Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: DAS ÕIGUSABIKULUDE KINDLUSTUS EESTIS

13:31 06.08.2010
MerlinN
DAS õigusabikulude kindlustus Eestis
Tere Lugupeetud foorumi külastajad!

Tänapäeval juhtub ikka igasugu uskumatuid asju ja situatsioone millele tihti on raske leida õiglast lahendust või lähenemist erinevatel põhjustel. Enamasti on põhjus selles, et korralik õigusabi ei ole paljudele taskukohane.
Ka minul on tekkinud olukordi kus mulle on nö "müts pähe tõmmatud" ja õiglane lahendus jäigi leidmata.
Kõik väga lihtsatel põhjustel - polnud juriidilisi teadmisi, rahalisi vahendeid ja aega/oskusi vaielda. Ca pool aastat tagasi sain tuttava käest teada, et on olemas õigusabikulude kindlustus ja asja uurides selgus, et tegu on päris asjaliku teenusega,mille olemasolu annab mulle kindlustunde isikliku õigluse kohapealt.

Räägi oma eriti jabur lugu, äkki on teistel ka kasu sinu kogemusest!

Muudetud 6.8.10 13:35

13:05 26.01.2011
kurioossem (registreerimata)
Re: DAS õigusabikulude kindlustus Eestis
kõige rohkem on küsimusi nende kindlustuslepingus, mulle müügimees rääkis, et nemad otsustavad kas kohtukeisil on alust või mitte, ühesõnaga võivad sulle hoopis midagi muud pähe taguda ja mitte sinu probleemiga tegeleda.
Saab just 3 kuune omavastutus läbi ja peab nende kindlustus siis ka proovima
15:41 27.07.2011
Õigusabikulude kindlustus on j (registreerimata)
Olen DASi klient ja ausalt öeldes teenuses väga pettunud.

Enne DAS kindlustuse liikmeks astumist juhtisin oma müügiesindaja tähelepanu sellele, et ainus koht, kus mul võib tulevikus juristide abi vaja minna, on suhtlemine stagneerunud korteriühistuga.
Osutasin ka punktile nende reklaamlehel "kindlustusandjal ei lasu teenuse osutamise ja hüvitamise kohustust, kui on tegemist korteri või elamuühistu vastu ühistu liikmena esitatava nõudega”. Müügiesindaja ja müügijuht pidasid nõu ja ütlesid, et see ei ole probleem - kuna korter on kaasomandis ja KÜ liige on minu abikaasa, mitte mina, siis saab DAS mind tulevikus kaitsta.

Heas usus liitusingi DASiga ja maksin päris korraliku summa kuutasudena, enne kui tõesti korteriühistuga probleem tekkis. Pöördusin DASi poole aga sain vastuseks, et nad ei kaitse KÜ liikmeid KÜ vastu. Menetlejad ei olnud isegi vaevunud välja selgitama, et ma KÜ-sse ei kuulu. Ka minu täpsustavale kirjale järgnes eitav vastus, ilma edasiste põhjendusteta.

Tunnen, et mind on kliendiks värbamisel petetud. Ei soovita kellelegi.
23:29 27.07.2011
professor_sammaljalg
mäletan ka mina seda mesijuttu, mida lepingu sõlmimisel aeti - poola politsei ei mõtlegi veoauto peatamisele, kui DAS kleeps peal jne. maksin aga täispaketti rõõmsalt, kuni tekkiski probleem - peeti veoauto hispaanias kinni ning tehti €2000 trahvi, töö- ja puhkeaja rikkumiste eest, mis olid tegelikud suht väikesed ehk karistus ei vastanud kuidagi kuritööle. võttes arvesse, et hispaanias on tee peal määratud trahv tegelikult kautsjoniks kohtusse ilmumise vastu ning kohtus määratav lõppsumma on reeglina 2-3x väiksem tee peal määratud kautsjonist, võttis autojuht veerenni laululindudega kohe ühendust. helistati siis peatselt tagasi ning jutt oli kiire ja konkreetne - isegi vähe said, ei hakka me midagi tegema.

