Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: OÜ AUTOSÕIT

22:09 07.02.2011
996633 (registreerimata)
Re: OÜ Autosõit
Pakute uut liiklusseadust, mis peaks hakkama kehtima 1. juulist. Kas sealt on välja võetud vead, mille pärast liiklusseadust vastu ei võetud?
10:32 08.02.2011
juku7767 (registreerimata)
Autosõidu ohutu sõidu kool on vist mõeldud kirjaoskamatutele. Vanahärra loeb kõva häälega liiklusseaduse teksti ette. Milleks?
19:50 08.02.2011
Muig (registreerimata)
Antud video iseloomustab autosõidu e-õpet kõige paremini.
http://autosoit.ee/index.php?id=11294

Et kes ennem kursis ei olnud, siis võivad seda nüüd väga hästi ettekujutada.
Soovitus uutele õpilastele - ärge minge nii kergelt konksu otsa nagu mina seda tegin.
Eestis on veel e-õppega autokoole!
20:12 08.02.2011
kadaaadu (registreerimata)
mis sinuga siis seal juhtus?
20:15 08.02.2011
keemik1
to juku7767: lihtne küsimus - kas hakkad teatud kindlal teemal jälle lahmima?
11:23 09.02.2011
Muig (registreerimata)
Pettusin e-õppe kvaliteedis :((
Aga 40 min järjest igavat (on küll kasulik) juttu kuulata on karm. Nõudis tõsist pingutamist.
Samal ajal kasutasin ttü "Inglise keel riigieksamiks e-õppes" programmi.
Ning juba siin oli vahe sees...
14:33 09.02.2011
to keemik1 (registreerimata)
Tuletan Sulle meelde, et elame vabal maal ja meil on õigus oma arvamusele. Kõigest sellest saad lähemalt lugeda Eesti Põhiseadusest.
Seni kuni juku pole millegi vastu eksinud, palun teda mitte piirata.
19:44 09.02.2011
juku7767 (registreerimata)
soovitan kodus õppimiseks oma nimekaimu ILO kirjastuse raamatud "Uued liiklusreeglid..." hoopis parem kui need e-õpped.
21:40 09.02.2011
sander 78 (registreerimata)
Käinud isegi 6 aastat tagasi autosõidus ja võin öelda ainult 5+ ,rohkem pole vaja lisadagi
22:29 09.02.2011
libedasõit (registreerimata)
Tegin lõppastme Autosõidus. Lahe oli :D Ruunasime tuttavaga Avensist ja lubati veel Yarise rooligi (mida sai veel hullemini aetud). sai punniga ka tunnetuse kätte.

Mõnusad tüübid seal, kui suhtud sõbralikult ja huumoriga ning kui oled aktiivne (mitte tuim kala), siis on endal ka lõbus.

Soovitan igati! :D
12:13 10.02.2011
keemik1
to: to keemik1. Sul on tuline õigus. Aga usu mind - see "juku" on eelnevalt siin foorumis eksinud vist kõikide reeglite vastu. Ja sellepärast ka pikemale "puhkusele" korra saadetud. Kuna tundus hetkeks, et "juku" hakkab jälle intensiivselt lahmivaks muutuma (ma räägin sellest, et samas teemas erinevate nimede all sopaloopimine on ebaeetline ja rääkimatagi reeglitevastane), siis igaks juhuks esitasingi küsimuse - kas puhkusest piisas? Seda enam - kas sa pole nõus, et eriti ebaeetline on see sel juhul kui seda teeb konkureeriva autokooli töötaja vms?
Ehksiis et offtopicut enam mitte levitada loodan et seletusest piisas:)
18:49 15.02.2011
1 (registreerimata)
Huvitaks,et kuidas on Tallinnas OÜ Autosõit C või siis CE kategooria õpetamise tase ja kas tasub yldse selliste kategooriate pärast sinna ronida.
09:52 16.02.2011
zzzzzzzzzzzzz (registreerimata)
Nii lollilt oskab küsida vaid autosõitu laulukoori vähese haridusega palgaline.
10:56 16.02.2011
juku667 (registreerimata)

