Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: HECHT VÕSALÕIKUR

23:29 05.08.2013
Niru
Hecht võsalõikur
Selline asjandus nagu Hecht 154: http://www.hecht.cz/product-catalogue/garden-care-en/grass-t
rimmers-brushcutters/hecht-154-.html?lang=en
müüakse teist aint 179€ eest, korralikumad tegijad küsivad ikka alates 500€ kanti hinda. Hinnavahe on selline et paneb vähe mõtlema. Raskevõitu on aga ega tundide kaupa ei tule tööd teha ka, kodukasutusse . Mind ei huvitaks arutelu mida täpselt teha kavatsen ja kuidas ikka kallimad pillid hästi koos püsivad ja kui tore neid remontida on, vaid kellegi kogemus selle Hechtiga, kasutamisel, remontimisel.....
15:08 06.08.2013
Tuscan
Re: Hecht võsalõikur
Parandagu mind kui keegi paremini teab, kuid minu teada on see Hecht lihtsalt tšehhide loodud bränd, mis lüüakse peale Hiina toodangule. Kevadel sai puulõhkujat ostetud ja pakutud Hechti omad tundusid mulle küll hiinakate ümbernimetatud analoogidena. Ei ostnud seda Hechti.
Ma olen suht kindel, et kui vaatad veidi ringi http://www.alibaba.com/ siis leiad sealt ka Hiina tootja, kelle tooteid see Tšehhi firma ümber nimetab. Hiinas on sadu tehaseid, kes võivad mistahes nime all toodangut toota tellija soovil. Tõenäoliselt on sel Hechtil ka peal kirjas produced in P.R.C või produced for Hecht.
Arvatavasti suht analoogne nagu kunagi Eestis loodud Qvalda bränd, mis samuti oma nime all müüs hiina käsitööriistu, tõsi nad lõpetasid peagi pankrotiga. Analoogselt võib näha hetkel müügis ühe ja sama Hiina tehase sama mudeli videoregistraatoreid küll Prestigio, Defenderi või mis iganes nime all.

Juba hind ütleb seda, et tegu ei saa olla Tšehhimaal toodetud asjaga.
23:29 06.08.2013
Kogemus656 (registreerimata)
Re: Hecht võsalõikur
Võsalõikuri kohta ei tea.
Aga ostsin omale Espakist Hechti lumepuhuri. Kõik oli ilus ja hää, aga läks üks rataste edasiveo hammasratas katki.
Espakist öeldi, et garantii seda ei hõlma, normaalne kulumine jms. Nendelt varuosasid ka tellida ei saa. Mingu ma kuskile metsa-aiatehnika poodi, sealt peaks abi saama. Käidud läbi kõik Tartu aiatehnikapoed ja mitte ükski aidata ei saa. Mitmes kohas öeldi, et tegu no name asjaga ja nemad ei turusta sellise brändi masinaid ja ega siis varuosi ka ei saa.
Asi sai küll nüüdseks korda, lasin teha freesijal uue hamasratta. Läks suht kirveks ka see tegemine. Tagantjärgi mõtlesin, et oleks juba nimega Stiga puhuri kokkuvõtteks saanud. Eks seegi ole suures osas teab kus tehtud, aga vähemalt tellida saab igat polti mutrit.
Seetõttu ise hoian eemale tulevikus sellisest tundmatust kaubast. Mis iganes viga võib masinal tekkida ja ongi kööga. Juppe saada pole. "Tammepuust kolvi" sissearetamine tänasel päeval ei ole enam odav lõbu.
23:41 06.08.2013
lahtist mõistust (registreerimata)
Re: Hecht võsalõikur
export@werco.cz sellelt meilikalt on keegi proovinud abi saada juppide saamiseks`?
01:15 13.08.2013
Niru
Re: Hecht võsalõikur
a mootor on mingi hiina omalooming/kloon? üldiselt on mootorid nõus ikka töötama? Lumepuhurile panevad ehk isegi Strattonit peale.....
10:05 13.08.2013
Hm (registreerimata)
Re: Hecht võsalõikur
Tuttav ostis sellise. Traksid läksid esimese tunniga katki, pidi uued ostma, mis maksavad pea samapalju kui see lõikur juurde. Käepide tuli ka küljest ära.- oleks tulnud kruvid üle pingutada.
12:48 16.08.2016
WK (registreerimata)
Re: Hecht võsalõikur
On kellegil veel kogemusi? Kuidas muidu jõudlus on?
13:24 16.08.2016
jhkam (registreerimata)
Re: Hecht võsalõikur
Tere,