kui kellegile küünekübarat ja närilisi meelitavat vilepilli müüa üritatakse, siis paluge üks konkreetne näide, kus DASi kliendil oli probleem, DAS tegutses nagu lubatud ning lõpptulemus oli DASi kliendile 100% positiivne. oleks isegi huvitatud sellise jutuloo kuulmisest tegelikult.
23:51 27.07.2011
w (registreerimata)
das ongi sellistele, kes lasevad endale külma teha! kui nende abi vaja läheks pole neid . SOOVITAN soojalt
12:12 19.10.2011
ReneM2
12:12 18.04.2012
zz (registreerimata)
Helistas mulle hommikul tundmatu number 555 10 953 ja hakkas DAS pähe määrima.
Küsisin kust ta mu numbri sai, vastas et autofoorumist - ehk et siis auto24st minu auto müügikuulutuse alt vaatas.
19:06 16.01.2013
Siis on kirjas, et see on pett (registreerimata)
20:28 16.01.2013
........ (registreerimata)
Oot, ma ei saanud nüüd Sambla jutule hästi pihta, rikun seadust mis kehtivad KÕIGILE ja loodan, et DAS räägib musta valgeks, kui on DAS siis seadused ei kehti ? DAS-Õigusabi kui on tehtud liiga. Sõidan 100km/h läbi linna, politsei võtab load, teeb trahvi ja paneb pokri ja loodan, et helistades DASi siis karistus tühistatakse ?
21:44 16.01.2013
karvanejakole
Kuule .........., kas Sa suudad eristada ainult valget ja musta?
16:41 20.01.2013
professor_sammaljalg
punktiiri loetust arusaamisoskus paistab jah veits nadi. ma siis kordan ennast:

"hispaanias on tee peal määratud trahv tegelikult kautsjoniks kohtusse ilmumise vastu ning kohtus määratav lõppsumma on reeglina 2-3x väiksem tee peal määratud kautsjonist"

ja just see oligi kenasti maniküüritud müügimehe kiidulaulu sisuks - kui on probleem, maksame kinni kohapealse juristi teenused, lennukipiletid, ööbimise jm juurdekuuluva. Asjaolu, et tee peal raha küsinud politseinikud ei suutnud ka ise kindlaks määrata, kui suur on rikkumine ning mis summat peaks küsima, näitab, et pole must ja valge see asi kuidagi.
14:48 23.05.2013
Pettunud klient (registreerimata)
Sai isegi liitutud D.A.S.-ga (+5paket)
Niikaua kuni muresid pole on tore, kui aga tekib brobleem mis on "löökaugus rikutud autost" või "kindlustus tahab maksta auto väärtusest vähem" juhtumitest keerulisemad, siis D.A.S. jätab su omapead.
Minule nimelt esitati arve teenusele mida polnud tellinud. Juhtumiga tegeleti kuni sinna maani kui oli vaja advokaati, et minna kohtusse. Siis öeldi, et positiivset tulemust pole näha ja nemad ei tegele.
15:55 23.05.2013
audi_a6_v6
to: Pettunud klient

