Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: AUTOKOOLIS E-ÕPE JA SIMULAATOR

12:29 29.04.2017
kasetuka100
Autokoolis e-õpe ja simulaator
Sooviks arvamusi autokoolis e-õppe kohta, kas tasub minna seda teed? Kogemusi simulaatorist?
13:04 29.04.2017
Jukka-pekka-jari-mat ti (registreerimata)
Re: Autokoolis e-õpe ja simulaator
Ise võtsin ka e-õppe ja jäin täiesti rahule. Proovitestides näitab kohe ära valed vastused ja nii kergem õppida. ARK'i teooria tegin 10minutiga ära ja ühtegi viga polnud. Simulaatoris sooritasin vaid pimedasõidu enne ARK'i. Vahepeal hüppab mõni metsloom seal ette ning näitab sinu reaktsiooni kiirust ja muid andmeid. E-õppe teoorias pead jälgima küsimuste sõnastust ning pilti. Aeg-ajalt on maantee küsimus, kuid linna pilt ning vastupidi. Tavalised sõidutunnid sai tehtud ikka reaalses liikluses. E-õpe maksis vist ainult 18€ tol hetkel ning kasutaja kustub ära, kui oled ARK'i läbinud ja load kätte saanud. Mina ausalt öeldes soovitan küll e-õpet
09:39 03.05.2017
Oma kogemustest (registreerimata)
Re: Autokoolis e-õpe ja simulaator
Minu autokool võimaldas teooria.ee-s või autokooli enda e-õppe läbida. Esmalt valisin teooria.ee. Läksin siis kooli teooria eksamile ja põrusin siis läbi. Pärast teistkordset põrumist otsustasin läbida autokooli enda e-õppe. Kooli teooriaeksami sain siis esimese korraga tehtud, endamisi mõtlesin miks kool oma eksami nii raskeks on teinud.
ARK-i teooriaeksami tegin veatult.
07:41 19.05.2017
jarru (registreerimata)
Re: Autokoolis e-õpe ja simulaator
Eks igaüks käitub lõpuks nii, nagu targemaks peab, aga klassiõpe on ikkagi palju parem, kus saab ka lisaküsimusi esitada. Sest täpsustamine on väga oluline. Nagu teame, E-õppes pole kelleltki küsida, ainult kuiv seaduse lugemine. Äkki saab ka advokaadiks netis õppida, kui see võimalus on, andke mulle teada, oleksin käsi.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.