Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: SEA DOO KOMPRESIOON?

22:55 13.05.2013
joel66
sea doo kompresioon?
Plaan soetada siis omale Sea Doo, aga sooviks teada mis numbreid kompresiooni tester näitama peaks mis on saanud just kapitaal remonti. Tänud!
10:32 18.05.2013
sitrus* (registreerimata)
Re: sea doo kompresioon?
Kui mõtled kahetaktilist,siis peale remonti (lihvitud,hoonitud jne) surveastet üle 10,5 ühelgi pole saanud.Kõik mis remonti tulnud muu probleemiga olen huvipärast mõõtnud ja 10 ringis.Mingi manuaal vedeles,seal näitas ühel tüübil 12,25.
See kompressioon jeti puhul on kõige tühisem asi üldse.Kui oled algaja tõmmatakse sind lohku hoopis mõnusamate asjadega mis on väga valus rahakotile.
21:58 20.05.2013
joel. (registreerimata)
Re: sea doo kompresioon?
Selge. See tähendab, et tuleb asjatundja kaasa võtta.
17:51 21.05.2013
sitrus* (registreerimata)
Re: sea doo kompresioon?
Kui kogemus puudub,kindlasti asjatundja kaasa.Omal kõik variandid järgi proovitud ja üle sea doo,no ma ei tea miks aga need variandid meeldivad,kõik on nagu kuidagi parem.Jamad hakkavad turbiinist peale,võllid vaja kontrollida et viimase piiri peal poleks.3pütaseid võimalikult vältida.Kahetaktilise tööiga on 200 tundi ja ette ei hoiata.Näiteks võtad poest tutika ja iga päev 10 tundi andmist,siis kahekümne päevaga kaputt,vanasti kõvad andjad tegid suvega 3 kappi.Nõrgim koht on kepsu alumine laager.See on täpselt nii tehases paika pandud,et selle aja kestab.Hülsid ja kolvid panevad 2 eluiga läbi.Vahevõll ja süsteemid ka 2.Mootori sisemised semmerid ka 2,kui lahti on alati vahetada,väga odavad ei ole ja vene mõõt ei klapi.Väntvõlli laagrid vene odavad sisse ja 200h tuld,originaalis saksa omad.Eluiga sama.
Kõvem asi 130hj vanakooli xp limited,küttekulu ajab närvi,selle kere peal ka lahjema mootoriga pole hullu.Kõva sõna on xp kerega ja 780-se mootoriga,sellega on vee all hea lasta.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.