Aga äkki nii oligi, et positiivset tulemust pole näha. Tegemist on siiski õigusabi firmaga, mitte iga meetmega sinu õiguste eest seisjaga kuni surm teid lahutab. Mul ka juba aasta jagu see DAS sõlmitud olnud, kas ka kasuks tuleb, ei tea, eks aeg näitab ega mingit kohustust maksta pole, kui ei sobi, lõpetan.
17:01 23.05.2013
Tundub, et sinul pole nende abi veel vaja läinud.
Aga kui ükspäev tuleb arve näiteks mõnelt koristusfirmalt, autopesulalt, juuksurilt või mõnelt muult teenusei pakkuvalt firmalt, teenusele mida sa tellinud pole, siis parem maks, sest D.A.S. ei aita kahjuks.
Ka mina uskusin neisse alguses.
Ning lisaks peaks nad sind aitama ka sis kui sa süüdi isegi oled, vähemalt nii öeldi mulle kui lepingut sõlmisin.
Pealegi süüdi ei ole keegi enne kohtu otsust, see kirjas ka seadustes.
21:10 23.05.2013
Varsti (registreerimata)
tuleb meediasse lugu õnnelikust autojuhist, kes sai tänu ühele kuulsale kindlsutufirmale kohtus puhtad paberid ja kohtukulud kanti ka. Niisugune ilus PR lugu, asjamees suurelt pildil ja nägu naeru täis. Mul nimelt selline unenägu.
22:50 23.05.2013
Ei vaidle astu.
Igasuguste löökaugu ja kinlustusjuhtumiga saavad nad ilusti hakkama, kuid kui asi läheb veidi keerulisemaks, siis nad keelduvad.
Ise nimelt olin sunnitud läbilugema nii karistusseadustiku kui võlaõigusseadused, et asi kuhugi ültse easi liiguks. 1,5 kuud jauramist ja ohtrat meilivahetust, kui lõpuks õnnestus kokku saadud inumesega kes sellega juhtumiga tegeleb. Tegemist oli nimelt kahjukäsitlejaga kellel pidi umbes 6 juhtumit päevas tulema ja nõuandvaid juriste polnud ühtegi. Veel kuu kuni olime valmis kohtusse minem, kui järsku keelduti sellega edasi tegelemast.
06:14 24.05.2013
professor_sammaljalg
seega oleks vaja õigusabi, probleemiga mis tekkis õigusabikindlustuspakkujaga? irw :)))
14:12 27.05.2014
dasi klient (registreerimata)
Väga mõttetu ennast Das iga siduda, sest abi ei saa sealt peaaegu kunagi. Olen nende klient olnud peaaegu 5 aastat ja kahel korral on läinud nende abi vaja, aga tulemus mõlemal korral täielik null. Nende arvamus on alati selline, et nii kUa kui nemad maksma ei pea, siis on kõik korras ja aja aga üksi oma asja, kui aga nemad peavad lepingus lubatud kulusid katma, siis läheb asi kahjukäsitlusse ja seal leitakse ALATI et pole mõtet kulusid korvata, kuna nemad ei näe 100% võitu, kui asi peaks kohtusse jõudma.
Ei soovita kellegile DAS-i!
16:51 27.05.2014
jarru (registreerimata)
Kui see kõik tõsi siin, siis uskumatu, et selline firma tegutseb ja veel ausa näoga uusi kliente vastu võtab. Tegu ju kelmusega. Kelmus on lühidalt öeldes tegelikkusele mittevastava ettekujutuse loomine teenusest või tootest, seda kasu saamise eesmärgil. Kui lepingu sõlmimisel klient maksab ilusa jutu eest, ongi kelmus fikseeritud, juhul, kui juhtumi korral ei täida nad lubadust.
17:40 27.05.2014
JK (registreerimata)
DAS võiks ennast põlema panna, oleks kõigile parem ja ka odavam. Mina olen kokkupuutunud kahe juhtumiga, esiteks enda oma; minu sõiduk läks liiklusõnnetuse tagajärjel mahakandmisele ja kindlustus võttis muidugi turu kõige odavama rondi hinna hüvitamiseks ( oli liisingu auto ). Edasi läks asi DAS-i, juhtum võeti menetlusse. Sai saadetud kõik nende poolt nõutud dokumendid, poolteist kuud vaikust, sai telefon ja meili teel suheldud, tarka ei midagi. Lõpuks ei vastatud enam ei ühele, ega teisele. Ligi aasta hiljem ühel hommikul kahjukäsitlejalt ( Andi Liblikmann ) kõne, et noh kuidas teil ka selle asjaga läinud on ja kas me peame selle juhtumiga ikka edasi tegelema, minu pahandamise ja nõusoleku peale tuli mõned päevad hiljem selline kiri;Kas lepingu lõpetamisel muid dokumente teile ei antud?
Edastatud dokumentid sõnaselgelt kindlustushüvitise nõudeõiguse (päraldise) võõrandamist sõnaselgelt kahjuks ette ei näe.
juhtumit samas ei lõpetatud ja see toimus 2010-211 aasta. Lahendust ei ole nende poolt siiani ja lihtsalt jäeti asi pooleli.
Teine juhtum oli mul sõbral. Majaehituse käigus kahjustas ekskavaator elektri peakaablit ( enne mõõtjat ),parandas ise ära,tuli kontroll,väänas trahvi varastamise eest,asi läks Das-i. Juhtumit keelduti menetlema ka Liblikmann, kuna olevat liiga suur firma, kelle vastu sõdida.
00:28 28.05.2014
Kõige iroonilisem on veel see, et lisaks teatele, et minu juhtumiga edasi ei tegeleta, sest 100% minu võitu pole näha, öeldi ka, et kui miskit ei meeldi on teil õigus pöörduda kohtusse.
00:52 28.05.2014
No minule öeldi täpselt samad sõnad, et kui midagi ei meeldi, siis kaeba kohtusse....
Tekkib ainult küsimus, kui mul on endiselt olemas nendega kehtiv kindlustus, kas siis Das hüvitab mulle need kohtukulud millega ma nende vastu lähen...
Valus lollaka kari seal Dasis ikka.

