Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KOGEMUSI CORDIANT SNOW CROSS

16:38 16.09.2014
laas2
Kogemusi Cordiant Snow Cross
Hei.
Kas kellegil on kogemusi või teab rääkida naastrehvidest Cordiant Snow Cross. Igasugune info nende rehvide kohta teretulnud. Mõõt: 205/55/16
17:44 16.09.2014
63amg (registreerimata)
Re: Kogemusi Cordiant Snow Cross
kus kohast te selliseid rehve välja kaevate.igal aastal tuleb midagi uut
19:01 16.09.2014
ˇ (registreerimata)
19:22 16.09.2014
saiibiss (registreerimata)
Vene asjad pole kunagi väga head olnud. Rehvide arvelt ei tasu kokku hoida, eriti talvel, võta ikka mõni tuntud tegija Michelin, nokia jne
14:25 21.09.2014
professor_sammaljalg
näen karjuvat vastuolu väidetes vene asjad pole kunagi head olnud ning võta nokiaN
15:10 01.10.2014
Cordiant (registreerimata)
Tere,

oleme müünud neid Cordiante aasta ja ka ise katsetanud ja täiesti arvestavad rehvid võrdluseks Euroopa keskklassi rehvidele, ainult hind on kõvasti soodsam.

Panen siia huvipakkujale rehvi kohta natuke informatiivset juttu ka:

Cordiant Snow Cross´is kasutatav uudne roheline segu COR-FIX suurendatud ränidioksiidi sisaldusega võimaldab teha rehvid pehmemaks ja tõhusamateks väga madalatel temperatuuridel, tänu millele paraneb haakuvus jääl, lume ning sulamärjal.
Cordiant Snow Cross rehvi mudelivalik on väljatöötatud uue talvise profiiliga, mis parandab rõhu jaotust rehvi kontaktpinnal, tänu millele paraneb veojõu omadused, suureneb stabiilsus ja juhitavus kiirendamisel ning manööverdusel. Suurem rehvi kontaktpind võimaldab oluliselt vähendada pidurdusteekonda võrreldes eelmiste mudelitega.
Snow-Cor tehnoloogia ohutuks sõiduks lumes:
-Libisemise vältimiseks
Suunatud turvise muster keskelt väljapoole suunduvate kiirtega eemaldab lörtsi kontaktpinnast, parandades rehvi isepuhastuvust.
-Kaapimise vältimiseks
Suletud keskribi lõikab kindlalt lumekatet suunates lund külgedel avanevatesse soontesse, mis parandab haakumist teega.
-Lumevaalude ületamiseks.
Piklikud turviseplokid ja pikisooned moodustavad suletud õõnsused, mis eemaldavad üleliigsed lume kontaktjäljest võimaldades oluliselt vähendada pidurdusmaad lumel.
ICE-COR tehnoloogia, jääl meistrliku sõidu hüvanguks:
-Kindlaks jääl liikumiseks
Turvisemustri agressiivsed jooned ja arvukad z-kujulised lamellid moodustavad teravaid servi, mis aitavad rehvil „klammerduda“ siledal jääl võimaldamaks kindlat manööverdamist.
-Õigeaegseks piduramiseks
Mitmetahuline lumehelbekujuline kõvasulamist ankurnaast välistab rehvi libisemise jääl nii pidurdamisel kui ka kiirendamisel.
-Naastude väljalangemise vastu
Turvis ehitus kahekihiline: pehme väliskiht on vastupidav madalate temperatuuride mõjudele ja kulumisele, sisemine jäik kiht hoiab naastud vajaliku nurga all ja takistab nende väljalangemist liikumisel.
Kasutatud tehnoloogiaid:
16 Stud Rows - Naastud on paigutatud 16 ritta. Suurepärane pidurdus- ja kiirendusdünaamika jäätunud ja lumistel talveteedel
3D Mod – rehvi 3D modelleerimine arvutis.
Kolmemõõtmeline rehvide modellerimine arvutis võimaldab optimeerida mustri disaini, materjale ja rehvi omadusi.

