Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: OÜ AUTOSÕIT

18:59 03.11.2010
Mariakohv
OÜ Autosõit
Ma tean et sarnaseid teemasi on, kuid siiski mitte päris.. niisiis
Tahaks siis teada milline õpetaja oleks hea (meeldiks, kui õpetaja oleks jutukas, humoorikas ja samas ei vinguks ja ei sõimaks) ning samuti kust nad alustavad sõitu.

P.S. pole vaja hakata selle teema all seda kooli kiruma vm. sest ma juba olen selle kooli valinud ja sinna ma ka jään!
22:37 03.11.2010
eelmisele (registreerimata)
Re: OÜ Autosõit
Näe, autosõidu ärikad jälle väljas! Tuttav tekst. Mis teha, kui õpilasi pole. Hakkab ju igav.
15:10 04.11.2010
Mariakohv
Appikene, midagi muud pole teha kui siin lihtsalt sonida? Kas ma tõesti ei või küsida inimeste arvamusi ja soovitusi et saada endale võimalikult sobiv õpetaja!? Eelmiste inimeste küsimusi on lihtsalt vastik läbi lugeda sest 90% on lihtsalt mahategevat teksti inimeste poolt kellel mingi vana vimm kanda vm. HALE.
15:36 04.11.2010
teemaalgatajale (registreerimata)
Millisest linnast käib jutt? Neil ju mitmes kohas filiaalid. Ise sõitsin Tallinnas viie erinevaga, normaalsed olid kõik enamvähem, aga kõige rohkem meeldis Mart.
16:36 04.11.2010
Mariakohv
oih, selle unustasin jah ära mainida :D, Tallinn.
aga kellega sa veel sõitsid ning olid vaiksed/jutukad, närvilised/rahulikud.. ? lihtsalt mardi kohta olen ma juba uurinud aga ta alustab väga halvast kohast oma sõitu, muidu tahaks küll teda, sest temast ainult positiivset kuulebgi.

Muudetud 4.11.10 16:40

17:05 04.11.2010
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa (registreerimata)
Miks te siin foorumis omavahel kõnelete, idikad? Odavam on ju näost näkku endid kiita.
17:08 04.11.2010
Mariakohv
mismõttes? täiestilõpp on see tõesti niipalju palutud et need kes ei soovi vastata küsimusele siis parem ärgu üldse vastaku?

19:31 04.11.2010
eerik 87 (registreerimata)
Ma ei tee seda kooli maha, kuid soovitada ikka võin. Kõik on ilus - jutukad, humoorikad, ei vingu j.n.e. kuni koolieksamini. Siis näed selle kooli TÕELIST PALET. Enamus kooli eksamit ei soorita esimesel katsel, sest elu on siiani väga tore olnud. Mõni käib viis korda, seegi poleks paha, aga tegemata töö eest küsitakse kolm lisatundi ja lisaks uus eksamitund. Jääd lihtsalt tuhandest kroonist ilma. Kõik on tore jälle kuni järgmiseni koolieksamini. Ära otsi internetist soovitajaid, sest seal nad ise suhtlevad sinuga, räägi oma tutvusringkonnas ja keegi räägib sulle selle kooli elu. Aga eks igaüks tahab omal nahal tunda ja kui ei taha siis vaheta kooli aga uuri tuttavatelt uue kooli tausta ja ARK-s eksamitulemusi ja siis tee ÕIGE VALIK. OÜ Autosõidul eksamitulemused sõidus üle 50 eriti ei ulatu. See on lõbusa elu tulemus.
21:15 04.11.2010
Mariakohv
okei, vähemalt keegi seletas lahti miks seda kooli koguaeg maha tehtakse ja ausaltöeldes see nüüdküll kõige parem uudis polnud.. eriti veel mulle kes pole just kõige teravam pliiats karbis :/, aga vähemalt tean ma selleks nüüd paremini valmistuda :)
22:38 04.11.2010
Sebija (registreerimata)
ARK statistika: http://www.ark.ee/atp/doc.php?54834
Sealt selgub, et Autosõidu teooria läbivus on esimese korraga 84,6 % ja sõidueksami läbivus esimese korraga on 59%. Kui võrrelda teiste Tallinna koolidega, siis igati hea tulemus. Ettepoole jäävad väikelinnade autokoolid nt Põlva, Võru, Valga jne. Seal eksameid suhteliselt lihtne teha ning seetõttu ka paremad tulemused Tallina ja Tartu omadest. Kui tahad aga autokooli kohata infot, siis uuri oma tuttavatelt. Ekasmid toimuvad enamikes koolides kuna see on õppekavas ettenähtud. Foorumist sa normaalset infot ei saa, sest siin elatakse oma ebaõnnestumisi välja ning siis on alati keegi teine süüdi (autokool, eksaminaator jne.).
10:44 05.11.2010
Röövikuke (registreerimata)
Statistika koha pealt ei tasu unustada, et Autosõidu % alla lähevad kokku kõik nende koolid-Tallinnas, Tartus, Võrus, Põlvas jne, seega Tallinna õpilased moodustavad sellest protsendist vaid umbes kolmandiku. Teooriat aga õpetatakse kogu vabariigis ühtse õppekava järgi ja päris paljud suhteliselt suure õpilaste arvuga koolid on saavutanud paremad tulemused. Seega tegemist on ikkagi vaid Harju keskmisel tasemel autokooliga, ei midagi erilist ega põhjapanevat pole suudetud õppekvaliteedis saavutada. Kool nagu iga teinegi...
11:23 05.11.2010
Markus0910 (registreerimata)
On kuidas on aga hea kool on.
Kiidavad paljud siin foorumis (nii õpilased kui ka enda autosõidu töötajad:)) laimavad ainult konkurendid, kes ise hakkama ei saa.
Autosõidu FB lehel kirje:
Autosõit OÜ Sellel aastal 12 000 alustanud õpilase piir ületatud!
26. oktoober kell 12:08