Muudetud 28.5.14 08:25

04:03 28.05.2014
Oli vist miskit sellist, et kui sina võidad kannam DAS kulud ja vastupidi.

Minul pigem küsimus, et kui kasutan nende lepingut ja lähen kohtusse.
Kas siis minu juhtumiga tegeleb sama kahjukäsitleja kes minu eelmise juhtubi sügavikku keeras.
Kui see on nii, siis kas ta hakkab iseendale helistma/meile saatma ja uurima mis täpselt toimus ning proovib leida kohtuvälist kokkulepet.
08:37 28.05.2014
ee (registreerimata)
viimasele, das oma jamaga hakkab kohe tegelema. sinult koorib ta kaks nahka! Kunas rahvas hakkab aru saama ,et liigilusa jutu taga on alati miskine konks
08:47 28.05.2014
jarru (registreerimata)
to: dasi klient
Mõtle nüüd uuesti: kas lollaka kari on DAS personal, kelle raha on üles ehitatud juristide kõneosavusele, ehk JOKK skeemidele? Või on hoopis lollide kari need kliendid, kes neile raha viivad, sina kaasa asvatud nende seas? Ma viiks raha parem mustlasele, kes ennustab midagi ilusat.
Ja veel kumab siinsest teemast läbi, et DAS põhikiri lähtub mõnest Talmudi põhimõttest. Talmudit ei hakka ma muidugi siinkohal ümber jutustama.
09:33 28.05.2014
M35 (registreerimata)
Endal oli ka nendega 2 case, abi ma ei saanudki, kui teemaks läks.
Suht mõtetu asutus, kasu neist on vähestel.
00:48 30.05.2014
Reklaamivad nad end kui õigusabikindlustus ehk siis maksad igakuiset makset ja kui tekivad probleemid saad abi. Sama süsteem autokindlustustel - oled sina süüdi tehakse kannatanu auto korda (sina ei pea miskit maksma) oled sina kannataja, tehakse sinu auto korda.

Minu juhtumi korral esitati mulle arve teenusele mida ma tellinud ei olnud ega ka tarbinud, kuid segas tugevalt edasist elu. Arve esitaja eesmärk oligi segada minu elutegevust mitte saada raha. DASi soovitus oli maksa ära (üle 4000€) ja anname nad kohtusse. Rõhutan DAS soovitas nii teha. Kui olin makse ära teinud ütles, et ei ole nõus sellega tegelema.
01:53 30.05.2014
komvek
No ma ei tea kas sellisel juhul ei peaks mitte seda das-i kohtusse andma? Ma ei saa aru mis kuradi asutused need on?Käisin ka konsultatsioonil neil 2008 aga nad ütlesid et leping peab olema enne jama juhtumist sõlmitud.siis jäi asi katki aga ilmselt õnneks kui teie poste siin loen.
08:07 30.05.2014
jarru (registreerimata)
to: ---Pettunud klient. Kirjelda seda 4000e maksmist. Sa ei tellinud midagi ja nõuti lambist raha? Isegi kui tellisid, on õigus ka tellimusest keelduda. Olen sarnaseid probleeme lahendanud, mõnikord ei taha need makse nõudjad üldse kokku saada, kuna teavad, et tegelevad väljapressimisega. Politsei aga ei tegele asjadega, kus raha on makstud mingi lepingu järgi vabatahtlikult. Kui röövitud vägivallaga ähvardades, siis politsei rida. Nii et äkki vaatame need kõvatajad üle? Kui tunned, et selleks on sul õiguslik alus. Läbirääkimine tuleb verbaalne, ilma vihjeteta igasugusele vägivallale, st. kasutuses on ainult veenmismeetod.
Kas DAS andis oma soovitusi telefoni teel või on sul kirjalik tõestus selle lubaduse kohta tegelda asjaga, kui ära maksad? Arvan, et nemad on siiski juriidiliselt oma tagala kindlustanud, et ei saaks pretensioone esitada. Tüüpiline "loe lepingul väikest kirja". Loodan, et see siiski ei toimu nii nahhaalselt.
08:57 30.05.2014
audi_a6_v6
to: komvek

