varsti ehk jõuame koos helbekestega aega, kus eksamineerija peab aitama ka käigukangi asukohta tuvastada.
06:33 15.05.2018
................ (registreerimata)
Re: ARK`i eksam Pärnus
Järelikult on sõiduoskus puudulik kui läbi kukkusid. Olen oma kõik kategooriad Pärnus teinud ja läbi pole keegi kukutanud, ei olegi võimalik kui sõita mõistad ja Ivar keda kõik kiruvad, oli väga mõistlik ja kiitis et väga ettenägelik ning sujuv sõit. CE võttis vastu Paavel, kah väga mõistlik mees. Sõidad hästi ja kindlalt ning ei "kukuta" keegi läbi, läbi kukutatakse ennast ise.(närvid ja arusaamatud manöövrid)
10:37 16.05.2018
peksatesegast. (registreerimata)
Re: ARK`i eksam Pärnus
Esiteks võis olla tegemist naisterahvaga, kellel kogemus ainult autokooli õppeautoga, teiseks ei asu kõigil autodel peeglinupud samal kohal. Mis kuradi kodutööd? Inimene ei pruugigi teada, mis autoga ta esimest korda ARK-i eksamit teeb. Selline eksamineerija on tropp, kes ei vaevu seletama, kus ja mis. Õnneks selliseid vähe. Teiesugused spetsialistid ja kõvad sõidumehed, kes siin targutavad, minge õige ise ARK-i tööle, see teile paras koht targutamiseks eksamil.
21:30 16.05.2018
kaitseingel62
Re: ARK`i eksam Pärnus
Juhiloal pole märget, kas see on väljastatud mehele või naisele. Oskama elementaarseid asju peavad mõlemad.
00:07 17.05.2018
ergerge (registreerimata)
Re: ARK`i eksam Pärnus
Autojuhiload ei pea olema kõigil, nagu meil Eestis kipub olema. Siin seda juttu lugedes tundub küll, et miks mulle ei seletata seda ja toda. Istu sinna autosse ja vaata natukene ringi, jumal küll. Saad load ja istud võõrasse autosse, siis kutsud ka kellegi istet ja peeglit sättima?

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.