Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: LAPSELE HAAGISSUVILAT MÄNGIMISEKS.

13:50 25.06.2012
ullmees
Lapsele haagissuvilat mängimiseks.
Kas leidub kedagi kellel seisab jalus üks suvila ja oleks nõus seda mu pojale ära kinkima?Ta hirmus suvilate fänn.Ostmiseks eriti raha ei ole nagu ja muuks otstarbeks teda vaja ei ole kah seega sobib hästi kasvõi ilma dokumentideta asi,seest võiks ikka terve enam-vähem olla,pesemise ja koristamisega saame ise pojaga hakkama,nõus ka sümboolselt ostma ehk siis teeks mingi ploki cocat vms.Ja majake peaks olema olukorras et seda ikka transportida ka saaks auto järel.Kirjutage meilile palun kui leidub kedagi kes oleks nõus sellise asjaga.
17:48 28.06.2012
a noh jah (registreerimata)
Re: Lapsele haagissuvilat mängimiseks.
unistuste tipp.keegi ei loobu korras putkast ploki cola eest . neid putkasid ostetakse ehitusplatsidele soojakuteks ja valvuri putkadeks .alla 700-800 eur pole midagi saada mis seisaks koos ja katus läbi ei saja.
22:19 28.06.2012
* (registreerimata)
Aga tee ise see suvila, koos pojaga. Lapsega koos veedetud aeg on alati kvaliteetaeg.
Kuna see putka sõitma ei pea vaid ainult meenutama väliselt haagissuvilat, siis paned kasvõi mõned euroalused maha ja nende peale teed vineerist või OSB-st putka. Saab teha päris "haagissuvila laadse toote"

Youtubest leiab ka hulgaliselt õppevideosid: http://www.youtube.com/watch?v=bUBoy-bXQZI&feature=relat
ed

23:13 30.06.2012
ullmees
Aga mõelda on muidugi lihtne et ehita ise,selleks on kah ikkagi aega ja vahendeid vaja....Laps teab ju väga hästi et see isetehtud ei ole mingi haagissuvila,teda need isetehtud ei huvita.Suvila peab ikka suvila moodi olema-aknad,uks,lauake,voodike,nagu ikka nohh...Vot neid laps fännab.Alati kui kusagil linnas kõnnime ja mõnda majakest seismas näeme siis ronib või pähe mulle et vaid aknast sisse vaadata saaks....Ja pole midagi nii et kõik need suvilad ehitustele lähevad,kohe kindlasti on kellelegi kusagil ta heinamaa või aia ääres lihtsalt niisama seismas,vaja teda ei ole aga ette ka ei jää ja seepärast see seal seisabki ja mädaneb.Aga vaja see omanik nüüd kuidagi üles leida....
10:30 01.07.2012
tiit_ (registreerimata)
Küsija suu pihta ei lööda ja kunagi ei või teada, vb kellelgil tõepoolest vedeleb vana kasutuseta haagissuvila heinamaal aia ääres.
12:16 01.07.2012
............. (registreerimata)
No siis tee lapsele selgeks, et kui isetehtud "kärakas" ei kõlba siis suvila jaoks on ta valesse perekonda sündinud. Minule öeldi vähemalt nii, kui pisikese poisina tahtsin kardi trenni minna.
Nagu öeldud, putka millel katus peal ja rattad all maksavad alates 500 euri ja neid nõutakse.
Saan aru kui küsiksid ehitusmaterjali(soga/jääke) et ise ehitada.
16:44 01.07.2012
ullmees
Siin saab suu pihta nii et mokad verised ja sahtel puhas....Tegelikult oleks jube armas kui sõna võtaks see kellel on midagi pakkuda reaalselt,niisama ilkujad võiksid postituse risustamise lõpetada.Tänud neile kes jutu mõttest aru said.
11:04 06.11.2012
hakkas silma (registreerimata)
19:26 06.11.2012
ullmees
Suur tänu viite eest aga see on kahjuks broneeritud juba.Muidu oleks lapsele kõlvanud küll.
13:52 07.11.2012
proovida (registreerimata)
ju võid. Tavaliselt lubajad ja broneerijad pole tõsised ostumehed....
15:14 07.11.2012
Mulle ka (registreerimata)
Ma võtaks endale ka meeleldi mõne haagissuvila:P Tuleks ise järele ka.
08:16 08.11.2012
ullmees
Ma isegi proovisin helistaga aga siin antud nr ei vastanud,noh keegi ei võtnud vastu aga ma proovin veel.
17:08 08.11.2012
sulle ka (registreerimata)
18:29 08.11.2012
ullmees
Oiii pljääd...........no see sobib vaid seale või kanadele suveks...:D
18:58 08.11.2012
ega tali (registreerimata)
taeva jää. talvine lux mudel artic ...
19:16 08.11.2012
ahhhh (registreerimata)
Seda viimast pakutud koletist ei tahaks ma endle isegi sii kui peale makstaks .
Kus peaks sellist paigutama et silma ei paistaks
19:36 08.11.2012
....... (registreerimata)
Miks ? Juba vanametalli on seal vähemalt 100 euri eest.
19:59 08.11.2012
ega tali (registreerimata)
08:43 09.11.2012
ullmees
Jummal küll,ärge ikka igasugu rõvedusi ka pakkuge....Peaks ikka suvila moodi olema aga mitte sealaut või vanaraud.:D
09:36 09.11.2012
vot,vot (registreerimata)
korralikud maksavad raha ja mitte väikest... tegelikult on nii,et vagun hinnaga 10000 kr ja 3.a. tagasi,maksab nüüd 2500€. kus siin loogika on,aru ma ei saa...

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.