Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: AJUTINE KINDLUSTUS VÄLISMAAL

10:54 05.08.2016
liikur
Ajutine kindlustus välismaal
Tahaks osta autot saksamaalt aga tekkis selline küsimus, et kuidas ma auto kindlustan selleks ajaks, kui ma temaga tagasi eestisse sõidan?

Peale ostu on auto ju registreeritud veel saksamaa liiklusregistris eelmisele omanikule. Kas ma peangi paariks päevaks kindlustuse ostma eelmise omaniku nimele? Või kindlasti registreerin auto saksamaal oma nimele, siis ostan kindlustuse ja siis alles sõidan eestisse?
11:42 05.08.2016
breaking bad (registreerimata)
Re: Ajutine kindlustus välismaal
Ostu -müügi lepinguga pead võtma ajutised transiitnumbrid ,lased saksa ARK-is enda nimele dokud teha ,teed kindlustuse ja ongi kõik. kulud kokku peaks minema kõik 150€ ringis.
13:06 05.08.2016
erkki2001
Vaata teisi teemasid ka antud asja kohta siin foorumis.
Suhteliselt põhjalikult lahti seletatud kogu see toiming.
17:00 10.09.2019
lumo (registreerimata)
Kas keegi teab värsket infot, kas saab välismaal ostetud autole kohe kasko teha?
18:00 10.09.2019
tule taevas appi (registreerimata)
21:15 10.09.2019
Vastus a (registreerimata)
Eesti kindlustusfirmad ei tee Võõrriigi ja transiitnumbritega autole kaskokindlustust.
22:37 10.09.2019
Küsimus a (registreerimata)
Kui ei tee kuidas siis autot müüa kui ostja on venemaa kodanik, neid elab eestis 96000. Mina ei suuda ja ei pea kontromlima mis riigi elamisluba tal on. Mina kimaks saksa numbriga eestisse.
22:44 10.09.2019
Registreerimata l (registreerimata)
Kes käsib transiitnumbri vastu vahetada kui müüja müpb oma numbriga? Mina müüsin oma eelmise auto eesti välismaalasele. Hall pass. Vaevalt et ta teise linna transiitnumbriga kimas.
11:28 11.09.2019
vastus a (registreerimata)
Võõras riigis registreeritud autole ,millel transiitnumbrid.......
Mis see hall pass siia puutub`?
14:43 11.09.2019
küsimus a (registreerimata)
Hall pass puutub siia niipalju et olen lugenud et sakslane ei müü välismaalasele autot oma numbriga. Muidu saaks ju saksa numbriga siia sõita, ei peaks transiitnumbrit võtma.
Samas eestlased müüvad küll autot välismaalastele oma passiga, nt vene kodanikele või halli passi mittekodanikele. Kuidas siis eestlane on julgem kui sakslane.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.