Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: MAGNUFUEL

10:09 09.02.2016
PS (registreerimata)
Re: Magnufuel
See peab ikka päris loll olema, et seda usub.
Vabandan ausa vastuse eest :-)
11:01 09.02.2016
Sull12
Kust inimesed leiavad sellist p*ska?. Iga paari kuu tagant tekib mõni teema hüpersupermega säästulahenduste kohta.
11:22 09.02.2016
.......... (registreerimata)
Milline kokkusattumus, sattusin just samasugust puhtakujulist pas_a lugema ja tahtsin siis teema teha, et saaks koos naerda :D

Kui rumalad võivad inimesed olla. Mingi magnet ümber kütusetoru/vooliku saab vähendada kuidas ?

On üks hea ütlus mis peab paika : "Lollidelt tulebki nende raha ära võtta ! "
12:03 09.02.2016
oi bliin küll mida inimesed us (registreerimata)
Tõestasin ära miks see asi ei saa töötada, aga minu kommentaar ei ilmunud müügijutu alla, ainult müüki soodustav kiidulaul on kommentaarides. See räägib iseenda eest.
13:30 09.02.2016
Marko
Huvitaval kombel läks minu kommentaar läbi, vaatame siis kui kaua püsib :)
13:57 09.02.2016
stammer (registreerimata)
Samasugune jupstükk (ainult, et halli värvi) on meil printeri toitekaabli küljes. Peaks ära võtma ja TASUTA proovima.
14:10 09.02.2016
........... (registreerimata)
Just....läpakate ja muude toitejuhtmete küljes on jah samad vidinad...peaks -50% müüma hakkama ;)
14:16 09.02.2016
Marko
Hehee, mis nad seal kaabli ümber teevad? Lõhustavad elektrone väiksemateks osadeks? Tuumasüntees voodi all :D
14:20 09.02.2016
Deus
Panin selle enda kõige suurema mootori kütusetorule. 30 sajale kukkus 15 saja peale, seega 50% võitu!!! Lisaks vahetasin ka ära kaks hapnikusensorit summutite küljes, likvideerisin katkise poldi väljalaske kollektori küljest ja vahetasin ära õhulugejad aga need kindlasti ei anna nii head tulemust. Teisel autol panin külge ja V8 võtab nüüd 8,3L/100km asemel 5,5 nagu škoda. Kui nad tehases selle aind külge oleks pannud, ma oleks nüüdseks veel 4 autot saanud osta :(
14:25 09.02.2016
Mingi sageduste kompenseeriad vms. Töötab ka ilma selleta.
14:56 09.02.2016
maaks
Mina olen seda meelt, et lollidelt tulebki raha ära võtta :-)
Ja see on ainult boonuseks kui nad pärast koos nime ja pildiga avalikku häbiposti riputatakse. Igati tubli leht see autojuhiblogi!
16:40 09.02.2016
toktor viktor (registreerimata)
ei tohi inimesi lollideks sõimata, igal ühel oma usk, kes usub kütusesäästjaid kes selgeltnägijaid
16:56 09.02.2016
Marko
Minu kriitika ripub kenasti blogis. Neil on ikka väga nõrk kontroll oma püha ürituse üle. Muide, sinna saab täiesti vabalt kirjutada ja tagasisidet meiliaadressi kaudu ei tehta.
17:10 09.02.2016
Deus
Ei ripu ta midagi sul seal. Sealsel lehel kaovad võõrad kommentaarid nagu kirjeldatus siinse teema keskpäevases kommentaaris :)
17:38 09.02.2016
............ (registreerimata)
Viimane kommentaar on endisel seal ;) 6.5 liitrilt 2.7 peale :D:D:D
22:40 09.02.2016
breaking bad (registreerimata)
Vaadake autori fotot ja siis viimast rahuloleva kliendi fotot,sarnasus hämmastav.
magneti omadusi ma ei hakka üldse kommenteerima,pole mõtet lahtisest uksest sisse murda.kunagi kasutati käigukastides õli väljalaske korgi küljes magnetit,see oli küll hea asi,kogu kulumisel tekkiv metallipuru jäi külge.Magnet võibolla oleks isegi abiks DSG kastide puhul,siis tekkiv metallipuru ei nätsutaks solenoide kinni.
22:53 09.02.2016
Marko
Just sedamoodi võetaksegi lollidelt raha ära. Iga natukese aja tagant ilmub jälle mingi magnet või vibreeriv kleeps bensupaagil või tiivik sisselaskes ja "sõltumatud eksperdid" muudkui kiidavad takka. Ongi mitu aastat vaikus olnud, viimane sai siin kutsutud katseid tegema komisjoni ette, siis polnud meest kusagil.
Veidral kombel on seaduses mingi auk, mis ei luba selliseid pettureid vastutusele võtta kui otsest kahju pole tehtud (peale ostuhinna) Kes viitsib, otsib paragrahvi välja.
10:08 10.02.2016
Deus
Selle lehe peal on väga kaval trikk tehtud muide. Näidatakse sulle ainult sinu enda kirjutatud kommentaari. Võta see leht lahti tööl, kirjuta kommentaar ja siis võta see leht kodus lahti teise arvutiga, mitte tööläpakaga ja kirjuta kommentaar, võrdle tulemusi erinevates kohtades ja erinevates arvutites ;) Kaval süsteem tegelt. Inimene ei virise, et tema negatiivne kommentaar on ära kustutatud ja kõik õnnelikud :D
11:43 10.02.2016
Aga see, aga see on ju pettus ?! :)
13:19 10.02.2016
Deus
Kui keegi viitsib, siis võib teema teravaks tõmmata tarbijakaitsega ja siis Magnufuel ütleb lihtsalt, et tegu pole neid ametlikult esindava lehega vaid mingi kuupalavikus soniva tegelase heietustega.
23:09 12.02.2016
Eener (registreerimata)
Minus tekitab see isegi kurbust, et selliste pettuste vastu ei saa midagi tehtud. levib nii facebookis kui ka igal pool mujal. saatsin ka sinna lehele mitu "edulugu" aga loomulikult tegelikult sinna postitada ei saa. No need nimed ju seal ka naljanumbrid...ja mis peamine igale poole saab klikkida :D
02:20 13.02.2016
aivnkz iuivar (registreerimata)
veebruari alguses panama riiulifirma alt tehtud sait, mis asub usas...
https://www.google.com/maps/place/38%C2%B057'35.6%22N+77%C2%
B020'34.1%22W/@38.9598604,-77.3428738,20z/data=!4m2!3m1!1s0x
0:0x0?hl=en

