Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: RAADIO STAR FM-PARIM MUUSIKAVALIK

21:10 30.04.2018
volksumees101
Raadio STAR FM-parim muusikavalik
Mind pani seda juttu siin kirjutama nimelt selline asi,et tööjuures pean ma paratamatult ainult Seda kindlat raadiojaama hommikust õhtuni kuulama.(vastu mu enda tahtmist).Ilmselt pole ma ainus,kellele sellinePARIM muusikavalik ajab okse suunurkadesse.Kahe aasta jooksul on mul juba pähe kulunud,milline laul kõlab peale igivana reklaami.Muusikavalik on VÄGA piiratud ja kordavad ainult samasid laule.Veel segab ajusid,justkui parima raadiojaama pidev toonitamine.Muul ajal kuulan HIT FM-i -närvid puhkavad.Andke raadiotegijad andeks, aga ilmselt pole ma ainuke kapriisne raadiokuulaja.

Muudetud 30.4.18 21:50

23:05 30.04.2018
Fqpood (registreerimata)
Re: Raadio STAR FM-parim muusikavalik
Star FM on konkurentsitult kõige saastam raadiojaam Eestis. Okse.
23:36 30.04.2018
jormakas666 (registreerimata)
star fm puhul ajab närvi see, et peamiselt mingid abba ja queeni lood on pidevas korduses. head vanad kultusbändid, aga kui pead kuulama söögi alla ja peale, siis hakkab ära viskama. tööl samuti on kõlar laes ainult star fm peal. autos kui kanaleid pimesi vahetad ja kuuled abbat või queeni, siis tead, et "ahah, star fm peale sattusin nüüd."
00:13 01.05.2018
td (registreerimata)
Enamus jaamu n sellised kust võid laulud pähe õppida. Sky+ üks neist.
07:13 01.05.2018
... (registreerimata)
iga asi viskab lõpuks üle kui pead seda küllastumiseni tarbima. raadiojaamade tööpõhimõte on väga lihtne- leida omale kindel kuulajaskond, kes seda prograami naudivad.
mina näiteks ei saa aru nendest, kes päevade kaupa elmarit kuulavad. tavaliselt on see ehitajate teema, kus objektidel päevade kaupa kõik radiojaamad mölisevad. kuidas need ehitajad üldse tööd veel suudavad teha selle päevast päeva aastast aastasse müra sees? mõni kuulab vist veel kodus ka seda.
08:17 01.05.2018
looder23
eks ta vist nii on iga raadiojaamaga kui pidevalt kuulad. ajateenistuses üürgas pidevalt meil power hit (oli vist selline kanal) siis oli täpselt teada milline laul pärast millist laulu tuleb. ju pannakse mingi fono kokku ja lastakse ketrama.
kui ise veokiga eestis sõidan siis hommikuti sky plus, pärast vikerraadio, ning õhtul retro fm. kui üle piiri sõitmist, siis üldiselt keeran nii raadio kui ka lällari kinni ja rahu maa peal. kuulan internetist vahest raadiot või muusikat. üldiselt harva. kui pikad kiirteesõidud, siis vaatan ka arvutist filme, aga see asi ka viimasel ajal soiku jäänud. saabki tiksuda omas mullis ja mõtetes kuni mingi hädaline jälle helistab.
09:03 01.05.2018
volksumees101
Star fm puhul veel selline väike nüanss,et mingis reklaamis oleks justkui suure rahvaküsitluse parimate hindajate kommentaarid a-la tobeda häälega naisterahvas teatab,et "KÕIK NEED LAULUD MIS SEALT RAADIOST LASTAKSE MULLE MEELDIVAD" mingi autos-sõites on ka jne...Muul ajal kuulan parem enda Cd-sid.
10:25 01.05.2018
tiit_ (registreerimata)
Kunagi lõpetasin selle raadio kuulamise kuna hakkas vastu eneseimetleja roosilehe rumalavõitu jutt. Aga on ta seal ikka veel alles või on vahepeal sule sappa saanud
10:46 01.05.2018
vanasuss (registreerimata)
hetkel on parim raadio Rock.fm minuteada ikkagi
11:37 01.05.2018
............... (registreerimata)
Star FMi playlist on väääääga piiratud, miks see nii on, ei tea. Vanu lugusi erinevatest kümnenditest on ju kohutavalt palju. Retro FMi playlist tiba laialivalguvam.
19:50 01.05.2018
vata
Hommikuprogramm on Sky Plusil siiski veel kõige parem, muusika valik HIT FM
20:57 01.05.2018
volksumees101
Just HIT FM,kahju,et Rannamäe loobus.
22:45 01.05.2018
grigoori
Eestis üldiselt ei olegi sellsit raadiojaama, mida võiks hommikust õhtuni kuulata.
Enamus jaamade playlist tundub koosnevat paarikümnest loost. Eriti naeruväärne on olukord, kui Sky+ pealt tuleb mingi äraleierdatud hitt, siis võid mürki võtta, et Uuno peale lülitades tuleb sealt sama lugu.

