Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: LAPSELE VAJA MIDAGI

12:00 01.02.2013
militar01
Lapsele vaja midagi
Poiss sai jaanuaris viieseks ja sai lubatud talle ATV kinkida. Nüüd siis tuhlan netis ning ammutan infi mida tasuks vaadata. Kas 50cc või juba 110cc? Kõlbab ka hiinakas, sest eelarve piiratud(kuni 450 eurot) ja sõitma hakkaks ta nagunii põllul või metsateedel. Äkki oskate midagi soovitada või siis on kellelgi midagi seisma jäänud (laps suureks kasvanud vms). Teine poiss saab suvel kolmeseks ja hea oleks kui jätkuks talle ka aasta paari pärast seda masinat millega ringi jöristada.
12:47 01.02.2013
stelf
Re: Lapsele vaja midagi
50cm3 atekas kõlbab täiesti. Ainuke oht et 10.a saamisel nõuab poiss juba BMW-d! ;)
13:06 01.02.2013
ahsel (registreerimata)
Re: Lapsele vaja midagi
Hiina masin küll niipalju ei kesta ,et jätkuks teisele lapsele ka tulevikus.
Üks paremaid Hiina masinate seast on LONCIN. mitmel tuttava lapsel on olnud ja paar aastat sõites (mitte iga päev) on veel olnud sõidukõlbulik(pideva hoolduse ja remondiga) ja saanud ära müüa.
Muidugi vastupidavus sõltub ka kuidas sõidetkse,mõni laps sõidab nagu kutseline krossimees ,mõni tüdineb ära 1 tunniga ja paneb käima korra kuus.
19:33 03.02.2013
Hmm... (registreerimata)
Re: Lapsele vaja midagi
Otsisin isegi kunagi sellist väikest atv-d, aga sellega nii et kui mingi hiinaka ostad siis kindlasti uus 2 hooaega või no hea küll 3 hooaega sõida ja siis proovi maha müüa kuna muidu ei saa enam sõita ja ei saa raha ka..., siis oled ilma nii sõidumõnust kui ka rahast..., ise soovitan ikka valida mingit vahjemat Firma masinat..., aga kui eelarve piiratud siis jamh. Eks selline http://www.mototehnika.ee/used/1075706
Ole ka enamvähem okei masin aga siiski lagunem üsna kiirelt.
20:33 03.02.2013
ahsel (registreerimata)
Re: Lapsele vaja midagi
See firma Stenolink ,kes müüb mototehnika.ee nime all on üks jubedamaid üldse ja kõige logumad( odavamad ) masinad.
Sai kord ostetud sealt sõbra lapsele kingituseks Väike Hiina sikkel.
Sõita ei saanud peaaegu üldse .Enne käivitamist valasime bensiini sisse ja see voolas kohe alt välja,sest karburaatoril oli üldse mingi tihend puudu. Säh siis Hiina kvaliteet .
Sai viidud masin tagasi poodi ,aga nad keeldusid korda tegemast ,kuna ise ära lõhkunud . Ei saanud seda käkki kordagi käima panna ,võiks niipaljugi garantiid olla . Mõtetud müügimehed .Peale suurt jauramist tehti korda ,aga sõidurõõmu ei oli paariks tunniks,siis lagunes ära raam keevituse kohast. Noo sai ise keevitatud kinni ,aga varsti oli keti hammakas lahti ja nuudid maas .Ei hakanud rohkem mõtetuid müüjaid tüütama ,sai jälle ise kinni keevitatud .
Üldiselt oli masin jube,käivitus väga halvasti -laps ise ei saanud käima seda kuidagi. Lõpuks lagunes jälle midagi ja sai ära antud ühele tuttavale kes viitsis putitada .
See oli kuskil 5 aastat tagasi,masina marki ei mäleta ,täielik odav Hiina käkk .
21:49 07.02.2013
sass ........ (registreerimata)
Re: Lapsele vaja midagi
Soovitaks soojalt sellist masinat: http://www.mototehnika.ee/used/1070092 Tegemist Taiwani kvaliteetse tootega kus rollude pealt tuntud Minarelli mootor.Tegemist siis täis variaatoriga,millele vajadusel juppe saada igast rolludega tegelevast poest.Samas maaletoojal http://www.topmoto.ee/ ka enamus asju kohapealt saada.Mida pole saab paari nädalaga.Pane parem veidi raha juurde ja osta korralik masin mis sõidutab sul mõlemad lapsed ära ja müües saad enamuse rahast ka tagasi.Loomulikult tahab ka see masin hoolet saada aga samas pakub ka pikalt suht muretut sõitu.Kiirust piirata saab nii ajust kui ka gaasihoovast.
Kukkus välja nagu ise müüks seda masinat.Ei aga omasin 2 aastat sellist ja selle aja jooksul oli 0 probleemi.(ostsin ka kasutatult ja müüsin peaaegu sama raha eest 2 aastat hiljem edasi)

Muudetud 8.2.13 09:01

14:14 12.02.2013
Hmm... (registreerimata)
Re: Lapsele vaja midagi
Mina soovitan ka igaljuhul sellist masinat: http://www.mototehnika.ee/used/1070092 hind on küll kallim aga tõesti sellest masinast jätkub kauemaks ja hiljem müüdes saab pm sama hinnaga müüdud...
21:16 12.02.2013
piilu45 (registreerimata)
Re: Lapsele vaja midagi
22:22 12.02.2013
sekund (registreerimata)
Re: Lapsele vaja midagi
Läbikäidud etapp...nüüdseks saab poeg juba 18 sõidab 700 KQ-ga. Hiinlast ei soovita vaenlasele ka. Kui siis E-ton..oli vist Taiwani oma ja kestab kaua ja on vastupidav. Samas soovitan 90-st ...on hea minekuga ja poiss saab kaua sõita, et ei ole vaja mõne aja pärast suuremat osta.
10:36 14.02.2013
militar
Re: Lapsele vaja midagi
10:41 16.02.2013
sekund (registreerimata)
Re: Lapsele vaja midagi
aga miks sa üldse küsid siin arvamusi kui sa nagunii ostad mingi odava hiina punni...nu mis sa ise arvad kas su poiss sellega 2 aasta pärast ka veel mahub sõitma...kui ta muidugi tehniliselt üldse niikaua vastu peab
08:07 08.03.2013
Hmm... (registreerimata)
Re: Lapsele vaja midagi
2 Võimalus: Kas hiina masin ja oled rohkem selle all kui peal või firma masin ja ainult sõidad.
21:55 07.06.2013
gkhb (registreerimata)
Re: Lapsele vaja midagi
Ostsin ikka juba mitu aastat tagasi poisile tms hiinaka ja käib siiani vägevalt.Olen ise sõitnud sellega,koos lapsega metsas,mere ääres,saab igal pool hakkama nii palju kui vaja.200 st räägin,qadi tüüpi.
11:00 21.04.2017
chatton
Re: Lapsele vaja midagi
Kasutan vana teemat ära. Olen samas seisus, vaja lapsele ATVd. Juba 2.5a sai Injusa maastikusõiduauto, nüüdseks on aku läbi ja auto ka pisike juba. Nocu lehel, kes injusasid maale toob, ei tundu kohe 6.a saavale noormehele midagi sobivat olema. Mida osta? Mis on kvaliteetne ja oleks ka kiirust, käike ja kahekohaline, et saaks ka sõbra taha paigutada lõbusõiduks?

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.