Double Tread- Mustri kaheosaline ehitus- rehvi kuluv osa, koosneb spetsiaalsest pehmemast kummisegust, protektori alune kiht aga valmistatakse jäigemast kummisegust. Niisugune konstruktsioon võimaldab tunduvalt suurendada töökindlust, ohutust ja rehvide ökonoomsust.

Dual Nylon&Steel – kombineeritud ehitusega rehvivöö.
Kaks kihti ülitugevat terasvööd ja tekstiilnöörist spiraalselt keritud kaitsekiht omistavad rehvile erilise vastupidavuse ja usaldusväärsuse, torkekindluse parandatud juhitavuse, stabiilse vormi ning samuti suurendatud töökindluse ja turvalisuse.

Indicator – spetsiaalne indikaator rehvil, mis võimaldab kasutajal jälgida sissesõitu.
Umbes 500-600 km läbimisel kuluvad ära iga naastu ümber asetsevad spetsiaalsed lumehelbekujulised indikaatorid, mis tähendab et vajalik sissesõit on lõppenud ja naastudel on võimalik sõita kogu jõuga.

Rotation – suunatud mustrijoonis.
Suunatud mustrijoonis omab head enesepuhastuvust, kõrgeid pidurdus- ja haakuvusomadusi ning kindlustab suurepärase juhitavuse ja suunakindluse

Smart W – spetsiaalne talvine kummisegu ideaalselt tasakaalustatud elastsuse, haakuvusega talvistel teedel, kulumiskindluse ja vastupidavusomadustega.

Uniq Studs – unikaalsete „viisnuga“ kujuliste naastudega naelutamine.
Naelutamine toimub topelt äärikutega naastudega tootja range kontrolli all. Antud naastud tagavad suurema ohutuse jäistel ja lumistel teedel. Naastude paremaks kinnitumiseks kasutatakse naela kahekihilist fikseerimist ja spetsiaalset „ankur“ kinnitamist.

Zz Lamels – «Z-kujulised» lamellid.
Rehvi suurepärane haakumine talvise teega (jää ja lumi) saavutatakse tänu paljastuvatele lisa nurgakestele ja turvise kõrgemale lamellimisele.

Muudetud 1.10.14 16:51

16:20 01.10.2014
mait su (registreerimata)
sorry kuid minu kogemus selline et rohkem ei taha neid , lärm mis teevad on ju jube !!!
10:47 14.10.2014
Irnu Erneks (registreerimata)
"Vene insenerid on loonud rehvid, mida võib võrrelda maailma tipptegijatega."
See ütleb kõik!
Siisus kraist!
Ja tehase asukohaks on ehk Vasjuki???
12:50 14.10.2014
J. (registreerimata)
Muidugi, muidugi.
Midagi "uut" venelastelt.
Muster on äravahetamiseni sarnane Nokia HKPL 7 mustriga....
23:35 13.11.2014
jossperma (registreerimata)
Sai ka ära proovitud, lõugavad nagu kõik 4 rattalaagrit oleks läbi. Kuid pidamine enamvähem
16:05 18.11.2014
v6sa
Näpuvahel mudides tundus usaldusväärne: naelapesa tugev, lamelliplokid pehmed. Küljed siledad, muster ühtlane. Kulumisnäidik mustrisügavuse jälgimiseks. Lamelliplokkides tundus olevat kahe sügavusega lõikeid.

Minu huvi keskendus küll lamellrehvile, kuid ka naastu näppisin.

Tuntud tootjast poole odavam hind paneb mõtlema... Hinnaklass sama, mis taastatud rehvil, kuid tegu siiski uue karkassiga. Iseasi, kui hea see karkass tegelikult ikkagi on.

