Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: IMEVIDIN KÜTUSE SÄÄSTMISEKS

12:27 22.02.2017
lifespeed
Imevidin kütuse säästmiseks
Sattusin eile jutu järgi imelise vidina otsa "MAGNUFUEL"! Jutt kodulehel on nii sunniviisiline, et Ekke Lainsalule müügiprofis teeks silmad ette. On sellisel jamal tõepõhi all, hoiab siis tõepoolest kütust kokku? Või see on järjekordne müügipetu skeem?
Link lehele: http://www.magnufuel.com/EE_official_T23/index.php?PLACID=14
00473969
13:16 22.02.2017
qp (registreerimata)
Re: Imevidin kütuse säästmiseks
See Andrei Jakovlev, kes sõidab Tallinnast Tartusse, on oma pildi teinud Californias, USAs. Tore.

Mina ka kasutan neid magneteid niiet vähe pole. Ma pole viimasel ajal neid viitsinud poest osta kuid kõik raadio ja kapimagnetid on mul igasugu torude ümber mässitud. Piduritorudele panin kõige kõvemad magnetid- nüüd pole ülevaatusel piduristendis enam kunagi probleeme olnud. Jahutusvedelik kippus keema minema kuna pumba labad olid Volksul nii kulunud. Vanadelt S90 kõlaritelt tõmbasin bassivaljuka magnetid küljest ja panin lõdviku ümber- vesi püsib ilusti jahe nüüd. Kütusekulu sain ma kõige esimesena üks kolmandik alla, sest sellest oli juba palju räägitud ja vana teema. Ma panin ühe magneti kohe peale paaki ja teise enne mootorit. Tundub, et minek on ka kohe tõhusam, parem tõuge kohe.
13:42 22.02.2017
........ (registreerimata)
suur magnet tuleb panna iluvõre külge ja see tõmbab sind eessõitja poole nagu nööriga. niiet pole vaja mootoritki käima panna.
13:47 22.02.2017
selgeltnägija valerka (registreerimata)
14:05 22.02.2017
lifespeed
Hea teada, et reklaamiohvreid ikka leidub! Lambaid on vaja ikka pügada.
Siin ka hea näide "Müüdimurdjatelt": https://www.youtube.com/watch?v=90szKQAjhfo
14:06 22.02.2017
Sotsinovski (registreerimata)
See on nii tõhus, et näiteks pudelile paigaldatuna kestab 2L Bock vähemalt 2.5-2.8L jagu, olenevalt õhurõhust...
17:08 22.02.2017
qp (registreerimata)
Keegi Keilast ostis just ühe ära. Rsk. Ma tahtsin kahte, mõtlesin oma sõudetrenažööri amortide peale panna. Et noh äkki on kergem tõmmata või nii.

A see keskmine tüüp, kes Võsa Petsi meenutab, kes Daciaga sõidab, sõidab tegelikult Soomest toodud Lada Samaraga.
17:45 22.02.2017
Mõttetu (registreerimata)
on väikeste asjadega tegeleda, kütusetorud, piduritorud. Magenti saab panna kohe iluvõre külge, nagu teadja juba soovitas. Sapakast saabki Saab.
17:57 22.02.2017
ei ei (registreerimata)
Suur magnet tuleb panna katusele siis kuu külgetõmbejõud teeb auto massi kergemaks ja ja täiskuu ajal ei puuduta rattad üldse maad ning rehvid ka ei kulu.
15:06 23.02.2017
jaguar3
Et eessõitjatest ja täiskuust mitte sõltuda, tuleb magnet paigaldada auto ette toki otsa. Siis see tõmbab autot pidevalt edasi, hoia aind pidureid. Veel võib paigaldada katusele väiketuulik ja ratastele elektrimootor. Mida kiiremini auto sõidab, seda rohkem voolu tuleb ja seda suurem veojõud. Eriti vastutuult sõites. Jällegi, hoia aind pidureid.
16:29 23.02.2017
td (registreerimata)
Ja nii monigi voiks selle endale kahele-poole pead kruvida,ehk aitab vahel.Vahemalt motteid koondada,kui muud abi pole.
17:10 23.02.2017
eelmisele (registreerimata)
no näed nüüd siis, omale sulle vaja neid vidinaid ümber pea aga soovitad teistele.
tänada pole vaja!
19:29 23.02.2017
jaguar 3 (registreerimata)
Nali naljaks, aga mul töökaaslane ostis ja paigaldas endale. Pealtvaadata normaalne mees, loll nagu ei ole, aga näe, ohvriks siiski langes. Ja tal tundubki, et mootor töötab nüüd kuidagi paremini, ühtlasemalt, jõudu nagu lisandus, minek on parem jne. Inimpsühholoogia on juba kord selline, et asjades millest inimene ei jaga mõhkugi peitub ebaloomulik jõud.
10:17 22.05.2017
Kiilakaskass
10:19 22.05.2017
Kiilakaskass
Hei, vaadake seda enne kui miskit tobedat ostate.

https://www.youtube.com/watch?v=-lpnHhTG204

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.