Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: METANOOLI MOOTORISSE

12:54 08.02.2004
Metanool (registreerimata)
Metanooli mootorisse
Mida see teeb kui lisan nt 60L benale 1L metanooli? Annab minekut juurde?
13:16 08.02.2004
hjgh (registreerimata)
Re: Metanooli mootorisse
Tronoi võrrile tsipake bensusisse ajas juba võrril hobused kappama...
13:32 08.02.2004
R. (registreerimata)
Ma arvan, et tsipake troinoid võis juhil hobused kappama panna, aga mitte võrril. Ei usu, et metanooli lisamine täitsa stock mootoriga autole midagi juurde annab. Metanool pidi küll vist puhastavalt mõjuma igasugustele torudele jne. aga samas ka korrosiooni tekitama. Põhimõtteliselt on võimalik nii tõsta bensu detonatsioonikindlust, aga tavaautol ei ole see eriti vajalik ning vajaduse korral on selleks paremaid vahendeid. Uutele autodele ei soovita midagi sisse valada, mis seal käima ei pea. Siksile võid valada kõik, mis põleb ja ei põle. Hea katsetada ilma tõsisemate tagajärgedeta.
14:02 08.02.2004
Vana Opel Rekord 2,0S (registreerimata)
Sellest on aastaid juba, kui mul veel see auto oli, aga mina valasin küll vahetevahel PUHAST metanooli talvel bensiinipaaki, et leotada vett välja. Ega ma tegelikult ei tea, kas kasu ka oli--auto oli siis juba pann ja mitmeid vigu juures. Aga hobujôudude juurde saamiseks peaksid puhta metanooliga sôitma, aga see peseb ôli silindritelt maha ja suurendab kulumist ja roostetamist.
13:08 09.02.2004
piiritus (registreerimata)
võibolla küll kuid kunagi sa 408-se piiritust veneaeg valada(mingi 20l sai kogemata sisse valatud) ja kappas päris hästi ning midagi mootoriga ei juhtunud, metanool on ikkagi tehniline piiritus millel on teistsugune otstarve, kui soovid mmillegi muu küttusega sõita siis vala piiritust, joodavat piiritust paaki ja anna tuld kui muidugi rahakott välja kanantab et piiritust osta
12:29 11.02.2004
bensiin (registreerimata)
Muuseas alexelagi müüs mitte eriti ammu(eelmise aasta algul lõpetati) 5% ja 8% piirituse sisaldusega bensiini. sõitsin sellega aastaotsa ja ütleks et oli parem kui uno-x 95, millega järgmise aasta vurasin. ei tea palju on asi piirituses, palju selles uno-x'is sest nüüd taas tavalise 95'ga sõites alexelast on mootor samamoodi teise olemisega kui unokast tankides.
21:43 11.02.2004
ZombieV6 (registreerimata)
GTI oli mingi bensulisand Nitropower karanteeris 25hp oli mingi 250ml ja oli vist 18,50Euri. Homme vaata täpsemalt üle
18:18 12.02.2004
Deus
huvitav...ma puhastasin enda bensu veest 20ml 96% piiritusega, paaki ja pole hirmu et beanpumbale hakkaks see vesi mõjuma....aga hobuseid sealt küll juurde omaarust ei saanud.
18:30 12.02.2004
ZombieV6 (registreerimata)
Tegelt oli FastFords ja hinnd oli 18,50 Naela
03:57 15.02.2004
Nööpaukudega nina (registreerimata)
jeeeesus....oma "kjeniaalsetest" ideedest muuta omad ruunad täkkudeks võiksite ikka enda hõimu teada hoida...eeldan, et mustlastega siis tegemist...
16:42 20.02.2004
dr.raudjalg (registreerimata)
ma panen töölt kojuminnes trinitrotoluooli + heksageeni + amilatiini segu paaki ja endale eetri ja piirituse kokteili suhu ja kus on minek nii et süda tahab seisma jääde ja silmad esiklaasist välja punnituda.kiirendusel on mitte läbi istme rebenemise tunne vaid nagu läbi maakera imeb musta augu poole.
16:52 24.02.2004
Raceboy (registreerimata)
...no loe ja imesta??? On ikka kuliibinid koos rsk...Siinset voorumit lugedes tekib küsimus, miks ma olen mitu aastat tiimiga racing-mootoreid üldse ehitand, kui kõik nii lihtsalt käib...
krt. ma arvan, et kui te targemaks tahate saada, minge kooli ja äppige natuke mootori tööpõhimõttest, aga ärge oma mingeid idiootseid jaan tatika teooriaid palun kuuldavale tooge...:P
17:09 24.02.2004
markus18 (registreerimata)
no kui hbuseid juurde vaja on siis lammuta mootor laiali...puuri, lifi ja tasakaalusta mõningaid asjuja on hobused olemas
15:08 25.02.2004
jott211 (registreerimata)
Pange eetrit, saate hobuseid rohkem, kui vaja. Mis te selle metanooliga jahute.

(ps liigsuurte koguste korral tekib liigselt hobuseid, millised tulevad arvatavasti mootoriploki küljepealt välja)
19:34 23.11.2015
Meta Nool (registreerimata)

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.