Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: RAV4 2.0 116KW BENSIIN VÕI OUTLANDER 2.2 116KW DI

16:26 20.11.2017
michely
Rav4 2.0 116kw bensiin või Outlander 2.2 116kw diisel
Mõlemad autod 2012 aasta omad.
automaat kastiga.
kumb oleks mõistlikum valik. kas mootori kohta on teada mingeid omapärasid, vigu ?
Kummal autol on hooldus ja varuosad kallimad?
Kui keegi omab ühte neist ja oskab midagi tarka rääkida siis hea meelega ootan arvamusi. Ehk on abiks otsustamisel.
18:36 20.11.2017
k... (registreerimata)
Re: Rav4 2.0 116kw bensiin või Outlander 2.2 116kw diisel
Mõlemad on head kuid Outlanderil on see ebapopulaarne Fordi mootor.
20:18 20.11.2017
Vänto (registreerimata)
Üle kolme aasta selle ebapopulaarse psa fordi mootoriga sõitnud. Mis tagasisidet ootad? Et kas ikka käib igapäev käima? Ma lähtuks pigem sellest, et kus ja kui palju sõitmist tuleb. Lühikesed otsad siis bensukas. Toyotal on ka automaat? Cvt nagunii.
20:28 20.11.2017
michely
sõitmisega on nii, et pooleks, nii lühikesed linna otsad Tallinnas kui ka poola ja tagasi või lausa poolast edasi montenegrosse.
selles mõttes olen kahevahel- outlander on ilmselgelt ruumikam kogu träni kaasvõtmiseks pikematele otstele aga linnasõitudes bensukas ilmselt etem?
kummagi auto hoolduskuludest ja varuosadest ei tea ka midagi. kuulda olen sanud et mitsul on kallis hooldus ja varuosad ?
21:04 20.11.2017
vänto (registreerimata)
Toyota jupid ka tasuta kätte ei tule:) Tallinna AGRi hooldus on 36€ tund. on kallimaid kohti. Rav4 bensukas on vabalthingav ja CVT kombo. teine on vilega diisel ja automaat. need on sõiduomadustelt nagu siga ja kägu. sellise 4wd auto hoole on nagunii kallim, kui mingil suvalisel škoodal. aeg ajalt vaja rohkem vedelikke vahetada, kui lihtsalt mootori või piduri õli. Minu eelmised autod olid ka tavalised hallid esiveolised. outlanderit ostes juba arvestasin, et ilmselt läheb rohkem raha hooldele. Lähebki. Aga mitte 2x rohkem. pigem on see kordaja 1,2 või 1,3.
21:05 20.11.2017
AntiOpel (registreerimata)
Mina võtaks välimuse ja ruumikuse pärast Mitsubishi. PSA mootor on hea, jõuline ja ökonoomne. Küll aga pidavat sel autol olema kallis kastiõli vahetus, mida tehakse vaid esindustes. Kuulsin sellist väidet. Kuivõrd see tõele vastab, ei oska kommenteerida, kuid jäi see silma Mitsubishi foorumis. Töökindlad on nad ilmselt mõlemad. Kui Mitsubishi oma diisliga on ilmselt üsna ökonoomne, siis bensiinimootoriga Toyota joob korralikult kindlasti. Lihtne- mine proovi mõlemat võrdsetes oludes ja tee esindustesse päring võimalike hoolduskulude kohta ning otsusta siis.
22:31 20.11.2017
aa (registreerimata)
Kallis kasti õli vahetamine Mitsul on ainult bensiini mootoriga autol.
Mitsu bensukas on ka CVT kastiga, aga diisel on automaat. Hooldused on nendel kastidel erinevad.
Mõlemaga olen sõitnud. Plussid miinused:
Outlander on suurem auto hea nelikveoga, sõita on mõnus, kuid müra on üsna palju kuulda.
RAV4 on väga töökindel auto, nelikvedu on muidugi Mitsul parem, aga samas palju nelikvedu meil siin ikka vaja läheb.
Müra on ka Toyotas piisavalt, kuid selle vastu aitab väga hästi mürasummutus, mida saab lasta paljudes kohtades paigaldada.

Hoolduse hinnad on bens RAV4 ikkagi odavamad kui diisel Outlander.

Kui on küsimusi, siis võid alati vastava margi esinduse kasutatud autode müüjale helistada ja natuke uurida, kuidas nende autodega elada on.
23:52 20.11.2017
Vänto (registreerimata)
Diisli automaat kasti õli ja filtri vahetus 5a või 100k järel. Maksis mingi 215€ umbes.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.