Esitan Autokoolide Liidule edsildise, et nad võiksid nati tegelda sellega, et autosõidu palgaliste enesekiitjate tegevus teiste koolide halvustamisel kuulutada ebaeetiliseks.
10:59 16.02.2011
pille24wsrs (registreerimata)
mina käisin autosõidus. ja olen väga rahul. ma ei saa aru, mida te jorisete siin? kade, et endal selle kooli jaoks raha pole? seal on vähemalt korralikud autod, mitte, et koolis harjud vana peeruga sõitma ja eksamile arki lähed uue autoga.
12:55 16.02.2011
To: Pille 24 (registreerimata)
Paistab, et käid autokoolis ainult selleks, et ARK-i eksam sooritada. Pärast pead nagunii leppima vana peeruga. Või lippad pärast uut autot ostma.
13:43 16.02.2011
Endine õpilane (registreerimata)
Kuna ma olen kõrgepalgaline, kes ei tööta Autosõidus ning sõidab uue autoga, siis eelmist sõnavõttu silmas pidades olen piisavalt kvalifitseeritud oma arvamust avaldama.

Käisin sügisel seal lõppastme koolitusel ja see oli väga positiivne kogemus. Libedasõidu instruktorid juhendasid hästi ja võtsid asja vabalt, saadud kogemusest on kasu olnud ka talvises liikluses. Samuti ei ole etteheiteid säästliku sõidu osale.

Kes ootab e-õppest põnevust ja eriefekte, peaks minema autokooli asemel kinno. E-õppe loeng oli täpselt sama huvitav või igav, nagu tavaloeng.
14:55 16.02.2011
eelmisele (registreerimata)
autosõidu kõrge palk ja madal mõistus!
18:43 16.02.2011
nojah (registreerimata)
See Juku-nimeline (ja paljude muude nimedega) tegelane käib kõikides teemades ja väga paljudes foorumites äratuntava kirjastiiliga kirjutamas, kui õudne autokool olevat Autosõit, kuidas kõik, kes selle kohta positiivselt või isegi neutraalselt kommentaare on jaganud, olevat Autosõidu "hääletorud" ja töötajad jne. Ilmselgelt on sellel inimesel mingi psüühiline häire koos isikliku vihaga. Teistsugused kommentaarid, kus mõni Autosõidu endine õpilane tõesti tõsimeeli kritiseerib (keegi polegi öelnud, et seda kooli peaks ainult kiitma!), eristuvad tema lahmimisest väga selgelt. Peale siinse foorumi tegeleb "Juku" sama asjaga ka Delfi naisteka autofoorumis, sobiva teema korral ka Postimehe kommentaarides, küllap mujalgi. Samas on (veel) ikkagi olemas ka mõni foorum, mida ma külastan ja kuhu tema pole esialgu veel jõudnud (tahaks loota, et ei jõuagi) ning kus seetõttu saab ka Autosõidu teemal samamoodi mõtteid vahetada kui teiste autokoolide kohta, ilma et seda katkestaks pidev sõim, kommentaatorite erapooliklikkuses süüdistamine jne.

Ise tegin kah kunagi Autosõidus nii alg- kui ka lõppastme. Nägin paremat ja halvemat, aga võrrelda ei oska ühegi teise autokooliga, sest nendega pole kogemust. Arvan, et olenemata koolist sõltub kõige rohkem hoopis konkreetsest sõiduõpetajast ja tema sobivusest konkreetse õpilasega.

Ei taha Autosõitu ei teistega võrreldes kiita ega ka laita, aga see pidev ohjeldamatu ja piiramatu sõim, mis selle kooli kohta kellegi sulest tuleb, ajab teinekord hinge täis ja tekitab soovi vastukaaluks Autosõitu kiita. Sest minul isiklikult tegelikult mingeid erilisi etteheiteid neile ei ole (aga ma arvan, et kui oleksin käinud mõnes teises koolis, poleks ka sellele teisele koolile).