Mis kuradi loogika sul on? Loomulikult peab leping olema varem sõlmitud, kui jama alguse sai, päris mitu kuud varem või arvad sa, et sul on jama, siis teed üheks kuuks lepingu, lased neil selle ühe kuu lepingutasu eest (mingi parrkümmend eur) asja korda ajada ja nii ongi õige? Et kui näiteks auto liikluskindlustusega analoogiat tuua, siis paned autoga matsu teise auto pihta, oled ise süüdi, ja siis võtad kuuks ajaks 10eur eest kindlustuse ja siis tehakse sinu poolt kahjustatud vastaspoole auto korda?

Muudetud 30.5.14 09:02

11:16 30.05.2014
komvek
Ei lihtsalt sõbrale määriti kuskil tänaval või poes see tasuta konsultatsioon peale ja ta pakkus mulle et äkki on mingit abi minu jamale.ise ei viitsinud minna.
11:16 30.05.2014
karvanejakole
Arumaeisaa sellistest, kes siin halavad et mõtetu firma, aga tarbivad endiselt teenust edasi. Kui viie aastaga on olnud kaks juhtumit, millest negatiivne kogemus, ärge ostke enam teenust edasi või ärge halage foorumis. Selliste pealt huiarid teenivadki.
14:32 30.05.2014
to ---- jarru
Juhul kui arvad, et suudad kasvõi paremat nõu anda, kui seda DAS tegi, võiks asja arutaga, aga arvan, et mitte siin avalikult, asjasse segatud ka teised isikud kellede nimesid ei tahaks avalikustada.
Saada mulle mail gunnar789@hot.ee
14:38 30.05.2014
to -- karvanejakole

Tegemist ei ole mitte siin halamisega, vaid info ja kogemuste jagamisega. Selge see, et sellistes foorumites jagatakse rohkem negatiivseid kogemusi, kuid hetkel pole siin ühtegi kes oleks nende teenusega rahul. Otsus neilt antud teenust osta või mitte on loomulikult igaühe oma asi ja mitu pettumust on limiit sammuti, minule piisas esimesest.
Aga tulla siia mõnitama/halvustama usun, et pole ka kõige mõistlikum tegevus. Aga kui se sulle mingit sorti rahuldust pakub, siis anna minna. Vähemalt ei peksa naist ja lapsi kodus