http://www.facebook.com/pages/Autosoit-OU/103925492974206

Nii et kallid kaas autokoolid, aeg on küps enda müüma hakata (uued autod, rohkem reklaami, e-õpe jne jne) ning mitte passida ja oodata, et õpilased ise sülle kukuvad!
11:43 05.11.2010
Röövikuke (registreerimata)
Üks asi on õpilane alustada, teine aga viia ta lõpuni. Kooli headust saab ikka mõõta vaid edukalt lõpetanud õpilaste järgi. Leidub omajagu autokoole kes kasvõi odava hinnaga kindlustavad endale suure hulga alustajaid, kuid hiljem nende õpilased on sunnitud uut kooli otsima, et pääseda "lüpsilehma" staatusest ja midagi ka õppida. Autosõit pole halb kool, päris palju on uuendatud ja arendatud, aga puudub põhjus pidada end vabariigi parimaks, sest töötulemused seda paraku ei näita. Kvantiteet (õpilaste arv) ei tähenda alati kvaliteeti.
17:51 05.11.2010
lubadega (registreerimata)
Mina isiklikult pole autosõidus õppinud ja ei tea, kuidas seal otseselt lood on, aga mul nii (päris palju) 40 tuttavat seal käinud ja enamustel (90%) load käes ilma probleemideta, viiel protsendil ARK-i taga asi kinni, kuna kardavad vist., polnud küll tallinas, vaid elvas.
Rõhutan veel, mina pole autosõidus käinud ja ei tee mingit reklaami, ise käisin väiksemas kohas, millega olen üli-mega rahul.
00:19 06.11.2010
XXX987654 (registreerimata)
Autosoit TEGI SUURE VEA, et AVALIKUSTAS oma autokooli astujate numbri, neid on olnud 12 000 sel aastal. A N T I R E K L A A M endale, sest load saavad 1000 kuni 2000. Vaadake, kui palju oli lopetajaid 2009.a. Autokool on kahanenud selle ajaga.
See kole number on tulnud nendest E kooli alustajatest, sest seda pakutakse VAID 100 kr. 10 000 inimest lube ei saa!!! Teie pealt teenib kool aastas 100 000. Soovitus teistele Autokoolidele, kuidas pinnale jaada.
ENNE, KUI TOETAT AUTOKOOLI 100 kr, TOETAGE LASTERIKKAID PERESID, siis ei peeta peenikest naeru teie ule. SEE ON SEE E KOOL, nagu kasiino.
00:59 06.11.2010
karuottjarebane (registreerimata)
Neil tasuks filiaal teha ka Moskvasse. Eestlased on ikka taibukad olnud ja kui on nii palju langejaid, siis Moskvas saaks nad ruttu ratsarikkaks selle E kooliga. 10 protsenti kasumist tasuda karuott ja rebasele hea idee eest.
08:25 06.11.2010
To: XXX987654 (registreerimata)
Su jut arusaamatu, kust sa võtsid, et 1000 lõpetab
11:40 07.11.2010
To: XXX987654

Mis on tegemist 2009 aastaga?? Minu kalender näitab 2010...

