Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: MIS NIMODI SEISAB?

01:30 31.10.2014
Goran
Mis nimodi seisab?
Miks?
08:40 31.10.2014
eelmisele (registreerimata)
Re: Mis nimodi seisab?
No vähemalt sul ka vaba aeg sisustatud ju :D
10:44 31.10.2014
Siiiidiuss (registreerimata)
Re: Mis nimodi seisab?
Lihtne lugu. Kuna tänapäevased autod on pisut laiemad kui saporozetsitele projekteeritud parkimisjooned siis iga enda autost lugupidav kodanik võtab end autole 2 parkimiskohta, et teised ei mahuks körvale ega tambiks auto ustega teisi autosid mõlki. Loogiline ju:) kõik on ok ja rohkem sallivust eks.
14:01 31.10.2014
R.K. (registreerimata)
Re: Mis nimodi seisab?
Mis sa kiusad algajat juhti? Ja see teine? No tehti jalgtee vähe vale koha peale, ega siis juht selles süüdi pole, kui sinna parkimisvõimalus jäetud on.
16:49 31.10.2014
tl (registreerimata)
Re: Mis nimodi seisab?
Tekib jah küsimus, millega need ostukeskuste juhtkond sõidab, rolleritaga, et luxuslikumad autod peavad kaks kohta hõivama, muidu titeemmed ja muud tolad taovad teiste autod ustega mõlki.
Täitsa õieti pargitud, kunagi ehk jõuab kohale, et parkimiskohad peavad vähemalt 50cm laiemad olema.
17:46 31.10.2014
AntiOpel (registreerimata)
Re: Mis nimodi seisab?
Mingi turakas Kohtla-Järvel ja Jõhvis kaameraga käinud plõksimas. Esimene on Kohtla-Järvel Prestone keskus, teine peaks olema Jõhvi Kaubakeskuse tagune parkla. Taamal paistab Selveri keskus vms, see kus bussijaam olema peaks...aga einoh, vähemalt on tegevust inimesel.
17:31 08.11.2014
R.K. (registreerimata)
Re: Mis nimodi seisab?
Peab vist ka sellist parkimis stiili harrastama hakkama. Täna oli, auto porine, puhas riie selajas, pargin keskuse kõige tagumisse nurka lootuses, et keegi kõrvale ei tule, sest ruumi oli eespool küll ja veel. Poest tagasi tulles imestus suur, naaber leidus. Tra küll, ajab ikka hinge täis, kui pead kahe porikänkra vahelt end puhtana püüdes hoida, autosse ronima. Mis teil viga on?
18:23 08.11.2014
. (registreerimata)
Re: Mis nimodi seisab?
See on karjainstinkt, mis välja lööb
23:10 08.12.2014
Johhai Dii (registreerimata)
Re: Mis nimodi seisab?
Sellised pildid on tillikad. Ei ole teada, kes alustas valesti parkimist, sest terve rivi võis olla mingil hetkel nihkes.
23:47 08.12.2014
........ (registreerimata)
Re: Mis nimodi seisab?
Tegelikult sellise koha peal pargitakse nii, et tema seisab, joon kõhu all. Sina pargid risti ette. Kaks kohta, kaks parkijat ja keegi uksi lömmi ei tallu :)

PS Kahjuks väike tagasilöök on küll - see kõhualuse joonega mees saab minema allese siis, kui sina parklast lahkud, aga vast pole väga hull...
12:38 04.08.2015
ootasin pikalt parklas inimest (registreerimata)
Re: Mis nimodi seisab?
kahel pool seisid autosuvilad. Kui masinad lahkunud olid avastasin et seisan samuti joone peal. Samas ühele küljele oli tekkinud uued masinad mis samuti joonte vahel polnud. Oleks mõni "fotofanaatik" peale sattunud hetkel kui masinaid külje all polnud oleks samuti ehk siin. Alati ei tasu ikka rapsida
15:20 19.09.2015
pets2402
Re: Mis nimodi seisab?
Ja kindlasti oli see ainuke parkimiskoht parklas, maha sa ju ei vaata_
17:52 19.09.2015
Siiiidiuss (registreerimata)
Re: Mis nimodi seisab?
Tasub joone peale parkida see on moe värk ja ärikate asi. Mina saan täitsa aru kes joonele pargivad. Üks asi on see, et siis on rohkem ruumi ja mugavam autost väljuda ja siseneda. Muidu roni nagu rott pooleldi avatud ukse vahelt välja. Mõni kogukam onu või tädi vast et ei saagi autost välja ega sisse. Muidugi veel see ka, et ustega paugutatakse ja õige ongi. No neetud kui autol ustki korralikult avada ei saa siis on parkimiskohad valesti tehtud ja liiga kitsad. Mina teen ettepaneku parkimiskorda muuta. Ladna kui pargib kõrvuti kaks nissan micrat või vaz 2106 siis neil käivad uksed veel lahti. Aga kui pargivad kõrvuti 7 seeria põmud või A8 Audid siis autodel uksed enam lahti ei käi ja autosse sisenemine ja väljumine peaks käima katuseluugi kaudu? Seadus tuleb muuta ja parkimiskohtadel olev pidev joon ümber sõnastada niii, et kes ei mahu autosse ega välja autost need võivad lõdvalt ja seaduslikult parkida joone peale ehk võtta omale silmagi pilgutamatta 2 kohta!

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.