Sai ka ostetud võsalõikur. 3 suve töötab ilma probleemidetta.
Mina isiklikut soovitan.

08:43 21.08.2016
Utiil
Re: Hecht võsalõikur
Ostsin ka Hecht võsalõikuri paar kuud olen saanud tööd teha ja starteri vedru läks katki,ei oska seda lahti teha et vaadata kas vedrut saab vahetada.Ei tea kust saaks uue starteri,kuskil pole müüa Hecht võsalõikurite osasid,teiste firmade võsalõikurite jaoks on olemas,vist läheb uus riist utiili,midagi pole teha.
13:55 21.08.2016
niiongi (registreerimata)
Re: Hecht võsalõikur
16:05 21.08.2016
stammer (registreerimata)
Re: Hecht võsalõikur
Paar kuud vanale tehnikale kehtib garantii ja kui ostsid eraisikuna, siis on eriti lihtne seda kõike läbi Tarbijakaitse teha. Aga kui ostsid firma nimele, siis ei ole midagi teha ja palju sõltub müüja suvast, kes sulle selle müüs.
18:30 21.08.2016
WK (registreerimata)
Re: Hecht võsalõikur
19:09 21.08.2016
jee.kim (registreerimata)
Re: Hecht võsalõikur
Milleks igatsugu saidid ja mtd'eed jmt- selleks on garantii, kui paari kuu vanusel masinal midagi katki läheb WACK
21:27 21.08.2016
Gislareg (registreerimata)
Re: Hecht võsalõikur
Mitu Hechti masinat kodus. Toimetavad küll. Abi remondi ja varuosadega saab maaletoojalt. Googeldage - saate aadressi Punasel tänaval. Mehed väga asjalikud ja abivalmid.
21:40 22.08.2016
bossekas
Re: Hecht võsalõikur
Varuosade kataloog masinate lõikes olemas siin: https://nd.werco.cz/index.php?dir=HECHT&language=en
Helistage näiteks sellele remondimehele, kes teeb koostööd Hansapostiga, tema Tsehhist tellib jupid, mida vaja. Mina sain abi niimoodi. Mehe nimi Uno ja telefoni number 5100705.

Muudetud 22.8.16 21:45

17:05 24.08.2016
Utiil
Re: Hecht võsalõikur
Suur tänu teile,sain teada kes on maaletooja ja kus remonditakse.
17:16 24.08.2016
eripoolne (registreerimata)
Re: Hecht võsalõikur
usun, et >jee.kim (registreerimata)< postitus aitas sind palju edasi.
18:47 24.08.2016
albert klein (registreerimata)
Re: Hecht võsalõikur
Endal Oleo Mac 740 t juba 13 aastat kõvasti tööd teinud.Peale karburaatori membraani pole midagi vaja olnud vahetada.Normaalne masin ikka maksab 500+ euri.
00:32 17.04.2017
Kärss
Re: Hecht võsalõikur
Ise ostsin paar aastat tagasi Hechti tiba lahjema pilli ja pole tõesti vähimatki etteheidet.

