Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: VASTUTAV KASUTAJA

21:10 29.08.2014
auto1988
vastutav kasutaja
Tere.
Oleks soov võta uus auto liisingu. Aga kas nii on võimalik, et kui liising on naise nimel kas siis mina saaks olla seal vastutav kasutaja. Kuna naisel pole juhilube ja minul oleks liiklus ja kasko odavamad kui temal.

Tänud vastuste eest.
21:20 29.08.2014
vastutab (registreerimata)
Re: vastutav kasutaja
vastutab ikka liisingu võtja.sina saad olla lihtsalt kasutaja.
21:29 29.08.2014
auto1988
Aga kas kindlustust saan mina teha? Kuna mul palju sootsam kui naisel.
21:34 29.08.2014
vastutab (registreerimata)
kui palju see soodsam on,et tasub hädaldamist?aega läheb ja naisel ka kunagi sama soodne.
23:22 29.08.2014
AntiOpel (registreerimata)
Ei saa. Lihtne ja lühike vastus. Auto on liisingfirma oma, kuni perioodi lõpuni. Liisinguvõtja, sinu puhul siis naine, on isik, kes vastutab auto eest. Tema järgi võetakse nii kasko- kui liikluskindlustus. Midagi pole parata, aga pead ära kannatama selle asja lihtsalt.
01:23 30.08.2014
Olgemart (registreerimata)
Aga miks sa liisingut enda nimele ei võta siis?
08:10 30.08.2014
AntiOpel (registreerimata)
No küllap ei laeku palk panka, on SMS-laenud, kasiinod...või on palk nii pisike, et ei saa liisingut lihtsalt. Muidugi on ju alati variant, et mees taotleb ja naine on käendaja, nii peaks ikka saama. Muidugi, kui on eelmainitud mured (SMS-laen, kasiino, palk ümbrikus vms), siis ei saa ka nii.
20:54 31.08.2014
auto1988888 (registreerimata)
Palk lihtsalt ei laeku panka, eks tuleb veidi ametliku palka näidata ja ise liising võtta...
21:29 31.08.2014
bbv (registreerimata)
seda ametlikku palka tahavad liisingfirmad vähemalt kuus kuud näha enne kui üldse jutule võtavad. mõned nurgatagused "finantsasutused" muidugi võtavad asja lõdvemalt ja konto väljavõtet eriti näha ei taha, aga eeldame, et sa tahad siiski uut autot ja salongist ja suure liisingfirma abil osta.
07:28 06.09.2014
Arvutimodem
miks nii fcking negatiivne peab koguaeg olema? tänapäeval pakuvad juba smslaenud 19-22% intressiga laene, mis sama või natuke kehvemad kui swedi "autolaenul vms" .. kui osta seal kuskil 3000-6000 autol,Ja kindlustusest rääkides sai just võetud(loe: väljaostetud) 2011a A4, pole mul kunagi lubasid olnud ega probleeme, 3 kuud oli vist mingi alla 90€ kindlustus, nii et igati mõistlik. Kui käia juba ümbrikupalga eest tööl siis tasub käia juba summa eest mille palgast saad auto raha koguda, miks siis üldse mustalt käia? .. kes tahab võtku sms-laenu,käigu kasiinos või tehku mõlemat, minu jaoks 30a kodulaenu võtnud inimesed samal tasemel nendega aga see kõik oli ainult minu arvamus ärge näkku lööge..
08:50 16.04.2015
vastutav kasutaja (registreerimata)
Tegelikult saab küll vastutav kasutaja olla erinev liisingu taotlejast. Mina näiteks olen naise liisitud auto vastutav kasutaja (just kindlustuse pärast). Tuleb lihtsalt suhelda oma kliendihalduriga ning olla panga silmis usaldusväärne. Olen ka naise liisingu käendajaks ehk on see ka üheks kaalukeeleks.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.