"E-kool on kasiino" saab seletada ainult inimene, kellel pole aimu sellest, et mis toimub hetkel - mida noored/kliendid tahavad (need inimesed, kes sulle maksavad õpetamise eest)!?
Tüüpiline 5 õpilasega per kuu autokoolijuhataja jutt. Taob trummi ning kujutab ette, et tema teeb reeglid kliendile/õpilasele :)
Kas ei hakka kohale jõuda, et aeg on ennast kohendada õpilase järgi, on see siis e-õpe, sõbralikud õpetajad või uus autopark.
11:59 07.11.2010
:) (registreerimata)
Mina valisin autokooli nimelt selle järgi, et tingimata oleks e-õpe - ja leian endiselt, et see oli kõige mõistlikum valikualus üldse, sest niisugust ajaraiskamist nagu oleks olnud nende tundide kohalviibimine, ei taha küll ette kujutada. See teooriaosa on ülikoolis õppinud ja lugeda oskava inimese jaoks triviaalsuse tipp suuremalt jaolt, v.a mõni üksik näide elust enesest, aga kõiki neid tunde see küll ei vääri. E-koolis saab loengu mängima panna ja ise samal ajal hoopis midagi muud teha. Kuidas on võimalik TEOORIAeksamil läbi kukkuda, ei kujuta hästi ettegi. (Aga loomulikult on inimeste tugevad-nõrgad küljed erinevad, mina õppisin samas auto tehnilist valitsemist ning liikluses korraga kõige tähelepanemist üsna aeglaselt.)

Igatahes praegu ei tohiks vist e-kool olla enam argument just Autosõidu välimiseks, nagu minul oli poolteist aastat tagasi, sest paljud teised koolid pakuvad nüüd ka e-õpet.

Autosõitu millegagi võrrelda ei oska, sest teistes koolides pole käinud. Igatahes mind lasti küll kooli sõidueksamilt üllatavalt kergesti läbi, ehkki tegin sõidus vigu (teooria oli lihtne ja ARKis veel neli korda lihtsam, nii et sellest ärme parem üldse räägime). Nii et lisaraha mult eksamitega küll keegi ei koorinud, aga arvatavasti oli see osaliselt põhjus, miks ma ARKis sõidueksami alles kolmandal korral tehtud sain ... Et oleks ju võinud mind koolis ikka nii kaua kinni hoida, kui sõitmine oleks kindlamalt käes olnud. See selleks.