Tuscani kommentaarile lisan, et kui Hiinast tulevad 10 erineva nime all samasuguse välimusega videoregistraatorid, siis kest on neil tõesti sama, aga sisud on reeglina erinevad ja erinevused nende pildikvaliteedis on teinekord ikka väga suured. Mul endal on kah üks neist levinud kestadest, mingi 3-4a tagasi ostetud, kuid pildi kvaliteet on selline, et poleks nõus vahetama ära ühegi sõbra brändikaameraga, kuigi nemad on maksnud sellest 200-300e vahemikus. Sarnase näite saaks tuua ka ühe FM-modulaatoriga, ostsin ühe ja kui sain aru, kuivõrd kvaliteetse asjaga tegu, võtsin uuesti ühendust ja ostsin teise veel juurde, kuid müügivõrkudes pole ühtegi nii head tänaseni kohanud. Nii et tehakse seal Hiinas ka häid asju, aga neile pealesattumine on puhas juhus ja enne tuleb kindlasti ämbrite viisi kräppi ära visata, kui lõpuks selle hea asja otsa satud.
22:55 01.03.2020
vanames
Re: Hecht võsalõikur
Terv, oskab keegi midagi kommenteerida või äkki keegi sarnase ostnud:
https://www.osta.ee/vosaloikur-trimmer-hecht-163profi-63-cm3
-127133457.html

Ega palju rasket tööd pole, aiaääred ja põõsaalused, krundi ümbert takjaid ja lepavõrseid kah paar korda suve jooksul maha võtta. Peaks paar- kolm aastatki.
Vaatasin Makitat aga no tõesti pole seda 4-5 sotti praegu võimalik sinna alla panna, ehitusmaterjali vaja osta.
07:59 02.03.2020
Kunnnn (registreerimata)
Re: Hecht võsalõikur
Võta parem kasutatud nimega lõikur. Nende hiinlaste häda on see, et korralikku teenindust, ega juppe pole. Garantiid põhimõtteliselt ka pole, sest kõik on kas kulumaterjal, või valest kasutusest tingitud vead. Naabrimehel vedeleb üks garaazis, reduktor läks esimesel suvel laiali.
08:19 02.03.2020
... (registreerimata)
Re: Hecht võsalõikur
kasutatud? kaua kasutatud, kas viimase piirini kasutatud ja siis müüki?
esiteks leidub neile hiinlastele juppe piisavalt ja need ei maksa midagi. hecht on tšehhi toodang, aga palju seal hiinlast sees on, ei tea. endal vahetasin hiinakal kolvi ja silindri ära ning mingi 30€ maksis kogu komplekt koos tihenditega, poola müüjalt tellisin ja pakk oli kahe päevaga kodus. üldiselt soovitan segusse törts rohkem õli panna, siis kestab paremini.
10:36 02.03.2020
Mahno3 (registreerimata)
Re: Hecht võsalõikur
Mul on hiina võsakas, täitsa ilma nimeta. Töötab juba mitmendat aastat. Ostes oli kalkulatsioon lihtne - rentida võsakas oli 26 eur päev, hiinakas maksis 125 eur. Kui 5 korda niita saab, olen nullis.

Vigadest. Käepide on vedel. Tera kaitse plastik on nõrk ja läheb katki. Trakse pole kordagi kasutanud, sest nägid juba välja nagu mingi veidrus. Kasutan vana partneri traksidega.

Plussidest. Käivitub hästi. Jõudu on (50cm3). Niidab rahulikult ka rinnakõrgust rohtu ja läbikasvanud põldmarju. Katki pole midagi töötamist segavat otseselt läinud. Murdunud käepideme pingutuspolt ja narmendav kettakaitse plastik ei lähe arvesse.

Kestnud on aastat 5 juba, niitmisi kaugelt üle 10, seetõttu võib vast öelda, et võrreldes rendikaga on hiinlane mulle juba päris palju raha kokku hoidnud.