Kummisegu oli +10 kraadi juures mõnusalt pehme, erinevalt Vallai lamellist (sama lao erinevatelt riiulitelt). Huvitav, kas vajalik pehmus säilib ka -10 juures...
00:02 19.11.2014
wosbee
To v6sa,
Kuidas on lood rehvimüraga? Kas asi on ikka nii hull nagu mõned siin väidavad? On ka plaanis need endale soetada.
08:07 19.11.2014
gudit (registreerimata)
Paigaldasin eile samad rehvid autole ning müra on vähemalt alguses kuival asfaldil väga hull. Lume tulekuga jääb ehk vaiksemaks. Samas, mileks siis autos hea stereo on :)
08:51 19.11.2014
blika (registreerimata)
Milles see hull müra väljendub? Kas tegemist on nagu karkassi enda undamisega või asi naeltes?
09:16 19.11.2014
to gudit (registreerimata)
kas targem on investeerida stereosse või korralikesse rehvidesse?
inimesed ei hooli absoluutselt oma kõrvade tervishoiust- üks müra summutatakse veel tugevama müraga ja seda nimetatakse muusika kuulamiseks. jah, neid totaalselt tümpsuvaid autosid on kõik kohad täis, aga kas lõpuks peavalu ei teki taolisi detsibelle pähe ajades?
00:38 28.11.2014
BMW 320 .D. (registreerimata)
panin M+S Cordinant 195/65/15 olen väga rahul pidamine väga ok pehme rehv
06:34 28.11.2014
............. (registreerimata)
No professor, räägi siis millised vene asjad on head olnud ?? ...head võrreldes lääne analoogiga ?
10:11 28.11.2014
AS (registreerimata)
Prem head rehvid järelmaksuga kui s...tad ja tühi rahakott ja naudi siis seda müra kuude kaupa.
12:04 28.11.2014
professor_sammaljalg
punktiir, räägi, kus ma vene asju kiirnud olen, lihtsalt kommenteerisin asjaolu, et nokia on siiski venemaal toodetud, niipalju, kui ma neid viimasel ajal näinud olen
12:21 28.11.2014
ventilaator. (registreerimata)
Kuna autosid on mitmeid siis ostnud uusi Michelin, Gislaved ja isegi Nakang rehve. Viimasel ajal eelistan hinna ja kauba suhtena Hankook jms keskmise hinnaklassi rehve mis põhjamaade testides on näidanud end väga hästi ja kohati paremini kui mõni kallis kaubamärk. Samal ajal roolis olles teen enamjaolt vahet ainult naeltel ja lamellidel. Jah teatud külmakraadidel võib osutuda, et pehmema seguga lamellil on pidamine parem. Aga kui just väga ekstreemsetes oludes ei sõida pole märkimisväärset vahet rehvi margis. Rehv peab kindlasti olema vaikne kuna armastan vaikuses sõita. Kuna vaja euroopas sõita kasutan viimastel aastatel ajal enamus autodel juba lamelle ja seda aastaringselt. Naelad on meie tingimustes muidugi asendamatud aga saan hakkama ka lamellidega. Hoopis hullem on lugu nendega kes ostavad pruugitud lamellid mis on vanad. Kummi omadused muutuvad vananedes. Vana lamell olenemata kaubamärgist on samahea kui suverehviga sõidaks. Nii, et eelkõige hoiatan mitu aastat vanade pruugitud lamellide eest.

PS! Mul tuttav kes on hull kooner ostab oma autole täiesti tundmatu nimega Hiina lamelle. Ja sõidab nii juba 10+ aastat.

Üldiselt võite vaadata ka ADACI teste:
http://www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/default.aspx

Teises teemas andsin Venemaa lingid mis on üsna karmis kliimas testitud.
12:36 28.11.2014
Golf ja sõbrad (registreerimata)
Tegemist tavalise nn golf klassi auto rehvimõõduga.
Hind on tõesti soodne kuid talverehvi pealt kokku hoidmine on küsitav.
Samas kui auto kogu veermik on poolpidune siis ei tee ka parim rehv imet.
Mina olen analoogsetel autodel ostnud R15 veljed ja 195/65 rehvid talveks.
Näiteks 195/65R15 Nokian HKPL7 maksab juba oluliselt vähem kui HKPL7 205/55R16 ning lisaks on mugavam sõita talvistel jääkonarustel.
Vaba pinna olemasolul saad rahulikult esimese lumega talverehvid alla monteerida ega pea nuputama, et kus paigaldada ning palju see maksab.
15:28 01.12.2014
v6sa
wosbee - ma ei soetanud neid. Veel.

