Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KARBURAATORI ASENDUS

16:39 22.09.2011
ankrusass
Karburaatori asendus
Tere!
Selline mure, et on olemas Chevrolet Geo Tracker 1,6 59 kW (3 ust)karburaatoriga... Autol palju mootori juppe ja ka kere identne Suzuki Vitaraga. Küsimus siis, et kas on võimalik karburaator asendada sissepritsega? st. et kas nt kollektorid on samad-võtan karpa koos kollektoriga maha ja panen sissepritse koos kollektoriga? On keegi säärast asja teinud?
Tänud igal juhul
22:27 23.09.2011
sasjuuuuh (registreerimata)
Re: Karburaatori asendus
no sissepritsel peaks olema ka aju mis juhib pihustite tööd, millal pihustada ja millal mitte, teoreetiliselt ja peaaegu füüsiliselt on see võmalik aga seda elektrisüsteemi poolt ma ei tea mis pihusteid nagu majandab
19:25 25.09.2011
ankrusass
Re: Karburaatori asendus
No see selge, et pritsung vajab ka aju. Pidasin silmas rohkem seda kas osad üleüldse kokku sobivad. Teaks kindlalt, et Suzuki mootor peal siis küsiks esindusest skeemi aga nüüd vist peab tegema katse-eksitus meetodil...
14:47 30.09.2011
VVV1
Re: Karburaatori asendus
Pritsungi "ajust" üksi on vähe, sinna juurde kuulub ka veel pinutäis erinevaid andureid ja muid elektrilisi jubinaid koos juhtmetega - nagu õhukulumõõtja, lambdaandur, mootori pöörete andur, detonatsiooni andur, tühikäigumootor, drosselkalpi jubinad, kütusepump, pihustid, tihti veel igasugused väntvõlli või nukkvõlli asendiandurid, süütesüteem tuleb ringiteha, jms. Ei ole väga mõtekas hakata ise sellist asja ümberehitama, kui just mõnes elektritöid tegevas autoremondikohas "käppa sees" ei ole. Lihtsam on osta teine komplektne mootor.
Katse-eksituse meetodil sa seda nüüd küll tehtud ei saa ega see mingi "kohvimasina" mootor ole.

Muudetud 30.9.11 14:51

08:03 01.03.2012
mandrimees
Re: Karburaatori asendus
Soovitus - monteeri uus karburaator peale, tunduvalt lihtsam ja vähem närvesööv tegevus.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.