Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: HYUNDAI TUCSON VS NISSAN QASHQAI

22:24 04.12.2017
valentinrats
Hyundai Tucson VS Nissan Qashqai
On plaanis soetada uus auto ning hetkel olen kahevahel ja ei suuda otsustada milline: kas http://www.auto24.ee/new/model.php?id=3596&sr=1&m=5&
amp;sm=1&car_id=2582573&link=1
või siis http://www.auto24.ee/new/model.php?id=3484&sr=1&m=5&
amp;sm=1&car_id=2654703&link=1


kuna pole kunagi kumabgi nendest markidest omanud siis kuulaksin, et mida teised soovitavad ning mis mõlemal head ja halba.

Muudetud 4.12.17 22:47

22:47 04.12.2017
nuusuu (registreerimata)
Re: Hyundai Tucson VS Nissan Qashqai
tuscon tundub silmale kenam vaadata, pole kogemust uue tusconiga, kuid nissani analoogil oli kyll naelrehviga sisemüra suur. kuid see pole ilmselt peamine.
00:12 05.12.2017
maci (registreerimata)
Re: Hyundai Tucson VS Nissan Qashqai
Hyundai on sutsu suurem ja ka neliveo võimalus, samuti mootor ja käigukast( automaat) on etemad.Hind ka kallim.
07:04 05.12.2017
.... (registreerimata)
Re: Hyundai Tucson VS Nissan Qashqai
Selle Hyundai raha eest saad Qashqai Tekna varustuses- bi led tuled jne; kui just küünaldega sõita ei taha. Sõiduomadusi on uuel Qashqail parandatud ja salong vaikne. Hyundai on suurem auto, salong näeb kehvem välja- maitse asi muidugi. Mine tee mõlemaga proovisõitu.
08:58 05.12.2017
micimauc (registreerimata)
Re: Hyundai Tucson VS Nissan Qashqai
Hyundai on väljast täitsa kabe, kuid seest kuidagi kõvaplastine ja ka see salongi kellade ja muu sinine valgustus on ärritav. Sõites suhteliselt suur sisemüra vähemalt minu jaoks.
Nissan oli suhteliselt vaikne sõidul, kuid salong liiga kirju. Kõike on lihtsalt liiga palju. Ja ka väljast on kummaline, aga eks see kõik on maitseasi.
Endale meeldib rohkem konservatiivsem teema, seega valiksin hoopis Tiguani või Karoq-i.
09:07 05.12.2017
Mahno3 (registreerimata)
Re: Hyundai Tucson VS Nissan Qashqai
Kui quashqai huvi pakub, võid kadjarit ka vaadata. Sama auto aga erinev välimus.
10:51 05.12.2017
Kindlasti (registreerimata)
Re: Hyundai Tucson VS Nissan Qashqai
Võta Tucson jah, käigukasti ja mootori kombo palju parem. Nissan seest väga ebameeldiv ja sõiduomadused ka halvemad, kui ei usu mine proovi.
13:02 05.12.2017
j.j (registreerimata)
Re: Hyundai Tucson VS Nissan Qashqai
Mina proovisin ja väidan vastupidist!
15:18 05.12.2017
AntiOpel (registreerimata)
Re: Hyundai Tucson VS Nissan Qashqai
Tucson on seest odavat halli plasti täis, roolinupud nagu hiina kalkulaatoril, rõve erksinine värv taustaks jne. Väljast ilus, aga seest...mnjah. Odav on ta küll see-eest.
Ses klassis oleks variant ka HR-V, aga selle bens-automaat kooslus on väga rahulikule inimesele mõeldud...
Pigem vaataks tõesti siis juba Qashqaid, aga miks mitte näiteks oodata, kui jaanuaris tuleb Skoda Karoq müüki?
16:37 05.12.2017
to Antiopel (registreerimata)
Re: Hyundai Tucson VS Nissan Qashqai
Skoda kodukal sai proovitud "iseteenindust" koos hindadega Karoqile, no ma ei tea, ma sain nipet näpet siit ja sealt ligi 3 kümpi hinnaks, okei uus asi, kindlasti tulevad millalgi laoautod koos pakkumistega.