Tallinnas sõitsin mina Priiduga. Arvasin ise ka, et tahan väga rahulikku ja lõputa kannatlikku õpetajat, mida ma Priidu kohta öelda ei julgeks - üldjoontes sõbralik oli ta küll, aga kui liikluses midagi valesti tegin, läks ta küll paiguti üsna "emotsionaalseks" ja minulgi kerkisid teinekord pisarad silma ta pahandamise peale. Teisalt pean tunnistama, et just temaga läks mul sõiduõpe kõige suuremate sammudega edasi ning tagantjärele olen oma õpetajatest just talle kõige tänulikum (tegin ainult osa autokooli Tallinnas, peale selle olen teises linnas mitme Autosõidu õpetajaga sõitnud). Tema sõidutunnid algasid Kadrioru trammilõpppeatuse juurest.
16:16 07.11.2010
elmisele (registreerimata)
Kes sult sihukese kiidulaulu tellis?
Palju autosõidu ärikad sulle maksid. Või mis ametit sa seal pundis pead?
16:31 07.11.2010
Kaidi0233 (registreerimata)
Ma küll ei käinud Tallinna autosõidus, aga jäin selle firmaga rahule, sõit on küll veel ARK- is tegemata, aga sõiduõpetaja väga meeldiv ja rahulik. Teooria läbisin e- õppes ja sain ka esimese korraga tehtud nii koolieksami kui ka ARK- i teooria eksami. Nii et mina olen selle teenusepakkujaga rahul.
16:57 07.11.2010
To: elmisele (registreerimata)
Sa oled skisofreeniliselt haige tüüp, nii kui keegi midagi positiivset kirjutab, nii on ta kindlasti äraostetud jne. Sa peaksid ravile minema.
18:48 07.11.2010
Suslikujupp (registreerimata)
Elmisele ja xxxmisiganes-äkki lõpetaksite? Töötan ka süsteemis ja ei arva Autosõidu suhtumisest oma õpilastesse ja kolleegidesse-konkurentidesse just alati hästi, aga antud räuskamine on küll liiast. Kui ei suuda turul toime tulla ilma vastaseid halvustamata ja neid labaselt sõimamata, siis on targem oma silmas ka palki otsima hakata.
00:48 08.11.2010
jäämees (registreerimata)
Igatahes sai just tehtud libedasõit OÜ Autosõidus ja muljed positiivsed. Instruktorid asjalikud ja rahulikud - pidevalt informeerisid, mis hästi, mis kehvemini, mida teha jne.
Igati korralik värk.
02:00 08.11.2010
irw... (registreerimata)
ma vaatasin seda nende e-kooli saiti, täielik robber. no ***,isegi miskise demo jaoks peab registreeruma ja muud jama. olete te miskised ohmud seal koos või? ***, mis marketing see on..
09:21 08.11.2010
.. (registreerimata)
mark ei ole siin üksteist laimata, kiita ja sõimata?
madalalaubalisus ja totter.
see, kes tahab sõidab ja leiab endale autokooli ise, kes õpib kauem, kes vähem, selgeks saavad lõpuks enamus.
09:34 08.11.2010
to: irw... (registreerimata)
On ka teisi e-õpet pakkuvaid koole.
Teooria.ee ( http://www.teooria.ee ) lehel on kenasti demod ja erinevad koolid olemas.
12:39 08.11.2010
juku6676 (registreerimata)
See autokoolide värk siin foorumis kipub vägisi reklaamimise kohaks,.oma saba liputamise kohaks. Tehtagu reklaami, ainult lugeda-õppida pole siit siis enam midagi.
19:56 09.11.2010
eero87 (registreerimata)
Nöustun Eerik 87, mis on eespool kirjas. Käisin kolm korda kooli sõidueksamil ära ja loobusin, sest sinna võid käima jääda. Otsin head kooli Tartus või selle lähiümbruses. Autosõitu palun ärge soovitage!!!! Siin on kõigil mõtlemisruumi.
06:21 10.11.2010
TO: eero87 (registreerimata)
ehk asi ikka sinus endas, ju tegid vigu, mis vead olid.
17:38 10.11.2010
negative creep (registreerimata)
ma käisin tallinnas autosõidus. alustasin mustamäelt. õpetajaks oli ilmar riiman. väga hea õpetaja - rahulik kuid range. sõidueksami tegin ära esimese korraga ja täna käisin ark'is eksamile registreerumas.
niiet pmst see on teie enda viga kui te sõita ei oska, terve maailm pole teie oskamatuses süüdi.
18:59 11.11.2010
to eero87 (registreerimata)
olen käinud mitmes Tartu autokoolis tegemas erinevaid lube,just lõpetasin OÜ Autosõit järjekordse kursuse ja ei pidanud mitte pettuma.Ega siis igasugustele kes liikluses käituda ei oska saagi lube anda.
23:00 11.11.2010
Ettepanek mõlemale osapoolele (registreerimata)
Kuna oleme kuulanud ära mõlemad osapooled, siis teen ettepaneku "Autosõidu" teema lugeda ammendatuks. Kõik kes on soovinud selle autokooli kohta oma arvamust avaldada on saanud seda teha. Kõik selle etttevõttega seotud isikud on samuti saanud oma kommentaare postitada.
Edasine tundub juba olema mõtetu. Lepime nüüd ära ja iga üks saab oma asja edasi ajada.
08:37 12.11.2010
TO: Ettepanek mõlemale osapool (registreerimata)
Huvitav, kes on kes ning kes oled sina?
09:50 12.11.2010
Aga veel (registreerimata)
Et sihuke mage autokooli reklaamikampaania ära kaoks, pakun, et Autosõit võiks nimelise reklaamikanali. Siis oleks kohe näha, palju kiitjaid on ja palju sabakergitajaid nende hulgas on.
11:16 12.11.2010
To: Aga veel (registreerimata)
Kas sa oled tõesti nii mage ja arvad tõsiselt et mingi firma hakkaks endale siin foorumis reklaami tegema. Ole normaalne...
12:21 12.11.2010
Aga miks mõni arvab, et firmal ei saa ega või olla rahulolevaid kliente!?
Need kes a la EMT kiidavad on kõik EMT töötajad?
19:23 13.11.2010
Mariakohv
need kes mu küsimusele ei taha vastata need PALUN ÄRGU KOMMENTEERIGU! kui on niiväga vajadus sõimata, siis tehke endale ise uus teema siia foorumisse, mitte ärge reostage teiste omasid!
14:44 15.11.2010
ka endine õpilane (registreerimata)
mina sõitsin argoga ja tema alustas kadriorust sõitu. hästi tore ja sõbralik tüüp oli :) mingit lüpsmist ei toimunud, koolieksamilt lasti kohe läbi. tegin nüüd libeda- ja ökosõidu ka ära, väga fun üritus oli. ah jaa, igaks juhuks panen jälle lisaks, et olen lihtsalt rahulolev klient (EMTi oma ka), mitte nende töötaja :P edu sulle maria
20:08 19.11.2010
To: Mariakohv (registreerimata)
Oled enda arust mitte terav pliiats karbis, nende jaoks aga oled kriit.
21:38 19.11.2010
TO: To: Mariakohv (registreerimata)
Jälle üks kibestunud äpu
22:40 29.11.2010
To:Markus 0910 (registreerimata)
Kui Teie kohaldate ENNAST koos õppevahenditga õpilaste järgi, siis miks kukkub teie nii palju õpilasi sõidueksamil läbi? Teil on ju kõik olemas???
22:40 29.11.2010
To:Markus 0910 (registreerimata)
Kui Teie kohaldate ENNAST koos õppevahenditga õpilaste järgi, siis miks kukkub teie nii palju õpilasi sõidueksamil läbi? Teil on ju kõik olemas???
23:30 29.11.2010
To: To:Markus 0910 (registreerimata)
Kellelt küsid..............?
20:02 30.11.2010
Tegid otsa Oü Autosõidu kohta lahti ja näed, kui kui palju jama tuli välja. Kui nad su tuvastavad, siis on jama kui palju. Praegu ole madalam, kui muru.
20:02 30.11.2010
Tegid otsa Oü Autosõidu kohta lahti ja näed, kui kui palju jama tuli välja. Kui nad su tuvastavad, siis on jama kui palju. Praegu ole madalam, kui muru.
21:15 30.11.2010
Meelis Anni (registreerimata)
Tere