PS. Ma ei tunne ega ole kunagi tundnud mitte ühtki autokooliomanikku, mitte ühtki sõiduõpetajat mitte ühestki koolist (v.a mõne aasta eest lühiajaline kokkupuude nende inimestega, kes mind sõitma õpetasid) ega ülepea kedagi, kes oleks sõiduõppega mingilgi moel seotud.
19:18 16.02.2011
1 (registreerimata)
...vägev foorum on siin,hea et pasunasse ei saanud.
21:45 16.02.2011
keemik1
to juku ja tema aliased: kahju et jälle nii läks. Milleks lahmida?
14:49 17.02.2011
Ka juku (registreerimata)
Kas autosõidu tasuta reklaamikampaania on siis lõppenud?
17:09 17.02.2011
Asi selles foorumis on võtnud huvitava pöörde. Pigem on see iseloomulik kogu 24 keskkonnale juba. Kas ja mida siis nüüd lahmiti? Kes on see õigusemõistja, kes ütleb mis õige, mis väär? Saan aru, et kodanik kes varjub nime taha keemik1 on siin otsustaja, ehk isegi õigusemõistja. Aga äkki ongi nii nagu juku või tema aliased räägivad? Äkki on neil õigus? Ja kui on, siis on see nende sõnavabaduse rikkumine. Täna ütleb kodanik keemik, et "aitab", blokime ühe tegelase ära. Äkki aga viskame koos pesuveega ka lapse välja. Kuna meil - tavalistel foorumi külastajatel puudub igasugune võimalus selgeks teha, kes on keemik ja kes juku, siis ei tea me ka nende kahe huvisid. Keemik väidab, et juku on autokoolis töötav inimene. Küsin kohe, aga kust te seda võtate? Minul hoopis tekib vastupidine kahtlus keemiku osas. Keemik näeb, aga ei ütle avalikult kust tulevad teised kommentaarid, äkki siiski nimetatud autokool tegeleb sellega, milles juku neid kahtlustab?
Hulk küsimusi jääb õhku. Aga aeg annab arutust. Ka tänane EE sai jälile kust ikkagi tulevad Saavisaart ülistavad kommentaarid. Tallinna Linnavalitsusest, kust mujalt.
21:01 17.02.2011
keemik1
kulla "to keemik1": mis on siis iseloomulik siinsele keskkonnale? Kas see, et teatud hoiatusele järgneb blokeerimine? Kui see imestama paneb siis olete väga vähe internetifoorumites ringi käinud. Uskuge mind - siin ollakse üsna tolerantsed. Teiseks - kas teate ikka mida tähendab "alias"? See tähendab, et keegi esineb samas teemas erinevate nimede all st. nad ei ole erinevad inimesed. NEMAD on seega ikka TEMA. Juba see on lapsik ja otsene foorumireeglite rikkumine. Soovitan tutvuda ka Teil.
Lahmimine on põhjendamatu konkurendi laimamine (ehk siis avalik sõim) antud juhul. Selleks, et sellest aru saada ei pea olema keegi autokoolitegelane. Kui keegi peaks "silmatikuks" võtma mingi teise autokooli (olgu selleks kasvõi Autom vms.) ja see mulle silma jääb, siis on minu ülesanne põhjendamata lora ja laimu vähendada. Kindlasti ei ole Autosõit OÜ mingi golden boy kes kriitikat ei kannata. Siin on küsimus vaid ühes foorumikasutajas.. mitte teemas. Saame siis tuttavaks - mina olen selle foorumi 1 moderaatoritest. Minu igapäeva amet ei ole kuidagi seotud autokoolidega. Küll olen väga lähedalt seotud autondusega. Igal juhul jään Autosõit OÜ-st kaugele. Kui ausalt öelda siis mingist vaatevinklist oleks mul isegi põhjust Autosõidule isegi veidi kaikaid kodaratesse visata - nad kuradid sõidavad nimelt vale automargiga:) Kes olete Teie? Ja palun kirjeldage palun mis kahtlus Teile tekkis? Kui on piisavalt põhjust olen nõus Teiega nendest kahtlustest ka otse rääkima (et mitte siin ohtralt OT-d tekitada)
PS. Mis iganes see EE "avastus" nüüd meile rääkima peaks? Kas Te tõesti seda enne ei teadnud.. enne kui keegi Sherlock Teile selle ära tõestas?
22:00 17.02.2011
Kahjuks ei olnud Teie vastus piisavalt argumenteeritud.
Olen valmis Teiega kohtuma ja loodan, et sellel kohtumisel osaleb keegi ka Auto 24 esindajatest. Jään ootama kuidas Teiega kontakti saada.
15:25 18.02.2011
nojah (registreerimata)
Mõtlesin hulk aega, aga otsustasin ikkagi lõpuks veel mõne lausega seda "sõnavabadust" kommenteerida.