Raadio 2-s on vahest head muusikasaated. Rock.fm poleks ka paha, kui nende saatetehnika koos sellest tulneva helikvaliteediga poleks allapolle igasugust arvestust.

Spotify aitab üldiselt välja ja seda võib ka teemaalgatajale koos kõrvaklappidega soovitada.
00:04 02.05.2018
samumeie (registreerimata)
Sest ajast peale kui Allan hakkas oma hommikuprogrammi ajal iga 20 minuti järel teatama, et nüüd tuleb Shanon suvi kestab veel, siis edaspidi kasutasin muid raadiojaamu. Ei tea, mis suhe tal selle suvi kestab veeliga on? Nüüd ajab see laul iiveldama.
05:58 02.05.2018
---............ (registreerimata)
Sky plussi kuulavad samasugused madalalaubalised nagu Kivisaar ise on.
06:25 02.05.2018
... (registreerimata)
kunagi reklaamis kuku raadio ennast lausega: raadio mõtlevale inimesele. kas ka nüüd, ei tea, aga ju ta siis juba tookord andis mõista, et raadio ei olegi loodud mõtlemise arendamiseks, vaid taustaks igapäevaelule. ise kuulan autoga sõites vahel harva retro fm-i, üldjuhul sõidan vaikuses ning muus osas on seda tavalist müra ja infomüra niigi igapäevaselt liiga palju, seega puudub vajadus end veel raadioga piinata.
22:54 09.09.2018
volksumehele (registreerimata)
Selle lause kohta "kõik lood, mis sealt tulevad, mulle meeldivad"- peale seda tuleb ALATI Ed Sheerani ine "I found a love"- see tänapäevane muusika on eriti jube. Ma kuulasin seni, kuni Kelk veel Sky+-is oli, nende programmi, selle Marisega suutsin seda kuulata 5 minutit. Nüüd kuulan hommikuprogrammi Star FM-i järelkuulamisest põhjusel, et saan muusika ja reklaamid vahele jätta- kes pagan küll selle playlisti kokku paneb?
Roosilehe saateid olen kuulanud vahelduva eduga alates 1993. aastast, kui ta R2-s oli.
Päevasel ajal on kas oma musa, Retro või Hit FM.
Muusikast rääkides- Powerit kannatas kuulata enam-vähem algusaastatel, praegu- totaalne pask, üksluine tampimine, kuigi reklaamivad end kui "parim tantsumuusikajaam"- HAAHAA.
MyHits- kui see veel Uuno oli, kannatas kuulata, praegu- sama saast nagu Power.
Sky+- muusikavalik totaalne saast.
Elmari, Kuku ja Vikeri sihtgrupi vanusesse pole veel jõudnud, kuigi Elmari tantsuõhtu on vahel päris hea, kui see pole just see jube 60-70-ndate naiivne lilledest ja liblikatest rääkiv muusika.
R2- vahel olen nüüd sinna peale isegi sattunud ning vahel on isegi ok.
Üldiselt on nii, et inimeste muusikamaitse ja korduva muusika suhtes on erinev, seegaminu arvamust ei saa ka kindlasti absoluutse tõena võtta :)
00:54 10.09.2018
Täiega nõus! (registreerimata)
Tänapäevased raadiod lasevad mingi kümmet lugu päevas 20 x. Täiega ajab si*a keema. Sky+ võiks öelda, et olen lausa vihkama hakanud. Sealset muusikat ei suuda lihtsalt kuulata, nii et närvi ei läheks...totaalne ajuvaba pa*k. No, mis debiilikud sellist saasta küll kuulavad.
Sellist listide kordavat pa*ka lasevad pea kõik suuremad raadiojaamad.

