Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: MAZDA 6 VÕI TOYOTA AVENSIS, ALATES 2008

09:12 10.08.2017
mari217
Mazda 6 või Toyota Avensis, alates 2008
Tere,

soov osta eelpoolmainitud autodest üks. Kindlasti universaal ja automaat. Kütusekulu ei ole küll esmase tähtsusega, aga kuna 99% sõitudest on linnas ja lühikesed otsad, siis umbkaudset teada oleks hea.
Kas diislit tasub mõelda?
Üldised head ja vead, kui kellelgi on kogemusi.

Aitähh!
09:54 10.08.2017
maaks
Re: Mazda 6 või Toyota Avensis, alates 2008
Mul Mazda (2010 bens) keskmine kulu sinna 8,3 kanti, ainult linnas sõites ilmselt 9 vähemalt.
https://www.spritmonitor.de/en/overview/27-Mazda/251-6.html?
fueltype=2&constyear_s=2008&constyear_e=2010&pow
er_s=100&gearing=2

Toyota võib-olla karvakene ökonoomsem, aga väljanägemise (+sisekujunduse) pärast võtaks igal juhul Mazda :-)
https://www.spritmonitor.de/en/overview/49-Toyota/432-Avensi
s.html?fueltype=2&constyear_s=2008&constyear_e=2010&
amp;power_s=100&gearing=2
11:56 10.08.2017
.................... .. (registreerimata)
Mine proovi korra mõne autoga ka sõita. Unustad selle mazda 6 ja Avensise väga kiiresti. Aga kui kindel soov ja jumala tahe siis anna minna.
13:11 10.08.2017
Korralik pereauto (registreerimata)
Mina valiks accord 2008-... .Meeldis selle auto hea juhitavus. Kuid kui valida sellest valikust, siis minu valik oleks mazda igaljuhul. Diislit ei valiks, aga kogemus puudub. Bensukad on minu kogemuse järgi probleemivabad olnud.
14:23 10.08.2017
Japsid (registreerimata)
Linnasõitudeks võta bensiinimootoriga universaal. Mõlemad on head ja asjalikud masinad, võta see mis endale rohkem meeldib - valet valikut ei saa teha, kuna need mudelid on töökindlad ja uuest peast pea alati ka automaatkliima ja püsikiirusehoidjaga. Võimaluse korral proovi ka Honda Accordi, äkki meeldib hoopis see.

Kütusekulud laias laastus 9-11 liitrit 100km peale linnas neil kõigil.
15:23 10.08.2017
AntiOpel (registreerimata)
Accordi soovitaks küll. Sai isegi sellega 3a kulgetud ja täiesti murevaba elu oli. Ainult kord aastas hooldus, muul ajal anna bensiini ja sõida. Minu keskmine kulu jäi 8-9 vahele, suur osa sõitudest Tallinnas-Tartus. Ainsaks miinuseks on napp jalaruum tagaistmel. Disainilt on väga hea, võrreldes teise kahega, sõita väga mõnus, korralik varustus. Kindlasti soovitaks kaaluda seda autot.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.