Kas see on ikka lihtsalt "sõnavabadus", kui autokooliga mitte ühelgi muul moel kui õpilasena seotud inimene kirjutab oma arvamuse ja saab vastuseks absoluutselt alusetud kommentaarid, kus teda nimetatakse selle autokooli "hääletoruks", tema kommentaari "Autosõidu tasuta reklaamikampaaniaks", "Autosõidu meeste enesekiituseks" jne? Minu meelest on see pigem laim - seesugune laim, mis ajab võimetust nördimusest lihtsalt marru ja mille eest inimesel, kes ometi mitte milleski süüdi ei ole (ja samuti ka autokoolil, kes nende kommentaaridega ühelgi moel seotud ei ole), on sisuliselt võimatu end kaitsta. Kas see on ausus, õiglus ja sõnavabadus Eesti vabariigi moodi? Ma olen tavaliselt väga rahulik inimene, aga ma olen kaugelt rohkem kui üks kord mõelnud, kas tõesti ei ole MITTE ÜHTEGI moodust seda terrorit lõpetada. Ausalt öeldes oleks tore, kui ükskord võtaks mõni "Pealtnägija" või muu taoline saade selle teema kõige täiega üles ja harutaks tavainimesele arusaadavalt tolle puntra lahti: kes on kõigi nende solvavate kommentaaride taga? miks? kas Autosõidu omanikud (või kes iganes) on ka reaalselt midagi valesti teinud või millest selline viha (vahemärkusena: isegi kui on mingi põhjus, ei õigustaks see minu meelest foorumites toimuvat)? kust see kõik alguse sai ja kas tõesti pole mingit võimalust sellist solgiloopimist lõpetada?

Praegu tunnen mina, et selle tegelase "sõnavabadus" hakkab juba piirama minu sõnavabadust: kui üldiselt olen ma päris aldis eri foorumites oma mitmesuguste (mitte ainult autokoolidega seotud) kogemuste teemal mõtteid vahetama - ja enamasti ju ikka positiivses võtmes, sest suurem osa asju maailmas on minu meelest päris hästi korraldatud :) -, siis Autosõidu kohta ma ei julge enam peaaegu mitte kuskil peaaegu mitte midagi öelda, sest ma ei taha saada endale (ja tegelikult ka Autosõidule)kaela järjekordset põhjendamatut solvangute rahet, järjekordset vaidlust, mis kuhugi ei vii, vaid jääb ainult tigedaks poriloopimiseks vastaspoolelt... Ja kui mul lõpuks saab hing liiga täis sellest, et kellegi tont-teab-kelle tõttu mul nagu ei tohikski olla õigust oma kogemust jagada, ja ma otsustan seda lõpuks teha, siis ikkagi ma kontrollin täiega, et ma kogemata "liiga positiivselt " ei kirjutaks ja sellega järjekordset sõimu ära ei teeniks, ehkki tegelikult ma leian siiani, et mul on igati põhjust oma kogemust Autosõiduga kiita. Ühesõnaga, tolle tüübi mahhinatsioonid kannavad täiel määral vilja - ja andke andeks, aga see on sigadus ja ebaõiglus!
16:13 18.02.2011
keemik1
to to keemik1: ehk võtate endale registreeritud kasutajanime. Täiesti autoriseerimata kasutajale ei hakka keegi siin oma kontakte jätma. Selleks on internet pisut liiga "hull" maailm.