Käesolevat võrdlust kommenteerides siis jah, Tucsonil on plus see, et normaalse jõudlusega bensumootor on ka automaadiga saada, Quasiku võimsam on hea mootor aga linnas tõesti ei viitsiks neid käike koguaeg lapata. Ise Tucsoniga sõitnud pole , i40 sõites tava oludes roolitunnetus ei häirinud nagu siin läbi autoajakirjanike on kuulda olnud, samas rallit ei teinud, polnd minu auto. I40 ergonoomika mulle sobis , äkki Tucsoniga on sama .
Aga midagi ütleb ka Quasiku kohta see, et palju naisi kasutab viimast ehk siis äkki on tegu hea maitse ja normaalse kasutusmugavuse sümbioosiga suht mõistlikus hinna kastmes .
Teeninduse kohapealt julgen nii Eurostautot soovitada kui ka Skoda puhul näiteks nii Laagri kui Paldiski mnt. järelteenindust.
18:01 05.12.2017
AntiHonda (registreerimata)
Re: Hyundai Tucson VS Nissan Qashqai
Julgen soovitada Hyundai Tucsoni.Olen teinud proovisõitu ja oma käega katsunud.(1,7 diisel 104 KW, automaat.)Sõites oli kuidagi väga stabiilne, vaikne.Sobis mulle.Mingil põhjusel on tänavapildis rohkem levinud aga Kia Sportage.
19:45 05.12.2017
Lõpeta ära (registreerimata)
Re: Hyundai Tucson VS Nissan Qashqai
Mis Škodat pakkuda... Täiesti mõttetu, isegi Kodiaqi pagassi ei mahu lapsevanker ära. Karoq veel väiksem. Sakslased ajavad viimaselajal mõõte suureks, aga seest jube pisikesed. Taga istmel 1.8m mees istub pea laes.
Nissani puhul 1.2 l mootorit elusees ei võtaks. Mis sellise võrriga peale hakkad, suur kere autol. 80kw ei ole normaalne, isegi kaubikud ei saa enam nii lahjasi mootoreid.
19:50 05.12.2017
Soovitan (registreerimata)
Re: Hyundai Tucson VS Nissan Qashqai
Sportage puhul 28k eest saab väga mugava variandi. Nahkistmed, korralik helisüsteem, nelik, 7 käiguline topeltsiduriga automaat. Mingit odavat plastikud nüüd küll täis ei ole( odav päts on jah)
Tucsoni soovitaks ise. Tiguan oli seest väike, väga ebameeldiv 1.95m pikkusena ees istuda, kui panna veel kokku varustuse tase võrdne sportagega tuli hinnavahe ikka jõhker. Sama Škodaga, taga istmed ja pagass väga halvasti disainitud. Tagumine istmerida pea laes. Nissan ei suuda normaalset nelivedu + automaat kombot pakkuda.
19:50 05.12.2017
AntiOpel (registreerimata)
Re: Hyundai Tucson VS Nissan Qashqai
Küsiks viimaselt, et mis kuradi vankriga sa last sõidutad, kui see Kodiaqi pagassi ära ei mahu? :O Sõber ostis 5-kohalise Kodiaqi, nimme proovisin ära, Emmaljunga vanker mahtus ilma mingite probleemideta ära sinna. 7-kohalise puhul ilmselgelt ei mahu, kui tagumise rea istmed kasutusel on.
18:10 10.12.2017
i40 (registreerimata)
Re: Hyundai Tucson VS Nissan Qashqai
Omades juba 2 aastat Tucsonit (1.6 T-GDI), ei oska väga palju miinuseid välja tuua. Võibolla tõesti sisustuses on natuke liialt palju plastikut kasutatud, kuid samas see ei häiri (i40 on siiski tunduvalt ergonoomilisem ja esindusikuma sisustusega kui tucson). Kohati jääb soovida helisüsteemi kvaliteet.
Samas sõiduomaduste poolelt olen väga rahul.
Hinnataseme poolest on siiski veel lõunakorealased korraliku varustusega odavamad võrreldes škoda või volkswageniga.
19:24 10.12.2017
prrrrrrrrrrrrrrrrrrr rr (registreerimata)
Re: Hyundai Tucson VS Nissan Qashqai
Hea, kui katus pealt ära ei lenda! :)