Aga kui mõni pruugitavatest sõõridest peaks otsa saama, siis kaalun küll Cordianti soetamist. Uus on ikka uus...

Vallai ulgumine ja Masteri urin on juba tuttavad, võib-olla saab ka Cordianti lärm tuttavaks...
19:17 23.12.2014
priit ,,,,,,,,,,,, (registreerimata)
nii, nüüd kiilakad ja asjad gordiantidega üle elatud, täitsa hea pidamisega rehv siiani, pole kordagi pidamasaamisega probleeme olnud, autoks 2007 c.max ja rehv 205/55R16
20:12 23.12.2014
karvajuss (registreerimata)
Täna pidin jälle 90ga kõigist mööda `kimama` oma pea tutikate dunlopidega, suuremosa venivad kõik max 70ga, mõni lausa 50ga ,milles probleem on sis, kas rehvides? isegi neliveolised jäävad mulle jalgu..
06:09 24.12.2014
wosbee
No mina venin ka esimed 500km u. 70km/h, sest sõidan uusi naaste sisse :) 70km/h kiirus ei tähenda ju alati, et viga rehvides..
09:48 24.12.2014
ho ho ho (registreerimata)
Sai soetatud. Minu silmis paraku ainult kaks head asja, rehv on uus ja odav hind. See müra mida need rehvid toodavad on ikka kirjeldamatu. Pidamine on kehva, eriti häirib külgpidamise suhteliselt järsk kadumine. Suurema külmaga mis siin vahepeal oli muutus rehvi lamell suhteliselt jäigaks. Sooja ilmaga on küll hästi pehme, mille tulemusel auto ka üsna tuntavalt tee peal ujub. Kindlasti parem valik kui Vallai või Master. Usun, et esimese 4 mm on sõidetavad.
14:11 08.01.2015
v6sa
Külgpidamise järsk kadumine on paha. Kas kord libisema hakates saab pidamise tagasi rahulikult või ka "nõksuga"?

Kas rehvimüra on ulgumine või põrin?

Mis auto all rehvid on ja mis mõõduga?
16:29 17.01.2015
priit ,,,,,,,,,,,, (registreerimata)
eks see pidamine kinni ka istmevahelises tihendis, ilge kiilakas jälle ja külavahel sõitsime 3 autot reas, esimene uuem universaal passat naast michelinidega, keskel suzuki liana naast gislavedidega ja taga mina pisikese focusega all 3aastat vanad masterid naastudega, ja no uisutasime poolenisti külg ees me kõik...
15:49 28.10.2015
SnowCross (registreerimata)
Autolehes 28.10 on Aurtoreview test 2015, seal on ka Cordiant Snow Cross testitud. Kokkuvõttes sai 6 koha Hankook W419 taga.

Copyn siia nende arvustuse:

Vene rehvi muster on peaaegu täpselt Nokian Hakkapeliitta 7 pealt kopeeritud. Jääl peab rehv hästi ning kõval lumel kiirendab auto nendega kõige paremini. Asfaldi katsel ei läinud ükski nael kaduma. Pehmes lumes võiks läbimine parem olla. Jäisel ja lumisele teele on Cordiant päris hea valik ning rehvide hind teeb ainult rõõmu.

Muudetud 29.10.15 08:35

13:15 29.10.2015
v6sa
Sai proovitud lühike lõik 1999 aasta Maxda 323f all. Müra oli talutav, pidamine asfalfil hea, kruusal eeskujulik. Jääd ei ole veel siinkandis olnud...

Rehvi pidamise iseloom ei sõltu juhist küll kuidagi, vaid on ikka rehvi omadus.