Kui minu vastus ei olnud piisavalt argumenteeritud, siis küsin vastu - missuguses osas? Kui Te veel aru ei ole saanud siis antud juhul olengi mina Auto 24 esindaja.
17:22 18.02.2011
Rõõm lugeda Teie vastust.
Ei soovi ka siin pikemalt teemat edasi arutada. Kuna te ka ise oma eelviimases postituses nimetate, et pole nad golden boyd midagi, siis järeldan, et oleme tõele üsna lähedal.
Seega - tegin aadressil info@auto24.ee järelpärimise Teie tegevuse kohta. Sealt leiate ka minu tegeliku nime ja kontaktid.
Ma pole kindel kas auto24-l on kombeks vastata meilidele mis ei pruugi neile hästi meeldida. Siiani vastust veel pole.
18:26 18.02.2011
keemik1
eelnevale postile: Täna normaalse suhtumise eest. Ja on Teie õigus teha järelpärimisi jms mis puudutab otseselt minu funktsioone auto24-s. Tõe huvides ikkagi ja siinsetele kasutajatele ehk oleks siiski huvi teada - kas olete seotud mõne autokooliga (loomulikult ei ole vajalik siin avaldada midagi enamat)? Mina olen antud situatsioonis erapooletu - nagu ka kirjutasin, ei ole ma kuidagi seotud ühegi Eesti autokooli ega nende katusorganisatsiooniga. Kas olete sama erapooletu?
Ja soovitan põhjalikult lugeda üht viimastest postitustest kasutajalt "nojah". Ehk võiks aru saada, et foorumihaldamine sisaldab endas põhjendamatu viha ja laimu eemalhoidmist. Miks Te seda nii isiklikult võtate - seda enam et Teie tekst ja suhtumine kohe kuidagi soovida ei jäta.
PS. Mis puudutab kaebusi foorumi moderaatorite tegevuse jms kohta ja kardate, et Teie ametlikele järelpärimistele ei tule vastuseid, on ju "vaba teema" alajoatuses ka vastav alateema olemas. Kuigi ma hästi ei saagi aru mille vastu Te protesteerite ja milliseid inimõigusi ma hetkel rikkusin...:)
21:14 18.02.2011
R.K. (registreerimata)
midagi peab ikkagi olema, mis selle teema nii kuumaks on ajand? huvitav, mis?
15:45 19.02.2011
Mina ei ole Juku (registreerimata)
Palju siin jukusid on, et tea, vähemalt kaks on neid küll. Siin keegi kehitab õlgu, et milles asi, miks atosõitu ei armastata. Ma võin ka eksida, kuid olen kuulnud ja tähele pannud, et eriti just autosõidu inimesed on aegade jooksul teisi koole süüdistanud oskamatus koolitamises (pluss hr. Madari mitmed sõnavõtud). Ja enda kooli mitte just kõige oskuslikumalt kiitnud.
Praegu on paljud (et mitte öelda - kõik) autokoolid õpilastega hädas, sest praegu tulevad kooli need, kes sündisid 90-ndatel aastatel. Aga siis oli sündivuse "masu". Loomulikult autokoolid teevad võimaluste piires endale reklaami, kus juhtub. Kuid se ei peaks tähendama teiste koolide mahategemist
Nii et lugupeetud koolitajad, ükskõik kust koolist te siin foorumis sõna võtate, vaadakem enne ikka peeglisse, kui kedagi kiitma või laitma hakkate.