Mina sõitsin Eduardi Ridaliga. Mulle ta sobis. Õpetas korralikult. Alustas sõitu Sõpruse statoili juurest. Kui vigu tuligi siis seletas korralikult lahti ja muud sellist. Soovitan teda.

Teooriat andis meile Henn Rebane. Igati muhe mees. Tegi hästi selgeks ja esimese korraga sain teooriast läbi.

Mulle Autosõit OÜ meeldis. Raha paigutasin õigesse autokooli ja ei kahetse seda.

Nüüd on vaja vaid minna ARK-i. Loodan, et saan sealt ka esimese korraga läbi.

15:42 01.12.2010
K (registreerimata)
Minagi olen samuti Aotosõit OÜ-ga väga rahul. Nüüdseks kool läbi, vaja veel ARK-i minna. Ma tõesti ei oska ühtegi negatiivset kommentaari selle kooli kohta öelda, Teooria eksamit tegin 2 x, sõidueksamit samuti 2 x.
17:14 01.12.2010
0000000000 (registreerimata)
kiitke aga kiitke ennast. Ainult loll ei saa aru, et autosõidu suuvoodrid kiidavad end siin üksteise võidu. Ükski normaalne õppur sihukest möla ajama ei hakkaks. Kuidas te küll ise sellest aru ei saa, autosõidu suuvoodrid.
17:23 01.12.2010
To: 0000000000 (registreerimata)
Kui sinul pole oma autokooli ja õpetajate kohta midagi head öelda, siis miks sa arvad et teistel pole.
17:53 01.12.2010
autosõidule (registreerimata)
kuidas teie, autosõidu kommarid küll ise aru ei saa, et nii nagu teie seal endid kiidate, normaalsed inimesed sihukest teksti ju ei kirjuta. katsuge oma teksti natuke kaugemalt ja kõrvalt vaadata, ehk siis paistab teilegi, et see on odav sabakergitamine, isegi mitte reklaam, mida te seal ohtralt paljundate. mitte ükski teine autokool niisugust "reklaami" siin ei tee. Ja usun, et sihukese sabakergitamisega te õppureid juurde ka ei saa. olge mõistlikumad, olge tagasihoidlikumad.
või palgake mõni targem, kes oskaks kavalamalt autosõitu reklaamida.
18:15 01.12.2010
SFK (registreerimata)
Miks ei võiks kiita kui meeldis.
Aga teie, Autosõidu vihkajad, kui teil vaja oma lollust vaja suust välja ajada, siis avage uus foorum kus kiruge nii palju kui saate ning soovitavalt oma nime et keegi ei saaks süüdistada et olete konkureerivast autokoolist. Kui oma nime all ei julge kommida siis hoia mokk maas.
18:39 02.12.2010
To:To: 0000000000 (registreerimata)
Läbisin nädal tagasi Autosõidus lõppastme koolituse aga ka midagi head öelda ei saa. Sain kolme tunniga rohkem sõimata, kui terve aasta jooksul kokku. Sellist kogemust rohkem ei sooviks.Teistele soovitus, kui sinna minema hakkate, siis kasvatage ennem paksem nahk selga! Sõidan iga päev tööle ja tagasi, varsti saab kaks aastat täis aga sain nagu lakast.
18:39 02.12.2010
To:To: 0000000000 (registreerimata)
Läbisin nädal tagasi Autosõidus lõppastme koolituse aga ka midagi head öelda ei saa. Sain kolme tunniga rohkem sõimata, kui terve aasta jooksul kokku. Sellist kogemust rohkem ei sooviks.Teistele soovitus, kui sinna minema hakkate, siis kasvatage ennem paksem nahk selga! Sõidan iga päev tööle ja tagasi, varsti saab kaks aastat täis aga sain nagu lakast.
20:59 02.12.2010
to to;0000000000 (registreerimata)
Oled ikka kõva mees küll,kui kaks aastat täis saab.Teie sugused oskavad sõita ju sünnist saati!
22:44 02.12.2010
peenestaja (registreerimata)
Lõppastmekoolitus oli igati fun.