Küll eelistavad erinevad juhid erineval viisil käituvaid rehve. Millest ka mu küsimus: kas Cordiant on pigem Pirelli taoline hea, kuid vastikult äkiline, hiinaka taoline ettarvamatult käituv või Nokialaadne rahuliku iseloomuga tsõõr. Nokia mustri koopialt ootaks nagu seda viimast...
22:23 27.12.2015
müra (registreerimata)
Enne jõulu sai soetatud 215/65/16C rehvid ja rehvi põrisemine/undamine teeb tõsist "rõõmu" :(
Mind huvitab kas Nokian Hakkapeliitta 7 teeb ka sellist jubedat häält? Varem sõitsin Michelin Agilistega ja oli palju vaiksem.
Lund ja jääd pole Cordiantiga proovida saanud.
22:45 27.12.2015
1 (registreerimata)
mille all sul need rehvid on?
16:29 29.12.2015
müra (registreerimata)
istmetega Opel Vivaro
16:44 29.12.2015
müra (registreerimata)
Täpsustuseks, soetatud rehvid on Cordiant Business CW ja need undavad korralikult.
http://www.rehvistuudio.ee/shop/order/?id=12951
20:55 11.01.2016
Polara (registreerimata)
Te kirjutate et Cordiant on odavam... , pange juba siis mõni rehvimüüja
koduleht ka siia.Siis saan näha , kas ka minu auto rehvimõõt on odavam.
21:54 11.01.2016
eelmisele (registreerimata)
kulla inimene, internet on müüjaid täis, ainult otsi ja avasta.
20:30 12.01.2016
Polara (registreerimata)
Ei ole nii , et internet on müüjaid täis.Rehvistuudio lehe peal Cordiant minu
mõõtu (175/65/14) ei pakugi.Baltyre lehel oli Cordiant kallim minu
regulaarselt ostetavast rehvist.Sellepärast palusingi , et pange oma rehvikaubamaja aadress ka kirja.
20:51 12.01.2016
selgeltnägija valerka (registreerimata)
23:25 12.01.2016
irwar to müra (registreerimata)
jh ka hakkapelitta7 müriseb mõnuga. paigaldatud mõlemaid ja sõidetud mõlema rehviga.
21:20 18.01.2016
Polara (registreerimata)
Valerkale spassiiba !
Cordiant 36.31 , 42.02 , 44.64 , reffirahval Falkenit ei näita aga , reifendirekti
lehel 40.40 , 42.20 , 43.40.
08:06 19.01.2016
jarru (registreerimata)
Valik lõppeb 16 tolliga. Kavatsen oma autole panna talvel alla 17 tolli velje ning sinna loomulikult vastavat mõõtu rehvid. Olen nõus sedasamust Cordiant naastu katsetama. Praegu all 19 tolli aastaringne lamell, kusjuures õhkvedrustus silub ka talvekonarlustel sellise suht madala profiiliga sõidu pehmeks. Profiiliks 255-40R19. Uskumatu, et sellistega saab talvel sõita, eks. Tahangi katsetada, kuidas 17 tolli talvel oleks. Miks ma sellest siin nii pikalt kriban? Aga ikka selleks, et targemad pead siin soovitaks mulle, et mis firmat ma võiksin saada 235-55R17 mõõtu rehve, mis oleks soodsa hinnaga ja talutava kvaliteediga, eelkõige pean silmas müra puudumist. Sest kui tuletada siinsetest Cordiant hindadest, ei tuleks seesamune 17 tolline müüki üle 80 euri, arvatavasti. Tundub loogiline, kui 16 tolline maksab 57, onju. Samas juhin tähelepanu asjaolule: püüdke siin kommenteerides kokku leppida, kas rehvimüra on suur või väike, sest keegi kiidab, teine laidab, kumb siis on? Oma unelmates rehvimüra olematuks mõeldes, et mitte põdeda oma halba valikut...No ei ole need mehed veel lapsepõlvest välja kasvanud. Ja soovitan müra või selle puudumist võrrelda Goodyeariga, mis silma paistnud üllatavalt väikese müraga, seda siis loomulikult talverehvide osas. Suvekad on sel firmal nagunii vaiksed ja pehme küljega. Ootan siis konstruktiivseid vastuseid?
09:05 19.01.2016
uppunud krokodill (registreerimata)
kvaliteet vastab hinnale, nii lihtne see ongi. Imestan alati nende üle, kes maksta ei taha, kuid tahavad saada odava raha eest mingeid über asju... inimeste rahakotid on muidugi ka erineva paksusega, selge see.
Aga mina arvan nii, et need Cordiant rehvid on täiesti sõidetavad rehvid ja selle hinna eest on seal rehvi küll.
22:53 19.01.2016
ticeps (registreerimata)
No Goodyeri naelrehvist hullemat reaktiivlennuki häält tegevat rehvi annab ikka otsida.Mullu seda kasutasin ja loobusin peale üht hooaega.Lisaks väga ebastabiilne karkass,mis pidevalt balanseerimist tahtis,nõrk noh.Läksin Nokiale üle,undab vähem.Goodjeari muster on ikka väga häälekas.Gislaved pidi vaikne olema,aga omadustelt mitte tipus hetkel.
23:58 19.01.2016
PS (registreerimata)
Goodyeari naela kogemus ka mul praegu väga halb - suur müra ning mis veel hullem, et auto teatud olukordades hakkab teel ujuma. Lumeta kuival asfaldilgi oli maanteel vahel tunne nagu sõidaks kiilasjääl- auto ei hoia suunda nagu eelmiste rehvidega.
06:37 20.01.2016
Mida tead sina Goodyearist kui seda nimegi õigesti kirjutada ei oska. Kuulasid jälle saunas meeste õllekõrvaseid heietusi?
Ühel autol UG Extreme neljas talv all ja ei mingit müra ega pidevat balansseerimist.
08:17 20.01.2016
Eeeelmisele (registreerimata)
GY extreme on ju juba antiik,
Uus ice arctic lärmab ikka korralikult, ka enda autol olid need eelmine talv all, pidamine väga hea aga see undamine tüütas ära.