Parimat soovides
15:30 30.05.2014
To Jarru.
Seletan siis asja lahti ka, kuna paistab et igale lambale see kohale ei jõua muidu. Ma olin 4 aastat dasi klient ja siis tekkis esimene probleem ja oli nende abi vaja. Pöördusin siis Dasi poole aga nad keeldusid abist, kuna arvasid et kohtus selle asjaga võitu ei tule. Lõpetasin siis päeva pealg ka nendega lepingu, sest milleks maksta tühja kui abi hädas ei saa. Läks mõned kuud mööda ja hakkasin ise oma kuludega kohtus käima ja andsin sellest ka Dasile teada, et kui ma nüüd ise siiski selle kohtu tee võidan, siis on nemad järgmised kellega vaidlema hakkan. Das võttis mu juristiga ühendust uuris pikalt ja laialt tema hinnangut protsessile, et kas tuleb võit kohtus või mitte. Saades aru et võiduvõimalused on suure , tegi Das uue otsuse olukorra puhul, et nad siiski aitavad mul kulusid kanda. Sellise positiivse otsuse peale tegingi ma omale uue lepingu Dasiga jälle. Paar kuud hiljem kui minu poolt kantud kohtu kulud olid juba ligi 4000.- euri maksma läinud, siis Das taganes uuesti oma otsusest ja tõi põhjuseks lepingu punkti 10.1 kindlustusandja hüvitab alates kindlustusandja vastavasisulisest otsusest kindlustuslepingus ettenähtud ulatuses põhjendatud, mõistlikud ja tõendatud õigusabikulud.
Senini olid minu õigusabi kuludeks olnud suures jaos kõik juristi kulud ja iga viimane kui kulu oli olemas ka arvena paberi peal...
Nii et sedapuhku pidin nendega uuesti lepingu katkestama ja lisaks sellele lähen nüüd ka nende vastu hagiga kohtusse.
Lõpp tulenuseks oli siis see, et maksin mitu head aastat oma kindlustumakset tähtaegselt ja jui jama käes, siis kusetakse ikka jala peale. Õnneks on mul väga normaalne jurist, kes ütles et ei esita minule mingeid arveid Dasiga kohtuskäimisega seoses kui enne kui võit on käes ja kui seda ei tule siis ei tule ka arvet.
Imelik on veel kogu asja juures see, et minu lepingu ( Pluss pakett) järgi oleks Das pidanud tasuma kuni 8000.- euro väärtuses kohtukulusid, aga hakkas juba alla 4000.- pealt värisema.
Ehk siis minu hinnang on endiselt, et nendele kindlustusmakse tasumine on täiesti kasutu, parem pange see raha kõrvale ja kui kunagi on vaja siis saate sellega ise juristi palgata.
Loodan, et Mr. Jarru sai ka nüüd asjast selgemad sotid ja ei tule esimese asjana kohe lolliks tembeldama kui asjast midagi ei tea...
22:08 30.05.2014
to --- dasi klient
Sa vist pidasid silmas ikka karvanejakole.
jarru tundub, et on vist ise miskitpidi juuraga seotud ja pigem hüva nõu anda.

Küll, aga kui sinu advokaat on huvitatud võiks temaga nii võndagi arutada nii DAsi kui mu enda juhtumi seisukohalt.
Lisan ka oma maili seal saaks täpsemalt rääkida. gunnar789@hot.ee
22:40 02.10.2016
D.A.S (registreerimata)
Lisaks, DAS ei tegele politseiga.

Isegi kui eksib kodanik või politsei siis kaitset vajavad mõlemad!

Seega mõttetu on see D.A.S ja nende kui me võitu ei näe siis ei toeta oma kliene, isegi kui kliendil õigus/süütu.

Ei soovita!
20:07 18.10.2016
Юрий (registreerimata)
DAS это просто лохотрон
Два года кормил этих лохотронщиков, а как обратился по пустячному делу так сразу в кусты. Тоесть составили список какие я долфен собрать документы в течении 10-и рабочих дней. На кой мне этот DAS если я бегаю и собираю бумаги.
23:05 18.10.2016
khm (registreerimata)
Minu arust on seal vaid kari lolle tibisi!!!
11:35 17.05.2017
tqk (registreerimata)
Einoh, juhul kui tõendid on nõrgad või mingil muul põhjusel ei ole erilist lootust, siis iga normaalne advokaat ka ütleb seda kliendile nii ehk teisiti, Tõsi küll, paraku leidub ka küünilisi advokaate, kes tegelevad ka lootusetute juhtumitega niikaua kuni kliendil raha on, aga see ei ole nii levinud kui mõnikord arvatakse. Kindlustusettevõte on lootusetute juhtumite riski lihtsalt teisiti maandanud.

