Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: MIDA ARVATA 2014 HOOAJAST?

12:21 31.03.2014
maaks
Mida arvata 2014 hooajast?
Olen nüüd TV-vahendusel jälginud 2-e etappi ja tundub, et F1 sarja omanikel on käest ära see "võistlus" läinud. Edasine jälgimine tundub mõtetu ajaraisk.
See ei saa ju olla võidusõit, kui võisteldakse rehvi kulumise kiiruses ja kütuse säästus jms.
Meie TV-kanalitest võiks keegi kätte võtta ja Ameerikamaa vormelisarja üle hakata kandma. Ega seal kah kõik sõidud ovaalil ei ole.
14:09 31.03.2014
Mb (registreerimata)
Re: Mida arvata 2014 hooajast?
mida siin arvata, olen jälginud F-1 alates sellest kui meil see TV-s kättesaadavaks sai. Oli ta varem mis oli aga nüüd on lood päris nigelad, vormelite häält pole enam üldse, mingi porin ja sahin, kommentaatorite aeg-ajalt täitsa vale ja loll jutt, on selline tunne, et teise silmaga jälgitakse mingit seepi, et see jutt kohati paika ei pea.
Kui nii edasi siis saab sellest sarjast Ecosõit, mitte võidusõit.
10:43 24.06.2014
mandrimees
Re: Mida arvata 2014 hooajast?
V6 tulekuga kadus ka minu suur huvi F1 vastu. Nii et jõudu neile. Üht pidagu siiski meeles, kui kütust ei põleta ja rehve ei kuluta siis võidu ka korralikult ei sõideta. Vaatan F1 jälle kui tagasi on V8 või veel parem V10 mootor.

Muudetud 24.6.14 10:43

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.