Sai autosid ruunata ja noomiti ainult siis kui käsipiduriga ***ata või viliseva kummiga sõita :D
14:21 03.12.2010
eelmisele (registreerimata)
mis rehvid need siis on, et kiilakal vilistavad? Natuke nagu imelik.
14:22 03.12.2010
peenestajale (registreerimata)
mai ametit sa seal pead? Egas ometi instruktor?
14:22 03.12.2010
peenestajale (registreerimata)
mai ametit sa seal pead? Egas ometi instruktor?
13:54 10.12.2010
minaise24 (registreerimata)
Mina käisin ka Autosõidus(e-õpe)Tallinnas, tegin teooria teise korraga(0 viga), sõidu esimesega. Arkist tulin ka eile, teooria ja sõit esimese korraga.

mina sõitsin ka Argoga, väga tore õpetaja.
14:44 10.12.2010
statistika (registreerimata)
2008. aastal oli autosõidu õppureid arkis eksamitel 1300, aga 2010 vaid 450. Hea kool??
14:53 10.12.2010
kraac (registreerimata)
@statistika

2008 oli tööpuudus 5,5%, 2010 aasta on 19,8%

Ütleb see sulle midagi või ikka ei suuda su ajunatuke praegust olukorda mõista?
17:12 10.12.2010
............... (registreerimata)
õnneks on siin foorumis autosõidu sabakergitajad ennast täis teinud.
22:44 10.12.2010
To: statistika (registreerimata)
Enne kui plõksima hakkad tee endale elementaarsed asjad selgeks.
2008 aasta näitaja ( 1300 õpilast) on terve aasta kohta, 2010 aasta näitaja (434 õpilast) on esimese kvartali, ehk siis 01.01-31.03.2010 arvnäitajad. Kui see korrutada 4 saab prognoositavaks arvuks aasta kohta ca 1600.
10:25 11.12.2010
Kuulge autosõidu sabakergitaja (registreerimata)
teie enesekiitus on tülgastav. Kiitke endid omavahel näost näkku. Madalalaubalised.
11:11 11.12.2010
.................... ..... (registreerimata)
ja kelle saba Sina siis kergitad? Kõrgelaubaline.
11:44 11.12.2010
kraac (registreerimata)
Jube halenaljaks on "Kuulge autosõidu sabakergitaja (registreerimata)" jutt. Ainuke, mis ma välja oskan lugeda sellest on see et tegemist on väga kibestunud inimesega, kellele OÜ Autosõitu puudutavad postitused väga korda lähevad ja iga hinna eest maha tuleb teha :)))

Ehk on tegemist inimesega, keda autokoolist kunagi läbi ei lastudki, kuna ta lihtsalt ei oskagi/suudagi sõita ja nüüd süüdistab oma saamatuses autokoole? :D

Siinkohal mainin ära, et jah olen käinud OÜ Autosõit autokoolis ning leian et tegemist on igati toreda autokooliga. Ainuke mille kallal ehk võiks natuke nokkida on pikad järjekorrad sõidutundidele, aga see oli muidugi aastal 2008
13:19 11.12.2010
To: To statistika (registreerimata)
Ei oska teie kooli kohta midagi õelda aga reklaamisite hiljaaegu, et teie koolis alustas õpinguid 12 000 õpilane. Nüüd prognoosite, et lõpetab 1600, kuhu ülejäänud jäävad? Kas tormavad teise autokooli mingil põhjusel või saab 10 000 õpilasel raha otsa enne, kui lõppu jõuavad?
13:26 11.12.2010
pillekasd (registreerimata)
Minul ei pressitud autokoolis yhtegi lisatundi peale(sõidutundi siis), niiet, kui ikka sõita ei oska, siis vastavalt sellele võtad tunde juurde veel!
14:21 11.12.2010
yyyyy (registreerimata)
Arvata on, et suurema osa koolitatutest moodustavad libedakoolitustel osalejad.
14:47 11.12.2010
L.Knajhd (registreerimata)
Autosõi OÜ libedasõit (5 akadeemilist tundi loenguid + 7 sõidukorda) tehakse ära ühe päevaga. hind 1500 kr.
15:57 13.12.2010
kiilakal kummi vilistamine (registreerimata)
"mis rehvid need siis on, et kiilakal vilistavad? Natuke nagu imelik. "