16:35 19.02.2011
Ka mina pole Juku. Kuigi arvan päris kindlalt teadvat kes ta on. Üksikud fraasid reedavad teda. Arvan, et isegi väga paljud teavad või on kuulnud temast. Küsisid kas töötan autokoolis? Jah töötan, pole sellest saladust teinud kunagi. Amet nagu iga teinegi. Vahest on veidi solvav kui keegi ütleb "autokoolitegelane", aga mis parata.
Olen sellest ka varem kirjutanud, et ükski autokool pole saanud sellise tähelepanu osaliseks kui see siin. Mingil ajal kirjutati palju Odiumist, aga pigem teises võtmes. Kirjutati kui palju tuleb seal vaeva näha ja ka eksam pole lihtsamate killast. Kogu tants algas hetkel kui sellele koolile Tartu kitsaks jäi. Noored ja vihased mehed, rinnad kummis tulid pealinna ja hiljem juba kogu riiki vallutama. Taktikaliselt on seda võimalik teha mitmeti. Nemad valisid tee mis ärritas paljusid. Kuna olen tänaseks oma isiku Auto24 avaldanud, siis siit edasi ma teemat ei lahkaks. On olnud ka neil väga raskeid aegu ja ega tänasedki ettevõtmised veel püsivat edu pole kindlustanud. Vaatamata ilusale viimase mudeli länkarile on meil veel lõppvaatus nägemata.
Mis mind ärritab on see, et mulle tundub, et täna me üritame tappa sõnumitoojat, sest sõnum ei meeldi meile. See ei lähe kokku meie kuvandiga, et kõik on ja peab olema hästi. Mida ootan Auto24-lt? Ootan, et käitutaks võrdsuse printsiipi arvestades. Kui moderaator näeb ja seda ka kinnitab, et mehed on reegleid rikkunud, siis peab ka nende kohta kehtima sama karistus. Täna pole see veel silma hakanud. Seega ütlen, et Auto24 on kallutatud või pole viitsinud asjaga süvitsi tegeleda.
See on ühtlasi minu viimane kommentaar selles teemas ja vahest isegi kogu selles portaalis.
Jään huviga ootama, kas minu isikuandmed lekivad portaalist välja.
10:40 26.03.2011
2323 (registreerimata)
19:59 21.09.2011
........... (registreerimata)
Teil on koduleheküljel üleval, et enne Teie kool ei võta lõppastme koolitusele õpilast, kes ei ole läbinud pimedasõidu koolitust. Olen kuulnud, et see ei kehti kõigile lõpetajatele. Lõpetasin autokooli detsembris. Kohe tulla ei ole võimalik. Võin lsada, et läbisin 6-7 sõidutundi õhtusel ajal. Või pean selle läbima oma autokoolis, kus on need sõidukaardil kirjas.
18:12 29.09.2011
vahtraleht hakkab kolletuma (registreerimata)
Tahan tulla Aseri libedaplatsile lõppastme koolitusele. Ajakavast ei loe välja, kuna on võimalik läbida pimedasõidu koolitus ja teine õkonoomse sõidu tund. Teil on seal kirjas, et ühe teete lähipäeval või siis piisab sellest.
06:40 30.09.2011
vahtraleht hakkab kolletuma, m (registreerimata)
Kui mul küssa tekkis, kirjutasin/helistasin autokooli. Ma küll mingi foorumi kaudu nendega ei suhelnud. Kui miskit ebaselget, siis kirujuta või helista ikka autokooli
20:59 23.10.2011
Abiks Liisile (registreerimata)
Sina pole eksinud, vaid koolitajad on teinud vea.
22:03 23.10.2011
kadaadukas (registreerimata)
suures autokoolis õppimine tähendab, et lubade saamiseni läheb väga palju raha ja palju sõidutunde sest kaadervärk vajab ülalpidamiseks vahendeid ja õpetajal pole aega korralikult tegeleda massiliselt tulevate õpilastega.
45 minutit libedarajal tähendab seda, et iga õpilane saab 45 minuti asemel tegelikult sõita 7 minutit ja ülejäänud aeg ootab järjekorras
22:12 23.10.2011
kadaadukas (registreerimata)
suures autokoolis õppimine tähendab, et lubade saamiseni läheb väga palju raha ja palju sõidutunde sest kaadervärk vajab ülalpidamiseks vahendeid ja õpetajal pole aega korralikult tegeleda massiliselt tulevate õpilastega.
20:23 26.10.2011
Lapsevanem (registreerimata)
Rakvere Tivolis süttisid inimesed, see oli v a b a t a h t l i k üritus, Teie juures koolituse läbimine on algajatele s u n n i v i i s i l i n e. Teie reklaamite oma kooli OHUTU SÕIDU koolina. MIKS TEIE kool ei paku ohtut lõppastme koolitus? Õpetaja asemel võib istuda kõrval õpilane, kes pole kahe aasta jooksul olnud roolis ühtegi tundi. EI TAHAKS OLLA LIISI LAPSEVANEM.
TEIL ON ARENGURUUMI (Uued autod, VÄGA HEAD õpetajad, head õppevahendid). Millise kännu taga on kinni lõpptulemus? (Kas puudub Teie töö järel kontroll?)
17:49 07.11.2011
KL (registreerimata)
Käin hetkel Pärnu Autosõidus ning olen väga pettunud. Nimelt sõiduõpetajaks sain naisterahva, kes pm sõitis need 20 kohustuslikku korda ära ja alles siis hakkas mulle külgboksi, tõusuharjutusi....õpetama. Kusjuures tagurpidi boksi parkimist pole siiani õpetanud, lihtsalt ütles, et seda me ei tee, kuigi see on ARK-is üks võimalikke harjutusi.

