Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: SALAJASED RALLID EESTIS

18:09 22.01.2010
Tuscan
Salajased rallid Eestis
Huvitav, kas korraldajate silmis on Eesti rallipulbik nii kultuuritu, et enam ei taheta isegi katsete asukohtade kohta mingisugust infot anda.
Pean silmas homme toimuvat Võru talverallit http://autosport.ee/rallyreg/?page=40&race_id=53&
Kodulehel ja netis on infot kõige muu kui katsete trassi kohta. Või eeldavad korraldajad tõesti, et kõik huvilised peavad minema Mariine Autosse rallipasse ostma, et teada saada kus ralli üldse toimub? Idioodid krt, kui tahate minult katse eest 25 eeku saada, siis avaldage kus need katsed ka toimuvad.
See pole mitte esimene kord kui tehakse Eestis rallit, aga katsete trassi kohta puudub vähimgi info ka ralli kodulehel. Varasematel kordadel olen sel puhul abisaanud Autolehest, kuid sel korral pole ka seal mingit täpsemat infot.
Ma saan aru, et kui tegu on rallisprindiga, siis seal saadakse rada teada jah vahetult enne starti, aga mitte tavaralli puhul.
Praegune Võru ralli tundub olevat küll mõeldud vaatamiseks vaid korraldajate sugulastele ja ekipaažide tuttavatele, sest muud inimesed pole määratud ralli kohta infot saama.

Igatahes edu korraldajatele ja loodan et saate oma üritusega korraliku miinuse kuna te ei oska publikule infot anda!

Ja hr. Sillat autospordiliidust, kas nii loodategi meie mail autosporti propageerida?

Muudetud 22.1.10 18:09

20:02 22.01.2010
mällarimees (registreerimata)
Re: Salajased rallid Eestis
Sõida Võrru ja pea igas tanklas on kava müügil koos passiga
20:49 22.01.2010
lääba (registreerimata)
loe eelnev postitus läbi, krt tahangi ühele katsele minna, 25 eeki maksmisega probleemi pole, miks ma passi pean ostma ...et teada kuhu seda ühte katset vaatama minna või.
Aga esimesele -www.garmin.ee
22:15 23.01.2010
mällarimees (registreerimata)
müüdi ka kavasid eraldi !
16:21 24.01.2010
ei müüdud midagi (registreerimata)
teema algataja räägib täiesti õiget jutt. kogu aeg on nende eesti rallidega üks suur jama, kunagi ei tea kus katsed toimuvad. need korraladajad on kuu pealt kukkunud vist. pealtvaatajaid sinna üldse ei taheta nagu ma aru saan. misjaoks siis reklaami teete ah?
18:26 24.01.2010
rallihuviline (registreerimata)
Tere, mina arvan, et enamusel pole seda ka kahju maksta katse vaatamise eest 25 krooni. Tänavusel talirallil olid küll katsed tasulised, kuid piletimüüjaid polnud kuskil näha. Käisin vaatamas kolme kiiruskatset ja alati läksin kavas näidatud kohta. Muidu oli korraldus ja kõik muu super.
12:58 10.03.2010
Ralli Legend (registreerimata)
Oligi nii kusjuures, et päev ennem rallit käisin mööda Võru linna ja otsisin samuti rallikaarti. Ei olnud kuskilt võtta. Helistasin Tartu sõbrale ja tema leidiski Tartust selle kaardi kuskilt. Nii. Kõmm. Ja nagu sellest oleks veel vähe olnud ! Läksin siis rallile koos sõpradega oma autoga ja mul kulus bensiini !

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.