kui suvel libedasõitu teha, siis kummid vilisevad asfaltil :) ma ise käisin ka suvel, päris hea oli. külmaga on vist veits jama, kuna seal peab vahepeal väljas passima kui harjutust ette näidatakse. lage ala ja hull tuul on seal :( suve oli chill.
20:09 17.12.2010
To: To stastisika (registreerimata)
Kuhu on kadunud Autosõidu 10 000 õpilast, kes alustavad õpinguid? Või reklaamite end lasteia lastega.
21:36 17.12.2010
möööö (registreerimata)
Autosõidu kiidukuked pole ikka veel vastanud, kuidas nad oskavad ühe päevaga teha 5 tundi loenguid ja 7 sõidukorda.
21:38 17.12.2010
Jahu24
23:10 17.12.2010
To: möööö (registreerimata)
Sa oled ****.
5 akadeemilist tundi (45 min) on 3,75 astronoomilist tundi + 15 minutit pausi- kokku 4 h.
7 sõidukorda (1 sõidukord 25 min) teeb kokku 3 h, kõik kokku 7 tundi.
Millest sa aru ei saa?
Sinule teadmiseks, et ma pole autosõiduga seotud, nii et ära hakka prääksuma et kõik kes midagi positiivset ütlevad on autosõidu palgal.
08:50 18.12.2010
To: To: To statistika (registreerimata)
Ma arvan, et b-kati tegijatele lisaks on sinna arvatud ka teiste kategooriate (a,be, c, ce) tegijad ning lõppastmekoolitusel õppijad ka.
10:59 18.12.2010
Kuule To, (registreerimata)
Sinu "arvutus"huvitab kindlasti härra Huubelmanni.