Kui sulle extreme meeldis siis võta savad, need siis samad rehvid tugevama naastuga.

Cordiandiga olen ka sõitnud ja need on selles hinnaklassis vist parim valik, undavad muideks vähem kui arcticud.
06:40 21.01.2016
NF200 (registreerimata)
Väike remark kellegile eespool: eelmisest hooajast all Gislaved NF100 ja see on parim talverehv millega olen sõitnud (staaz ca 20. a). Jah, ta ei pea jääl nagu HKPL8 (millega olen enne sõitnud), aga see väike libisemine on prognoositav ja mitte ootamatu. Samas, lumesupis toimib see laia joonega muster ideaalselt (sumab nagu tank) ning paljal asfaldil on need 80 naastu pea hääletud, ei mingit pommitaja tunnet enam. Kiidan.
18:50 22.01.2016
GY Ice Arctic (registreerimata)

Hei,

Sama jutt eelmised olid Hp7 ja vaiksed täna kasutan GY Ice Arcticut undavad mis jube :(
01:34 23.01.2016
kihutaja180
Eelmisele;;; Osta Vallai naelrehv alla ja saad 50korda hullema undamis soundi salongi+pidamist neil kah pole.
12:03 23.01.2016
Hea võrdlus (registreerimata)
Võrdlus Vallaiga muidugi täitsa asjakohane irww
18:59 23.01.2016
professor_sammaljalg
mul eelmisel autol olid vallaid all, üldse ei kurda. ei lärmanud nad palju hullemini, kui praeguse liikuri Firestoned, aga pidamist oli märksa rohkem
20:00 23.01.2016
Siiiidiuss (registreerimata)
Vallai oli täitsa hea reff, pidamine oli küll hää. Nüüd olen ikkagist originaalide peale välja läinud ja loobusin sprottidest. Hetkel Ultragrip all ja no pole mingit müra ja pidamine on lissalt supper!
20:27 23.01.2016
kes tellib muusika (registreerimata)
to kihutaja180
Mis Vallai mudelist käib jutt? H1 mölises originaalversiooniski Nokial. H2 on seevastu väga vaikne ja hea pidamisega. Ainuke miinus, et oma pehme segu pärast kulub kiiresti, eriti veosillal.
Teine saunajutt on Nankangi kohta. SW 7 on väga vaikne ja hea vedamise ning pidamisega rehv. Parim omadus pidurdusmaa. Oma kumerate servadega on isegi kurviomadused täiesti ok.

