Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: DIISEL JÕNKSUTAB!

08:53 24.01.2017
sileem79
Diisel jõnksutab!
Tere!
Tegemist Ford Mondeoga 2012a 2.0 diisel autmaat. Mure siis selline,et kui auto seisab 2 päeva või rohkem ja paagis on küttet veerand paaki vōi vähem hakkab sõites jõnksutama(nagu ei saaks kätte) ja ei lähe pöördesse kuna jōnksutab. Vaikselt meelitades sõidab kuidagi ära!:) Kui tangin paagi täis kaob probleem peale 20min. sōitu ära. Proovitud ca. 9korral. Proovisin ka nii et auto seisis 4 päeva täis paagiga ja algul jõnksutas aga paari kolme minutiga oli jõnksutamine kadunud. Käima läheb iga kell korralikult ja käib ilusti! Iga päev sōites ei ole probleemi. Ühtegi tulukest ei ole armaturis pōlema loonud!
Ei tahaks kohe teenindusse probleemi otsingutele rahasid raiskama minna ehk tuleb korraliku nõuannet teiekäest!

Ette tänases!
Mel
09:23 24.01.2017
3123 (registreerimata)
Re: Diisel jõnksutab!
Teiste autode kogemustest mis enda peal läbi elatud, ehk antud autole siis nü puuasalt ehk hakka torustikust paagist mootorini tulema.
Vesi paagis
Paagi tuulutus kinni
Kütusefilter - millal see veel vahetatud on? Tundub nagu peaks kütus läbi kohvipaksu jõudma ehk ma panustaksin hetkel sinna.
Järgmine on juba mootori pool mis tunduvalt kallim kui need eelmised asjad.
09:47 24.01.2017
sileem79
Tere
Küttuse filtrit olen korraliselt vahetanud!
10:52 24.01.2017
fuurdi (registreerimata)
Viga võib ka "korralises vahetamises" olla. Mõnikord tekitavadki vahetajad vigu autole. Võib seoses olla?
13:51 24.01.2017
sileem79
Auto toodud saksast oksoint. Minu käes olnud aasta, seisis autopoes(A1Autokeskus) käisin proovimas 2 korral auto töötas korralikult.
Minu käes hakkas jukerdama peale 3 kuud hooldusi ei olnud veel teinud.
14:44 24.01.2017
selgeltnägija valerka (registreerimata)
kahju et sa ei saa aru et tegu kasutatud asjaga, uutel on garantii teatud aeg aga nii mõnigi läheb katki juba esimesel nädalal, pädevaid soovitusi saad mehikeselt kes seisab arvuti taga mis ühendatud sinu autoga, kui see ei sobi siis võta ühendust Marilin Kerroga, tal pidavad ka kõvad võimed olema
16:04 24.01.2017
arusaamaty (registreerimata)
Küttuse filtrit olen korraliselt vahetanud!
Minu käes hakkas jukerdama peale 3 kuud hooldusi ei olnud veel teinud.

Ise saad ka aru mida kirjutad ???
Kord väidad ,et oled vahetanud ,siis jälle ,et pole hooldust teinud ....
noo ma ei tea .
Kui ei saa hakkama autoremondiga ,vii kuskile remonti.
Viga ongi selles,et ise torkisid auto kallal.
17:12 24.01.2017
............ (registreerimata)
Ostan turu kõige odavama isendi, hooldusi ei tee ja inimene loodab, et masin kestab ?
17:44 24.01.2017
selgeltnägija valerka (registreerimata)
13:51 täna
sileem79
Minu käes olnud aasta,
Minu käes hakkas jukerdama peale 3
usun et need 9 kuud jukerdamist on ikke oma jälje jätnud

08:50 25.01.2017
diiselmondeo (registreerimata)
Tõenäoliselt pihustid ei pihusta korralikult, lõpeb see varem või hiljem kolvi/kepsu purunemisega mis on selle mootori tüüpviga, odavam on igaljuhul enne diagnostika teha ja veidi maksta kui pärast mootorit remontida,
10:36 25.01.2017
haubas (registreerimata)
Ma pole just remondimees aga pigem on tunne et seistes vajub osaliselt kütus tagasi ja kusagilt jookseb õhk vahele
12:09 25.01.2017
fuurdi (registreerimata)
Kui selliseid asjaolud siis tegemist ju varjatud vea ilmnemisega ja selle kordategemine 100% müüa rida. Kui korda ei saa siis kaup ja raha vahetuvad tagasi endistele omanikele.
13:53 25.01.2017
to fuurdi (registreerimata)
aasta pärast ostu ilmnenud viga ei ole kindlasti varjatud vea ilmnemine ning müüjal ei ole mingit kohustust seda remontida. Eriti veel toitesüsteemi viga, mida võib lihtsalt halva kütusega rikkuda
20:49 25.01.2017
Ag (registreerimata)
Pole ise küll suur ekspert , aga sama auto ning jõnksutama hakkab siis kui kübemefiltri põletusprotsess pihta hakkab. Ehk on midagi sellega seost , et väga umbes. Maanteel kõrgetel pööretel tühjaks sõitma. Selle jõnksutamise ajal vaadata kas auto võtab tunnis korralikult kütet- koha peal. Mul on sel hetkel 2.5l/h. Ja kunagi püsikiirushoidjaga ka pöörded ujusid sooja mootoriga just. Lasin aut. käigukastiõli ära vahetada ja nüüd korras
07:12 26.01.2017
............ (registreerimata)
Samamoodi jõnksutab kui pihustid ei ole enam kõige parima tervise juures.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.