Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: K: SUBARU IMPREZA 2.0 85KW TURBO PAIGALDAMINE..

23:56 12.09.2012
KABAN2
K: Subaru Impreza 2.0 85kW turbo paigaldamine..
Tere lugupeetud foorumlased! Mul on siis sellinne küsimus, et kas on võimalik panna tavalise Subaru Impreza boxer 2,0 85kW 1996 aasta peale turbot? Tunnen,et jõudu on kuidagi vähe,ning see pärast tahaks autot teha kiiremaks.. WRX-iks.. kui keegi on kunagi sellist asja teinud, võiks jagada minule oma kogemust.. palju see lõbu läheks maksma? ja mis oleks lisaks vaja osta.. Turbo mul on olemas 1997a WRX-lt sain..
00:20 13.09.2012
peep0909 (registreerimata)
Re: K: Subaru Impreza 2.0 85kW turbo paigaldamine..
Kui sa oma auto maha müüd ja natukene juurde paned, siis on lihtsam ja lõppkokkuvõttes ilmselt ka odavam. Kui oskad ja viitsid ise mässata ja proovida, siis kunagi mäletan, et sõbral läks vabalthingava bmw turbokaks ehitamisele aega 2 kuud ja umbes 10000 Eesti krooni. Põhimõtteliselt teadis ta kuidas ja mida teha, aga mootor läks peale paari kiiremat sõitu ikkagi laiali.

Soovitan lähemalt uurida siit: foorum.turboclub.ee/
07:24 13.09.2012
...... (registreerimata)
Kui see oleks nii lihtne, et turbo vahele ja kõik. Koos sellega vehatad küttepumbad, pihustid, ajud, nukkvõllid jne.
08:54 13.09.2012
AS (registreerimata)
Ehk on mõttekam kompressor vahele ajaga, uuri seda poolt ka.
09:51 13.09.2012
KABAN2
hmmm.. no jah.. seda ma arvasingi,et turbot ehitada pole pointi... mõttetu raha ja aja raiskamine.. aga muidu tänan Teid Teie arvamuse eest! Hetkel ma hakkan mõtlema uuest mootorist koos turboga ja lisadega,ehk äkki see võiks odavam olla minule..
12:08 13.09.2012
Mahno3 (registreerimata)
Kui sa WRXi tahad ehitada, siis arvesta et tollel ju käiguosa ja pidurid ka teistsugused. Ehk tegelikult on kõige odavam müüa olemasolev masin maha ja osta sobiv komplekt asemele.
15:37 13.09.2012
KABAN2
no jah.. ma präegu mõtlen kah sama,et siis parem müün maha see auto.. pole mõttet jamada.. müün maha,korjan nats raha,ning vaatan sobiv wrx endale..

TANAN KÕIKI OMA ARVAMUSE EEST!

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.