Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: TSIKLI TAASTATUD REHVID ?

17:13 14.03.2012
juusturiiv
Tsikli taastatud rehvid ?
Tervitus !
Nimelt hooaeg on algamas ja vaja uut tagurehvi ning on silma jäänud, et Tartus pakutakse taastatud rehve, tahavad saada 35 euri tükist ja "originaal" maksab 160 euri. Küsiks, et kellel on kokkupuuteid olnud tasstatud rehviga, endal on kahtlus nende vastupidavuses kuna hinnavahe on juba meeletu, tsikkel on üldse selline asi, et eksimusi väga andeks ei anta ning ei ole huvitatud, et äkki koorub rehvimuster või teeb sootuks paugu.
Tegemist "klassikalise" tsikliga, Suzuki GSF 600s (bandit)
Arvamust võik siiski avaldada need kellel konkreetne kokkupuude, ilkuda pole vaja !
Head ning turvalist hooaja alustamis !
17:46 14.03.2012
ww500 (registreerimata)
Re: Tsikli taastatud rehvid ?
Kas mootorratta rehve ikka taastatakse,pole nagu kuulnud.Nii suur hinnavahe on kuidagi kahtlane autorehvilgi ei ole niisuurt hinna erinevust.
18:04 14.03.2012
... (registreerimata)
Re: Tsikli taastatud rehvid ?
Ei usu et sikli rehve taastatakse.See taastamine võib tähendada mustri sügavamaks lõikamist. Mina tervise huvides hoiaks eemale.
18:42 14.03.2012
juusturiiv
Re: Tsikli taastatud rehvid ?
Ei tea jah, pole ise ka näinud ega kuulnudki aga ühelt sõbralt kuulsin, et Tartust pidi tehtama. Poleks neid hankinud nii või naa, teema hakkas lihtsalt huvitama, rehvid ei ole koht kust kokku hoida, eriti tsiklirehvid.
Targemad mehed võiks soovitada kustkohastvõiks tsiklirehve hankida.Lugupidamisega.

19:29 14.03.2012
ahsel (registreerimata)
Re: Tsikli taastatud rehvid ?
EI sellist asja küll ei tehta ,vähemalt Euroopas . võibolla Hiinas tehakse rolleritele.
Üldiselt vahetatakse rehve siklitel ainult selle pärast et on vanad ,kuigi muster hea. See et peaks sõitma mingi kellegi vana pastlaga on mõtetu.
20:20 14.03.2012
ppppppppp (registreerimata)
Re: Tsikli taastatud rehvid ?
põhimõtteliselt kasutatud ringrajarehv,millele sügavam muster sisse lõigatud,endal ka mõni tuttav ostis mingi aeg,sai kuskil 500 eeguga.pidamisest väga ei tea,proovisin 600sel gixxeril,aga väikse otsa ainult,sirgel kõik käigud tühjaks lapates mingit probleemi küll polnud. samas sõber oli väga agressiivse sõidustiiliga ja mingeid probleeme küll polnud. ja üldiselt biker.ee ikka uuri asju,mitte kuskil auto24 foorumis,siin hunnik trolle ainult
04:19 15.03.2012
VX (registreerimata)
Re: Tsikli taastatud rehvid ?
Ära nende lõigatud mustriga rinkarehvidega küll jamama hakka, elad kauem. Ise tellisin Rehvipostist: http://www.rehvipost.ee/?p=1&id=6&start=0&ord=1&
amp;dir=ASC&filter=2|150|70|17|

Ma ei tea küll, mis mõõt Su rattal läheb aga peaks vist 150/70-17 olema. Odavaim on Maxxis, 80 euri, ise ostsin BT45, sain sajaga, hommikul tellisin/maksin ja järgmise päeva lõunaks oli käes.
Sel nädalavahetusel Tartus motomess ka, ehk saad pühapäeva hommikul sealt sõbrahinnaga midagi sobivat.
10:01 15.03.2012
juusturiiv
Re: Tsikli taastatud rehvid ?
Sellel lehel vähekene odavamad jah kui muidu tahetakse.
Veel üks küsimus, hetkel on all 160/60/r17 aga tahaks grammijagu laiemat rehvi nt. 170/60/r17, praeguse rehviga on keti ja rehvi vahel 1cm. Miks laiema ? Kõvasti kallutades hakkab üle rehviääre keerama ja muidugi laiem nääb vähe ülbem välja kah :) Et kuidas kindlaks teha kas mahub ilusti vahele ? Katse-eksitus-meetodil netis tellida on natukene nadi :)
11:31 15.03.2012
kallutaja (registreerimata)
Re: Tsikli taastatud rehvid ?
Tsiklirehvi puhul ei anna laiema mõõdu kasutamine mingit positiivset efekti, pigem vastupidi. Laiem rehv on selle velje peal lihtsalt rohkem "punnis" ja võib isegi lõpptulemusena kitsam paista kui originaal, ära rikutud sõiduomadustest rääkimata.
Ja seda ma tahaks küll näha, kuidas on võimalik originaalmõõdus rehviga "üle ääre" kallutada. Ennem lähevad tsiklil jalatoed vms vastu maad juba. See, kui rehv on kuni mustri ääreni kulunud, on täiesti normaalne nähtus ja näitab, et juht julgeb kallutada ja usaldab rehvi pidamist. Üks koht veel rehvide tellimiseks: www.reifendirekt.co.ee
11:48 15.03.2012
jee.kim (registreerimata)
Re: Tsikli taastatud rehvid ?
Rahvas läheb nüüd nädalavahetusel Tartusse MOTOEXOTIKA'le ja saab sealt soodukaga uued rehvid!
12:12 15.03.2012
juusturiiv
Re: Tsikli taastatud rehvid ?
Konkreetne tsikkel on natukene ümberehitatud(fighter) ja jalatoed natukene väiksemad ja kõrgemale töödud. Miks suuremat rehvi siiski, eelmine omanik ütles, et tegelikult olevat all olnud mõõdujagu suurem rehv, praegune tundub natukene kitsas aga kuulan siiski targemaid, endal tsiklikogemust kõigest 15 000km jagu.
18:56 02.05.2012
ww (registreerimata)
Re: Tsikli taastatud rehvid ?
Tsikli originaalmõõtu saab alati internetist kontrollida.
19:00 02.05.2012
ww (registreerimata)
Re: Tsikli taastatud rehvid ?
Kui "taastatud" rehvide all on mõeldud rinkaslikke millel muster sisse lõigatud siis tsiteeriks siin ühe hea eesti motosportlase ütlust biker.ee foorumis.

"võtke tutikas slick mille temp on 10 kraadi ja kõigest jõust visake vastu maad. Nüüd mõelge kas see plasmaskäkk mis nüüd mõrades tõesti hakkab toimima kui lisada veel 10 kraadi ?

võidusõidu rehvi töötemp on 80+ kraadi, kuni selleni on ta dekoratiivese"


Hoidke kokku palun kuskil mujalt. ja ostke rattale alati alla korralikud rehvid!!
15:36 04.02.2013
bike900cc (registreerimata)
Re: Tsikli taastatud rehvid ?
seal reifendirektis pole midagi väga odavad rehvid, saab veel parem hinnaga kui otsida

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.