Kui vaba raha on, siis soovitaks siiski võtta nimega tootja masin just plastiku kvaliteedi ja ergonoomika pärast, aga kui pole, siis saad hiinlasega kõige pingelisema eelarvega ehitusaja mööda. Kõige halvem, mis juhtuda saab, on see, et ta ei tahagi ära laguneda ja sina pead selle nikatsiga veel aastat 10 oma põõsaaluseid äestama :)
10:49 02.03.2020
n. (registreerimata)
Re: Hecht võsalõikur
kui sa oled hoolas tehnika kasutaja, kellel korralik asi kestab 25 aastat, siis võid osta ka odava hiinaka ja see ei lagune kohe ära. kui sa aga raudkangi ka ära lõhud, siis tasub hiinakatest kaugele hoida.

hiinaka puhul on väga oluline õiged töövõtted, kvaliteetne kütus+määrded ja korralik hooldus, siis kestab.
11:25 02.03.2020
vanames
Re: Hecht võsalõikur
Enne oli kah noname hiinakas 99eurine, 10 aastat pidas. A noh selline vedel oli, käepidemed alumiiniumist tuli lappida. Käivitamise probleem oli algusest saati, külmast peast läks käima ainult nn. topkaga, lõpupoole lasin käivituseetrit õhufiltrisse. Soojast peast käivitus koheselt, Sai täielikult lahti võetud ja puhastatud aga selliseks jäigi, käima said siis töötas küll. Sügisel aga ei jäänud enam üldse tööle ja rändas Kuusakoskisse.
Kui see Hecht kah samapalju peab siis käib kah, vast ise enam 10 aastat ela :)))

PS. OT.
Seoses raudkangiga tuli meelde:
Paar aastat tagasi üks tuttav põhulõug( a la kui tema jutust 5% tõsi on) laenas mult raudkangi et surnuaial midagi seal ehitada vaja.. mul mitu kangi, andsin ühe igavese paksu ja raske omaaegse kaevurikangi, et kui tagasi ei too, mis selle mehe puhul tavaline, pole kahju, krt, tagasi tõi, kang oli kõver...

Muudetud 2.3.20 11:33

20:58 07.11.2020
vanames
Re: Hecht võsalõikur
Nii, suvi läinud ja Hecht olemas. Sai siin võsa võetud ja terve suvi trimmerdatud. Saeketas otsa ja laseb võsa nagu nalja.
Jõudu sitax, käivitub hästi. Harilikult esimest matsust. Ökonoomne. Esialgu pole midagi ära lagunenud, ega lappimist vajanud.
Puudused;
Käepide liiga lai, olen küll suur härg aga ka mina pean käed täitsa laiali ajama, aga harjusin ära :)
Need trakside moodi asjad mis kaasas, no kurat uurisin ja puurisin ei saanud aru mis nendega teha = lõkkesse! Ostsin Stihli profi õlarihma ja hoopis teine tera.
Alguses oli ebameeldiv vibra sees, tegid päeva tööd ära siis käsi enam ei tundnud, hiljem kadus ära, vast sissetöötamise värk.
Käivitamisel peab starteri käepide kõvasti peos hoidma, armastab tagasi lüüa, pole veel jõudnud asjasse süüvida ja eriti ei häiri kah.
Üldiselt selle raha eest tööriista küll.

Muudetud 7.11.20 21:03

00:13 08.11.2020
Hiinakad kõik (registreerimata)
Re: Hecht võsalõikur
Seda HECHT-i saab laohinnaga ca 100 EUR tk, kõik on "kollased", ma olen "kollasel" ka HUSQVARNA kõige kallima võssari kleepse näinud, mis oli eriti koomiline.
Töötavad kuis juhtub, mõni töötab kuni läbi kulub, mõni kuni esimese hektarini muru trimmides. Kahju küll, aga nende varuosad on kummalised, kõik nagu ühe isa lapsed need hiinakad, aga igas mingi erinevus mis tekitab vajaliku detaili leidmisel kaose.
Trimmipead ei tööta, aga Oleo-Mac sobib täpselt. Ma pojale üheks suveks laost võtsin, aga nüüd on see hiinakas viis suve nipet-näpet vigadega vastu pidanud.
Kodus nüsimiseks sobivad kuid metsa mina sellist pehmet asja ei võtaks.
Olen teeäärte trimmerdajatel neid palju käes näinud, küllap pole kahju võõrale hooajatöölisele kätte anda, STIHL, HUSKY jms oleks anda neile tuksikeeramiseks kallis, omal pidada aga odav ja lollikindel.
Ja alla 45 kuubi on mänguasi.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.