Ma mõtlen, et kui aju mitte midagi koolist ei mäleta või sinna polegi jõudnud - ok. Aga kui kolmel vaimustunud "kasutajal" on sama näopilt... millest see räägib :) Sama tainas kui selle vidina ostja, on ka selle saidi tegija
19:02 15.02.2016
Googeldage (registreerimata)
Wikipedial on sellele vastus olemas:

Fuel saving device

Magnets

Magnets attached to a vehicle's fuel line have been claimed to improve fuel economy by aligning fuel molecules, but because motor fuels are non-polar, no such alignment or other magnetic effect on the fuel is possible. When tested, typical magnet devices had no effect on vehicle performance or economy.
22:45 15.02.2016
maxxpaine60 (registreerimata)
Soovitan vaadata 5th Geari sellekohast videot ja siis saate lõpliku tõestuse :)

https://www.youtube.com/watch?v=-lpnHhTG204
17:38 07.03.2016
Ohhhsapoiss (registreerimata)
Mina panin neid vidinaid kütusetoru külge 5 tükki. Hea investeering. Mida rohkem vidinaid külgevpanin, seda vähem kütust võttis. Praegu sõidan juba aasta aega puhtalt kütuse aurude peal.
22:52 09.03.2016
toeelmisele (registreerimata)
Hale mees oled, mul on topelt sinu kogus neid jullasid. Ma imen paagist välja kütust, muidu hakkab üle ääre ajama. Vot.
17:37 15.05.2016
Ära parem raiska raha sellele (registreerimata)
Kunagi nägin reklaami, kus mingi magnet julla tuli panna mikrolaineahju külge ja see pidavat neturaliseerima mikrolainekiirgusi. Kui panid endale otsaette, siis kaitseb päikese kahjuliku pkiirguse eest. Lisaks kaitseb raadiolainete ja GSM kiirguste eest.

Ok, see magnet mingil määral seal voolikus võib muuta molekulide struktuuri, kuid pihusti pihustab kütuse suvaliselt ning lõpptulemusena on selle julla väärtus 0 (miinus kulutused sellele).

Kolmas analoogia oleks kaalu alandavad pillid, mis toimivad samal päeval. Inimeste ostab emotsioonide põhjal, mitte ei tee kindlaks selle tööpõhimõtte/sisu.
19:44 20.01.2017
Velp (registreerimata)
Peab ikka totaalne tainas olema, et sellist "maagiat" osta.
10:15 26.02.2017
Otu-totu (registreerimata)
VÄga tõhus abivahend,meie panime need vidinad kohe tanka vooliku külge ja toimib kogu kogukonnale ja märksa odavamalt saab. Lisaks ostsime veel kõik usaldusväärse ettevõtte sertifikaadid 178 euro eest ja veel rida kokkuhoiu vidinaid-elu nagu lill ja raha pole kuhugi panna.Ootan uusi leiutusi!
20:13 23.02.2020
Rein Õuemaa (registreerimata)
Ostsin 6 aastat tagasi 2 magnufueli. Paigaldasin autole VAZ 2101 ja traktorile Jinma 224. Traktori kohta ei oska öelda - vist tõesti saab töötada paagitäiega paar töötundi rohkem. Autoga ei pidanud endise kiirusega sõitmisel gaasipedaali enam nii sügavale vajutama. Huvitav oli see, et kui hakati kütusesse lisandeid panema, tundus, et tuli veel vähem pedaalile vajutada. Kui magneiväli lõhub tombukesteks kleepunud kütuseosakesi, siis ilmselt lisandid vähendavad nende teket, kuigi kütusekulu pidavat lisanditega suurenema. Sellised on minu muljed. Praktiliselt pole mõõtmiskatseid teinud, mitu liitrit kütust töötunnile vöi 100 km -le kulub.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.