Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KAWASAKI, HONDA, SUZUKI VÕI YAMAHA

21:25 22.05.2011
607819
Kawasaki, Honda, Suzuki või Yamaha
Tere, plaan osta omale kas Kawasaki Zx-9r, Yamaha Yzf-r1, Suzuki Gsx-r või siis Honda CBR aastast kõik alates 2000 ja üles
Siit ka küsimus mis on bike'ide head ja vead, millised lagunevad millised mitte, Yamahadel pidi käigukastid nõrgad kohad olema, kawasakidel üsna hea kaalujaotus, ning hondad teistest sama aastaarvu kohta arengus eespool. Millistega on hea pikemat maad sõita? Kõik kes oskavad midagi tarka öelda vastused teretulnud
22:00 22.05.2011
ahsel (registreerimata)
Re: Kawasaki, Honda, Suzuki või Yamaha
Pikemat maad on hea sõita matkarattaga või enduroga(nät HONDA Varadero)
Bike istumsasend on pika maa jaoks täitsa karm eriti kui pead sõitma kiirusega 90/110. tõenäoliselt aga keegi ei veni sellise hooga.
kui oled korralk juht ja lõppkiirus pole oluline ära osta seda tüüpi rattaid. pikemate maade jaoks osta sellne ratas millel lenks vähe kõrgemal.
17:38 03.07.2011
hlm (registreerimata)
Re: Kawasaki, Honda, Suzuki või Yamaha
Pikema maa läbimiseks sobib ka ilusti nakedbike. Neil lenks kõrgemal.
18:22 03.07.2011
motosport on veres (registreerimata)
Re: Kawasaki, Honda, Suzuki või Yamaha
olen omanud gsx-r´i 2001 aasta mudelit 750, pikamaa läbimisel jäid põlved lõpuks kangeks siis pidi vahepeal jalgu sirutama :) Minek oli hea, aga 240st ülespoole kogus juba kiirust aeglaselt, isiklikult üle 250ne sõitnud ei olegi...kuigi tehas lubab 263 vist.. kuluosadest läks kõige rohkem tagumisi rehve, kuna oli ju koguaeg vaja kiirendada ja pidurdamine toimus ka suuremalt jaolt ikkagi mootoriga ja eks see sööb rehvi korralikult. mootoriga tõrkeid ei esinenud, välja võiks tuua asjaolu, et kui aku hakkab vanaks jääma, siis hakkab käiivitamisel trikke tegema, kord läheb, kord ei lähe ja kellad ja tuled mängivad. Hea motikas, pritsungiga ja puha. töötas ilusti, sujuvalt. Aga ise võtaks siiski suurema kubatuuriga ratta järgmiseks. Hetkel olen enduro peal.
10:08 13.09.2011
607819
Re: Kawasaki, Honda, Suzuki või Yamaha
Tänud vastuste eest!

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.