Viimaste aastate halvim kogemus Wanli naastudega. Ei vedamist, ei pidamist ja kõvat kumisevat müra teevad. Aga see ei ole ka absoluutne tõde, sest nad ei olnud värske aastakäigu rehvid vaid 5 aastat laoriiulil oma elastsust kaotanud kasutamata uued rehvid.

Võrdlema peab võrreldavaid asju. Rehv on <parim enne> kategooriasse kuuluv toode.

Opeli ja Fordi vihkajad vihkavad neid marke ka sellepärast et Kadett/Ascona , Sierra/Escort ajastul saadi nendest markidest selline psühhotrauma et nüüd hoitakse neist markidest kauge kaarega eemale nagu katkust.
13:51 24.01.2016
63amg (registreerimata)
kurviomadused talverehvil on ikka paremad teravaäärega rehvidel,mitte ümaratel.
15:43 11.04.2017
Cordiant666 (registreerimata)
Vahetan igal aastal peaaegu rehvi et proovida erinevaid odavama otsa pastlaid: Cordiant Snow Cross on päris hea rehv ja naelad püsiad ülihästi sees..erinevatel tingimustel nii jääl kui kevadpäikesega kuival asfaltil 120km t uhanud ja ei ühtegi halba sõna arvestades hinda ka veel. järgmiseks proovin Cordianti lamelle ja just seepärast et umbusk kadus ära et mingi "vene psk".
11:23 04.06.2017
põhjapõder (registreerimata)
kasutan cordiandi lamelle 205x55x16 ...juba 2 aastat soome,norra ja rootsi teedel .lamell on vaikne ja haakub nii lumes kui jääl ilusti.testinud nii mägedes tõusudel kui langustel ja ei nurise.talvine läbisõit 30 000 keskmiselt ja väga rahul.selle raha eest võib sõita rahuga edasi .kiirustel 130-180 istub väga hästi ja ei ulu ega uju.muideks ...eestis on 90 km/t vallai sobib sinna ülihästi,sest kallim rehv ei tee teid maanteel ohutumaks kui on kõrvadevahele antud.
22:28 05.06.2017
jee.kim (registreerimata)
",sest kallim rehv ei tee teid maanteel ohutumaks kui on kõrvadevahele antud."

Väga tabavalt kokku võetud!
13:03 15.01.2018
364 (registreerimata)
Kas kellelgi on veel värskeid kogemusi jagada Cordianti naastude kohta. Naastud püsivad ilusti sees ja jääl ikka pidama saab kenasti ?
Äkki keegi on proovinud nendega ka jäärada sõita ?
18:52 17.01.2018
Cordiant (registreerimata)
On
teist talve autol all cordianti naelrehvid. Naelad kõik alles. Igal juhul ostan ja sõidan uue " paha vene rehviga". Füüsikaseadused kehtivad ikkagi, vahet pole, kas maksad rehvist 100eur või 50 eur tk. Teelpüsimine oleneb ikkagi rooli ja istme vahelisest tihendist suures osas.
19:14 17.01.2018
ellekas5
Naaste pole proovinud,aga suvekatega sai söita paartuhat ja kolm rehvi lapergused
14:48 21.01.2018
motohabe
Tänaseks kogemused cordiant lamellidega ainult positiivne, hinna ja kvaliteedi suhe igati paigas.Kui nuriseda siis kuival asfaldil veidi häiriv müra.
16:27 21.01.2018
........ (registreerimata)
hinna ja kvaliteedi suhe saabki ainult paigas olla- odav hind ja s.tt kvaliteet. mõni aga rõõmustab selle üle.
21:50 21.01.2018
Ostke ikka (registreerimata)

