Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: OTSIN JUHENDAJAT

14:28 20.02.2018
elenapr
Otsin juhendajat
Tere

Olen autosõidu juhendaja otsingutel. Õpin Haja autokoolis, läbitud 23 sõidutundi ja teooria on ka läbi võetud. Kuna aga olen keskmiselt aeglasem õppija ning vajan tihedamat praktiseerimist kui vaid kord nädalas (sõiduõpetajal tihtipeae lihtsalt polegi tihedamalt aegu pakkuda) siis olengi siin, et juhendajat otsida. Olen juba palunud ka tuttavaid, kuid enamusel pole veel 5a täis ja ega igaüks ei sobi ka juhendajaks. Asun ise Harjumaal, Raasiku vallas ja oleks tore kui saaks ka siin tuttavad kandis harjutada kuid tähtsam osa siiski maanteel ja linnasõidul.

Tore inimene, kes oled valmis mind abistama, anna endast märku!:)
Loomulikult tasun ise juhendajapaberi tasu ning sõidutundide eest saab kokku leppida hinna.

19:04 20.02.2018
Liiklusõpetaja (registreerimata)
Re: Otsin juhendajat
Saan aidata.
Juhendaja tunnistust pole mulle osta vaja. Olemas on õpetaja tunnistus. Õppesõiduk koos vajalikuga varustusega on minu poolt ja sisaldub hinnas.
Hind 18 eurot/45 min.
Kui olete huvitatud, andke märku, kuigi ma näen, et otsite vist midagi muud.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.