Libedakoolituse soovijad: lugege ja imestage, kes kuidas Autosõidus kooliasju ajab ja siin foorumis praalib!
18:55 18.12.2010
algaja19 (registreerimata)
Tahan ka lõppastmele minna, aga ei saa aru mis jama nende tundide ja sõidukordadega on. Ehk keegi selgitab?
19:38 18.12.2010
Sebija (registreerimata)
Minu arvates on nende lõppastme tundide ja sõidukordadega vist ok. Vaatsin riiklikust õppekavast järgi ning seal ongi nii nagu '' To: möööö'' kirjeldab, st 5*45 min teooriat ja 7*25 min harjutusi. Aga vaata igaks juhuks ise järele, äkki eksisin. Link riigi teatjas olevasse õppekavasse: https://www.riigiteataja.ee/akt/13269561
22:42 26.12.2010
viljandlane 33 (registreerimata)
Miks teete meil autojuhi kursuseid nii kõrge hinnaga? Ootasin ja lootsin teid Viljandi turule, et ehk saan ka teooriakursuse 100.- kr. Kas teil on plaanis lähiajal (kevadel )teha mõni soodushinnaga kursus. Nõustun ka E kooliga. Võin maksta ka 10 - 12 eurot teooria eest.
00:09 27.12.2010
mulk12345667 (registreerimata)
Tõsi ka või? Oledki nõus või? No need Sinu 10-12 euri panevad maailma raudselt teistpidi pöörlema :D Oled ikka kindel, et nii otsekohene ja hea pakkumine teha :D Kümme kuni kaksteist euri, vot see on juba autokooli käibe booster!!! Tänks, kuule!
13:24 27.12.2010
Mariakohv
kas seda teemat kuidagi kustutada ei saa?
sest nagu näha ei pane mõned tähelegi et ma olen palunud mitte kõrvalisi teemasi siin rääkida.
kes tõesti ilma teiste kirumata hakkama ei saa, tehku endale ise siia üks teema kus siis vaielda ja sõimata teisi aga ei, kohe on vaja teiste omasid reostada..
13:24 27.12.2010
Mariakohv
kas seda teemat kuidagi kustutada ei saa?
sest nagu näha ei pane mõned tähelegi et ma olen palunud mitte kõrvalisi teemasi siin rääkida.
kes tõesti ilma teiste kirumata hakkama ei saa, tehku endale ise siia üks teema kus siis vaielda ja sõimata teisi aga ei, kohe on vaja teiste omasid reostada..
16:18 28.12.2010
Räägi kaugele oled jõudnud. Kas oled juba lisasõidutundide juures?
20:04 29.12.2010
xxx viljandlanna (registreerimata)
Ootan Autosõidult vastust, miks teete meil kursuseid B- kat. autojhtidele kursuseid 6300.- kr, mujal Eestis 4900.- kr. (Ka E õpe). Arvate, et Viljandis elevad miljonärid, siis te eksite rängalt.
20:22 29.12.2010
To: xxx viljandlanna (registreerimata)
Huvitav miks sa siin autosõidule küsimusi esitad?!
Kui tahad midagi küsida, siis pöördu ikka autokooli poole.
20:38 29.12.2010
Põnev, kui ruttu te reageerite aga lähen lihtsamat vastupanu teed. Kõik ju suhtlevad tänapäeval siin. Ootate, et tulen teile kontorisse, see on aga tülikas. Ootan vastust endiselt (tänapäeva inimene on laisaks loodud).
22:19 29.12.2010
To: xxx viljandlanna (registreerimata)
Ehee, kui arvad, et sinuga suhtleb autokool, siis pead psühhiaatri poole pöörduma
10:37 30.12.2010
.:.: (registreerimata)
Aga mina valisin Autosõidus koha kus maksab 4900 ja käisin seal.Elasin tädi juures.Koolis eriti ei käinud kuna nendel on väga hea e-kool teooria õppisin seal.Riikliku eksami tegin esimese korraga. Eksamineerija kiitis et nii ruttu ja ilma vigadeta tegin.Ma ütlesin et õppisin autosõidus.
19:35 30.12.2010
To: .:.: (registreerimata)
Sa ei maini, kus su tädi elab ja mitme minuti pärast said ARKi vastuvõtjalt kiita,et oled lubade omanik. Teooria tehakse enamuse poolt ära 5 kuni 10 min. Aga sõidu mitme minutiga tegid?
19:51 30.12.2010
Ka psühhaatri juurde ei viitsi minna, kuid huvitab ikka kuidas te ei saa 4900 kr Viljandis hakkama ja teete B-kat. autojuhilube 6300.- kr. MIKS??????????
20:23 30.12.2010
kakakakasu (registreerimata)
kes on instruktor?
autokoolis peab töötama mootorsõidukijuhi õpetaja?
mis jura te ajate siin?
21:11 30.12.2010
To: kakakakasu (registreerimata)
Autosõit suunab sind psühhaatri juurde. Sa ei jaga mütsigi. Ütle, kui pikad on järjekorrad, kui ära käid. Vastust ei oota täna oletuste põhjal.
15:47 05.01.2011
Doris14 (registreerimata)
Sõitsin Argo (alustab Kadriorust, sõidab Corollaga) ja Ilmariga (alustab Mustamäelt, sõidab Avensisega). Leian, et sattus päris hea variant, sest üks õpetas üht asja paremini ja teine teist. Võtsin päris palju lisatunde, kuna varem polnud autoga sõitnud ja teed läksid päris hulluks kah. Kõik eksamid, nii koolis kui ka ARK-is, tegin esimese korraga. Teiste autokoolide kohta kogemust ei oma, seega võrrelda ei oska.
20:36 05.01.2011
Eero131313 (registreerimata)
Sõidus kukkusin läbi. Kontrollisin enne eksamit autot aga pingutasin sellega vist üle, õeldi, et meil on kulunud eksamiajast 15 min. ja hakkame liikuma. Läksin ähmi täis, et kas tõesti nii kaua aga meile rõhutati iga tund, kuidas autot kontrollida. Soovitus teistele ärge jorutage.
22:18 13.01.2011
EIKS1 või 2 (registreerimata)
Võtsin lahti teie kursused Lõuna Eestis ja üllatus oli väga suur - Teie arust on lõuna Eesti Põltsamaa, Viljandi, Jõgeva ja Tartu. Eesti keskpunt asub Adavere lähistel. Kuhu jäävad siis Teie arust Võru, Põlva, Antsla, Valga, Otepää. Teil on vist samad kunstnikud, kes tegid euro tagumist külge?
18:01 29.01.2011
Meelis Anni (registreerimata)
Te olete idioodid kes arvavad ,et autosõit ennast ise kiitmas käib.
Loomulikult endised õpilased kiidavad seda kooli kuna see ongi hea kool.
Lisaraha ei nõuta ega muud. Nagu teistes koolides

Mõelge mida suust välja ajate
15:26 30.01.2011
To: Meelis Anni (registreerimata)
Kiidad küll kooli, kuid koolitus oli sul nõrk, kui ARK-s kukkusid kaks korda sõidus läbi. On olemas palju tugevamaid autokoole, kus sõidueksam tehakse ära esimesel katsel 80% või rohkemgi. Kui sa pole paremat saand, ega sa siis ei oska tahta ka. Vedas, et said kolmandal sõidueksamil läbi ja peaasi, et autot üle katuse ei keera. Midu võid selle ka koolirahale juurde arvestada.
17:06 30.01.2011
to eelmisele (registreerimata)
Arkis kukkusin jah läbi. kuigi sõit oli hästi tehtud. aga nende välja otsitud põhjuste pärast nad läbi ei lasknud. Üks oli see kurikuulus Jaak Tammistu. igal pool tast räägitakse. Ark lihtsalt tahab raha teenida

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.