Igasuguseid "tipprehve" ja sõiduoskusi pole enam vaja. Vahet pole, on väljas talv, külm ja libe- nokiaani rehviga tuiskad kõigist mööda ja oled " tegija". Kurb tõsiasi on lihtsalt see, et väga paljud ostavad need rehvid lammutustest või kasutatud "pasteldega" kauplevast kohast.. 7- 8 mm mustrijääk ja rehvid ise 5 kuni 10 a vanad.
10:24 28.01.2018
Aadalberth (registreerimata)
Cordiandi kohta midagi halba ei ütle, abikaasa autole said alla. Siin maal, olematu teehooldusega väga head. Nõus nendega, kes ütlevad, et puhtal asfaldil lärmakad. Kvaliteeti selle raha eest küll. Hakkasin neid kasutama, kui nägin, et veoka ja treileri all olid täitsa OK, kusjuures sel kolakal on kohati täismassi pea 70 t. Nii, et kes suuremat müra ei karda või kuulmine kehv...soovitan!
12:34 28.01.2018
................... (registreerimata)
Räägi mis kolaka auto(autorongi) täismass on 70 t?
12:57 28.01.2018
43143214324 (registreerimata)
Mina sain aru, et abikaasa koos oma autoga on pea 70 tonnine kolakas
13:16 28.01.2018
stammer (registreerimata)
70t või enamgi on Belaz (vist oli 549?), aga nii raskel autol on juba suht savi, mis seal all on.
13:51 28.01.2018
................... (registreerimata)
Valetamise puhul on 2 reeglit. Sa pead mäletama mida sa kellelegi valetanud oled ja vale peab jääma reaalsuste piiridesse :) EKs eriveosi on igas mõõdus ja kaalus.
18:40 28.01.2018
Irwar (registreerimata)
Cordiant on ok rehv. Lärmavad kõik naastrehvid.. Ka igasugu testivõitjad.
22:53 28.01.2018
professor_sammaljalg
Eesti registris ja varustuses 25.25m autoronge palju Soome-Rootsi-Taani-Norra vahet sõitmas. Pole 70 tonni ka mingi müstika, kui Botkyrka juures E4le kaalud sisse ehitati, ei olnud 80 tonni täismasside registreerimine haruldane.
23:14 28.01.2018
professor_sammaljalg
06:40 29.01.2018
............. (registreerimata)
Pidasin silmas eesti tingimusi, meie konnatiigist väljaspool on loomulikult sellised igapäeva nähtus. Aussis sõidavad ka autorongid mille täismass ulatub sadadesse tonnidesse.
09:06 29.01.2018
professor_sammaljalg
Et kõigepelt plõksima ja siis plõksimisele mingeid tingimusi juurde looma.
09:15 29.01.2018
stammer (registreerimata)
19:54 28.03.2018
Steiss (registreerimata)
Sõidan esimest talve nende Cordiant Snow Cross rehvidega ostsin auto siis olin skeptikine mis vene rehvid siin alla on. Olid suve rehvid all ja mõlemad Cordiant rehvid. Eelmine omanik kiitis ok mis seal ikka mõlemad jooksud olid uue väärsed. Suverehvid võibolla olid lärmakad. Kui talve rehvid alla panin olin väga üllatunud naelete häält kuudla minimaalselt autoks volvo s80. Pidamine on väga hea juhitavus hea suhteliselt kindel on sõita pehme segu. Selle rahaeest kiidan küll. On olnud ka tuntumate firmade rehve mis pole pooltni nii vaiksed ja hea pidamisega olnud.

Alati ei tasu kõike eelarvamusega võtta.
21:03 10.07.2018
berlinks2004 (registreerimata)
2004 berlinksiga kogetud. Müra nagu pommilennukil, aga pidamise kohapealt etteheiteid pole. Mind rehvimüraei häiri kui ta peab. Julgen isiklikule autole ka osta ja ilmselt ostangi.
18:52 27.12.2018
Jäärajavend (registreerimata)
Et te teaks,siis cordiant lutib jäärajal igasugu contid ja miisud ära.
19:21 27.12.2018
kaua jääl magasid?
21:51 27.12.2018
A_ (registreerimata)
Cordiant peab ikka hea olema kui e-s6javägigi ei saa oma s6ite ilma vaenlase rattata tehtud :D

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.