Hyundai kutsub hooldusesse Euroopas müüdud maasturid Tucson, põhjuseks nende ebapiisav kapotikinnitus.
Nimelt tuvastas ettevõte kvaliteedikontrolli käigus, et 19. maist 2015 kuni 14. märtsini 2016 toodetud Tucsonitel võib olukorras, kus kapott ei ole korralikult kinni vajutatud, selle turvariiv järele anda ning kapott õhuvoolu mõjul lahti lennata.
Näiteks Saksamaal läheb hoolduskutse alla 15 216 Tucsoni, kogu Euroopas remonti vajavate sõidukite arv pole teada.
Hoolduse käigus vahetatakse vana konstruktsiooniga turvariiv uue konstruktsiooniga riivi vastu. Aega võtab see umbes ühe päeva.
21:27 10.12.2017
hlm (registreerimata)
Re: Hyundai Tucson VS Nissan Qashqai
Riivi vahetus 1 päev??? Johhaidii. Minu kärul vahetatakse päevaga hooratas-siduriketas, huindail kulub selleks vist terve kuu.
19:20 05.03.2018
marita57
Re: Hyundai Tucson VS Nissan Qashqai
Kui autod kutsutakse sellise põhjuse tõttu tagasi, on väga positiivne. See näitab, et autotootja julgeb oma apsudest (kes neid ei teeks!) rääkida, mitte ei vaiki neid maha.

Olen ise omanud Tucsoni eelkäijat ix35 ligi 7 aastat ja teinud proovisõitu nii uue Tucsoni kui ka uue Qashqaiga. Tulemus: Qashqai jätkuvalt maadleb siseruumi, eriti pearuumiga. See on sügavalt ebameeldiv. Kellele sobib madalal istumine - neile OK. Kellele mitte, on Nissan probleemne. Katuseluuk unustage üldse ära.

Tucsoniga proovisõitu tehes võin öelda, et see on nagu eelkäija - lihtsalt igas mõttes natuke rohkem. Pisut ruumikam, natuke vaiksem, veidi parema juhitavusega - ühesõnaga edasiarendus. Mitte revolutsioon, vaid evolutsioon. Mis iseenesest on hea, sest miks lõhkuda töötavat asja. Muide, sinine taustavalgus absoluutselt ei häiri - aga eks inimesi ole erinevaid.

Minu valik ei ole kumbki, ehkki paberil tundub Qashqai ideaalne. Aga tegelikkuses on ta ikka seest pisut kitsuke nagu ka eelmine põlvkond. Napp pearuum ei ole lihtsalt aktsepteeritav.

Kui oleks võimalik kombineerida autot nagu soovid, oleks Hyundai Tucson ilma kõhkluseta minu järgmine auto. Kuid kahjuks olen erivajadustega inimene, kes ei saa endale lubada automaatkastiga auto omamist, vaid peab leppima manuaaliga. Sellega aga Hyundai paremas varustuses autosid ei õnnistata. Seega #pisar, aga minu poolt jääb see auto ostmata. Mis ei tähenda, et neile, kes automaatkastiga lepivad, ma seda soovitada ei julgeks. Minge ja proovige ning seejärel arvake.

Ahjaa, minge proovige ka Seat Atecat. Sõidab hästi, sisemuses ruumi üllatavalt palju ja hind mõistlik, ehkki sisuliselt Škoda Karoq. Saanud ka välismaises automeedias väga kõvasti kiita. Tulevad mõlemad ju samalt konveierilt.

Muudetud 5.3.18 19:32

21:27 05.03.2018
Peeterolen (registreerimata)
Re: Hyundai Tucson VS Nissan Qashqai
Valisin samuti nende vahel ja võtsin hoopis Kia sportage. Kia on mõõtmetelt tükk maad suurem ja garantii ka minu jaoks poole pikem. Nissan minu arust üledisainitud. 85kw diisel samas võrreldavas varustuses nissaniga tuli Kia hind ka odavam. Kial keskmise varustatusega peal on ikka igast nodi ja väga vaikne, hea manööverdusega ja väga mugav.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.