Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: VANA AUTO SISSEMAKSUKS

17:22 09.02.2016
marx50
Vana auto sissemaksuks
Plaan osta uus auto esindusest.Pakkusin oma vana autot neile mille turuhind hetkel al. 4700 eur(auto 24 andmed),lisaks on minu autol ka moned tahtsamad osad vahetatud.Mulle saadeti hinnapakkumine 3000 eur.Minu arust vahe! On keegi saanud ka moistliku hinna ,oma vana eest,voi pakuvad koik esindused sellist madalat hinda
17:44 09.02.2016
küünik (registreerimata)
Re: Vana auto sissemaksuks
isegi hea pakkumise said :D
18:09 09.02.2016
XXXXL (registreerimata)
See turuhind on see millega lõpuks auto müüakse, mitte a24 hind. Kui viitsid kuskil bensukas passida ja kulutada oma aega igasuguste sebijate peale, et parimal juhul saada 300-400e rohkem kui esindus pakkus, siis miks mitte. Mina kulutaks seda aega raha teenimiseks/eneseharimiseks/perega veetmiseks.
18:12 09.02.2016
muide (registreerimata)
Millise margi esindusest jutt?
18:24 09.02.2016
toktor viktor (registreerimata)
tee ostasse 1 eurine müük ja näed hetkeinda, või mürita enaarust turuhinnaga müüa , aga ära imesta et sai müümata jääb
19:00 09.02.2016
Vänto (registreerimata)
A24 hind on müüja unistus
19:18 09.02.2016
Teretali (registreerimata)
Küsiks ka siinkohal ehk oskab keegi arvata kui palju võiks esindusest 06 aasta hea varustusega Toyota Yarise eest saada 5ust. Ls 130k. Uus Fabia universaal hakkas meeldima.
19:39 09.02.2016
td (registreerimata)
Kui soovid et keegi üldse hel. su kuulutuse peale või vaatama tuleb siis neid auto24 hindu ära väga tõsiselt võta.müüsin sügisel samuti heas korras auto, auto24 andmetel 7000e hinnaga 5000e . Lihtsam on korraga odavamalt müüa kui aasta pärast annad ikka sama hinnaga ära.
19:40 09.02.2016
Tnaator (registreerimata)
Aga mine küsi esindusest, selle eest nad raha ei taha. Lisaks makstavad summad võivad oluliselt erineda.
19:48 09.02.2016
ˇ (registreerimata)
kas keegi arvab, et esindus on heategevusorganisatsioon, kus vana eest laotakse peo peale palju tahad ja uus auto antakse poolmudi kätte? mitte ükski esindus ei taha vanade risudega tegeleda, nende eest makstav raha on lihtsalt nö allahindluse protsent, mille saad uue ostult alla kaubelda ehk siis kui nad seda risu ka maha ei suuda müüa, siis kahjumisse nad kindlasti ei jää.
20:00 09.02.2016
Navara3000 (registreerimata)
paari kolme tuhandesi autosid esindus üldse vastu ei võtagi. Keegi ei keela müüa enda vanker 4,7-ga ja maksta see sulas sisse, kui pakkumine ülekohtune tundub.
20:15 09.02.2016
professor_sammaljalg
nagu ma aru olen saanud, ei taha esindus vahetusauto müügilt endale % lõpphinnast, vaid just kilo-paar, millest siis kaetakse ülesvuntsimine, pisiremont, reklaam ja muidugi müügimehe töö. elik 47k auto eest ei hakka nad 30k pakkuma, vaid pigem 44-45
20:39 09.02.2016
valuujevimorda (registreerimata)
Oleneb täitsa autost, aga ma küll ei ütleks et a24 hind on soovmõtlemine. Soovmõtlemine on sama suurusjärk saada esindusest, vana auto sissemaksuna edu ongi nagu eelpool mainitud, lihtsus ja uus auto kohe käes.
20:40 09.02.2016
ˇ (registreerimata)
auto võetakse tagasi 3 tonni eest, müüki pannakse ca 4,5 tonni eest ja heal juhul saab müüdud umbes 4-4,2 tonniga. mingit remonti nad tegema ei hakka, oluline on vaid ülevaatuse olemasolu, aga paljud vedelevad seal esinduses ka nii kaua, et üv ammu lõppenud. aga müüdud nad lõpuks saavad, sest nagu rahvasuu ütleb- igale asjale on ostja.
20:45 09.02.2016
Üks asjaolu on siin ka see, mis kohustus on juriidilisel isikul autot müües. Klient ostab a-la 3,5k siis selle masina ära, avastab et on mingi suurem kolks ja jalutab tagasi esindusse ja laseb esindusel selle vea kõrvaldada.
21:26 09.02.2016
ˇ (registreerimata)
saage aru, et see on komisjonikaup, juriidiline isik ei puutu asjasse. eneseväärikuse säilitamise nimel nad jah pisiremondi võivad ära teha, aga loomulikult mitte sellises mahus, et see auto väärtust ületaks.
21:48 09.02.2016
No endal küll kogemus, kus ostsin esindusest sissemaksuks antud auto ja tehti suur puudus korda. Tegemist EI OLNUD komisjonimüügiga! Sissemakseks antud auto puhul enamik ei kasuta komisjonimüüki. Ma uue auto ostjana ei oleks nõus mingi jur. skeemi punumises, kas esindus ostab ära või ei.
21:51 09.02.2016
XXXXL (registreerimata)
eelmisele, kui esindus ostab sisse siis enam ei ole tegemist komisjonikaupaga. On olnud piisavalt palju juhtumeid kus esindus tegi nii mootori remonti 3000e maksvale autole
22:12 09.02.2016
AntiOpel (registreerimata)
Sõltub esindusest, aga tavaliselt makstakse 75-80% auto keskmisest turuväärtusest. Muidugi mängib ka seisukord väga palju. Ise sain oma korraliku Accordi eest 80% turuväärtusest. Oleks ju võinud ise ka müüki panna, kuid arvestades, milliseid idioote käib autosid vaatamas- pärimas, siis lihtsam on see natuke raha loovutada ja esindusse anda. Lisaks väga mugav asjaajamine- endal oli vaja viia vaid dokumendid ning pärast lepingud allkirjastada ja vana auto ära anda-uus vastu võtta.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.