Selles, mõttes, kui das on juhtumi kindlustusjuhtumiks juba tunnistanud ja hakanud tegelema, siis üsna kindlalt saab asi lõpuks korda. Oma kulud regressib das kahtlemata samuti süüdlaselt sisse, seega nende jaoks on see suhteliselt riskivaba äri ja muuhulgas just sellepärast saavad nad teenust kliendile müüa sümboolse hinnaga, 11.50 euro eest kuus on nende kõige odavam pakett.
14:23 17.05.2017
Lunguuks (registreerimata)
Käisin ka kunagi sellel ajupesul. Kõlas rohkem püramiidskeemi moodi. Kui üritasin kirjeldada võimalikke juhtumeid mu elus, siis ühtki nendest nemad ei oleks katnud. Lõpuks jäi ainsaks argumendiks, et ega see paarkümmend eurot kuus vaesemaks ei tee. Ei tea kas kellegile nad kunagi midagi ka maksnud.
23:09 18.07.2017
siberia (registreerimata)
Mulle helistati samuti, ei viitsinud kohale minna, aga lasin tüüptingimused või lepingu projekti saata. Siis mõtisklesin pikalt, et mis küsimuses mul taolist õigusabi ÜLDSE vaja võiks minna ja tundus, et võib-olla siis kui mõni liiklusmiilits üritab kotti pähe tõmmata.
Lepingusprojektis oligi kohe sobib klausel, et kui süüdistus on esitatud mingi tahtliku teoga seoses, siis DAS asja ei menetle. Ehk siis kogu liiklusõiguse võib rahulikult maha tõmmata, sest kasvõi turvavöö lahtijätmisel on esimene jutt, et tahtlikult jätsid rihmad peale tõmbamata ja politseiga võib ilma DAS- i asjasse segamata vaielda.

Ma ühineks mõnede eelkõnelejate seisukohaga, et ettevõtte põhituumiku moodustab kari lolle tibisid ja kes reklaamib ennast pädevaks korteriühistust meretranspordini ei kõlba tegelikult millekski.
09:02 19.07.2017
Tsink (registreerimata)
Ehk siis mul on kohustuslik liikluskindlustus, mis katab kannatanu autoremondi, mul on kasko, mis omavastutuse eest katab minu auto remondi, mul on ka elukindlustus, mis katab terviseprobleemid ja õnnetusjuhtumid ja siis on igakuine makse DAS poolt, mis annab mulle mida? Võimaluse vaielda? Kellega? Miks? Ehk siis lollikestele mõeldud. Sama nagu elektroonikamüüjad suruvad oma "Lisagarantiid". Mis jaoks? Mul on kodune varakindlustus, mis katab kogu jama. Ehk siis edu lepingusõlmijatele ja lõpetajatele! Igaks juhuks ostke veel Monevite mahla ja ZinZano kohvi. Need pidavat ka olema imevõimetega.
13:03 19.07.2017
v6sa
Ega enne seda vaja ei lähegi, kui vastaspoole advokaat lehekülgedepikkuste kirjadega pommitama hakkab.

Täpselt samamoodi, nagu elukindlustus: normaalsel inimesel seda vaja ei lähe. Aga kui siiski juhtub...

Muide, DAS ei vaidle riigiga.
17:35 19.07.2017
Lugeja (registreerimata)
Kui DAS ei vaidle riigiga, siis pole temast absoluutselt mingit abi. Autodest rääkides, siis kasko omavastutus on lõppkokkuvõttes odavam, kiirem, lihtsam, toimivam.
ZZ kohvi on küll hea paralleel siin :)
17:48 19.07.2017
siberia (registreerimata)
Miks DAS riigiga ei vaidle kui neil on igas reklaamitavas paketis karistusõigus ära nimetatud?
Iseenesest peaks ta esindama klienti ka vaidlustes riigivõimuga, ükskõik kas karistusõiguse vallas või siis kui riigimaanteel on autoratas löökauku kaheksakandiliseks sõidetud.

Kuid sellest kõigest olulisemad on ikkagi lepingu, mida nad pakuvad, tingimused ja minumeelest asjal mingit mõtet pole. Aga kui huvi on võiob muidugi sellise kindlustuse sõlmida. Jälgida tuleks nagu ikka välistusi, hüvitiste piirmäärasid jne ning silmas pidada, et kohtutee on küll kõige viimane variant, mis vaidluse lahendamiseks ette tasub võtta.
12:43 21.07.2017
v6sa
Kasko kaitseb, aga vaid auto kahjude korral. Ning selleks peab auto olema uuem, kui 1x aastat (täpset piiri ei tea, mul nii uusi ei ole).

Kasko ei korva kolmandate isikute nõudeid. Kui pole LÕ, siis ei aita ka liikluskindlustus.

