Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: RASKES AVARIIS LÖRTSISEL TARTU MAANTEEL SAID VIGAS

13:59 13.12.2009
truckman
Raskes avariis lörtsisel Tartu maanteel said vigastada kuus inimest
Täna(17.10.09) kell 15.46 juhtus Tallinna-Tartu maanteel Imaverest mõni kilomeeter Tallinna poole avarii, kus osales kolm autot ja vigastada sai kuus inimest.
REKLAAM
Esialgsetel andmetel põhjustas avarii Tartu poolt tulnud sõiduauto Nissan, mis hakkas lörtsisel teel vibama ja kaldus vastassuunavööndisse, kus põrkas kokku maastikuautoga Opel.

Saadud löögist paiskus Opel kraavi ja Nissan sõitis veoautole otsa. Veoautojuht ütles, et kuna avarii juhtus sirgel teelõigul, siis nägi ta, kuidas Nissan hakkas vibama ja põrkas kokku tema ees sõitnud Opeliga. «Keerasin ise niipalju kõrvale, et saaks mööda, kuid ei läinud õnneks.»

Äkilisest pidurdusest ja pööramisest libises veoauto haagis kraavi. Esialgsetel andmetel oli kahes sõiduautos kuus inimest, kellest kolm said raskemalt vigastada. Haiged viidi Tartusse, Viljandi ja Paidesse haiglasse.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.