Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KAS KEEGI TEAB MIS ON SELLE ISENDI NIMI?

22:32 22.11.2012
hannu1
Kas keegi teab mis on selle isendi nimi?
Tean vaid seda,et masin on Renault.
23:11 22.11.2012
e.v.o (registreerimata)
Re: Kas keegi teab mis on selle isendi nimi?
RENAULT ALPINE A310 V6
23:28 22.11.2012
udu. (registreerimata)
15:01 23.11.2012
qp (registreerimata)
Kas mõni kogenum asjatundja ütleks mulle, millega tegu? Uurisin ise ka veidi ja kõige lähemal tolle aja võidukatest oli disainilt Talbot, kuid siiski nüansid on erinevad.
11:41 27.11.2012
ts (registreerimata)
Ma olen suhteliselt kindel, et tegemist on "lambist" kokkujoonistatud masinaga (kasutades erinevaid detaile)

nimelt väljalasketorude asetus viitaks väga kitsa nurgaga V8-le, mis on mootorite maailmas oluliselt hilisem asi, kui pildil olev kere (paistab nagu F1)?

12:33 27.11.2012
qp (registreerimata)
Ma ise polnud selles nii kindel, sest tootja teised autod on siiski kõik pärismudelid reaalsest elust.
14:52 27.11.2012
ts (registreerimata)
lasin kiirelt F1 ajaloo mootorid üle ja 51 aastal oli üks pisike sakslaste seltskond ühe mootoriga väljas, kuniks Lancia DS50 välja toodi (see aga pildilt isegi sarnane ei paista)
nina kujundus muuseas meenutab (natuke rohkem, kui natuke) Ferrari 375-te, saba kõrgendamine viitaks justnagu 51-53 ajavahemikule-> Ferrari aga sõitis siis juba 12 oma leivanumbriga pikkadeks aastateks (Columbo V12)

natuke veel spekuleerides-> kui tegemist oleks pärit enne F1 ajastut toodetud masinaga (viimase otsa Grand Prix oli suhteliselt samalaadne), siis peaks see olema Itaaliast (värvi alusel), kasutama V8 mootorit (mida aga ei Alfa Romeo ega Maserati ei kasutanud sel ajal)

AGA võib muidugi olla, et tegemist on "käepärase" värviga ja kuskil keegi siiski sõitis väga kitsa silindritevahelise nurgaga V8-ga (H ega U konfiguratsioon sobiks võibolla kõrgust vaadates isegi paremini, kuid nende mootorite kasutamist võidusõidus enne inglaste kuulsat 16 silindrilist ei ole kohe mitte kuulnud)

Muidugi - tegelikult sõideti USA-s kah sel ajal suhteliselt sarnaste autodega (USA poolelt võiks V8 olla loogilisem... ning kui võtta suht algeline ülelaadimisega V8, siis saaks tegelikult ka torud nii kõrgelt välja tuua...)

Aga selle maailmanurga GP võidusõidu tegijatest ei jaga ma kahjuks suurt midagi :-)

P.S. Talbot ei ole see kindlasti :-)

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.