Inimeste leidlikkusel ja ahnusel ei ole piire, mistap väike kindlustus liiga viisaka lastetoaga tagasihoidlikule inimesele ei tee olulist kahju. Pealegi vajab majandus turgutamist;)

DAS ei ole kohustuslik, erinevalt liikluskindlustusest. Vaba maa - kes kardab, see maksab. Kel julgust piisavalt, see ei pea ju tasuma.

Kui olla täpne, siis DAS ei vaidle politsei jms. jõustruktuuride määratud karistuste üle (parkimistrahvid, kiiruseületamised, LS rikkumised), kuid muu konflikt riigiga võib nende vaielda olla küll. Sõltub asjaoludest.
13:02 16.12.2019
Taivo5970 (registreerimata)
Olin aastaid DAS klient, siis aga sattus korraga mõned asjad ja oli vaja juriidilist abi. Sealsed asukad, ütlesid, et need juhtumid ei käi DAS-i abi alla. Vaidles ka minu advokaat nendega kirjalikult. DAS arvas, et juhtum on tulenevalt perekonna seadusest advokaat aga asjaõiguslikust seausest Siis vaadati veel korra asi läbi ja öeldi, et nad ei näe seal tulemuslikust!!! JA, kui nemad tulemuslikust asjas ei näe, siis nemad asjaga ei tegele. Soovisin, et DAS kompenseeriks minu advokaadi kulusid, sellepeale öeldi, et meil DEAX õigusbüroo, kus on omad juristid. Ühesõnaga igat pidi saadeti mind pikalt. Mitmed kuud hiljem meenus, et ei ole ERGO õigusabist enam arvet saanud. Siis öeldi mulle, kui arvet ei ole, siis pole ka millegi eest maksta. Ühesõnaga mind oldi kliendinimekirjast kustutatud.
16:29 16.12.2019
Lihtsalt teadmiseks (registreerimata)
D.A.S. esindab siinmail "õigusbüroo", mida kamandavad ERGO kaks tegijat, nimelt Tarmo Koll ja Maiko Kalvet, kumbki pole advokaat.
Kuidas nüüd nt ERGO-lt välja vaielda kindlustusjuhtum, kui ERGO-t esindab teie asjas ERGO!?
Õigusbüroo on jah DEAX.
Uurime ka seda kontorit.
"Teenindame oma kliente tunnihinna alusel. Lõplik hind sõltub töö iseloomust, keerukuse astmest ja töömahust.
Tavapärane tunnihind on 100.- eurot."
Tasa ja targu- see pole argus, aga targu on käibekas ära ununenus, õige on 120.- tunnis.
Läheme edasi:
"DEAX Õigusbüroos töötab üheksa juristi, kes on hea kvalifikatsiooniga ning pühendunud. Teeme oma tööd kiiresti, aga põhjalikult, jäädes igas olukorras professionaalseks, diskreetseks ja positiivseks. Kõigil DEAX Õigusbüroo juristidel on õigusteaduste magistri kraad. Meie juristide jaoks on tähtis saavutada iga juhtumi puhul kliendi jaoks oodatud tulemus."
Nimetet juristide loetelu puudub ja väites on taas vale:
"Kõigil DEAX Õigusbüroo juristidel on õigusteaduste magistri kraad."
Eestis ei ole magistrikraad teaduskraad, ka õigusteaduses, sest muu maailm loeb meie magistri paberit tühiseks paberilipakaks,. mida väljastatakse kellele tahes.
Tänu sellele on Eesti ainus teaduskraad doktorikraad.
Aga kes seda ikka teab, võib ju rumalatele maysidele pajatada õigusteaduse magistritest, kes teie kahjunõude osas 120 euriku eest tunnis rabama hakkavad.

Väite tõenduseks: Bologna protsessi (01 september 2005a) käigus ümber kujundatud (nn 3+2 süsteemis) magistriõppe lõpetanu saab küll magistrikraadi, kuid see ei ole enam teaduskraad.
A vot selles DEAX büroos on!
Vot nii!

17:45 16.12.2019
63amg (registreerimata)
kuidas te inimesed nii naiivsed olete! selliste huiaritega ei ole mõtet kunagi mitte mingit koostööd teha!

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.