Kes aga midagi teistsugust raadiot kuulata tahab, siis soovitan Äripäeva Raadiot. Sealne muusika igasugu huvitavate saadete vahele on teistsugune ja vähe korduv. Kahjuks levib vaid harjumaal ja Tallinnas.

Muudetud 10.9.18 08:16

06:25 10.09.2018
Z (registreerimata)
06:33 10.09.2018
............... (registreerimata)
Retro FM on hea raadio, kuid playlist koosneb samuti 100st loost mis käib päevast päeva.
10:48 10.09.2018
Z (registreerimata)
DFM ;)
Retro FM on ka ok kui juba keskealine härra/proua.
Aga miski ei ole parem kui Spotify!
17:32 11.09.2018
0luuk (registreerimata)
Raadio 2st teatud saateid, natuke Energy fm ja Hit fmi ka. Mingeid staar eff emme ja skai plusse pole mu jaoks olemas :)
Pikematel sõitudel rohkem oma tümakas ja lühikestel on vaikus.
18:50 11.09.2018
nomeloman (registreerimata)
Kõige piinarikkam elu oli müüjatel ühes kaubandusketis, kus päev läbi lasti kõlada mingi siseraadio, milles iga kolmandaks lauluks (reklaamidega läbisegi) oli see va " Kauges külas"...
21:35 11.09.2018
ehjah (registreerimata)
Retro-t sai ikka kuulatud eriti hommikul kodus toimetuste taustal. Seni, kuni nemadki selle hommikuse jutusaate kombe omale programmi panid. No ei sobi see kodusesse hommikusse, nii nagu ka teiste kanalite puhul. Et sisu kuulda pead jääma kuulama, aga pigem oleks parem toimetuste taustaks mõnus muss või rütm. Autos pole vahet, hommikul ja muidu klõpsid aga üle 1-2 loo muule jaamale. Jutumula ammendab end üsna kiirelt.
21:55 11.09.2018
k... (registreerimata)
kauges külas- kaunis lugu ju. Mulle meeldib. Aga kui päev läbi kuulata siis kaob küll ilu ära...
22:38 11.09.2018
janku janku (registreerimata)
Head raadiod peavoolu kõrval on ikka Marta FM, Ring FM ja Ruut FM. :) Ring FM puhul baari Annika üritab kogu Lõuna Eestit omavahel tutvusesaadetes leidma panna...tea, kas juba tuttavad kõik pole :) Aga Marta on jäänud peale Onu Bella lahkumist kõvasti lahjemaks....:(
Ilma irooniata...vahelduseks väga head jaamad, seal kus levib
22:43 11.09.2018
bzzz (registreerimata)
Tallinnas ja ümbruses soovitaks 103.5 -RaadioTallinn. Parim list ja garanteeritud et neid laule teised jaamad ei lase. Reklaamiöja mõttetu mulina vaba jaam,täistunnil ainult uudised.Mulle meeldib.
Kaugemale Eestisse kahjuks ei levi.
00:46 12.09.2018
k... (registreerimata)
Marta on tuntud muusikalise vahelduse poolest. Te kuulete poplaule, millest teil ilmselt aimugi seni polnud. Igatahes- väga hea.
08:20 16.09.2018
Plönn (registreerimata)
Ma ei tea, kuidas teistele, kuid Star-i puhul häirib mind õudsalt veel see, et sealt tuleb jube palju hispaaniakeelset jama, a la Enriike jms. Sõna otseses mõttes ajab selline ine oksele. Aga eks see häda on siiski enamus raadiotes, et playlist on ikka hädine. Kunagi, kui Stockholmi vahel harva sattusin, tubdus olema hea tantsumuusikaraadio 107.5, kuid kui mõneks ajaks Stockholmi tööle läksin, oli nädalaga tõsine koll ees. Nii, mõtlesin, mis edasi- ohh, hea vana kooli rocki laskev Bandit Rock- jälle nädal ja kõik. Ei suutnud sedagi rohkem kuulata. Ning kuigi nii rock- kui ka tantsumuusika kuuluvad mu lemmikstiilide hulka, ei suuda ma siiski ka päevast päeva kogu aeg üht asja kuulata, sest vaheldust on vaja ja kogu aeg pole ühe stiili kuulamiseks ka tuju.
19:34 16.06.2019
tiit_ (registreerimata)
No vot. Seda poleks küll uskunud, et mees on ka veel roolijoodik.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.