Proovisime ka eksamit teha, kus 25-st eksamiblanketil olevast punktist jäi vaid 3 sooritamata, seega tuli eksamit korrata. Mõtlesin, et korra veel ning autokool lõpetatud, kuid olen käinud temaga sõitmas juba kolm korda ninga ausalt öeldes hakab üle viskama. Olen kulutanud juba 435 eurot (+esmaabi) ning korra tuleb veel minna. Olgu siinkohal öeldud, et koolitus pidi maksma 339. Ega ma ei arvestanud täpselt selle summaga, sest paar-kolm korda lisasõite võtta on igati normaalne, kuid selline 100 eurone üleminek on juba liiast. Sõidutundide ajal oli enam-vähem suhtumine, kuid nüüd, kui lõpp on (loodetavasti) varsti käes, hakatakse igast võimalikust kohast kinni.

Kui nüüd ka läbi ei saa, viin dokumendid teise autokooli - kaua võib kannatada. Niipea, kui autokoolitunnistus käes, kirjutan ka ka Autosõidu peakontorisse või ARKI, et juhtida tähelepanu sealsetele õpetamismeetoditele.
20:18 22.11.2011
alustaja 933 (registreerimata)
OÜ Autosõit võiks tutvuda oma kooli õppekavaga. Kaua teie kool pakub 20 tunnist sõiduõpet? 1. jaanuarist on kõigil kohstuslik läbida 1 libedasõidu tund lisaks sellele ( see ei ole kõige odavam lõbu). Pimeda ajal peaks olema ka pimedasõidu koolitus sellele lisaks. Miks pakute teenust, millega õpilane ARK-i ei pääse? VÕI ON NÕKS, KUIDAS ÕPILASI PETTA?
21:12 28.11.2011
Nõuandja (registreerimata)
Kõik, kes alustavad õpinguid täna või hiljem peavad läbima 21 tunnise koolituse (libedasõidu tund on lisaks). Autokooli kursuse maht on minimaalselt 6 nädalat ja neid vist enam ei jätku sel aastal. 1 tund libedasõitu maksab aga suhteliselt suure osa. Koduleheküljel on üleval, et see hakkab kehtima neile,kes alustavad 1. 01. 2012.a. See kehtib ka täna alustajatele. Miks on koolitusest väljas?
21:11 01.12.2011
0001113 (registreerimata)
Teil koolituse läbimine on ikka üüratult kallis. Kursusetasu 385.- (20 tundi)+ 1 tund piedasõidu koolitust 48.- + 1 tund libedasõitu (sellest saab sõita 7 min.) 70.- = 503.- eurot. Lennukiga sõit 7 minutit ei maksa ka nii palju, kui teie libedasõidu seitse pidurduskatset. KAS ME EESTIS ELAME TÕESTI NII HÄSTI?
21:39 19.12.2011
0001114 (registreerimata)
Ei tea kas Autosõidu tegelased tahaksid nii poes käija, kui leivapätsi ees oleks hind 10.-eurot ja kassas pärast küsitakse raha juurde, sest see 10.- on seal taina hind. Leiba tuleb ka küpsetada ja selle eest maksad 2.- ja lisaks sellele tuleb leib ka ahjust välja võtta ja paluks veel 2.-. See on vist Tarbijakaitse rida.
08:28 19.09.2016
Mittekeegi85 (registreerimata)
Kõik õpetajad on seal väga toredad ja meeldivad, samuti inimesed kontoris, aga sellegi pooleks C ja CE kategooria lube tegema minna ei soovita. Eriti veel peale suve, sest sõidutunde praktiliselt võimatu saada või ongi võimatu. Saad enda sõidud tehtud, siis MNT teooria saab pm. kohe sooritatud, jääd jälle ootama...sest sõidueksam toimub autokooli masinaga ja jälle pead paar nädalat-kuu ootama ja palju õnne kui veel läbi kukud, siis ootan jälle. Järjekorrad nii pikad tänu Kaitseliitlastele ja seda peaaegu igal pool Tallinnas. Tekib juba selline tunne vaikselt, et mine või eksamit kuskile mujale sooritama.
09:03 20.09.2016
To eelmisele (registreerimata)
Sa astu ka siis Kaitseliitu ;)
11:18 23.10.2017
suht koht algaja (registreerimata)
Ei tee sellele firmale reklaami ja muude koolidega kogemused lähiminevikust puuduvad. C-kat sai kunagi ammu koolis ära tehtud. Aga mul mahtus küll see CE asi pooleteist kuu sisse ära. Ise peab aktiivne olema, st. igapäevaselt paar korda päevas sõiduaegade saadavust vaatama. Ja et korduseksamit vältida, peaks päev kuni paar enne eksamit käe eksamiplatsi peal soojaks sõitma.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.