Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KAWASAKI XZI 2002 PROBLEEM

13:17 05.10.2013
fraks
Kawasaki xzi 2002 probleem
Tere!

Probleem Kawasakiga, et streigib käivitamisel. Veab mootorit aga käima ei taha minna ainult väga pika käivitamise peale vahel isegi nii et enne akul kaob jõud kui käima saan. Üks nädalavahetus töötab ilma probleemideta ja teine nädalavahetus ei taha käima minna, nagu tänagi juhtus lõpuks sain käima aga siis kadus jõud ära, puhastasin küünlaid kuid midagi, küünlad olid küll märjad ja teisel puhastamisel ka olid märjad. Omanud olen pilli kuu aega ja pole kordagi paugu pillina käima läinud, ei saagi aru milles probleem, kas küünaldes vms. Suured tänud ette kui keegi oskab midagigi aidata milles selline probleem.
16:55 05.10.2013
sitrus* (registreerimata)
Re: Kawasaki xzi 2002 probleem
Ürita eetrit anda või lisakütet,muidu teada ei saa.Kui eetriga läheb on kütuse probleem.Küünlaid pole mõtet torkida,see käib võrri küünlaga ka,vaatad et puhtad ja vahe ja kõik.Probleem võib olla süütega.Selle pead tuvastama rahulikult,lahtised juhtmeotsad millega ei tegele peab olema massis.Kolmepütastega on alati mingi jama.Süütesüsteemi vilets ümber ehitada ja remontida.Jõud võis kaduda ka ühe silindri mittetöötamisest,kas siis süütest või karbussist.Kui üks silinder tagant ära vee peale enam ei jõua tõusta.Mingid partiid tulid sissepritsega ka,see veel sitem variant.
17:25 05.10.2013
................. (registreerimata)
Re: Kawasaki xzi 2002 probleem
Loomulikult anna eetrit ! ...ja kui hakkab lubama siis anna veel eetrit, pärast võid kindel olla, et ei saa enam üldse käima..
18:24 05.10.2013
sitrus* (registreerimata)
Re: Kawasaki xzi 2002 probleem
No anna siis bentsu vahet pole.Nõrgad olete,ei saagi tööle ja eeter pragundab seinad.Suurem probleem sellel mootoril on üldse süütesüsteem.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.