Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: AUTOLIISING

23:02 05.11.2013
slash90
Autoliising
Tere! Kas kellegil kogemust selle liisingusfirmaga: http://vaikeliising.ee Kas on usaldusväärne?
07:42 06.11.2013
ˇ (registreerimata)
Re: Autoliising
mis mõttes usaldusväärne? ennekõike pead hoopis sina neile tõestama, et oled usaldusväärne ja maksejõuline ja igasuguse laenu puhul on kohustused rohkem laenuvõtja kaelas. nemad maksavad automüüjale papi ära ja sina maksad pärast neile. kogu kunst.
10:11 06.11.2013
audi_a6_v6
slash90, mis selle pakkumise juures sind nö "võlub"? Miks sa ei vaata näiteks swedi liisingut vms?
11:07 06.11.2013
toniskkko (registreerimata)
Kui pangad mingil põhjusel liisingut ei anna, soovitan MOGOLIISINGUT (Mogo.ee). Toimib väga hästi.
11:22 06.11.2013
slash90
Ei võlu miskit väga.. Kuna pole veel seda 6 kuud natuke veel aega siis otsin muid võimalusi kuna enda auto ei taha toimida
11:54 06.11.2013
7989 (registreerimata)
Swedi ärge küll võtke, see kõige kallim. Võluvad küll kuldkliente suure suure soodukaga lepingutasumakses, aga see tuleb ka igatpidi suurem kui teiste pakkujate poolt. Nordea on mõistlik valik.
10:36 11.11.2013
ausmüüja (registreerimata)
tekkis küsimus liisinguga üldse.Ostja ostab ja mina müün.Ostja sõlmib leppe pangaga.Pank nõuab,et auto oleks margiesinduses üle vaadatud.
Auto kontrollitakse ja kõik on ok,kirjutame mõlemad lepingule alla ja ostja sõidab minema.
Kuidas on siis võimalik,et ostja kahe nädala pärast(kui on nt.pool euroopat läbi kärutanud)tahab mulle autot tagastada,väites,et nii hää ta ikka pole?
15:17 11.11.2013
maaks
Eraisikule ei kehti küll mingit 14 päeva tagastusõigust, kui see ei ole eelnevalt kokku lepitud. Ja sulle teadmiseks (vt. tehnilisse passi), et auto omanikuks on PANK, kasutajal ei ole ilma panga teadmata mingit õigust "varaga" tehinguid teha.
15:49 11.11.2013
audi_a6_v6
Ei pea autot kätte andma need 14 päeva.
16:41 11.11.2013
G60
14 päeva jutt kehtib ainult siis kui firma müüb eraisikule. Eraisikult eraisikule ei kehti ja firmalt firmale ka ei kehti see jutt. Liisingu osalemine siin ei muuda midagi, tema lihtsalt finantseerib.
Mul firmalt firmale müügi kogemus on olemas ja siis Swed liising kinnitas, et sel juhul 14 päeva jutt ei kehti ja raha kanti üle mulle järgmine päev. Tehing oli väga ladus ja kiire, kusjuures esinduses käisime autot näitamas küll aga ma ei mäleta kas see oli panga tingimus või soovis seda ostja.
16:59 11.11.2013
mädakala (registreerimata)
Firmalt firmale võib-olla ei kehti kui eraisikult eraisikule on 14päevane tagastus õigus täiesti olemas. Müüja võib auto ka alles 14. päeval ostjale anda.
17:42 11.11.2013
sitrus* (registreerimata)
Eraisikult eraisikule ei kehti midagi.Ostsid tagatuled paistsid ja kõik.Kohtukeissi võib igaüks alustada,sest see tahab ka toitmist.Kontrolli siis auto enne tehingut,mitte pärast kodus jõura.Kõik on surmad.15000 euroste autodega karjutakse,siis muud polegi kui poodi ja saate seal ka jõurata.Värvikriime ja mustrisügavust tunneb,ülejäänud on raketiteadus.
19:20 11.11.2013
Pakud huupi või tead et eraisikult eraisikule müües ei ole 14 päevast tagastusõigust?

