Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: OSTAKS HAAGISSUVILA

20:32 13.07.2015
Ago992
Ostaks haagissuvila
Tere!
Plaanin osta haagissuvilat aga ise ei ole haagissuvilatega tegemist teinud. Seega tekkis mõte küsida siin rahvalt nõu. Peaks tema siis olema 1990- 2010 aasta toodang, 4-5 magamiskohta ja mitte üle 4000 euro. Üldiselt tahaks teada mida vaadata alusvankri ja pidurite juures, talve või suve oma. Soojendussüsteem, veepaak ja gaasiballoon. Üldiselt pakutakse palju inglismaalt toodud haagissuvilaid aga kas nendel pole uks mitte vasakul pool? Kindlasti on veel palju asju millele tähelepanu põõrata. Olen igasuguse teabe eest tänulik.

Muudetud 14.7.15 22:20

09:06 01.08.2015
ˇ (registreerimata)
Re: Ostaks haagissuvila
uks vasakul ei muuda sõidu- ja puhkeomadusi. vaatama peab, et poleks veekahjusid ja pehkinud kohti. kõik mis küljes (veevärk, küte, külmik, valgustus), võiks ka töötada, sest ega remont just odav ja lihtne pole. talv või suvi- rohkem enda valik, sest kui tahad kuskil miinuskraadidega ööbida, peab suvila ka vastavateks tingimusteks toodetud olema, sest ainuüksi juba veevärk ei salli miinuseid.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.