Võtan praegu liisingu lepingu ette ja tsiteerin:

"Liisinguvõtja võib Lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates selle sõlmimisest."
22:19 11.11.2013
audi_a6_v6
No liisinguga saab omanikuks pank, seega ikka 14 päeva asi.
09:36 12.11.2013
ausmüüja (registreerimata)
olgu,kuid kui ostja on minu korraliku auto "hingetuks ajanud selle 14 päeva jooksul,kuidas ta saab nõuda tehingu tühistamist?Et saab küll,kuna ta on kelm?
Margiesinduse kontrollakt tõendab midagi muud-autot üle andes oli kõik ok.
Et siis pank mulle raha üle ei kanna ja algab kohtukeiss???
11:13 12.11.2013
Just selle pärast paljud ei julgegi esimesel võimalusel autot ostjale anda.
Auto üleandmisel koostatakse üleandmise-vastuvõtmise akt, kuhu ostja paneb kirja auto seisukorra. Kui ostja peaks millei pärast auto tagastama, tehakse uuesti üleandmise-vastuvõtmise akt ning selle täidab müüja. Juhul kui on tekkinud vigu juurde, on ostja kohustatud selle hüvitama.

Tsiteerin:
"Juhul, kui Liisinguvõtja poolt üleantav asi on kahjustunud ja/või hävinenud ja/või seda ei ole kohaselt kasutatud, mistõttu on Liisingueseme väärtus vähenenud, hüvitab Liisinguvõtja Liisinguandjale ja/või Müüjale tekkinud kahju."
18:58 12.11.2013
sitrus* (registreerimata)
Liisinguga pole midagi majandada.Saad kõik punktid,kaskod,kindlustused,sundhooldused selga.Auto pole sinu oma,oled üürnik seni kuni passis pole nimelist templit.Pead tantsima võõra pilli järgi ja kaua.Peas tiksub,ei tea aasta pärast mis selle hind võiks olla siis,kas saan sama tagasi või ei.Kui välja ostad,oled ise peremees.
19:37 12.11.2013
audi_a6_v6
to: sitrus*

Sundhooldus? Muidu ei tee kindlustust või? Võõras pill? Olen kunagi liisinud autot, ma ei mäleta mingeid komplikatsioone, aga mõnel vist on probleem iga asjaga:)
07:08 27.01.2014
VZR (registreerimata)
Oskab keegi selgitada, et mis teema selle KsAuto ja SEB liisinguga on? Mõtlen seda kirja: "NB.LIISINGU KORRAL MITTESOOVITUSLIK SEB PANK" KsAuto sõidukite müügikuulutustes. Samas selle panga liisingu link neil ikka kuulutuse all.
08:22 27.01.2014
stammer (registreerimata)
Ksauto kohta ei ole veel midagi positiivset lugenud.
20:30 29.05.2014
käpp13 (registreerimata)
Viimasel ajal on kuulda olnud et SEB liising on hakanud sõna võtma läbisõitude kohta. läbisõit 170 000 olevat 02/2010a sõidukile liiga suur???
Mõni nädal tagasi oli 233 000km. 2008a masinale liiga suur.
Promovad autode kerimist? Lihtsalt ettekääne? Mingi autode müügi liit ettekirjutuse teinud???
Igaljuhul kummaline seisukoht.
21:04 29.05.2014
solksolk (registreerimata)
lepingus on ju läbisõidu piirang kirjas, milles siin sõnavõtt seisneb?
23:13 29.05.2014
audi_a6_v6
solksolk, kas lepingus on kirjas auto ostmisel auto läbisõidu piirang ostuhetkel või läbisõidu piirang aastas liisingu ajal? Vast ikka see viimane, sellest käib jutt, kuidas sa jälle valesti aru said?
23:30 29.05.2014
solksolk (registreerimata)
kuradi tark sa meil jälle oled, audifoorumis keegi ei viitsi enam sinu mullikesi kuulata?!
10:50 31.05.2014
liisng leping (registreerimata)
Minu mõistus ei võta seda et kui 2012a auto on sõitnud 180 000, aga ta on odavam kui 100 000 sõiotnud auto siis on ju kõik paigas? Kui 2009a autol on 200 000 siis kõik ok? Miks siis 2012a auto halvem on kui hind on vastav?
22:26 25.03.2015
lauriitsius
Mogo liisingut ei soovitaks ka oma vaenlasele!
Kui soovid autot enne liisingu perioodi müüa ning ostja soovib sõiduki liisingusse võtta siis MOGO keeldub tehingust.
MOGO ei väljasta arveid kolmandatele isikutele st. Pangale.
Ainuke variant on auto välja osta, et sellest 3x auto hinna liisingu intressist pääseda.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.